Tavs horoskops.

 
Reitings 97
Reģ: 27.10.2012
Sveikas! Sākšu ar to, ka vispirms novēlu visām šajā lietavu pilnajā dienā sirdī atrast kādu saules stariņu!! :) Bet nu par tēmu.
Tātad,jautājums sekojošs- kas esi pēc horoskopa?

Vai tiešām ir tā, ka visi vēža zīmes pārstāvji ir jūtīgi, auni-ietiepīgi, skorpioni ļoti riebīgi pēc rakstura utt?

Cik lielā mērā jūsos ir dotās horoskopa zīmes īpašības?

Piemēram, esmu vēzis. Esmu ļoti melanholiska radība, vienmēr visu ņemu pie sirds,ļoti labi maskējos(emocijas),mīlu mājas un labprāt izbaudu vientulību. Tātad diezgan atbilstoši, bet zinu, ka ir arī tādi vēži, kuri ir pilnīgi savādāki.
Kā ar jums?
20.08.2013 15:39 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
Es esmu lauva un man ir tāda sajūta, ka visur lauvas raksturo diezgan negatīvi (iedomīgas, nežēlīgas, augstprātīgas u.t.t.), tāpēc cenšos neticēt horoskopiem :D Daļa, protams, atbilst, bet ne viss. :D Tas atkarīgs no situācijas.
20.08.2013 20:30 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Nu pēc šīs (saules planētas) esmu Lauva, jā
Daudz kas ir patiesi, bet jūtu arī citu planētu ietekmi dažādās dzīves sfērās. :)
20.08.2013 20:33 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Pēc saules horoskopa skorpions,taču man ir arī citu zīmju ietekme,tāpēc,protams,neesmu tipisks skorpions ar visām skorpioniem piedēvētajām īpašībām.
20.08.2013 20:34 |
 
Reitings 1748
Reģ: 08.03.2013
es esmu dvīņi , laikam jau ļoti tipiski dvīņi.
garastāvoklis var mainīties ik pa sekundi, nekad nevaru līdz galam izlemt īsti, divas personības, esmu ļooti greizsirdīgs dvīnis, baigi nepatīk tas pašai.. :D
20.08.2013 20:50 |
 
Reitings 971
Reģ: 23.01.2011
Esmu kopā ar skorpionu. Dažreiz liekas ļoti egoistisks un tiešām riebīgs.

Esmu ūdensvīrs- daudzi mani uzskata,ka esmu ļoti radoša, citreiz jautā : Kur Tev tādas idejas rodas? Esmu arī ļoti sapņaina, daudz domāju par nākotni un lidinos pāris metrus virs zemes. Ātri apvainojos un ilgi nevaru piedot. Manu uzticību un piedošanu ir jānopelna vai jāizcīna. Pēc nodevības vai pāri darījuma grūti ir uzticēties, vai vispār to cilvēku izsvītroju no savas dzīves. Ļoti ātri iepazīstu cilvēkus, bet varbūt tas ir tikai tāpēc, ka jaunie cilvēki manā klātbūtnē ātri atveras. Nevaru ilgstoši uzturēties viena cilvēka sabiedrībā, jo sāku pievērst uzmanību sliktajām īpašībām :D
Man kaitina,ka apkārt ir haoss.
Man nepatīk,ka mani ierobežo.
Esmu ļoti spītīga :D
Esmu emocionāla, man emocijas ir grūti noslēpt. Esmu cilvēks ar uz āru vērstām emocijām.
20.08.2013 20:59 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Kaislība, iekāre un vara. Skorpions ir Zodiaka spēcīgākā un arī viena no pretrunīgākajām zīmēm. Skorpioni ir stipri, enerģiski, savtīgi, ar tieksmi uz zināšanām. Tai pašā laikā sapņaini un ar labu intuīciju. Nosliece uz galējībām un pārspīlējumiem.

Skorpioni dzīvi izdzīvo un viņiem raksturīgas intensīvas un dramatiskas attiecības. Skorpioni ir gudri un viņiem ir atbildes uz gandrīz visiem jautājumiem—izņemot tās, kuras attiecas uz pašiem.

Tas ir tipiski par mani kā skorpionu.


Es arī esmu skorpions. Augstākminētais atbilst pilnībā. Un atbilst arī vismaz 90% no tā, kas tiek rakstīts astroloģijas grāmatās.
Grūti ar sevi sadzīvot. :D
20.08.2013 21:04 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.02.2013
Esmu Vērsis. Ir, kas atbilst, ir, kas neatbilst.. nu tā.. 50 : 50. :) Bet tie raksturojumi jau arī.. cits par citu gudrāki. Tā nu bija sagadījies, ka vidusskola slaikā klasē bijām piecas meitenes Vērši. Zināma līdzība visām bija... visas vienmēr centāmies aizstāvēt savu viedokli lai tur vai kas! :D
20.08.2013 21:05 |
 
Reitings 971
Reģ: 23.01.2011
ŪDENSVĪRS. Fantasts un sapņotājs, pilnībā atrauts no reālās dzīves. - šis man tracina, jo bieži saspņojos un tad aplaužos :(
Nekad neatdod naudu, ko aizņēmies, jo - līdzko aizņemas, uzreiz iztērē un par parādu aizmirst. - šim gan nepiekrītu, jo ļooooti nepatīk kādam būt parādā, pat, ja jāaizņemas nauda no drauga :D
Nepārtraukti pārkāpj savus solījumus, nemīl strādāt - arī nepiekrītu, jo nepatīk, ja lauž solījumus, kas tiek doti man, tāpēc nepatīk lauzt solījumus pašai. Strādāt patīk, bet atkarībā ko tieši :D
Aprunā un nomelno savus tuvākos, vienmēr aiz viņu muguras. - Dažreiz sanāk kādu dzēlīgu piezīmi ne acīs pateikt, bet pārsvarā saku visu,kas uz mēles gala- tieši acīs.
Piemīt tieksme uz sliktiem pārtikas produktiem un vulgāru fantastikas literatūru, kuru iepērk milzīgos daudzumos. - slikti pārtikas produktu, protams, ir tādi daži :D vulgāra literatūra- lasu grāmatas ļoti maz, kur nu vēl iepērku :D
Atvaļinājumu pavada kaut kādā caurumā, jo visu naudu, ko taupījis, jau ir iztērējis vienam no saviem pasaules glābšanas projektiem, kuru viņam netrūkst. - tā vietā, lai aizietu uz ballīti pie raugiem drīzāk visu naudu iztērējusi kurpēs, ne glābšanas misijām :D
20.08.2013 21:14 |
 
Reitings 971
Reģ: 23.01.2011
*draugiem
*iztērēšu
20.08.2013 21:16 |
 
Reitings 971
Reģ: 23.01.2011
Kad īsti ir pāreja no ūdensvīra uz zivi?
Esmu dzimusi 18.februāri, bet citur rakstīts, ka tā jau zivs skaitās , citreiz zivs ir no 20.datumiem... hmm.
20.08.2013 21:18 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Zelta black ojā man arī ir grūti ar sevi sadzīvot pie brīža :D
Brīnos kā mans puisis mani var paciest :D
20.08.2013 21:25 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Es mēdzu ticēt horoskopiem, zīmju aprakstiem. Mēdzu minēt cilvēku zīmes, un bieži arī uzminēju. Un bija tik ļooti grūti atteikties no šīs "ticības". Bet spēju objektīvi novērtēt to, ka visas taču muļķības tās ir.
Bija ļoti grūti, jo esmu tiiipiski svariņi. Svārstīga, mākslu mīloša, sabiedriska, mega-miermīlīga, sievišķīga.
Un mana labākā draudzene- tipisks seksuālais skorpions.
20.08.2013 21:29 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Ambera,
Paciest nevar, bet aiziet nespēj. :D
20.08.2013 21:33 |
 
Reitings 479
Reģ: 04.07.2013
To Misssssss - esmu lasījusi, ka visslabākā saderība mežāžiem esot ar vēršiem un vēžiem.


Vēl ar jaunavām.
20.08.2013 21:45 |
 
Reitings 381
Reģ: 07.07.2013
Esmu riktīgs skorpions. Lai arī cik grūti ar to dažkārt būtu sadīvot, tomēr es lepojos, ka esmu dzimusi tieši šajā zīmē :) Ja kādam pieķeros, tad tikai tā riktīgi. Un pēc tam grūti ir atlaist vaļā .. Manī visu laiku mājo visādas domas- varētu teikt, ka iekšēji visu laiku ar viņām cīnos. Ļoti pārdomāju visu, ko daru. Ja kaut ko izdaru/ pasaku ne tā, ļoti pārdzīvoju. Ar emocijām neaizraujos- vienmēr nosvērta, ĀRĒJI mierīga (arī tad, kad iekšā viss vārās un dusmas sit augstu vilni), patīk palīdzēt citiem, bet atceros tos cilvēkus, kas man darījuši pāri- piedot varu, bet neaizmirsišu. Patīk ironizēt, iedzelt ar kādu asāku vārdu. Vienmēr ir bijis tā, ka iekšēji ļoti pārdzīvoju par vājākiem cilvēkiem- skolā, piemēram, ļoti jutu līdzi tiem, kurus apcēla, centos ar viņiem runāt, iedrošināt. Patīk labāk klausīties citos, nevis runāt- runāju maz- īsi un kodolīgi + piemetu klāt kaadu skorpionisku humora devu, kuru ļoti daudz clivēku vnk nesaprot vai apvainojās. :D Man ir baigā intuīcija, caururbjošs skatiens (kas visiem liekas biedējošs), varu pilnībā saprast, kā cilvēki jūtas, bet mierināt nemāku. Dažreiz pārāk lienu citu clivēku dzīvēs.
Zivis man liekas ļoti jauki cilvēki, sirsnīgi, bet bieži vien apvainojas par dažādām dzēlīgiem vārdiem ;DD nu ļoti emocionālas, pārdzīvo sīkumus, manuprāt.
vērši man baigi patīk (pazīstu tik vīriešus vēršus)- baigie ēdāji, mierīgi, ar sirsnīgu raksturu, laba humora izjūta, bet nu reizēm liekas, ka neklausās savā sarunu biedrā- bieži ir tā, ka it kā dzird, bet neko neatbild pretī, un tad rodas tāda neveikla sajūta.. Un baigie materiālisti- ka tik dabūt naudu.
jaunavās man patīk humora izjūta. Neko daudz vsp nezinu. Bet nu jā, pedantiskas gan.
ūdensvīri , manuprāt, bieži vien tēlo gudrākus, nekā viņi patiesībā ir. Grūti no viņiem patiesību dabūt ārā, tādi nesteidzīgi (attiecībās)
lauvas - liekas, ka vienmēr cenšas tiekties pēc uzslavām, komplimentiem. Vienvārdsakot, patīk izlekt.
20.08.2013 21:47 |
 
Reitings 479
Reģ: 04.07.2013
Tām, kas mežāzes - ar ko labāk sadzīvojat?


Vislabāk sadzīvoju ar jaunavām,skorpioniem,vēžiem. Ar zivīm un ūdensvīriem arī sadzīvoju labi.

Ar lauvām,dvīņiem,strēlniekiem gan parasti nevaru sadzīvot.
20.08.2013 21:49 |
 
Reitings 287
Reģ: 20.10.2010
Esmu svari- mierīgs un nosvērts cilvēks. Te jau viena metene bija iekopējusi raksturojumu.
20.08.2013 21:53 |
 
Reitings 374
Reģ: 04.08.2013
Esmu strēlnieks. Strēlnieku raksturs tiešām atbilst! :D
20.08.2013 22:27 |
 
Reitings 34
Reģ: 20.08.2013
Lauva Bet neticu šiem horoskopiem
20.08.2013 22:34 |
 
Reitings 503
Reģ: 11.05.2011
Esmu Auns, bet pamatīgi dzīvē aplauzies :p Sen vairs nestrīdos kkadu savu principu pēc, Vienīgais kas mani vēl var uzvilkt ir, ja redzu klaju netaisniibu vai kads saak braukt augumaa. KAs vēl no Auna - nekad nav miera, diena vai nakts, kko jaasadomaa :D Bet vsp horoskopiem ljoti ticu pedeejaa laikaa. Reiz papētīju ar ko man saderiiba - Streelnieks, Auns, Lauva.. visas manas labaakas draudzenes vnm ir bijushas tieshi no taam ziimem! Ar chaljiem intersanti, pēdējā laikā, kā kāds iekrīt aciis, tā Skorpions. lkm tajos krabjos tieshaam kkas ir :D
20.08.2013 23:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits