Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dubaija

 
Reitings 766
Reģ: 29.01.2009
Sveikas meitenes! :)

šodien kaut kā netīšām uzgāju aprakstu par Dubaiju.. Esmu nolēmusi- GRIBU BRAUKT :D :D :D :D

Kāda ir bijusi? Kā patika? Esmu dzirdējusi, ka viņiem februārī ir lielās izpārdošanas..varot labus juvelierizstrādājumus ar 70% atlaidi dabūt...

Padalieties pieredzē!!!
21.01.2014 13:08 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
vīza nav vajadzīga, pilsēta ir ļoti droša, šortos var staigāt. ļoti multikulturāla vieta un cilvēki ir pieraduši pie dažādības.
paņem gan apģērbu ar garām piedurknēm vai lakatu, ja vēlies apmeklēt mošejas.
cenas ir augstas, bet nav tik traki, var atrast arī maltītes 15-20 eiro ietvaros, noteikti ieteiktu uzbraukt Burj Khalifa virsotnē un aizbraukt kādā Desert Safari ekskursijā :)
alkaholu nevar nopirkt, izņemot viesnīcas un vairākumtirgošanas bāzes ārpus pilsētas, bet vai vajag? tie viesnīcu bāri un klubi man neliekas pievilcīgi un var jau arī baudīt ledus tējas vakaros :)
18.01.2019 12:22 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Man ir tikai pozitīva pieredze. PM :-)
18.01.2019 11:35 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
UP! Kas ir mainījies, kas jāievēro? Šeit ir tikai diezgan pavecas diskusijas par ierobežojumiem
18.01.2019 11:20 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Lust, paldies!!! Nomierināji mani:-D
31.07.2016 21:00 |
 
10 gadi
Reitings 174
Reģ: 25.04.2012
Un tas ir bullshits par ''tikai precēti var palikt vienā istabā''. Visiem pilnīgi vienalga :-D
31.07.2016 20:43 |
 
10 gadi
Reitings 174
Reģ: 25.04.2012
Vīza nav vajadzīga, droši var staigāt šortos, iso roku kreklos, vilkt kleitas virs ceļa, neviens neko neteiks, bet ļoti daudzi atskatīsies.
31.07.2016 20:40 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Paceļu. Meitenes, kæ tur ar dress code, tā arī nesapratu? Tagad karsts, vai tiešam jāstaiga ar gariem svarkiem un garām rokām?
Un vai tad vajag vīzu?
http://www.mfa.gov.lv/konsulara-informacija/celotajiem/valstis-uz-kuram-var-doties-bez-vizas-vai-ieprieks-sanemot-iecelosanas-atlauju
31.07.2016 20:33 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Amēlija Mia, man ļoti interesē tavs blogs, jo ir doma pēc pusgada/gada pārcelties uz Dubaju uz kādu laiku. Sekoju vairākiem blogiem par dzīvi Dubajā, bet varētu būt interesanti palasīt kādu latvieša blogu par dzīvi tur.
06.06.2016 15:38 |
 
Reitings 248
Reģ: 28.12.2015
vevay nu te uz ielas nedrīkst ēst,dzert, smēķēt, košļat košleni ramadāna laikā(to pat var krimināli sodīt) . Nedrīkst vilkt neko virs ceļa un ar atsegtiem pleciem. Protams ,ka tūristi to visu var nezināt un itkā jau nekas traks nevar notikt, bet tā ir necieņas izrādīšana pret ticīgajiem. Šodien gan redzēju diezgan daudz cilvēkus,kas īsti neievēro šos noteikumus. Bet nu ārā arī ir +43. :-D
Un arī piem, visi bāri atvērti tikai pēc saulrieta, arī restorāni. Veikalos visas ātrās ēstuvju vietas ir slēgtas. Viss ir tāds diezgan tukšs. Bet vismaz visam ir atlaides :-D
Jā, par tiem melnajiem lexus no lidostas esmu dzirdējusi :-D:-D bet nu taxis te lēts.
Nu par ēšanu, tiešām lētākās uzkodas ir sākot no 10eiro, bet vidēji ēdiens maksā sākot no 20 eiro. un par alu vai vīna glāzi maksā 10 eiro, ja netrāpi uz happy hour, tad ir uz pusi lētāk :-D Pārtika te vispar ir nenormāli dārga-aizej uz veikalu un mierīgi atstāj 200eiro. Bišķi aizrunājos te :-D ja interesē man ir arī blogs, varu private tev nosūtīt :-)
06.06.2016 13:29 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
orchid - nu nav gan tā. Mēs ar draugu palikām vienā istabiņā. Tik pasūtot numuriņu bija jānorāda, ka tas ir mixed. Neviens pat neprasīja vai esam precējušies vai nē.
Tur var būt cita lieta - ierodoties valstī var būt problēmas ar to, ka nav precēti (pastāv risks, ka nepielaiž valstī, bet godīgi sakot neesmu dzirdējusi, ka kādai atteiktu iebraukšanu). Bet cietumā toč neviens par to neliek. Viņi taču ir attīstīta valsts. Tur pilns ar eiropiešiem, ķīniešiem utt.
06.06.2016 09:47 |
 
10 gadi
Reitings 4863
Reģ: 29.01.2009
Ir vērts aizbraukt uz zelta tirgu, tur cenas zeltam lētākas nekā pie mums un zeltam pārsvarā 750 prove (pie mums pārsvarā tikai 585 pieejams). Daudz dzeltenā un baltā zelta, tāpēc ja patīk sarkanais zelts, būs jāpameklē kārtīgāk.
Ēdiens diezgan padārgs. Viesnīcas pārsvarā piedāvā tikai brokastis, bet pusdienas un vakariņas jāiet ēst citur. Mums katrā ēdienreizē aizgāja kā minimums 15 eur/cilv. Un tās pat bija tādas vidējā līmeņa ēstuves, nekas glauns. Ja ņemat apartamentus ar virtuvi, tad var gatavot uz vietas, man tas pat liekas foršāk. Bet vienalga nauda aizies par to paiku.
Dubai Marinā ir izbraucieni ar Yellow Boat līdz Burj Al Arab viesnīcai un apkārt Jumeirah viesnīcai, tas tā forši liekas. Vēl Dubaijā ir Miracle Garden, ļoti smukas bildes tur sanāk.
Taxim minimālā cena par iekāpšanu bija 4 eur ja nemaldos, pat ja tev jāpabrauc 100 metri :D Galvenais ņemt oficiālos taxi, savādāk būs kā mums no lidostas līdz Dubai Marina 40 eiriki (paņēmām glauno melno mersi) :D
Lidojumam izvēlētos laiku līdz Aprīlim, pēc tam jau baigi karsti būs. Pa vasaru es neriskētu braukt dēļ tā karstuma.
06.06.2016 09:43 |
 
Reitings 1138
Reģ: 23.12.2013
kaapeec nav labi braukt ramadan laikaa, ameelij? :) piedod, tieshaam nezinu..
06.06.2016 09:28 |
 
Reitings 248
Reģ: 28.12.2015
orchid neuztraucies, viss būs kārtībā! Kurā vietā domājat palikt? Nu ja Sharjah, kas ir lēta, tad tur nav ne alkohols, ne ūdenspīpe, nekas nav atļauts!
Bet Dubaija pati par sevi viss normāli par to, protams nevajag pārspīlēti publiski bučoties braucot taxi piem. Bet tā viss ok. Un te ir miljons tūristu un dažreiz nākas redzēt ne to vien :-D
Bet tagad ir sācies ramadans, tā ka ceru,ka tagad te nebrauksiet :-) Lai foršs ceļojums!
06.06.2016 08:09 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Dzīvoju te, bet vēl tikai neilgu laicińu.. Nav te bīstami, tik mazliet vairāk jāpiedomā pie tā, ko tu dari un kā uzvedies.
06.06.2016 03:26 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Gribēju noskaidrot no pieredzes-tās, kas bijušas Dubaijā, vai tiešām ir tā, ja dodos kopā ar draugu ar kuru neesmu precējusies, mēs nedrīkstam palikt vienā viesnīcas numurā? Nekur citur šādu informāciju neatrodu, bet vienā no DELFI ceļojumu aprakstiem, pie saraksta, kas jāzina pirms došanās, ir šāds teikums: "nedzīvojiet vienā viesnīcas numuriņā ar pretējā dzimuma pārstāvi, ja neesat ar to precējušies, izņemot, ja tie ir vecāki vai bērni. Pretējā gadījumā varat pat nonākt cietumā."
Tā tiešām ir?
06.06.2016 01:18 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Mani arī AAE ir uzrunājusi un kopš AirBaltic tagad ir tiešais lidojums uz Abu Dabi, tad arī AAE esmu ierakstījusi plānotājā kā vienu no nākamajiem galamērķiem.
22.01.2014 08:43 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Dubaija - shopping, slavery & sexism. Neesmu bijusi un negribu.
http://www.independent.co.uk/voices/commentators/johann-hari/the-dark-side-of-dubai-1664368.html
21.01.2014 19:27 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Esmu bijusi,ļoti patika,vēlos atgriezties vēl un vēl(vairāk gan tāpēc,ka darba dēļ nebija daudz brīva laika),dzīvojām abu dhabi un taksis līdz Dubai nav dārgs. :)
Paskaties premier inn hoteļus,tie ir lēti.
21.01.2014 17:05 |
 
Reitings 209
Reģ: 05.06.2009
Pāris dienas atpakaļ atbraucu no Dubaijas.
1. Tas, ka vīzu dabūt grūti, ir pilnīgas muļķības. Esmu jauna, neprecēta, zem 35, vīza bija gatava max. nedēļas laikā, turklāt es nedzīvoju viesnīcā un vīzu netaisīju caur tūrisma firmu.Arī lielas naudas man kontā nebija. Dzīvoju pie draudzenes.
2. Tagad ir ļoti izdevīgi un lēti lidot, jo ir jaunais airbaltic reiss uz Abu Dabi. Manuprāt, Abu Dabi palikt nav vērts, jo tur īsti nav ko darīt, savukārt Dubaijā visas izlaides un citas izpriecas ir krietni vairāk. Uz tiem pāris objektiem Abu Dabi var aizbraukt stundas laikā.
3. Arī pirms tam biju saklausījusies visas tās cilvēku runas par ierobežojumiem, īpašajām kultūras padarīšanām utt. Vai nu es biju izredzēta, bet ne ar ko "savādāku", ierobežojošu, diskriminējošu utt. nesaskāros. Vienīgais, ja vēlies savu alkoholu, to būs jāpērk specializētos veikalos, bet tā, lielākajā daļā cafe, klubos un restorānos gana liela izvēle.
4. Ja vēlies tiešām kaut ko redzēt un apskatīt, jābrauc ir ne mazāk kā uz divām nedēļām, un jārēķinās ar diez gan lielu naudas summu, jo tērēties sanāks pat ļoti. '
5. Šobrīd esošās atlaides tik tiešām ir ļoti izdevīgas, sevišķi zīmolu precēm, un Outlet molā, vispār gribas pirkt visu :D
6. Par bīstamību neko nemācēšu teikt, jo neviens virsū neskrēja un neaiztika. Protams, nevajag speciāli nakts laikā pa Karamu staigāt,tad arī viss būs kārtībā.

Ja ir kādi jautājumi, droši varu pastāstīt ;)
21.01.2014 17:01 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Starp citu, taksi Dubajaa ir ljoti leeti, sabiedrisko transportu tur vispaar neizmantoju. Par cik biju maijaa, tur bija ljoti karsti ap 40 graadiem.
Ljoti patika tas, ka tur gandriiz nav noziedziibas - mees ar draudzeni mieriigi pludmalee savas somas ar telefoniem un makiem atstaajaam, kameer gaajaam paargjeerbties un peldeeties.
21.01.2014 16:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits