Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko jūs uztvertu to?

 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Mēs esam kopā vairāk kā divus gadus.Mums ir burvīga pusgadu veca meitiņa.It kā saprotamies labi, esam laimīgi,nesūdzēšos.Bet ir tāds viens BET.Man mājās īsti nav kur pakārt savas drēbes,kad sāku dzīvot pie viņa,man ierādīja aptuveni 30cm no sava skapja stangas,sastumjot savas drēbes ciešāk,kur iekarināt manējās drēbes.Plus vēl plauktiņus,kur salikt,bet tomēr man lielākā daļa drēbju ļoti sagumzās,vislabāk tās turēt pakārtas,kleitas, u.c burzīgie plānie audumi...Blakus mūsu guļamistabā gultai stāv vesels liels 2-skapis ar viņa bijušās sievietes mantām.Esmu retu reiz ierunājusies,kad viņa savāks tās drēbes,kas ir vispār vecas no 80,90 gadiem,no modes sen izgājušas... Nesen saņēmos drosmi un sakrāmēju visu maisos,saliku koridora skapī,pieliekamajā.Tajā vakarā mums bija pasēdēšana un ieminējos,ka saliku tās vecās lupatas maisos,ja nekas netiek tajā jautājumā risināts.. ļoti sastrīdējāmies,līdz asarām, viņš visu laiku atkārtoja- Svešas mantas nedrīkst aiztikt!!Pilnīgi ar tādu apmātību ka man palika bail, pat gandrīz sūtīja nakts vidū no mājas laukā,atņemšot man meitu... es tik ļoti raudāju, jo nepazinu to skarbo vīrieti.... tik ļoti sāpīgas lietas viņš man pateica tajā naktī...Es pēc tās reizes tik ļoti apjuku... man iekšēji radās sajūta,ka sieviete,kura pameta ģimeni,krāpa,vēl joprojām valda tajās mājās..kuras it kā tagad pēc viņa vārdiem ir manas mājas..Es nezinu,kas ir pareizi un kas vairs nav, s**** skapis, bet pēc tās reizes viņš līdz ko iedzer paliek agresīvs un mēs ļoti sastrīdamies, un viņš nesen pateica,ka es neesmu viņa ģimene, atņems meitu...skaidrā neko neatceras,ka būtu kaut ko tādu teicis, un mīl mani utt..lai neklausos viņa muļķībās.. :(
03.08.2013 21:21 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Vai!Tēmas nosaukums -Kā jūs uztvertu to?
Tā ir ka ātri jāraksta.
03.08.2013 21:24 |
 
Reitings 232
Reģ: 29.01.2009
Meitas dēļ ej prom no tāda vīrieša. Ja precējušies neesat, diez vai viņam tik viegli būs iespējams atņemt bērnu mātei.
03.08.2013 21:31 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Varbūt esmu emocionāla, bet es pēc tāda izgājiena vnk ietu prom no tāda. Kā var tā sastresoties par kaut kādām s*da bijušās drēbēm, ja tas vēl ir bijis vairāk kā pirms 2 gadiem. Ne tu sadedzināji, ne tu izmeti, vienkārši saliki maisos.
Sāku domāt, varbūt bijusī ļoti daudz nozīmējusi, bet tas nav nekāds attaisnojums tādai rīcībai, ja par drēbju gabaliem tā var psihot - es muktu prom.
03.08.2013 21:33 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nu es, neaiztiktu svešas mantas, bet , domāju, ka tev vajadzēja ar viņu par tām matām runāt, krietni vien ātrāk , nekā 1/2 gadu pēc bērna piedzimšanas ....
Var jau būt, ka tiešām neatceras ko Tev teica dzērumā, man ir bijusi līdzīga situācija ....
Es vispirms, atvainotos, par TO mantu aiztikšanu , uzskatāmi parādītu, ka man nepietik vietas drēbēm un vai nu lai piezvana TO mantu īpašniecei un palūdz viņas savākt vai, lai pērk jaunu skapi, plauktu, izmet savas mantas .... dara ko grib, bet man vajag vairāk vietas drēbēm nu neesi taču zītainis, lai Tev pietiktu ar vienu kumodi :D
03.08.2013 21:34 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
nezinu, man svešas mantas ir svešas mantas , es pat nevaru iedomāties, kam būtu jānotiek, lai es pieskartos svešām lietām un ja kāds būtu manās mājās ko atstājis un kāds mājinieks sāktu aiztikt , pārvietot, krāmēt es būtu , ļoti dusmīga ! Nu nevar aiztikt to, kas nav tavs !
03.08.2013 21:37 |
 
10 gadi
Reitings 466
Reģ: 14.04.2013
Nezinu, ja jūs dzīvojat kopā un jums ir bērns, tad jums ir ģimene, tad jums ir kopīgs miteklis, kurā nu tu esi ienākusi kā saimniece.
Bet tev kā sunim ierāda vietiņu un tu asti mādama ej uz to.... dīvainas attiecības...

Mans vīrs pat nezina, kas un kur mums ir skapjos, plauktos un saimniece majās esmu es.
03.08.2013 21:37 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
problema ir taja, ka vins nav aizmirsis bijuso, skiet, joprojam! jums laikam pec neilga draudzibas laika pieteicas bebitis, viens otru nepazinat, tapec ari tagad problemas, jo virietim nebija laiks, lai atgutos pec piekrapsanas.


p.s es tava vieta jau sen tas lupatas butu uz miseni aizstiepusi.
03.08.2013 21:38 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
+līna
03.08.2013 21:39 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Piekritu Lina
Bet vispar , ka nevar pamanit laika gaita, ka virietis ir agresivs, ka ir iedzeris?
Un, ka ievacies pie vina, uzreiz par bijusas drebem nerunajat? Kad vajag atdot vai izkramet?
Man personigi tas nav saprotams, es neko neparmetu, bet tacu, veidojot gimeni, to var laika gaita saskatit.
Es tava vieta panemtu meitinu un dotos prom. Ja , jau par smotkam ir tadas problemas, kas tad bus talak?
03.08.2013 21:45 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Es vispār šaubos, vai ievāktospie vīrieša, kuram dzīvoklī stāv skapis ar bijušās drēbēm.. Un pavisam droši nedzīvotu tādā situācijā vairāk kā 2 gadus...
Ko darīt? Uzstādīt ultimātu - Tu vai skapis... Bet esi gatava arī ļaunākajam.
03.08.2013 21:55 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Viņš netiek pāri tām attiecībām, vismaz man tā šķiet, diemžēl. Cik ilgi pagājis laiks kopš viņš izšķīrās no savas exun sāka tikties ar Tevi?
03.08.2013 22:05 |
 
10 gadi
Reitings 466
Reģ: 14.04.2013
Gurri izlasi PIRMO teikumu :)
03.08.2013 22:06 |
 
10 gadi
Reitings 466
Reģ: 14.04.2013
Divu gadu laikā jau savas pekeles varēja savākt, un ja nav savāktas, tad laikam nav vajadzīgas...
03.08.2013 22:07 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Līna, es izlasīju, viņi tiekas vairāk kā 2 gadus, bet pirms tam, cik ilgs laiks pagāja kopš tas vīrietis izšķīrās no ex un sāka satikties ar viņu?
03.08.2013 22:08 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Man nešķiet normāla šāda uzvedība.
Tu gan jau iepriekš esi ieminējusies par bijušās mantu izmešanu, vai arī ,lai piezvana un savāc tās? ja tā ir bijis un viņš 2 gadu laiku neko nav darījis,lai no tām tiktu vaļā, tad tas ir dīvaini. saprastu ,ja mēnesi paturētu,kamēr bijušā atbrauc un savāc mantas,bet ne jau 2 gadus.visiem ir saprotams,ka viņai tās mantas nav vajadzīgas,ja līdz šai dienai nav savākusi.
es teiktu- ko man visu laiku pašai jātur mantas maisos,kastēs?cik ilgi tā būs?kāpēc tik ilgi vajag turēt bijušās mantas. pasaki,lai piezvana un viņai pasaka- aizved beidzot savas mantas prom! ja ir vieta,tad iegādājies pati savu skapi un liec tur.
it kā jau vajadzēja vispirms paprasīt pirms mantas liec maisos, taču ja līdz šim nav reaģējis,tad nebūtu reaģējis un sāktu trakot ieminētos par mantām, viņas redzētu kā krāmē maisos. tu jau neizmeti viņas ārā, bet gan saliki maisos. nav jau tā,ka svešas mantas izmeti ārā.
03.08.2013 22:19 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Gurri - viņš bija brīvs kādu 1,5 gadu kad satika mani.

Iekšēji jau zinu,ka viņam viņa ir sirdī vēl joprojām,kaut viņš teica,ka otrreiz mūžā atgriezties viņš viņai neļautu,jo ir jauna jauka ģimene, es un mazā.

Ja neņemtu vērā to skapja būšanu mūsu attiecības ir foršas,jaukas,mīlošas un vākt koferi , iet no mājas laukā, būtu diezgan muļķīgi.
Bet es pat teicu,varbūt nopērc man jaunu skapi lai man ir kur savas mantas likt..
Bija tā, kad bijusī nezināja,ka viņš satiekas ar kādu, klārēja ka brauks pēc drēbēm, kad uzzināja,ka kaut kas dzīvo pie viņa, viss, neko vairāk, kā beigta zivs, šis vienreiz pagājušo gad jautāja par drēbēm,neatbildējusi, noignorēja.Sajūta it kā atstāj speciāli un nevāc vairs lai grieztu man nervā.
03.08.2013 22:19 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Brīžiem goda vārds kā ir gribējies izmest tās vecās planckas miskastē,vai atdot bomzīšiem!
03.08.2013 22:20 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Saderu, ka ilgi kopaa nebuusiet. Un, domaaju, ka pati to saproti. Beerns shkjirsanos neietekmees, tik paildzinaas. Bijushaas dreebes peec 2 gadiem...neizmestas...padomaa veelreiz loģiski. Vinjs tevi nemiil.
03.08.2013 22:24 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
viņš nesen pateica,ka es neesmu viņa ģimene, atņems meitu...

mūsu attiecības ir foršas,jaukas,mīlošas un vākt koferi , iet no mājas laukā, būtu diezgan muļķīgi.


Nemelošu, bieži, kad lasu šīs foruma sāpes, man šķiet, ka es kaut ko nesaprotu..vai arī dzīvoju citur. Tā situācija ir drausmīga! Viss ir skaidri un gaiši redzams, viņš ir absolūti apmāts ar savu bijušo. Vai tā ir ģimenes dzīve, kad vīrs domā par bijušo un psiho, kad trešā persona grib pieskarties bijušās mantām? Interesanti vai viņš dzīvo kaut kādā ilūziju pasaulē, gaida, kad bijusī atgriezīsies?!
Lai vai kā, šeit nu gan nav vietas ponijiem un varavīksnēm, un ilūzijām. Noteikti runā ar viņu, bet kā jau Zakjis teica, rēķinies ar sliktāko.
03.08.2013 22:25 |
 
10 gadi
Reitings 827
Reģ: 02.10.2010
tas nav normāli. sākumā, lasot tekstu, man radās sajūta, ka tā bijusī sieva ir nomirusi. tikai tādā gadījumā es spētu pieņemt šādu ārdīšanos un nespēšanu atteikties no viņas mantām. bet, ja sieva krāpa, aizgāja, bet viņš vēl pēc tik daudziem gadiem nespēj ar to samierināties, tas man būtu kā pierādījums, ka es tomēr neesmu tik svarīgā kā tā bijusī. un šī fakta dēļ es esi šajās attiecībās nograuztu.
03.08.2013 22:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits