Izķīros.

 
Reitings 53
Reģ: 14.04.2013
Nesen izšķīros no sava puiša, jau vairās dienas nespēju ne normāli gulēt, ne ēst, kas ar mani notiek, jūtos, kā saraustīta gabalos, galvā nāk sliktas domas, ko jūs iesākt man darīt? :(
17.04.2013 10:34 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Normāls izcenojums priekš laukiem cik esmu bijis lauku disenītēs, tur cena parasti kāds 1 ls.
vecakā māsa labāk būtu ģimenei palīdzējusi, maizi nopirkusi, ja iztiekat ar 35 ls nevis pa diskotēkām vadājusi un lētu snjabi lējusi.

Ir, ir laukos arī 2 ls jāmaksā šad tad.
Par cik pati esmu uzaugusi laukos, tad šī diskusiju nemaz tik neticama liekas- ir tur šādas nabadzīgas, depresīvas meitenes.
17.04.2013 15:16 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
*neticama neliekas
17.04.2013 15:17 |
 
Reitings 298
Reģ: 09.01.2013
Skumji, bet zini - nesēdi un nežēlo sevi, ka tevi kāds ir pazemojies, ka nav naudas vai kas cits trūkst dzīvē. Celies ej un dari - pierādi, ka citiem nav taisnība, lauz sevi lai sasniegtu to ko vēlies.
Citādi visu dzīvi pret tevi cilvēki kājas slaucīs... nepadodies, cīnies - nav viegli bet ir izdarāmi...

tavā adā iejusties gan nevaru, jo esmu bijis no tādiem, kurus tu neciet visvairāk - tie, kuri redzot cilvēku vājumu pazemo. ņirgājas... Manas vainas dēļ savulaik no darba aizgāja vairāki pasniedzēji, direktores kabinetā esmu sēdējis ar vairāk kā vienu pasniedzēju, kurš raud. Es nejutos pat slikti, jo redzi tas bija mans sasniegums - es esmu izdarījis to - es esmu spēcīgāks par visiem... tā beidzās pamatskola un sapratu, ka ir citi ceļi būt labākajam, spēcīgākajam un autoritātei, bez pazemošanas un fiziska pārākuma...
Neesmu gan spējis saņemties atvainoties tiem, kuri savulaik cieta un daudz, tikai tādēļ lai es paturētu šo līdera lomu..
Tad vienīgā lieta, ko varu teikt droši un no sirds - visas lietas kuras pārdzīvoji jaunībā nav bijušas vērstas tieši pret tevi, kā personu, bet vairāk pret to ka tika redzēts vājums.
Līdz ar to esi persona ar savām vājībām, bet apzinies arī savas stiprās puses, kuras notiekti kompensēs vājās.. Būvē savu es pati nevis ļauj to veidot citiem ;)
17.04.2013 15:36 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
Autorei - šeit izstāstot problēmu, vēl dziļāk var ieslīgt depresijā nekā iepriekš. Jo te liela daļa meiteņu ir odzes un aitas, kam citu problēmas nerūp,bet vienkārši gribas pagudroties.

Smags gadījums laikam tev, un pats nejaukākais, tas, ka veģetatīvo distoniju tā īsti nemaz nevar izārstēt,ar to ir jāiemācās sadzīvot,tikai tad būs labi. Vajadzētu psihologu, bet ja nav naudas tad vispār grūti.
Citām viegli pateikt,aizbrauc uz Rīgu. Tas varbūt arī maksā naudu? Piemēram no manām mājām šurpu turpu sanāk 13Ls ceļā vien + ārsta izdevumi un + sabiedriskais Rīgā.
(bet par laimi nu jau pati dzīvoju Rīgā)

Burger pati nēsi no laukiem? 3dienas vispār ir studentu dienas un strādā daudzi klubi. Ir arī tādi,kas strādā visu nedēļu.
Un piemēram manā mazpilsētiņāā kur ir tikai 8000iedzīvotāji ir veselas trīs klubiņi. Viens tāds tiešām zolīdāks un pārējie vienk.ok. tā kā. paklusē.

Un kāpēc meitene nevarētu aiziet izklaidēties,ja arī naudas nav? Tavuprāt trūcīgi cilvēki laikam izklaidēties nedrīkst?
Un starpcitu ir iespēja arī nedzert kā cūkai un netērēt naudu. Un ieejas mēdz būt arī par brīvu. lol
17.04.2013 23:26 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Autore te troļļojas, bet nabaga cilvēki tērē laiku gariem padomiem :D
18.04.2013 00:23 |
 
Reitings 26
Reģ: 21.04.2013
Es pelnu naudu šeit - http://www.moneystrategy.info/Baru/, iesaku arī Tev, tas nav grūti un ir diezgan ienesīgi ;)
21.04.2013 10:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits