Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko jūs uztvertu to?

 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Mēs esam kopā vairāk kā divus gadus.Mums ir burvīga pusgadu veca meitiņa.It kā saprotamies labi, esam laimīgi,nesūdzēšos.Bet ir tāds viens BET.Man mājās īsti nav kur pakārt savas drēbes,kad sāku dzīvot pie viņa,man ierādīja aptuveni 30cm no sava skapja stangas,sastumjot savas drēbes ciešāk,kur iekarināt manējās drēbes.Plus vēl plauktiņus,kur salikt,bet tomēr man lielākā daļa drēbju ļoti sagumzās,vislabāk tās turēt pakārtas,kleitas, u.c burzīgie plānie audumi...Blakus mūsu guļamistabā gultai stāv vesels liels 2-skapis ar viņa bijušās sievietes mantām.Esmu retu reiz ierunājusies,kad viņa savāks tās drēbes,kas ir vispār vecas no 80,90 gadiem,no modes sen izgājušas... Nesen saņēmos drosmi un sakrāmēju visu maisos,saliku koridora skapī,pieliekamajā.Tajā vakarā mums bija pasēdēšana un ieminējos,ka saliku tās vecās lupatas maisos,ja nekas netiek tajā jautājumā risināts.. ļoti sastrīdējāmies,līdz asarām, viņš visu laiku atkārtoja- Svešas mantas nedrīkst aiztikt!!Pilnīgi ar tādu apmātību ka man palika bail, pat gandrīz sūtīja nakts vidū no mājas laukā,atņemšot man meitu... es tik ļoti raudāju, jo nepazinu to skarbo vīrieti.... tik ļoti sāpīgas lietas viņš man pateica tajā naktī...Es pēc tās reizes tik ļoti apjuku... man iekšēji radās sajūta,ka sieviete,kura pameta ģimeni,krāpa,vēl joprojām valda tajās mājās..kuras it kā tagad pēc viņa vārdiem ir manas mājas..Es nezinu,kas ir pareizi un kas vairs nav, s**** skapis, bet pēc tās reizes viņš līdz ko iedzer paliek agresīvs un mēs ļoti sastrīdamies, un viņš nesen pateica,ka es neesmu viņa ģimene, atņems meitu...skaidrā neko neatceras,ka būtu kaut ko tādu teicis, un mīl mani utt..lai neklausos viņa muļķībās.. :(
03.08.2013 21:21 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.05.2013
es jau nu toch (sorry, neesmu pie sava pc, tapec nekaamu atrast garumziimes) izmestu visas taas bijushaas shmotkas aaraa nafig....tas prieksh manis butu par daudz
vai nu galejaa variantaa liktu ar mani kopaa vinjai taas shmotkas aizvest, lai shiir redz

es taapat par to, kas ir kopiigs tikai diviem, vel jo vairaak,ja ir iesaistiits arii berns.....
08.08.2013 00:10 |
 
Reitings 309
Reģ: 17.06.2013
Rezerves atslega, pie 3. punkta:D
08.08.2013 00:03 |
 
Reitings 309
Reģ: 17.06.2013
Akdievs! Mila meitene, ko Tu ar sevi dari?!

Ka vispar var dzivot ar kadu kopa, zinot, ka vinam ir jutas pret bijuso? Pec visa spriezot, daudz specigakas jutas neka pret Tevi.
Palasi to, ko uzrakstiji, iedomajoties, ka to rakstijusi kada cita. Tev tas liktos normali?

1.Pie vina (nu jau JUMS) majas stav bijusas sievas mantas
2.Vins saniknojas par to, ka saliki mantas maisos.
3.VINAI IR IEZERVES ATSLEGA NO JUSU MAJAM! (WTF?!)
4.Vina zvana vinam, kad vajag palidzibu (saja gadijuma uz atrajiem, kuri butiba ari pasi var atbraukt)

Bet vins ir lielisks tevs, toties Tevi dzina ara un teica, ka meitu atnems.

Mans secinajums ir tads, ka vins ar Tevi ir berna del, un varbut ari tapec, ka negrib dzivot viens pats. Bet sorry, milet vins Tevi nemil. Un lai ka Tu vinu aizstavetu, lai kadus ieganstus mekletu tam, lai paliktu kopa ar vinu, tas nav normali. Tadaas atiecibas neviens no jums nebus laimigs. Varbut ari vins ir labs cilveks un viss, ko sieviete virieti var veleties, bet jums nekas nesanaks, ja vinam prata bus bijusi un vins vinu liks pirmaja vieta. Mans ieteikums butu izvakties ara, un laut vinam pasam izlemt ko vins grib - vai nu cinities par Tevi, vai cinities par bijuso.
08.08.2013 00:01 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Izlasot to, cik sparīgi tu viņu aizstāvi, nesaprotu, ko tu īsti gaidi no meitenēm šeit? Viedoklis tika izteikts, bet izrādās veltīgi, jo patiesībā vecis baigi ideāls izrādās. Dzīvo ar savu ideālo vīrieti, kurš patiesībā esot tik ļoti labs un neņem galvā šis problēmas, jo tās jau nav nekas īpašs un patiesībā jau jums viss tur ir tik ideāli.
07.08.2013 23:41 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Es nezinu... Vai nu Tu visu pasniedz dramatiskāk, nekā tas ir... Vai arī Tev kaut kas jāmaina savā attieksmē, uztverē, ricībā. Ko vēl, lai tur piebilst.
07.08.2013 23:26 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
NB! Es neizlasīju diskusiju, tikai Tavu 1. ierakstu.
07.08.2013 19:19 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
..vīrietis nav pārdzēries, cik nu sanāk, bieži jau nē...

Protams, ir šitais zemūdens akmens,skapis un dēls... ar kuru nesarunājamies tik pat kā nemaz,kaut vasaras viņš pavada pie manis lauku mājā, kur jāguļ visiem vienā istabā...


Zini, ļoti daudzām nav pat tādu problēmu... Šīs lietas ir fundamentālas. Dzeršana; dēls no citas sievietes, gar kuru nevienam nav daļas; bijušās mīļākās mantas, kuras tiek sargātas un rūpīgi glabātas; klaja necieņa pret savu sievieti stāvoklī; un grūtsirdība par bijušo sievieti neskatoties uz esošām attiecībām. Piedod, bet normālās attiecībās nav nekā no šī...
07.08.2013 19:19 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Kāpēc Tu nenopirki pati savu skapi? Ja mans vīrs sakrāmētu manas mantas maisos-es arī sadusmotos!
07.08.2013 19:16 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Protams to labo visu jau nerakstu, jo tad sanāktu gari un plaši ,vnk konkrēti izklāstīju vienu problēmu iz dzīves, bet tas jau nenozīmē ka neesmu īsti normāla.. vai vēl tur sazin kas,kā bija minēts..
Rakstot tiešām sadzīvi ir grūti precīzi noraksturot vajadzīgajā kontekstā..

Dusmās cilvēki sarunā nez ko..dzērumā jau vispār..jā.. ir bijis sāpīgi to sagremot..

Un ja tā padomā ja pie katra vīrieša mīnusiem piekasītos un meklētu nākamo it kā labāku, tad jau katrai sievietei savā dzīvē būtu vismaz pie 100 vīriešu.

Attiecībās ir lietas,kas jāpiedod.Ir trakākas lietas - krāpšana, roku palaišana,alkoholisms, azartspēles.. bet nevienas no šīm lietām tfu tfu tfu mūsu dzīvē nav.
Viņš ir ļoti mīlošs tēvs savai meitiņai, tādus vēl jāpameklē, cik rūpīgi viņš ar viņu ucinās un ar tādu mīlestību.Viņš bērniem dod visu vajadzīgo.Mājās nekad netrūkst ēdamā.. es nekad nevaru sūdzēties par to,ka viņš man aizliegtu kaut ko iegādāties, utt.. ikdienā pret mani ļoti mīļš un gādīgs..
07.08.2013 19:06 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
Lasot visu šito murgu, liekas pati ar neesi īsti normāla, ja ar to visu samierinies...vienalga cik jums citreiz labi, te tas sliktais pārsit to labo. kaut kāds murgs, un tad sievietes raud ka vīrieši viņas neciena un tā tālāk, bet pašas jau visu to pieļauj.
07.08.2013 18:30 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Jā,ir dēls.

Rakstot un nezinot no malas vēl sīkākas kopdzīves detaļas izklausās jau kā murgs bet kamēr vīrietis nav pārdzēries,cik nu sanāk,bieži jau nē, tad jau viss ir ok.Un vispār dzīvojam tā ka daudzi apskauž.Protams, ir šitais zemūdens akmens,skapis un dēls... ar kuru nesarunājamies tik pat kā nemaz,kaut vasaras viņš pavada pie manis lauku mājā, kur jāguļ visiem vienā istabā... tik diskomfortabli... plus bebuks tagad vēl..

BET ja mans vīrietis nebūtu vēl ar daudz plusiem,protams jau pirms 2 gadiem nedomājot būtu aizgājusi.
Bet sirdī jau zinu,ka viņa svarīga vēl joprojām...

Pff.. tik domāju vai izdauzoties pa pasauli,viņai neienāks prātā sagribēt atpakaļ materiāli nodrošināta vīrieša azotē...

Vienreiz šī pirms pusnakts zvanija un vajadzeeja vest šo uz ātrajiem.Domāju un kur tad visas labās draudzenes un čomaks dēļ kura pameta ģimeni?mjaa..
07.08.2013 17:34 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ak, vai! Lasu un bīrnos, kā vispār ko tādu var mierīgi pieņemt...? Tu esi kaut kāda krople vai neveiksminiece? Nu kāpēc bija jāizvēlās tāds vīrietis un jāpacieš visas viņa izdarības?
07.08.2013 17:27 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Nu nopietni?!
07.08.2013 17:21 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Viņam ir 8 gadīgs dēls no pirmās EX.
07.08.2013 17:20 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
ja gadienā mēs neesam mājās un puikam no skolas nākot pēkšņi nebūtu kur palikt

kādam puikam?
07.08.2013 17:18 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Kaut kāds murgs! Fočē plikas meičas, skapis ar bijušās drēbēm, kuras nevar aiztikt, rezerves atslēgas, mistiskās adatas!? Nopietni?
Kā tu vispār vari tur vēl dzīvot? Es jau sen visas mantas būtu izmetusi un durvīm atslēgas nomainīju! Ja vecim kaut kādas pretenzijas, tad krāmētu čemodānus!
07.08.2013 17:16 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
kakene5 - jā viņš pagājušo gad tā darīja... bija viņam tāda apsēstība,pludmalē fočēt visu kas plikāks par pieļaujamo, vai vnk tā pat.. tagad šovasar tā nedara,laikam viņam zb ka nozāģēju viņu visu laiku par to, sāku nevis purkstēt bet viņu izzoboju visu laiku,tā vēsi, un tagad laikam izvēlās būt mierīgs.

Runājot par to skapi, bija saruna.Teicu - 2 nedēļas un lai viņa beidzot savāc tās 80 gadu humpalas! Ja vispār grib veidot saticīgu ģimeni utt.

Vienreiz bija dīvains atgadījums.. ņēmu savu jaunāko smukāko krūšturi no veļas atvilknes.. biju šokā... uzvelkot jūtu kaut kas ieduras.. nu neko domāju stīpiņa iznākusi vai kas...beigās adata...!? Plus viņš pa vidu abām bļodiņām tāds kā rauts pušu būtu..
Negribas būt māņticīgai bet palasīju par ļauna vēlējumiem...
P.s man mājās bija konkrēts skaits adatu, sanāk ka tā uzzziedēja no zila gaisa!?

p.s Bijušajai ir dzīvokļa rezerves atslēgas, katram gadījumam, ja gadienā mēs neesam mājās un puikam no skolas nākot pēkšņi nebūtu kur palikt utt.
07.08.2013 17:05 |
 
Reitings 972
Reģ: 18.02.2011
Pfff, es vīra bijušās mantas sakrāmēju un izmetu, man ir pašcieņa un ja es tagad tur dzīvoju, tad es esmu tur saimniece, vēl jo vairāk, ja man nebūtu kur likt savas mantas un būtu kopīgs bērns.
07.08.2013 09:09 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Vai arī es kaut ko jaucu?
07.08.2013 08:55 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Šis nav tas pats vīrietis, kurš Tev esot stāvoklī staigāja pa pludmali un kā apmāts visu laiku fotogrāfēja citas pusplikas sievietes?
07.08.2013 08:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits