Apzināts sapnis?

 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Čau. :) Pēdējā laikā esmu diezgan ieinteresējusies par lucid dreaming (apzināta sapņošana jeb spēja kontrolēt un veidot savus sapņus), internetā daudz esmu lasījusi šo, taču gribētos uzzināt konkrētākus viedokļus par konkrēto tēmu. Iespējams, šī nav pareizā vieta kur griezties, un daudzas nemaz nezinās kas tas ir, taču vienalga, ja nu ir kāda, kura bieži redz šādus sapņus, kā arī zin kko plašāk par to, lūdzu, padalaties ar savu pieredzi. :)
07.12.2013 20:47 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Ar prātu kaut kā apšaubu minētos reality check. Vai tad arī sapnī es nevaru sev atbildēt, ka nesapņoju? Drīzāk maiga ieniebšana rokā vai matu paraustīšana varētu atšķirt, kas ir īsts un kas reāls.

Nē, sapnī to pajautājot, tu aizdomāsies, un sapratīsi, ka tā tomēr nav īstenība.
10.12.2013 10:35 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Tāda spēlēšanās ar sapņiem nenogurdina? Izklausās interesanti, bet ja kaut kā tāda dēļ miega kvalitāte sarūk, tad - nē paldies.

Protams ka nē. Kāpēc lai miega kvalitāte saruktu? Nezinu, man līdz šim nekas nav noticis, patiesībā pat izguļos labāk nekā pirms uzsāku to visu.
10.12.2013 10:37 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Pacelšu šo diskusiju, neliels apdeits. :D Aizvakar izlasīju, ka ir speciāla mūzika/skaņas, ar kuru palīdzību ļoti ātri un viegli var nokļūt apzinātajā sapnī. Saucas binaural beats. Internetā salasījos daudz labas atsauksmes par to, un pati nolēmu izmēģināt, sajūtas bija iespaidīgas... Ātri nonācu sapnī, tas bija spilgts un skaidrs. Šonakt noteikti būs jāatkārto. :D Noteikti iesaku, tikai jāatrod skaņas pareizajā frekvencē, kas katram var atšķirties. ;)
29.12.2013 21:20 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Kā arī, šajā bildē ir skaidri un saprotami uzrakstīta viena no populārākajām metodēm, kā nokļūt sapnī, tiem kuri nezin. :)
29.12.2013 21:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits