Bailes. ;//

 
10 gadi
Reitings 51
Reģ: 26.12.2012
Tātad man ir radusies nepatīkama situācija. Ieliku šajā sadaļā, jo stāsts saistīts ar grūtniecību. Tātad, man bija palikušas kādas divas vai viena diena līdz mēnešreizēm, tādēļ nolēmu to izbaudīt. Ar draugu mīlējoties noslīdēja prezervatīvs, un kāda daļa no satura iztecēja manī. Taja brīdī man pat neienāca prātā, ka varētu būt iespēja palikt stāvoklī, tādēļ neiedzēru avārijas kontracepciju. Pēc tam man pateica, ka tāda iespēja pastāv. Meklēju internetā visu par to, jo nevēlos vēl kļūt par mammu. Nākošajā dienā arī sākās mēnešreizes. Bet tomēr man ir bail, ka pastāv iespēja, ka es varētu būt stāvoklī. ;// Un nav vēl pagāajušas tās 10 dienas, lai varētu noteikt ar testa palīdzību. ;// Tādēļ arī vēršos pie jums. Vai kāda no jums ir palikusi stāvoklī dienu pirms mēnešreižu sākšanās un vai kāda no jums ir bijusi līdzīgā situācijā? Padalieties lūdzu ar pieredzi. ;// Un lūdzu bez jebkādas nosodīšanas, man jau tā nervi netur. ;//
24.03.2013 11:24 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
vot šajā gadījumā gan es tagad runāšu par bezatbildību!!! jūs te brēcāt virsū meitenei, kurai pārsprāga prezis un džeks bija šokā par notikušo. bet šeit meitene apzinā juta, kas notiek un ļāva visam iet savu gaitu un pēc tam, kad saprot, kas noticis, domā kas būs, lai gan pati reāli vsp nav rīkojusies nekā, lai novērstu sekas. tagad gribu teikt- pieaudz, pirms nodarbojies ar sexu!!! nopietni!!!
par tēmu-
1) stāvoklī var palikt jebkurā brīdī
2) domājams, ka neesi stāvoklī, jo tev sākās MR. bet ir pietiekoši daudz gadījumu, kad esi stāvoklī unh pirmos mēnešus tev viņas ir. turklāt, manuprāt, šis varētu būt viens no iespējamamajiem gadījumiem. bet neesmu ārsts. ja negribi bērnu, tad labāk laikus uztaisi testu un aizaj pie ārsta uz pārbaudi, jo ne vienmēr tie grūtn.testi uzrāda pareizus rezultātus
25.03.2013 09:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits