Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

APRANGA -Jūsi viedoklis.

 
Reitings 111
Reģ: 22.01.2014
Sveikas!
Es beidzot esmu nobriedusi sākt strādāt (nepārprotiet,līdz šim arī esmu strādājusi. Pedējās 4 vasaras!)
Situācija ir tāda,ka esmu studente,un godīgi sakot,skolā man nav jāpavada daudz laika, tāpēc domāju,ka varētu mēģināt apvienot studijas ar darbu.
Skatos sludinājumus,ieraudzīju,ka apranga meklē pārdevēju-konsultanti,un,ka var pieteikties arī studenti.
Gribu pamēģināt,jo studēju arī ar modi saistītu profesiju.
Varbūt kāda no jums ir tur strādājusi,strādā? Kādas atsauksmes? Cik pretīmnākoša ir vadība ar darba grafika pielāgošanu studijām?
Un,protams,saprotu,ka mūsdienās nekur miljonus nemaksā,bet vai algas maksā godīgi,pēc nostrādātajām stundām?
28.01.2014 17:12 |
 
Reitings 328
Reģ: 03.05.2013
Pirmkārt - Aprangai ir ļooti daudz veikalu, bet tur kur es kādreiz strādāju, tur ar grafikiem viss bija kārtībā.

Esmu daudz sliktu atsauksmju dzirdējusi, bet es domāju, ka no paša arī ir atkarīgs daudz kas. Jo darbā ir jāstrādā - ja kādu neapmierina tas, ka nevar stāvēt visu dienu un savus nadziņus pētīt, tad tā nav Aprangas vaina! :D
28.01.2014 17:15 |
 
Reitings 1364
Reģ: 05.04.2013
Man kursabiedrene tur strādāja,cik sapratu,,tad sarunāt varēja visu.. Strādāja dominas aprangā.
28.01.2014 17:17 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Esmu strādājusi Aprangas tīklā - Zarā.
Mana nodaļas vadītāja bija lieliska - visas meitenes bija studentes, tāpēc sakārtojām, lai katrai ērti būtu, lai nekavētu skolu, lai būtu brīvdienas un lai savāktos stundas, jo maksā pēc nostrādātajām stundām.
Jā, maksāja godīgi, par to vari neuztraukties.

Kā darbs klāt pie studijām - der. It īpaši ja vēl studē par modi. Mana bijusī kolēģe mācījās par dizaineri, es pat prasīju, lai mani pamāca par audumiem, šūšanas tehnikām, jo darbā noderēja.

Tā kā domāju, ka Tevi noteikti paņemtu :)
28.01.2014 17:18 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Esmu tur strādājusi, aptuveni 3 gadus, strādāju ZARA veikalā. Pirms vairākiem gadiem.

Teikšu tā, viss atkarīgs no tevis paša, palasot tos komentārus internetā:
1)ak dievs, visu dienu jāloka drēbes
2)ak dievs jāstāv kājās visu dienu
3)vadība nenāk uķināties un nedala konfektes katru dienu
utt. bla bla bla
Nu tad man tiem cilvēkiem (pārsvarā tur strādā tikai studenti) gribas pateikt - TAD SĒDI MĀJĀS!
Nu, protams, ka aizejot uz to vietu tu taču zini uz kādu amatu pretendē!Jā tur būs jāstrādā, nevarēs kā citos veikalos sēdēt visu dienu un neko nedarīt, jo vienkārši nav klientu.
SIA Apranga veikalos darbs ir vienmēr un tas man arī patika, ka bija, ko darīt, nevis stulbi jāsēž vai jāstāv un jāķer katrs klients ar mākslīgu uzbāšanos!
Protams, tev būs jārunā ar klientiem, jāpalīdz, bet tur nekad tas nebūs jādara .
Pozitīvi ir tas, ka pamana labus darbiniekus, ir izaugsmes iespējas, kā tas bija manā gadījumā, tad alga arī ievērojami aug.
Pārdevējam/konsultantam alga būs kā jau visos veikalos, nekas īpaši daudz, bet kā studentam bez milzu ambīcijām ir ok! Viņi jau pārsvarā dod priekšroku studentiem un nāk pretī grafika sastādīšanas brīdī, jo grafiku sastāda nevis uz mēnesi, bet gan pa nedēļu uz priekšu, kas ir ļoti labi.
Viss ir godīgi gan nostrādātās stundas, gan arī alga oficiāla.
28.01.2014 17:23 |
 
Reitings 111
Reģ: 22.01.2014
Paldies par atbildēm,gaidu vēl! :)
Vēl jautājumiņš- Vai tur angļu valodu stipri vajag? Ir kaut kur,kaut kā jāizmanto?
28.01.2014 17:32 |
 
Reitings 752
Reģ: 30.05.2013
Angļu valodu tev vajag tikai tad, ja ir ārzemnieki un viņiem kaut ko vajag. Oksfordas līmenis jau nebūs. Paprasīs kur kaut kas atrodas un viss.
28.01.2014 17:37 |
 
Reitings 111
Reģ: 22.01.2014
:)
28.01.2014 18:03 |
 
Reitings 111
Reģ: 22.01.2014
up
28.01.2014 20:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)