Darba pārrunas.

 
Reitings 230
Reģ: 23.01.2014
Sveikas dāmas! Tātad jau ilgu laiku lasu šo interneta lapu, bet nu sadūšojos arī pati reģistrēties, jo vajadzīgs no Jums padoms. Ilgi meklēju darbu un beidzot arī man paspīdēja veiksme, tagad pielieku visus spēkus un esmu salasījusies daudz dažādākus avotus, bet gribētos no Jums kādu personīgu padomu, esmu uzaicināta uz darba interviju sfērā -> "klientu apkalpošanas operatore Lattelecom birojā", varat lūdzu man palīdzēt pirmo reizi iešu uz pārrunām un bail no darba intervijas, ja nu kaut kas noies greizi, kā Jūs domājat kādus jautājumus man uzdos? Gribētos jau sagatavoties un ļoti skaisti atbildēt uz jautājumiem, bet ļoti bail , ļoti , jo pirmo reizi tas notiksies. Lūdzu dāmas palīdziet, kādi Jums bija jautājumi pārrunās? Varbūt kāda strādā līdzīgā sfēra un var padalīties ar personīgu padomu? :(
23.01.2014 16:28 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Vislabāk sagatavoties pārrunām ir praktizēties tajās. Kad es plānoju mainīt darbu es pieteicos dažādām vakansēm tikai lai aizietu uz pārrunām. Uzkrāt peredzi tieši pārrunām.
Varbūt izlkausās muļķīgi, bet par labu tas nāca.
Pēc tam es jau zinu ko viņi prasīs ko man atbildēt, un kādas atbildes viņi gaida. Varu jsusties mierīgi un pārliecināti.
24.01.2014 08:40 |
 
Reitings 963
Reģ: 03.07.2013
Marrite. , ambers domāja uzņēmuma līgumu, nevis uzņēmēja. Tas nozīmē, ka tev ir jānoformējās kā pašnodarbinātai personai, t.i. tev nebūs nekādas sociālās garantijas. Pati esmu pašnodarbinātais tāpēc zinu. Vienīgais pašnodarbiātie iedalās divās daļās, tie kuri maksā 9% un tie, kuri maksā kādus 15%. Tie, kuri maksā 9%, tiem zilo lapu neatmaksā. Mans darbs nāk viesiem pretī, tāpēc zilās lapas atmaksā.
24.01.2014 08:59 |
 
Reitings 230
Reģ: 23.01.2014
Meitenes, šodien bija tikai prezentācija izrādās, gaidīšu zvanu nākošajā nedēļā un tad Jums visu no A- Z pastāstīšu!
24.01.2014 19:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!