Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Help!

 
Reitings 4
Reģ: 25.04.2013
Čau. Gatavojos 9.klases latviešu valodas eksāmena runāšanas daļai. Tēmu esmu izvēlējusies, Mūzika manā dzīvē. Sāku rakstīt un sapratu ka nevaru isti izdomāt ko tieši lai tur raksta. Varbūt kādai ir kādas idejas?
25.04.2013 12:24 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Mees nevaram ieliist tavaa dziivee un tev pateikt, kaa muuzika izpauzhas tajaa. :D Staasti par to teemu, par kuru pashai ir kaut kas sakaams, tad buus daudz vieglaak.

Ja es rakstiitu par muuziku, tad aprakstiitu savas muzikaalaas dotiibas un staastiitu, ko taas man un citiem dziivee ir sniegushas - manupraat, tikai shajaa gadiijumaa shai teemai ir patieshaam liela jeega. Ja man nebuutu nekaadu dotiibu, bet vajadzeetu par shaadu teemu staastiit, tad runaatu par to, kaadu muuziku klausos un kaapeec, kaada muuzika nepatiik un kaapeec, ko domaaju par jaunaakiem muuzikas hiitiem un to, ka muuzika ir komerciaala, ko muuzika man sniedz u.tml. Taa kaa man personiigi patiik latvieshu muuzika un folkmuuzika, tad saaktu staastiit par tradiiciju izkopshanu, par savas valstiskaas piederiibas apzinaashanaas utt. Bet - tas viss der tad, ja teema interesee, kaa jau ieprieksh teicu. Citaadi staastiijums sanaaks vispaariigs un neinteresants, un staastot pusee noteikti pat aizmirsiisi, kas bija jaasaka.
25.04.2013 12:31 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Es rakstītu par to, ka jau 17 gadus dziedu, par emocijām, ko man sniedz dziedāšana - solo, grupā un koros. Kādu baudu gūstu no Dziesmu svētkiem. Kaut ko tādā garā...
25.04.2013 12:34 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
P.S. es atceros, ka 9.kl runāšanas daļā stāstīju par to, cik ļoti man patīk zirgi :D
25.04.2013 12:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits