Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis un bijušās

 
Reitings 8
Reģ: 14.04.2024
Labdien! Ir izveidojušās nopietnas attiecības ar vīrieti, taču pēc gandrīz gada, uzzināju, ka viņš uztur kontaktus ar savu bijušo (viņiem nav kopēju bērnu, vienkārši tā ir precēta sieviete, kurā viņš bijis samīlējies, savukārt, viņa to izmantojusi kā mīļāko-vismaz tā viņš stāstīja), lai vai kā, -kontaktējās paralēli veidojot attiecības ar mani, pateicu, ka jūtos aizvainota un ka man šī “draudzīgu” attiecību uzturēšana ar bijušo nešķiet veselīga. Domāju, ka esam šo izrunājuši un, cienot mani un sevi, viss ir beidzies. Taču nē! Atkal ir gan ziņas whats up, gan vēli telefona zvani, gan no viņas, gan viņa puses…un izrādās ir vēl kāda bijusī kura ik pa laikam “uzpeld” ar dažādiem “praktiskiem” ieganstiem-tur palīdzēt kaut ko, vai esmu pilsēta varu ienākt utt.
Jautājums sekojošs- vai ir normāli, ka vīrietis turpina uzturēt “draudzīgās” saites ar bijušajām? kur ir tā robeža, kad ir jāliek saprast, ka, ja viņš turpina šīs “draudzības”, tad es izrakstos no attiecībām? vai varbūt vaina ir manī? jo es ticu, ka var būt draudzīgas attiecības starp sievieti un vīrieti, tikai tad, ja viņus nesaista seksuāla pievilcība vienam pret otru… zinu, man viņam ir jāuzticas, ja saka, ka tas ir tikai tā…, bet kāpēc vispār ir jākontaktējas kaut vai jāstāsta par savu esošo ikdienas gaitu kādam, kurš ir pagātne? satiekot uz ielas, veikalā sasveicināties -ok, bet ikdienā apmainīties ar sms vai zvanīt. Tad varbūt vaina tomēr ir manī… Nezinu, šis man šķiey jocīgi jo abiem jau ir tuvu 40, neesam vairs jaunieši, lai spēlētu šāda tika spēlītes. tomēr gribas noteiktību…
Kādi ir jūsu viedokļi? vai kādai ir bijusi šāda situācija? kādi ieteikumi?
14.04.2024 16:33 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Tur jau nu Tev pašai jāizlemj ko un kā darīt labāk. Nav kāds bijušais ar ko pakomunicēt? Varbūt jāizrunā varbūt jāatstāj kā ir. Cik ilgi Jūs kopā esat? Vai vispār dzīvojat kopā? Ja nedzīvojat kopā tad nu tās tomēr ir tādas brīvas attiecības, pilnīgi iespējams, ka kāja arī var paslīdēt😔 Īsti labi un normāli jau tas tomēr nav.
14.04.2024 17:26 |
 
Reitings 2842
Reģ: 05.09.2023
Kārtējā jau nesen izmuļļātā tēma.
Un otrkārt - kā tā var būt ka tu tik pēc gada to uzzini? Jūs 1x nedēļā sarunājaties?
14.04.2024 17:51 |
 
Reitings 1484
Reģ: 19.05.2016
Zb katru dienu vienu un to pašu tēmu, paskrollē forumu kaut sekundi uz leju un tur jau ir izteikti visi viedokļi.
14.04.2024 18:07 |
 
Reitings 8
Reģ: 14.04.2024
Paldies, par komentāriem. Nē, runājam katru dienu, taču ja uzticies, tad kaut kā neskaties un nekontrolē, kur un ar ko tiekas vai bakstās telefonā. Tāpēc kaut kā nenojautu…, jo tikai kad sākām dzīvot kopā, tad arī pamanīju un sapratu, ka nebeidzas draudzīgās saites, …bet neko, paldies, arī Jupiter-pameklēšu vecākus forumus un neliecieties traucēti.
Vienkārši gribēju dzirdēt vēl kādu viedokli, lai galīgi sevi par greizsirdīgu vai privātīpašniecisku maitu neuzskatītu.
Jauku dienu!
14.04.2024 19:26 |
 
Reitings 167
Reģ: 11.02.2024
Man tas nepatiktu un es to neslēptu
14.04.2024 19:41 |
 
Reitings 85
Reģ: 18.03.2015
Vienkārši gribēju dzirdēt vēl kādu viedokli, lai galīgi sevi par greizsirdīgu vai privātīpašniecisku maitu neuzskatītu.

Gribēji dzirdēt vēl kādu viedokli, kas ir pret draudzību ar bijušajiem, lai beigās vari 100% saprast, ka neuzpūt ziloni no mušas?
Beidz vienreiz ļaut tam čalim sev spraust batonus ausīs, Tu jau zini, ko par to visu domā, uzticies sev labāk, te tāpat viedokļi atšķiras.
14.04.2024 23:49 |
 
Reitings 23
Reģ: 17.10.2023
Oi, cik šim ērti 😁😁😁
17.04.2024 13:24 |
 
Patīk
Reitings 2741
Reģ: 08.05.2022
Nu es to tā neatstātu, man noteikti tas būtu nepatīkami, nevēlētos lai mans vīrietis sazinās ar bijušo. Kas par muļķībām. Ja viņš neparstātu to darīt zinot, ka man ir sāpīgi, tad lai sazinās ar bijušo, tikai attiecību mums vairs nebūtu.
17.04.2024 15:00 |
 
10 gadi
Reitings 294
Reģ: 22.05.2010
Ir starpība kā sazinās ar bijušo. Viens ir apsveikt otru svētkos aizsūtot ziņu, pajautāt kādu info, par kuru bijušais ir zinošāks, sasveicināties uz ielas un aprunāties ..un šis viss ir ļoti ok un veselīgi, bet vēli nakts zvani, regulāras sarakstes un ienākšana ciemos, kad otrs ir pilsētā vairs nav ok. Es to nepieņemtu.
17.04.2024 15:56 |
 
Reitings 8
Reģ: 14.04.2024
Paldies par viedokļiem. Ļoti veselīgi bija uzzināt, ka vaina tomēr nav manī un es visu neesmu uzpūtusi. Ar vīrieti izrunājos…,nezinu kā viņam, bet saliekot punktus uz “i”, manī iestājās pārsteidzoša miera sajūta un atvieglojums. Cerams, ka viņam dzīvē izdosies atrast sievieti, kurai šāda uzvedība no vīrieša puses būs pieņemama, bet tā noteikti nebūšu es. Un tā kā tagad esmu arī viņa “ex” sarakstā-teicu, ka ļaunu prātu neturu, uz ielas pasveicināšu, taču aiz cieņas pret viņa nākamo draudzeni, es negribu uzturēt “draudzīgās ex-partneru” attiecības.
P.S. tagad pat nedaudz kauns, ka ļāvos uzticēties un iegrābties, bet nu ko mūžu dzīvo, mūžu mācies…galu galā katrai kļūdai ir savs Vārds, Uzvārds. :D …vismaz šī bij’ pamācoša-ka jāuzticas sev un savām iekšējām sajūtām 🤷🏼‍♀️
20.04.2024 21:06 |
 
Reitings 2842
Reģ: 05.09.2023
SauleSaulīte @ 20.04.2024 21:06
Paldies par viedokļiem. Ļoti veselīgi bija uzzināt, ka vaina tomēr nav manī un es visu neesmu uzpūtusi. Ar vīrieti izrunājos…,nezinu kā viņam, bet saliekot punktus uz “i”, manī iestājās pārsteidzoša miera sajūta un atvieglojums. Cerams, ka viņam dzīvē izdosies atrast sievieti, kurai šāda uzvedība no vīrieša puses būs pieņemama, bet tā noteikti nebūšu es. Un tā kā tagad esmu arī viņa “ex” sarakstā-teicu, ka ļaunu prātu neturu, uz ielas pasveicināšu, taču aiz cieņas pret viņa nākamo draudzeni, es negribu uzturēt “draudzīgās ex-partneru” attiecības.
P.S. tagad pat nedaudz kauns, ka ļāvos uzticēties un iegrābties, bet nu ko mūžu dzīvo, mūžu mācies…galu galā katrai kļūdai ir savs Vārds, Uzvārds. :D …vismaz šī bij’ pamācoša-ka jāuzticas sev un savām iekšējām sajūtām ??‍♀️

Super! Prieks redzēt sievietes kuras zina ko grib un pie savas nostājas arī paliek. Tev viennozīmīgi viss izdosies. 👍
20.04.2024 23:41 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Jautājums sekojošs- vai ir normāli, ka vīrietis turpina uzturēt “draudzīgās” saites ar bijušajām? kur ir tā robeža, kad ir jāliek saprast, ka, ja viņš turpina šīs “draudzības”, tad es izrakstos no attiecībām?

Robeža ir, kad viņš, 10 reizi ņemot priekšā savas bijušās, padara viņas stāvoklī. Ja viņš padara viņas stāvoklī līdz 10 reizei, tad tas neskaitās un viss Jūsu attiecībās ir normāli.
Tas Čeds laikam ir ļoti izskatīgs, ja jau tik liels pieprasījums.
05.05.2024 13:24 |
 
Reitings 834
Reģ: 13.12.2023
Elīzīte12345 @ 05.05.2024 13:24

Robeža ir, kad viņš, 10 reizi ņemot priekšā savas bijušās, padara viņas stāvoklī. Ja viņš padara viņas stāvoklī līdz 10 reizei, tad tas neskaitās un viss Jūsu attiecībās ir normāli.
Tas Čeds laikam ir ļoti izskatīgs, ja jau tik liels pieprasījums.

Katru reizi pie šāda tipa tēmām gribas redzēt vaigā to anormāli labo eksemplāru. Sasodītā datu aizsardzība.
…Bet reāli skumji, ka 40-tieks jau aiz stūra un jpr jārisina vidusskolnieku attiecību drāmas.
05.05.2024 16:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits