Aukle

 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Aizdomājos par auklītēm ....
Cik vecs bija Jūsu bēbis ( vai ne bēbis ), kad atstājāt to pirmo reizi ar auklīti !? Kā gāja ... !? Pašai auklīte bija 5 gadu vecumā, kad omīte bija slimnīcā un kādam vajadzēja mani pieskatīt !? :)

Arī savam bērnam plānoju algot auklīti, zinu, ka gribētu , lai auklīte ir gados jauna , iespējams, studente. Draudzenes pirmā pieredze ar auklīti, šonedēļ, bija katastrofāla. Ar bēbi viss kārtībā , tikai meitene acīmredzami bija ložņājusi, pa draudzenes mantām ( mājās ir telpas , kas iekārtotas , kā skaistumkopšanas salons ) skatījusies bundžiņas , grābstījusi ķemmes u.t.t. Draudzene nikna kā lapsene, es atkal neredzu tajā neko tādu , nu paskatījās un paskatījās , nenozaga taču neko ...
03.12.2013 17:21 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
paranoid, man arī neticējās, pirms es nesastapu vienu nelaimīgu (vai tieši otrādi - laimīgu?) mammu, kurai mazulis ne tikai pudeles nepieņem jau no pirmās dienas, bet arī soses nesosē un vispār gandrīz līdz gada vecumam to tik darīja kā pupā karājās... Tie cilvēki jau visu ir izmēģinājuši un no pirmajām dienām, jo viņa arī nebija plānojusi barot mazo ar krūti, bet redz, ka neizdevās.
03.12.2013 18:28 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Kaut kā neticas, ka bērns, kuram kopš dzimšanas dota pudele no tās atteiktos.


Man arī šķiet jocīgi, bet nu bērni un mammas ir tik dažādas ....
03.12.2013 18:28 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
paranoid, un kā veicās !? Bēbim nebija pretenziju !?
03.12.2013 18:29 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Gemini
Meitai dārziņā atveda vienu meitenīti, gadam pāri, un viņa ne vienu reizi nebija nevienam atstāta, pat ne vecvecākiem, un tas nabaga bērns kādas nedēļas divas no vietas to vien darīja kā raudāja un bļāva, šausmīgi bija skatīties.
03.12.2013 18:29 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Es te tā iedomājos .... Labi, ja bērns neēd no pudeles, mamma baro ar krūti, bet ko darīt ja piens beidzas un bērns neēd no pudeles !? Tāpat jau būs jāiemācās izvēles taču nav , badā jau nemirs ....
03.12.2013 18:31 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
weee
Bērnam viss bija kārtībā, es biju daudz vairāk pārbijusies. Un nav jau visas aukles tik briesmīgas, var atrast arī tādas, kuras savu darbu darīs pēc labākās sirdsapziņas.
03.12.2013 18:32 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Kaut kā neticas, ka bērns, kuram kopš dzimšanas dota pudele no tās atteiktos.


Es arī neticēju, līdz pati ar to saskāros. Katru dienu mēģinu uzvarēt šajā cīņā par pudeli, dodu, mēģinu pieradināt, nu pagaidām esmu zaudētājos.

Nezinu, kas tieši Mazai nepatīk, visus materiālu un veidu esmu izmēģinājusi! Ja kāda man pateiks, kā šo lietu labot un pieradināt pie pudeles, es medaļu piešķiršu :D


Jā, un jāatzīst tas, ka pirmo mēnesi pie pudeles nemēģināju pieradināt, nebija vajadzības, varbūt tas tur spēlē lomu, tiešām nezinu. Bet pašlaik dzīvē ir tāda situācija, ka nevaru būt blakus uz visām barošanas reizēm...
03.12.2013 18:33 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Ance
Bet tā taču reti notiek, ja tiešām pie krūts pat neliek... un no pudeles ēst ir daudz, daudz vieglāk.
03.12.2013 18:34 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Gemini, vispār tur tev taisnība. Pati mazo pirmoreiz ar omi atstāju, kad viņai bija vien mēnesītis un tagad viņa ir forši adaptējusies un droša. Protams, nav baigi priecīga, ka es eju prom, ir bijuši arī gadījumi, ka man jālavās no mājas ārā un ir gadījies, ka viņa man zābakā ieķeras, bet tas periods arī nu ir cauri. Ļoti nobrīnijos par to, cik komfortabli mazā jutās, kad bija atstāta jau 8 mēn uz 3 dienām pie manas mammas (man Lietuvā bija konkurss) un pēc tam, šogad, kad uz 6 dienām atstājām, kad braucām uz Londonu. Tas liek domāt, ka kaut ko pareizi arī esmu izdarījusi. :D Ceru, ka ar dārziņu arī būs tas pats.
03.12.2013 18:35 |
 
Reitings 734
Reģ: 04.12.2012
paranoid, lai, cik tas neskanētu briesmīgi, kliegšana un raudāšana ir mazākā bēda (neapskaužu gan pirmskolas pedagogus, uhh, izturīgie!). Ārsti apstiprina to, ka bērns sevi var iedzīt ļoti smagās kaitēs (kas, piemēram, radu bērniem bija-augstas temperatūras, smags klepus, vēdera problēmas). Bērnam mokas dubultā - emocionāli jutas slikti + fiziski.
03.12.2013 18:35 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Jā, un jāatzīst tas, ka pirmo mēnesi pie pudeles nemēģināju pieradināt,


Pieļauju, ka te arī ir tas suns aprakts , bēbis nezin citu veidu, kā tikt pie ēdiena ...
03.12.2013 18:36 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Labi, ja bērns neēd no pudeles, mamma baro ar krūti, bet ko darīt ja piens beidzas un bērns neēd no pudeles !? Tāpat jau būs jāiemācās izvēles taču nav , badā jau nemirs ....


Pirmajā reizē es uz to cerēju :D atstāju visu veidu pudeles, piens pilna saldētava, arī braucu prom ar domu, nu ja jau būs badā, tad taču ēdīs, še tev :D

Beigās mana mamma deva ar špricīti, pa maziņam :D

Es vēl ceru uz to, ka ir tās mācību krūzītes ar snīpīšiem, Tommee tippee jau no 4 mēnešiem tāda, vēl neesmu nopirkusi, bet ceru, ka no tādas varbūt dzers.
03.12.2013 18:36 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Es jau nesaku, ka tā notiek bieži, bet realitātē - tā var gadīties. Un piens pats no sevis tā nemaz nebeidzas - vai nu tur ir nepareiza izpratne par barošanu vai negribēšana, lielākoties. Es arī ilgi neizbaroju, pašai reizēm dusma uznāk, bet ko darīt?
03.12.2013 18:37 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
She*, nu ko lai saka - turās ! :)
03.12.2013 18:38 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Man personīgi būtu vairāk nekā bailes pavisam mazu bēbīti atstāt auklei. Bērniņš taču neguļ un neēd tikai uz maiņām, a ja nu aukle tāda gadās, kas atstāj mazo brēkt vienā istabā, kamēr pati tv skatās, vai ar draugu izklaidējas un bērniņš, piemēram, aizrijas, bet viņa nopriecājas, ka apklusis un aizmidzis. Jā, jā, varbūt paranoja, bet es savu bērnu pārāk mīlu, lai riskētu ar svešām auklēm. Nē nu, ja ir pilnīgi vienalga, kur un kam atstāt, ka tikai tikt projām bez bērna, tad jau nav par ko uztraukties. :)
03.12.2013 18:41 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Jā, un jāatzīst tas, ka pirmo mēnesi pie pudeles nemēģināju pieradināt,


Pieļauju, ka te arī ir tas suns aprakts , bēbis nezin citu veidu, kā tikt pie ēdiena ...


Iespējams, bet tik un tā mani tā visa situācija izbrīna, viņa taču jūt, ka no pudeles pieniņš tiek mutē, ir ēdams, vajadzētu saprast, ka jāzīž pudele un būs paēdusi.

Vēl man ārste teica, ka varot būt tā, ka no pudeles netekot pietiekami strauji, mēģināšu tagad galiņu ar vairākiem caurumiem.

Vēl kas - knupi arī neņem no pirmās dienas. Domāju, ka tas viss ir saistīts - viņa nezīž neko, kas nav dabīgs :D

Piedod, Weee, piesārņoju te Tavu tēmu :D
03.12.2013 18:42 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
She*, nu Tev gan eco bēbis :)
Man gan šķiet, ka no pudeles tek daudz vairāk , kā no krūts .... Bet ej Tu sazini, kas tai mazajā galviņā darās .... :) Iespējams, kad būs lielāka nebāzīs visas kakas pēc kārtas mutē ... ;)
03.12.2013 18:46 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
She, kad manai bija problēmas ar šo lietu, man speciāliste teica, ka no pudeles ideāli, kad tu viņu noliec ar sosi uz leju, ir jātek vienai pilei sekundē. Manējās soses tā netecēja, tad nopirku ar lielākiem caurumiem un lieta aizgāja. :)
03.12.2013 18:46 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
ar auklitem atstajusi neesmu, bet no 4men saka palikt ar manam draudzenem uz paris stundam, jo es liku tiesibas, principa vins tik eda un guleja un parsvara to laiku vinas pavadija ara- nebija problemas :D tik pec tam skypa skatos- draudzeene raxtijusi manai mammai-ko man darit vins need :D
pec tam ap 9men, kad jau saka staigat atstaju pie savas mammas vnk tapec lai pierod pie citiem un ja kadreiz man kkur vajag, lai bez panikas varu atstat mazo, pirmas divas reizes nacas man lavities ara, lai nesakas tracis :D
tagat mazajam jau 2gadi un 9menesi, un vins visu laiku prasa kad vecmami bus brivdienas, paliksot pa nakti pie vinas :D aizvedu un pats man saka, labi mamma brauc majas, buca :D
ilgakais ko es atstajusi ir 4 diennaktis, bet nu pa dienu es vinu apraudziju, un aplika tikai tapec jo pats gribeja :)
03.12.2013 18:49 |
 
Reitings 471
Reģ: 18.06.2013
Esmu Au Pair 2 mazām francūzietēm.

Mazākajai 5 gadi, ar viņu pavadu kādas 4h dienā, bet tas tāpat ir tieši 4x ilgāks laiks, nekā viņai kopā ar mammu. Un es tieku saukta par mammu, kas man liek justies neērti, franču mammai nesaku, bet ja es būtu viņas vietā, ja mans bērns sauktu kādu citu par mammu..Nav forši.

Pa mantām neložņāju, bet pirmo nedēļu franču mamma zvanīja diezgan bieži, lai vienkārši pajautātu, vai viss ir kārtībā, tomēr esmu svešs cilvēks, nu jau gan kā ģimenes loceklis.

Man pašai aukles bija periodiski un īslaicīgi, gados vecas, daudz labprātāk dzīvojos ar savām omēm.
03.12.2013 18:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits