no vīriešiem joprojām neko nevar saprast...

 
Reitings 8
Reģ: 02.09.2013
iepazināmies ar viņu iepazīš. portālā, viss baigi forši, esam tikušies 4x, kops tās dienas kad mēs tur iepazināmies vairāk viņs tur nebija bijis.. teica, ka neesot interese, neredzot jēgu tur iet, es no turienes izdzēsos.. to viņš zin.
izteicās, ka gribētu gan attiecības, šobrīd protams mūs par pāri neuzskata, grib visu nepiespiesti, lēnām utt., kas ir pareizi, jo uzsākt kopdzīvi protams man arī šobrīd nenāk ne prātā....
vakar visu dienu pavadījām kopā, ir mums interesanti kopā, smejamies, dauzamies, ķircinamies visu laiku, apķeramies, skūpstamies publiskās vietās utt.
runajot par to kopā būšanu, uzreiz man visu nevajag, bet patīk zināt un just, ka cilvēkam to vajag, vakar bik sapīku, atveda viņš mani vakarā mājās, uzdukaju garu vēstuli, ka jā , p-iekrītu visam bla bla bla, cerams, ka lēnām mums viss izdosies , viņš viņu izlasa un atbild pēc stundas, ka viņš arī cerot... mani visu laiku nepamet sajūta, ka kaut kas nav, ar citu profilui iereģistrējos atpakaļ tajā portālā, tieši vakar ka aizvedis mani mājās ir tur bijis, ne ilgi, be ttomēr.. tātad interese ir parādijusies...

šodien vsp nekādu ziņu vēl nav devis, lai gan parasti zvana vai raxta agri- agrs darbs...

galvā pilnīgs juceklis.
02.09.2013 11:23 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
manuprāt, ir tā, ka nu viņš dabūja, ko vēlējās un vairāk nekādas vēlmes viņam pēc tevis nav..4 randiņos iziet šos visus attiecību uzsākšanas etapus tomēr ir par ātru un liek viņam domāt, ka tu esi vieglpŗatīga meitene, kurai droši vien ir bijušas daudz šādas attiecības, lai gan tu tomēr vēlies ar viņu ko nopietnu..ir jau pāri, kuri šādā veidā kā autore ir uzsākuši attiecības, pie tam vēl nopietnas, bet bieži vien puiši šādas meitenes nevērtē īpaši augstu, kur nu vēl kā kko nopietnu, kur, iespējams (atvainojos par rupjību) daudzi ir jau pārstaigājuši pāri. varbūt tā nav un tavi bezgalīgie meklējumi nav vainagojušies ar panākumiem, bet nu uzliec pati sev latiņu augstāk un apspied savas fiziskās tieksmes ar tikko iepazītu cilvēku, ar kuru tū vēlies veidot nopietnas attiecības.
02.09.2013 14:55 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
Mildreda +++
09.09.2013 21:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!