Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apzināts sapnis?

 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Čau. :) Pēdējā laikā esmu diezgan ieinteresējusies par lucid dreaming (apzināta sapņošana jeb spēja kontrolēt un veidot savus sapņus), internetā daudz esmu lasījusi šo, taču gribētos uzzināt konkrētākus viedokļus par konkrēto tēmu. Iespējams, šī nav pareizā vieta kur griezties, un daudzas nemaz nezinās kas tas ir, taču vienalga, ja nu ir kāda, kura bieži redz šādus sapņus, kā arī zin kko plašāk par to, lūdzu, padalaties ar savu pieredzi. :)
07.12.2013 20:47 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Kā arī, šajā bildē ir skaidri un saprotami uzrakstīta viena no populārākajām metodēm, kā nokļūt sapnī, tiem kuri nezin. :)
29.12.2013 21:25 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Pacelšu šo diskusiju, neliels apdeits. :D Aizvakar izlasīju, ka ir speciāla mūzika/skaņas, ar kuru palīdzību ļoti ātri un viegli var nokļūt apzinātajā sapnī. Saucas binaural beats. Internetā salasījos daudz labas atsauksmes par to, un pati nolēmu izmēģināt, sajūtas bija iespaidīgas... Ātri nonācu sapnī, tas bija spilgts un skaidrs. Šonakt noteikti būs jāatkārto. :D Noteikti iesaku, tikai jāatrod skaņas pareizajā frekvencē, kas katram var atšķirties. ;)
29.12.2013 21:20 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Tāda spēlēšanās ar sapņiem nenogurdina? Izklausās interesanti, bet ja kaut kā tāda dēļ miega kvalitāte sarūk, tad - nē paldies.

Protams ka nē. Kāpēc lai miega kvalitāte saruktu? Nezinu, man līdz šim nekas nav noticis, patiesībā pat izguļos labāk nekā pirms uzsāku to visu.
10.12.2013 10:37 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Ar prātu kaut kā apšaubu minētos reality check. Vai tad arī sapnī es nevaru sev atbildēt, ka nesapņoju? Drīzāk maiga ieniebšana rokā vai matu paraustīšana varētu atšķirt, kas ir īsts un kas reāls.

Nē, sapnī to pajautājot, tu aizdomāsies, un sapratīsi, ka tā tomēr nav īstenība.
10.12.2013 10:35 |
 
Reitings 374
Reģ: 04.08.2013
Manu ticību reinkarnācijai nekas nespēs pazudināt. Es nemaz nevaru iedomāties kas cits ar cilvēku varētu notikt pēc nāves.
Paradīze vai elle? Kamōn. That doesn't make sense.
Mūsu vienkārši vairāk nav? Nav ne mazākā pamata ticēt tam.
Esmu pārliecināta, ka mēs pēc nāves turpinam eksistēt, citā veidolā un varbūt pat citā dimensijā, taču dvēsele un zemapziņa paliek tā pati.

To neviens īsti nezin, kas notiek ar cilvēku pēc nāves.

El Diablo, manējais laikam internetā pasūtīja. Tikko paskatījos, ka Amazone pārdod tieši tādas kā man:
http://www.amazon.com/Now-Foods-Alpha-Veg-Capsules-60-Count/dp/B001RYKA3U

Kas tās par tabletēm? Tie ir kkādi vitamīni?
10.12.2013 06:03 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Tāda spēlēšanās ar sapņiem nenogurdina? Izklausās interesanti, bet ja kaut kā tāda dēļ miega kvalitāte sarūk, tad - nē paldies.
10.12.2013 03:12 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
El Diablo, manējais laikam internetā pasūtīja. Tikko paskatījos, ka Amazone pārdod tieši tādas kā man:
http://www.amazon.com/Now-Foods-Alpha-Veg-Capsules-60-Count/dp/B001RYKA3U
10.12.2013 02:39 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Kā zemapziņai rosināt pozitīvus sapņus?

Ar prātu kaut kā apšaubu minētos reality check. Vai tad arī sapnī es nevaru sev atbildēt, ka nesapņoju? Drīzāk maiga ieniebšana rokā vai matu paraustīšana varētu atšķirt, kas ir īsts un kas reāls.

Par to vairākkārtējo pamošanos no "realitātes" gan drausmīgi.

Vēl es nesaprotu miega paralīzi. Ja mans ķermenis guļ paralizēts, kā es varu redzēt visas tās šausmas, ja man acis ciet? Ja tās būtu vaļā, vajadzētu mirkšķināt, tātad visa neesmu paralizēta. Varbūt tas vienkārši ir sapņa paveids, un mēs to redzam smadzenēs, nevis realitāti ar halucinācijām.
10.12.2013 02:33 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
ar tabletēm? nav par traku? - tā jau vairs nav apzinātā sapņošana, bet izraisītā apzinātā, nekas labs tur nevar būt. labojiet, ja kļūdos.

izstāstīju draugam, viņš teica, ka viņa draugs šo labi bija piepratis, bet tikpat labi var arī sev nodarīt pāri - pietiek iedomāties, ka uzbrūk suns vai kož vārnas, žagatas un būs klāt - tā jums nav gadījies?
09.12.2013 23:12 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
CellarDoor, kur tās tabletes var iegādāties? Biju jau iepriekš dzirdējusi par tādām.
09.12.2013 20:36 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Nemaz nezināju, ka kaut kas tāds pastāv un ir iespējams kontrolēt sapņus. Esmu no tiem cilvēkiem, kas sapņo praktiski katru nakti (nezinu vai tas ir labi vai slikti).

Pilnīgi visi cilvēki sapņo katru nakti apmēram 4-7 sapņus. Pilnīgi visi. Tikai, ne visi tos atceras. To visu var uztrenēt, to visu var attīstīt un sasniegt, vajag tikai mazliet papūlēties. ;)
09.12.2013 20:31 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Man vakar puisis pirms miega iedeva tabletes, kas it kā palīdzot apzinātajai sapņošanai- Alpha GPC. Biju baigi nogurusi, tāpēc laikam nekas neizdevās.
09.12.2013 20:00 |
 
Reitings 26
Reģ: 04.11.2013
Nemaz nezināju, ka kaut kas tāds pastāv un ir iespējams kontrolēt sapņus. Esmu no tiem cilvēkiem, kas sapņo praktiski katru nakti (nezinu vai tas ir labi vai slikti). Visu laiku domāju, vai redzu krāsainus sapņus un vakarnakt beidzot guvu apliecinājumu tam, ka kaut kādas krāsas manos sapņos ir:) Redzēju divus sniegbaltus zirgus:) Esmu vairākas reizes izjutusi to apziņu, ka tas ir sapnis, bet kā jau minēju, nezināju, ka ar to apziņu var "spēlēties".
Ļoti vēlētos, lai man arī sanāktu sapņus kontrolēt, jo jau vairākus gadus ik pa laikam rādās murgi, kur viens dzīvnieks visu laiku mani galina nost:) Tā laikam ir trauma, jo reālajā dzīvē vairākus gadus atpakaļ biju nokļuvusi ļoti baisā situācijā, kur bija iesaistīts arī šis zvērs. Tad, kad atkal ir šis kārtējais sapnis, vienmēr pamostos brīdī, kad saprotu, ka beigas klāt:)
09.12.2013 19:53 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Es agrāk ļoti ticēju reinkarnācijai, bet tad viens cilvēks mani pārliecināja par pretējo. Katram manam argumentam atbildēja ar pretargumentu un paskaidroja kāpēc tā nevar būt utt. Bet par spīti visam manī vēl ir ticība. Gribas uzzināt savu iepriekšējo dzīvi un tad pārbaudīt faktus utt. Varbūt satikt savus radiniekus no iepriekšējās dzīves!

Manu ticību reinkarnācijai nekas nespēs pazudināt. Es nemaz nevaru iedomāties kas cits ar cilvēku varētu notikt pēc nāves.
Paradīze vai elle? Kamōn. That doesn't make sense.
Mūsu vienkārši vairāk nav? Nav ne mazākā pamata ticēt tam.
Esmu pārliecināta, ka mēs pēc nāves turpinam eksistēt, citā veidolā un varbūt pat citā dimensijā, taču dvēsele un zemapziņa paliek tā pati.
09.12.2013 19:19 |
 
Reitings 374
Reģ: 04.08.2013
Ļoti apšaubu to, ka esmu tamlīdzīgu vietu jau redzējusi, jo tāda nemaz nevarētu reālajā dzīvē pastāvēt... Jo kā jau teicu, tas viss bija tik sirreāli, tik dīvaini un neparasti. Un arī visas detaļas bija dīvainas un reālajā dzīvē neesošas. Un tās sajūtas...

Varbūt no kādas filmas, kuru neatceries. Ir tik daudz nereālu filmu! :D
Nu īstenībā ja jau tās vietas ir realajā dzīvē neesošas, tad diez vai tas ir no iepriekšējās dzīves.
Varbūt tava zemapziņa ir izveidojusi tās vietas.
Es agrāk ļoti ticēju reinkarnācijai, bet tad viens cilvēks mani pārliecināja par pretējo. Katram manam argumentam atbildēja ar pretargumentu un paskaidroja kāpēc tā nevar būt utt. Bet par spīti visam manī vēl ir ticība. Gribas uzzināt savu iepriekšējo dzīvi un tad pārbaudīt faktus utt. Varbūt satikt savus radiniekus no iepriekšējās dzīves! :)
09.12.2013 19:03 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Varbūt esi kaut kur redzējusi, tikai tu to neatceries, bet tavā zemapziņā tas ir palicis! Redzēt to varēji jebkur: filmā, pa logu braucot autobusā vai bērnībā ceļojot utt. Tā kā tava apziņa tam nepievērš uzmanību, tas paliek tavā zemapziņā un izpaužas sapņu veidā.
Nu tā ir viena versija. Otra versija ir tāda, ka varbūt tu kaut kādā veidā esi atcerējusies iepriekšējo dzīvi. Un tās ir iepriekšējās dzīves atmiņas un tāpēc rādās tā vieta un tu sajūti tās sajūtas, kuras neesi izjutusi šajā dzīvē.

Ļoti apšaubu to, ka esmu tamlīdzīgu vietu jau redzējusi, jo tāda nemaz nevarētu reālajā dzīvē pastāvēt... Jo kā jau teicu, tas viss bija tik sirreāli, tik dīvaini un neparasti. Un arī visas detaļas bija dīvainas un reālajā dzīvē neesošas. Un tās sajūtas...
Versija par iepriekšējām dzīvēm ir interesanta, tā kā ticu reinkarnācijai, pieļauju, ka ir iespējami dažādi flashback'i no citām dzīvēm. Vispār interesanta tēma, mūsu zemapziņa ir diezgan neizprotama.
09.12.2013 18:41 |
 
Reitings 181
Reģ: 20.08.2013
Nelasīju visus komentārus. Cik es sevi atceros, es vienmēr esmu sevi atmodinājusi no nepatīkama sapņa. es saku sev- celies,acis vaļā utt. tad pamostos. vēl atceros,ka vienā sapnī bučojos ar vīrieti,bet viņš bija baigi īss,tāpēc padarīju viņu garāku :D bija nedaudz pagrūti,bet nedaudz. ne katrā sapnī es kaut kio mainu, bet ja kaut kas nepatīk-pamainu.
09.12.2013 18:02 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Nezināju, ka šī tēma tik populāra. Bijušajam puisim tas ļoti dabiski nāca un tad viņš daudz par to stāstīja un es arī sāku interesēties. Ne tā, kā meklēt un lasīt speciālu info, bet vienkārši iemācīties sevi nolikt tajā stāvoklī, tā kā ieprogrammēt sevi.
Man tā programmēšana bieži palīdz no rītiem celties, īpaši, ja miegam atvēlēts maz laika. Aizejot gulēt, paskatīties, cik pulkstens, izrēķināt - ā, pec 4 stundām jāceļas - un vēl miegā grimstot domāt "sešos jāmostas, sešos jāmostas" Ir bijušas situācijas, kad palieku bez modinātāja un no rīta agri jāceļas, tad saprogrammējoties ir iespējams neaizgulēties.
09.12.2013 16:20 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Zinu vienu cilvēku, kas agrāk ar to vairāk ņēmās. Sanāca gan tikai vienreiz sapni kontrolēt. Vairāk gan nav mēģinājis, tas tomēr prasa baigo koncentrēšanos utml.
09.12.2013 15:28 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Es māku redzēt sapnī to ko vēlos , tikai grūtniecības laikā tas ne visai izdodas, īsti nezinu kapēc ... :(
09.12.2013 15:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits