Aborts, klīnika

 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Labdien!
Meitenes, iesakiet, lūdzu, klīniku, kur to veikt. Būtu labi, ja būtu kāda zināma pieredze par to. Varat arī privāti. Paldies!

Lūdzu nenosodiet! Viss ir apdomāts un 100 x pārdomāts. Paldies!
10.07.2013 19:45 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.07.2010
nesplauj akaa,no kuras var veel veelaak padzerties.
12.07.2013 12:57 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Hone, vari iekopet, jo es neesmu lasijusi par to gadijumu.

Hone, vispar jau mums tagad LV kadu laiku ir Baby boxi, taa kaa ja maate grib, vinja var vinju tur arii ielikt... ir arii tadas, kas atstaj slimniicaas berninjus. Jaundzimushos labi adoptee arii arzemju gimenes, cik ir dzirdets, taa kaa neredzu problemu.

Kapec butu jaizdzesh jau augosha bernu dziviba?
12.07.2013 12:58 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Drīzāk nesaki tā par cita cilvēka bērniņu.
12.07.2013 12:58 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Marilyn piekrītu, bet tādi gadījumi joprojām ir, un pieļauju, ka būs arī turpmāk. Manā izpratnē tieši šī ir reāla bērna slepkavība - viņš ir attīstījies, kļuvis par mazu cilvēku, piedzimis, sācis elpot un tad ticis aprakts.
12.07.2013 12:59 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Jaundzimushos labi adoptee arii arzemju gimenes, cik ir dzirdets, taa kaa neredzu problemu.
Cik es zinu, veselus bērnus līdz 9 gadu vecumam uz ārzemēm adoptēt nemaz neļauj.. bet nu šajā gadījumā tas nav svarīgi. Lūk raksts http://nra.lv/latvija/kriminalzinas/97526-sokejoss-notikums-slampe-piemajas-darza-atrod-apraktu-zidaina-liki.htm
12.07.2013 13:01 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Dveselju darzs

vieta gaiditajiem, bet nedzivi piedzimushajiem berniem:

http://www.albertadraudze.lv/dvdarzs.php

Jaa, ir maminjas, kuras abortee, un ir tadas, kuras nak arii uz shejieni... ciemos pie mazuljiem, kurus tik loti gaidija un gribeja... bet :(
12.07.2013 13:02 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.07.2010
tad arii nevajag blaustiities,ka nekad netaisiitu abortu. nekad nesaki nekad. visas cer uz veselu beerninu,bet dala uzzinot,ka beerns nebuus vesels,pagriez kazocinu uz otru pusi un taisa abortus, vai peec dzemdiibaam atsakaas. un es nepaarmetu ne vienu,ne otru,taa ir moraale un kas ir labaak,gruuti pateikt. vai laut cilveecinam dziivi mociities,vai tomeer nelaist pasaulee.
12.07.2013 13:02 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Grrr, ja Tu saki,ka eitanāzija ir slepkavība, tad kā nosaukt to,ka dzīvnieks mokas,jo to nevar izārstēt?

Aborts ir katras pašas izvēle, ja zini,ka nevari atļauties,tad varbūt tiešām šī ir izeja. Zinu par ko runāju, redzu katru dienu radinieci,kura cīnas,lai varētu bērnu uzturēt, pašai nav laika,lai iekārtotu savu dzīvi,jo ir jāstrādā darbs,kur nemaksā pat 400ls, jo labāku nevar dabūt,jo nav taču izglītības-nav,jo nav ne laika,ne naudas to iegūt. Protams, ir cilvēki,kurus šāda situācija tīri labi apmierina.
12.07.2013 13:05 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Dharma, bet to taču var uzzināt tikai tad,kad jau sen ir par vēlu abortam, ne tā? Tās analīzes taisa grūtniecības pusceļā, apmēram. Jo cik es atceros ,man daktere stāstija par tādu iespēju, bet viņa teica,ka tas būs tikai krietni vēlāk un ka mums nevajagot taisīt tās analīzes, jo viss ir ļoti labi, abi vecāki ir jauni, pilnībā veseli,bez iedzimtām slimībām un kaitīgiem ieradumiem.
Protams,ka ar jebkuru var gadīties tā. Bet nejau tagad visām jātaisa aborti,jo pastāv niecīga iespēja,ka mazias nebūs vesels, ptfu ptfu pftu ! Kaut nu neviena no mums un jums to nepiedzīvotu ! Nedod Dievs tādu nelaimi. Lai mazajiem viss ir perfektā kārtībā!!!
12.07.2013 13:06 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Ir taa, ka dakteri arii ko medz aizmirst vai nepamaniit.......

Piemeram, zinu cilvekus, kuriem abiem pilnigi veseliem un jauniem piedzima shads "ipashais berninjs".. ar dauna sindromu, kaut gan neviens par to nebridinaja.

Zinu viena drauga musulmanja gimeni, kura arii patureja to, un tas vinjiem ir ipass berns.. (viens no daudziem).


Bet kaa ar to cilveku (puisi), atradishu varbut velak youtubee, kuram nav kaju (tikai plezninjas) un roku ari nav - tikai rumpis??
Par vinja dzivi ir filma.

Vai vinjs ari bija janogalina?
Starp citu, precejies jau, neskatoties uz savam fiziskajam ipatniibam.
12.07.2013 13:11 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
grrr man ir neizsakāmi žēl to māmiņu, kuras mazuļus gribēja, gaidīja un pat sagaidīja, bet diemžēl, viņi no dzīves tomēr aizgāja. Bet lūk šeit arī ir atšķirība - vienas bērnu ļoti grib, cer, ka viņš piedzims plāno kā viņu audzinās, utt. bet ir arī citas sievietes (kuras nav sliktākas ne ar ko) kuras (varbūt tieši šobrīd, varbūt vispār) bērnu nevēlas un viss, ko viņas izjūt, kad uzzina ka ir stāvoklī, ir panika, skumjas, dusmas un citas negatīvas emocijas. Kas attiecas uz iemidzināšanu - ko tu iesaki darīt, ja tavs mīļotais dzīvnieks, ar kuru kopā tu esi pavadījusi 15 gadus, ir smagi slims, nav ārstējams un mokās? Atstāt, lai pamokās vēl mēnesīti? Es tieši to uzskatītu par nežēlīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Protams, cilvēki, kuri veselus dzīvniekus ved iemidzināt, jo ''nav kur likt'' un ''apnika'', nav normāli un manā izpratnē būtu smagi sodāmi (tā gan diemžēl nenotiek). Par eitanāziju es esmu par, jo pati zinu, ka ja būtu smagi slima un mana dzīve būtu tikai mokas, un radiniekiem tajās būtu jānoskatās, es pati gribētu pēc iespējas ātrāk atstāt šo dzīvi, domāju, ka ir vēl daudz tādu cilvēku, kā es.
12.07.2013 13:14 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
cruel, nezinu, man dzivnieki ir kaa cilveki. Ja dzivo, tad lidz galam. Vai tad ja vinjs dzivotu briva dabaa, vinju arii kads nogalinatu? PAts tachu dabiski aizietu. Bet mums, tachu cilvekiem ir zales, ar kuram varam plus minus dzivniekam palidzet, veikt injekcijas (kaut vai katru dienu), ja tas ir iespejams, un musu milulis tapec dzivo.

Mana attieksme pret abortiem ir dzilji noliedzosha, jo berns nenokrita no gaisa, respektivi, meitene (sieviete) zinaja ar ko vinja riskee. Tad jau jamacaas savaldit savas tieksmes, un - grutnieciba neparadisies.
12.07.2013 13:15 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
To cilveku bez rokam un kajaam redzejushas neesat?
12.07.2013 13:18 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.07.2010
Marilyn, ceru, ka nevienai ar to nevajadzees saskarties, gribeeju tikai,lai aizdomaajas, vai visos gadiijumos buutu pret abortu,vai tomeer taa ceelsirdiiba saluuztu kaadaa posmaa.
12.07.2013 13:28 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Par to cilveku.

Vinju sauc Niks Vudžičiks (Nick Vujicic), kurs pasaulee nacis ar Tetra-Amelia sindromu. Tā ir ģenētiska slimība, kad persona piedzimst bez visām četrām ekstremitātēm. Tomēr Nikam vienai kājai ir divi pirksti.

Neskatoties uz savu kjermnja ipatnibam, Niks Vudžičiks ir precejies, vinjam ir piedzimis dels, sobrid dzivojot Kalifornijaa.

Niks ir lielakais optisma un dzivesprieka paraugs pasaulei, jo neskatoties uz to, ka vinjam tik daudz kaa trukst kjermenii, vinjs ir aktivs, dzivespriecigs. Vinjs ir sludinatajs:) Manuprat, lielisks paraugs pasaulei - paradit, ka par spitt tam, ka vinjam daudzkaa trukst, vinjs spej dzivot normali un iedvesmot citus!

Domaju, ka Dievam prieksh katra cilveka ir savs plans.. lai cik mes pilnigi vai nepilnigi fiziski butu. Un to labi parada shis cilveks. Ja visi piedzimtu vienadi, iespejams musos nebutu lidzcietibas un zelsirdibas..

Par Niku: http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/72960/dzivespriecigakais-cilveks-pasaule-apprecejies-foto

http://en.wikipedia.org/wiki/Nick_Vujicic


UTT.

Vai arii vinju jusuprat, vajadzeja nogalinat ? VAi ari tomer vinjam ir kada loma pasaulee? Ja kas, vinjs sobrid ir aktivs sludinatajs..
12.07.2013 13:33 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Es neuzskatu abortu par neko labu, bet slimu bērnu nedzemdētu 100%, pieļauju, ka daudzas no Jums, te tikai tagad gudri spriedelē, bet reālajā sitācijā rīkotos savādāk. Nav jau vajadzīga liela māksla , lai dzemdētu , bet kurš parūpēsies par to slimo bērnu, kad vecāki vairs nebūs spējīgi ?
Lielkas , dīvaini, gudras meitenes, bet redz tikai balts vai melns , diemžēl, viss nav tik vienkārši.
12.07.2013 13:40 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Uz klusums. jautājumu atbildēt nevarēšu, tikai pievienošu "statistikai" vēl vienu pozitīvu gadījumu, kad meitene palika stāvoklī, ļoti neilgu laiku esot kopā ar puisi, abi izlēma par labu abortam un šobrīd viņi ir joprojām kopā, attiecības ir ļoti labas, cik nu es varu spriest, redzot ikdienā, domā par kāzām utt. Tā kā - ja jums ir stipras attiecības un lemts būt kopā, tāds notikums neko neizjauks.
12.07.2013 13:43 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
wee - protams, ka balts vai melns, jo runa ir par dzivibu ! Dziva cilveka!
Arsti medz kljudities diagnozees.. var but gan taa gan taa...

par so.so komentaru. Kur sheit morale piemeram?

Abi divi nogalinaja vienu savejo, un tagad dudina talak laimigi"?
Cik cietsirdigi un egoistiski!
Tikaam valjaa no viena savejaa, un varam turpinat baudit dzivi bez "atbildibas"?
12.07.2013 13:51 |
 
Reitings 59
Reģ: 21.09.2009
Es tev ieteiktu paturēt bērniņu, jo es zinu gadījumu sev ļoti tuvu kad pēc aborta vairs nevarēja tikt pie mazulīša ļoti ilgu laiku...Un tici man būs daudzi kas palīdzes.
12.07.2013 13:58 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
grrr, Tu audzinātu garīgi slimu bērnu ? Kas par viņu rūpētos pēc Tavas nāves ( neviens nedzīvo saules mūžu )

Tava enerģija labi noderētu , kādā aprūpes centrā ! ;)
12.07.2013 14:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits