Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

bijusī attiecību trauma liek jukt prātā

 
Reitings 200
Reģ: 10.02.2013
Lūdzu, lūdzu palīdziet man, man ir kauns to stāstīt, bet ceru, ka ar labiem vārdiem palīdzēsiet sakārtot man galvu un prātu!
Iepriekšējās attiecībās, vīrietis, kuru neprātīgi mīlēju, izrādījās babņiks, izrādījās, ka viņam tādas kā es ir vairākas, laikā, kad saka, ka iet ar draugiem kaut kur, patiesībā izklaidējās ar meičām, meloja man visus 2 attiecību gadus. Un es to pat nenojautu! Kur akla!!! :o

Tagad man jau gadu ir jaunas attiecības, bet šī trauma man liek jukt prātā. Šis vīrietis galīgi nav babņika tips, pat no nedaudz par kārtīgo gala, bet es neticu arī viņam. Esmu pat spiegojusi, lai uzzinātu, vai viņš tiešām dara to, ko saka, tiešām iet tur, kur saka (nedzīvojam kopā), tas viss ir TIK PRETĪGI! Mana uzvedība ir nožēlojama un grauž mani no iekšpuses, es visu laiku uzpasēju, kur viņš atrodas (pa kluso, protams). Un protams vienmēr izrādās, ka viņš man nemelo. Jo kā jau saku, viņš ir kārtīgs krietns cilvēks.

Un lai arī kā es neko sliktu neatrastu, man tāpat ir visādas slimas fantāzijas galvā, ka sakot, ka iet ar draugiem patiesībā arī kā bijušais iet jāties (atvainojos) ar citām, vai ejot iedzert ar draugu uz bāru, patiesībā iet uz striptīzklubu, ka tad, kad viņš atraksta ko mīļu un pasaka, ka ies gulēt, viņš patiesībā iet meklēt meitenes, un galvenais ir tas, ka tās visas ir manas SLIMĀS fantāzijas, un es tādās dzīvoju VISU laiku! Es sev jau gandrīz esmu pieņēmusi savas fantāzijas par esošo, es tiešām sāku jukt prātā, es sevi moku, man katru dienu sāp galva,

PALĪDZIET MAN :(
31.03.2013 23:20 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Izstāsti savu problēmu puisim,respektīvi,izrunājies. Ja viņš ir sakarīgs puisis,tad sapratīs,bet tev galvenais ir censties atbrīvoties no pagātnes un tad uzlabojumi būs. Ir jābūt vēlmei pašai uzticēties otram cilvēkam,nevis mocīt viņu. Tādas traumas var izārstēt un domāju,ka jebkuram no mums ir grūtības uzticēties kādam,ja esam dzīvē tikuši piekrāpti. Tu arī nevari gaidīt,ka pateiksi puisim taisnību un tad viņš tevi tāpat tādu pacietīs visu laiku-nē ir pašai jāmainās un jācenšas tikt tam pāri.
BET,ir viens liels BET,ko nedrīkst aizmirst-pagale nekad nedeg viena.
Man pašai ir problēmas ar uzticēšanos,bet es ar to strādāju un nu jau vairs nav tik traki,patiesībā ir pat labi,bet esmu pamanījusi,ka daudz ir atkarīgs no tā,kas stāv otrā pusē. Ir bijis puisis,kurš tiešām negāja pa kreisi uin es to ļoti labi zināju,bet bija citas lietas,kas vnk man nedeva mieru domāt dažādas stulbības,un ir bijis puisis,kuram varu teikt,ka uzticos(ne jau par 100%,jo pilnībā neuzticos nevienam),bet ļoti daudz uzticos un esmu bijusi mierīga,ja ir pateikts man,ka dosies kaut kur ar draugiem.
Tas laikam ir arī atkarīgs attieksmē pret meiteni,jo puišiem bija 2 dažādas attieksmes pret mani.
Ar vēsu prātu izanalizē situāciju,kas tieši tev liek neuzticēties viņam,izrunājies,strādā ar sevi,ja viņa attieksme pret tevi liek tā domāt,tad mainieties abi un strādājiet pie attiecībām abi.
03.04.2013 14:54 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu tad arieta un aloe jūs varēsiet vairāk dot padomus autorei, kādas sekas tas var izraisīt un kādas domas tas jūsos raisa un cik ilgi jūs spējat un spēsiet ko tādu izturēt? arī mani kādreiz centās kontrolēt. tas ir smagi un nogurdinošu. pat tik ļoti, ka pamazām aizmirst tajā otrajā cilvēkā to labo un to, kas jūs saista. darot tā, kā tu dari, tu arī kļūsi par bijušo.
autore katru reizi, atvainojos, nevar taisīt s'*dus un pēc tam iet lūgties piedošanu un sevi vainot. ir jādomā, pirms to visu dara. jā, ne vienmēr sanāk, bet ar kko ir jāsāk. tev ir jāsāk valdīt pār sevi. jā, varbūt viegli teikt, bet, zinot vismaz pēc sevis, es zinu, ka tas ir iespējams. līdz tam tev iespējams būs jānokrīt līdz zemākajam punktam, lai spētu ne tikai saprast, bet arī kko darīt lietas labā. tas ir kā alkoholisms. jā, slimības atzīšana ir pirmais solis uz izveseļošanos. bet cilvēks neizveseļosies nekad, ja gaudos, ka ir slims, bet turpinās dzert. šajā gadījumā notiek tas pats.
teiksim, ja tev nāk murgainas domas vakaros, tad nokausē sevi pēcpusdienā tā, ka tev gribot negribot aizmigsi, nevis pusi nakts raudāsi. ar laiku tu aizvien mazāk atcerēsies, ka tev ir jādomā par to, ka tevi krāpj, jo tev būs citas lietas darāmas. ja man gribējās ko pateikt vai pārbaudīt, vislabāk ir aiziet gulēt. nu man tas palīdzēja kaut kā. bet galvenais jau ir runāt ar sevi. kaut skaļi runā, kad esi viena un stāsti sev, kā jūties, kā ir patiesībā un kāpēc tev nav taisnība.
03.04.2013 14:50 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Esmu bijusi otrā pusē, kad neuzticas, greizsirdīgs uz kursabiedriem, kuri paprasa kā mājasdarbs jāpilda, ja kāds pat viņa draugs gribēja uzaicināt uz deju, bija jālūdz viņam atļauja :D un šitā mani kontrolēja, bet beigās pats piekrāpa :D :D :D
03.04.2013 14:37 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Oi,es esmu otrā pusē. Man neuzticas, izčeko katru manu darbību (sms,neta vēsturi,e pastus utt.), slimīgi greizsirdīgs,nedrīkstu pat ar draudzenēm dienas laikā ārā iziet. Tas ir tik nenormāli mokoši un pazemojoši. Ieskaidrot,ka man pat doma nav par kādu citu,ir neiespējami. Netic un viss,kontrolē. Ja nebūtu mums bērni,sen attiecības būtu izbeigusi,kaut arī ļoti mīlu. Tagad cenšos sadzīvot,pierādīt, ka viņa iedomas ir nepamatotas. Ceru,ka izdosies...
03.04.2013 14:19 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Izstāsti vīrietim šo sāpīgo attiecību pieredzi, lai viņ;s varētu labāk izprast situāciju. Ja esi viņam svarīga, tad atbalstīs. Un pēc rakstītā izklausās, ka esi viņam svarīga.
Ja pati netiec ar situāciju galā iesaku vērsties pie psihoterapeita.
03.04.2013 14:04 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
100% piekrītu Sany, ka vajag apdomāt. Es arī daudz reiz nepamatoti tasiīju strīdus un tiešām cilvēkam apnīk un negrib piedot vairs..tev vēl ir iespēja laboties
03.04.2013 12:56 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Ella-mūžīgi jau viņš nesapratīs. ja viņa ilgstoši un nepārtraukti rīkos skandālus, lai gan es nezinu, vai viņa tagad tos rīko, cilvēks no tā nogurst. tas bija arī manā gadījumā. vienā brīdī cilvēkam noriebjas un neinteresē vairs nekādas piedošanu lūgšanas un viss pārējais. vnk, pirms darīt un teikt, vajag apdomātm, nevis vienreiz vai piecreiz, bet šajā gadījumā simtreiz.
03.04.2013 12:55 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Varbut pasaki viņam ka tā tev bija pagātnē un tgd grūti uzticēties. Gan jau ka viņs sapratīs, palīdzes, atbalstīs. Apdomā aiziet pie psihologa - pat ar jauno puisi kopā. :)
03.04.2013 12:46 |
 
Reitings 135
Reģ: 22.03.2013
Es arii neuzticos un esmu slimiigi greizsirdiiga :D bet par laimi, maneejais paraak beizhi netiek nekur laists viens pats :) recepti kaa ciiniities nezinu :(
03.04.2013 12:43 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
bet vispār- cik labi, ka mans draugs bez manis praktiski nekur neiet :D jā, darbā citrreiz pat naktis strādā, bet tas mani nesatrauc. viņš mani vnm ņem līdzi uz draugu tusiņiem, basketbola spēlēm utt., ja es pati gribu. bet tā kā es gluži neesmu mājās sēdētāja, tad dodos līdzi.
03.04.2013 12:40 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu atrodi sev kādas nodarbes, lai nav visu laiku par to jālauza galva un jāizseko draugs. atrodi darbu vai kādu hobiju. vnk sāc konkrēti strādāt ar sevi. kā gribi darīt ko neprātīgu, pasaki sev, vai tas ir to vērts. ja tu tā turpināsi, tad vnk viņš tiešām tevi var pamest. sākumā vnk kaut vai piespied sevi palikt mājās. trako pie sevis, bet nedari neko, nepārbaudi. nu man tik traki nebija, bet es vnk sevi piespiedu par to nedomāt. jo tu vairāk domāsi, jo vairāk uzvilksies un jo lielākas fantāzijas tevī radīsies. vienas attiecības es šādā veidā izjaucu. tālāk sekoja garš process, kad es sakārtoju sevi. nezinu, bet tu varbūt nespēsi viena galā tikt un tev ir jāvēršas pie psihologa, jo man šķiet, ka tavas dusmu lēkmes tev tikai aug augumā. tagad pa reizei man uznāk kādas muļķīgas domas, bet kuram tad tādas neuznāk. vnk nevajg ļaut viņām gūt virsroku. domā par ko citu, atrodi kādu nodarbi papildus, kas nodarbinās tavu prātu.
03.04.2013 12:37 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Nu re, ja jau pats raksta, tad noteikti ar caliem. Nomierinies. Aizej manikīru pataisi :)
02.04.2013 21:28 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Nu bet kāds vel zems pasvērtējums. Besī šitās spriedelētājas. Cilvēks ir reizi sāpināts un loģiski, ka nākamajās attiecības būs piesardzīgāks un aizdomu pilns.

Pašai dažreiz liekas, ja ar caliem-tātad meitās. :D
Vīrietim noteikti nekādus stulbus jautājumus neuzdod un neizrādi, ka esi greizsirdīga. Izceko visu, ko var izcekot. Nomierini savu ziņkāri. Galvenais, lai nepieķer. Un neizrādi, ka tevi baigi uztrauc, ka viņš kkur dodas. Novēli jauku vakaru.
02.04.2013 21:26 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
laiks...
02.04.2013 21:19 |
 
Reitings 200
Reģ: 10.02.2013
^^ - man liekas, ka pēdējā laikā jau ir par vēlu! Man šķiet, ka viņš to ir sajutis! To visu, kas ārdās man iekšienē, tās slimās fantāzijas un nenormālumu! Es nezinu kāpēc, bet man šķiet, ka viņš to ir sācis just!
Vienmēr, kad viņš iet kkur ar draugiem, pa nakti, es uzrakstu pa kādai sms, attiecību sākumā viņš uz visām atbildēja un arī tagad, bet tagad laikam sapratis, ka speciāli neguļu un pats uzzvana pa nakti, saka, ka jāiet čučēt, un jūt, ka es neguļu,
Kādreiz atskaitījās par visu, ko dara( es jau arī sīkumos prasīju, neuzbāzīgi, lai nepamana), bet tagad sācis mazāk stāstīt, un es sāku jukt prātā, ja es juku jau tad, kad viņš stāstija un fantazēju, tad kā es jūtos tagad, iedomājieties??? :( :( :(
02.04.2013 19:49 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Varu tik pastāstīt par savu pieredzi ..
Bija man daiļava, kopā gandrīz 3 gadus bijām .. pēdējo pus gadu arī mani krāpa. Es gan to uzzinaju tikai pēc mūsu šķiršanās .. pārdzīvoju ļoti un bija pat domas galvā, ka visas sievietes ir vienādas .. nu nav visas/visi vienādi! Samierinies ar to:) Ir, kas krāpj, ir kam vienkārši tas nav vajadzīgs:) Esmu čalis un savos 29 gados ne reizi attiecību laikā nav bijušu sānsoļu no manas puses, jo tas vienkārsi nav vajadzīgs:) Arī Tavs vīrietis ir no tiem, kam tas nav vajadzīgs. Pieņem to kā faktu un nebojā sev nervus ar slimām fantāzijām, jo tās beigu beigās izjauks Jūsu attiecības.
Visām savām sievietēm pēc tam esmu teicis:"Ja gribi un Tev tas ir vajadzīgs - vari mani krāpt, bet, ja es to uzzināšu, tad ar mums ir cauri". Lai zin, ar ko riskē:) Ar to es pasaku, ka uzticos sievietei pilnīgi, bet, ja viņa šo uzticību pievils, tad atpakaļ vairs nekad neatgūs. Un katrs no mums ir savādāks, un, kamēr nav sagrēkojies, ir pelnījis tik daudz cik cilvēcisku cieņu un uzticību.
Vēl bieži piekopju tādu kā "galējību risināšanas metodi" problēmām. Piemēram, Tu apzinies, ka šīs slimās fantāzijas tuvā nākotnē var nopietni kaitēt Tavām attiecībām .. tātad ieejam galējībās .. ja Tu turpināsi fantazēt, tad zaudēsi savu tagadējo vīrieti .. izvēle:
a) Fantazēju tālāk, neko nemainu un zaudēju savu vīrieti
b) Beidzu fantazēt un uzticos viņa teiktajam un viņam pašam, vairs nečekojot un neizsekojot
Izdari izvēli un ar savu solījumu sev nomāc pretējo pusi līdz tas vienkārši izslīd no galvas.
02.04.2013 17:12 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
saprotu tevi, man arī ir trauma no iepriekšējām attiecībām. jau daudzi gadi pagājuši, bet vecās lietas laužas uz āru ik pa laikam. zemapziņa velkas līdzi. ieteikt neko nevaru diemžēl
02.04.2013 16:30 |
 
Reitings 63
Reģ: 02.11.2012
šo te lasot atcerējos pirms pāris gadiem sevi...Puisis bija mana lielā mīlestība,tā nevienu nekad nebiju mīlējusi un nemīlēšu...Viņš mani arī krāpa,meloja acīs skatīdamies.ar laiku es pati vairs nepazinu sevi.neuzticējos nevienam,paliku riebīga pret visiem.it īpaši pret savu ģimeni.vienmēr kad biju kopā ar viņu visur likās ka viņš man melo...kad beigās izšķīrāmies es sev pacēlu pašapziņu.bija grūti tam tikt pāri bet tagad sevi kaut cik spēju novērtēt.mīlu savu tagadējo puisi ,bet vēlētos lielāku uzmanību.uzticēties spēju jo esmu sev iedzinusi galvā ka man par visiem ir gluži vienalga,ja krāps to es nevarēšu izmainīt ,lai vai kā gribētu.tik jāspēj uzticēties un jācer uz to labāko!
Es domāju ka velti laiku sev,maini stilu un kad atradīsi sevi ,tad arī spēsi uzticēties otram :)
02.04.2013 16:24 |
 
Reitings 16
Reģ: 01.04.2013
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Bieži vien gadās ka pie pirmās mīlestības un arī pie nevainības zaudēšanas ir vainīgs jobers.
Priekš izkaidēšanās viņi der bet normālas attiecības tur parasti nesanāk .Katra neveiksme ir pieredze un pieredze dzīvē ir vajadzīga.
01.04.2013 13:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits