Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

''Medījums''

 
Reitings 50
Reģ: 03.03.2013
Čau foršās meitenes šajā, ne tik saulainajā dienā! :)
Nesen sāku tikties ar puisi, kurš nepārprotami izrāda interesi par mani. Arī Jāņi tika kopā svinēti, bet palasot www.pavasarastudija.lv arī vēlos dzirdēt Jūsu viedokli par šo jautājumu-
„Cik daudz un bieži sieviete drīkst atļauties interesēties par vīrieti (rakstīt viņam un zvanīt), uzsākot attiecības, lai nezaudētu savu statusu kā „medījums” un nekļūtu par mednieci?”
Varbūt varat padalīties arī ar savu pieredzi-labo, ne tik labo!
Paldies!
29.06.2013 15:13 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
vispār uzspļauju visiem šiem gudrajiem, ja gribu zvanu, ja negribu nezvanu.
29.06.2013 15:18 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Ja ir šādas iekšējas sajūtas, par uzmanību, apliecinājumiem, zvaniem tad manuprāt jau pašā sākumā ir tā, ka kāda no pusēm nav pārliecināta par attiecībām.
Manās attiecībās sākums bija dabisks, varēju zvanīt, rakstīt, daudz neuztraucos, jo pietika arī, ka izrāda man uzmanību. Taču esmu tikusies ar citiem, un tur bija jūtams tas trūkums pēc uzmanības, un līdz ar to nekas tur nebija sanācis.
29.06.2013 15:23 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Iekšējā balss jau pati pasaka priekšā, man tā vienmēr bijis, ja iekšēji jūtu ka man trūkst kas, vai gribas zvanīt bet ir pārliecības trūkums vai pareizi, tad skaidrs- nekas tur nebūs!
29.06.2013 15:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits