Aborts

 
Reitings 27
Reģ: 07.08.2012
Sveiki visam!
Zinu,ka neviena nepatiks so lasit un sniegt jebkadas atbildes,bet tomer...man jau ir 2bernini,bet tgd sanaca,ka atkal esmu satvokli ar visam izsargasanam...esmu loti augliga...loti zel,ka ta sanac,bet mazajai vel pat gadina nav un nekadi nevaram paturet vel berninu :(
Gribeju jautat kadas cenas tgd ir abortiem,zinu,ka sakuma jaiet pie sava ginekologa,bet apmeram kadas cenas tgd ir un vai cenas mainas atkariba no ta cik ned.stavokli?

Ka kada velas morali lasit,tad labak neko nerakstit,pati zinu to visu,bet dzive visadi gadas!
06.03.2013 12:35 |
 
Reitings 112
Reģ: 15.10.2011
Neviens no Baby box bērniñiem nav nokluvis bērnunamā! Tik daudZ neauglīgu pāru grib veikt mākslīgo apauglosanu, Las patiesībā ir iesana pāri līkiem, laid dabūtu bērnu, tajā pasā laikā tiek veikti tik daudz abortu! Cilvēce ar savu visvarenību un hiperseksuālismu ir iegājusi morālā atejas purvā.
07.03.2013 12:17 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
kurā vietā mani komentāri ir vispārināti? vadoties pēc konkrētās situācijas, autores bērns nav nevēlams, vienkārši spiež apstākļi. būtībā aborts ir izeja, un, apzinoties to, mēs neapzināti izvēlamies vieglāko ceļu. cilvēka psihe ir vienkārši tā konstruēta. bet kad izejas nav, tad nekas cits neatliek, kā cīnīties. (piemērs, tepat cosmo var palasīt, kāda attieksme ir pret jaunām sievietēm, kuras nespēj apvienot studijas ar darbu un kāda attieksme pret sievietēm, kuras nespēj uzaudzināt bērnu). aborts mūsdienās jau vienkārši ir norma un pašsaprotams, un tas ir biedējoši.
07.03.2013 12:19 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Visinteresantākais apgalvojums man šķiet tas, ka labāk no bērna atteikties, nevis veikt abortu. Nē, man gan tā nešķiet, jo tam nabaga bērnam visu dzīvi būs jādzīvo ar apziņu, ka bioloģiskie vecāki viņu negribēja.
OK, varbūt ir arī bērni, kas to tā neuztvertu, bet domāju, ka viņi jau izaugtu ar sāpēm un aizvainojumu sirsniņā. Un LV noslēpt tādu faktu, ka bērns tika adoptēts, diezin vai varētu.

Par abortiem - jā, es pati neatbalstu abortus un priecātos par mazo dzīvībiņu, bet, ja citiem ir atšķirīgs viedoklis - kāpēc nosodīt? Katrai sievietei pašai jāpieņem tāds lēmums un jāzina, kā viņa ar šo faktu spēs sadzīvot - vai atkal spēs būt laimīga? Vai viņu negrauzīs vainas apziņa tik ļoti, ka traucēs pilnvērtīgi dzīvot?
07.03.2013 12:34 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Apelsīn - tava ideja mātei dzemdēt un pēc tam bērnu atdot baby box ir vistīrākā morālā ateja arīdzen.
zili_rudzi - ir visai liela starpība starp filosofēšanu par dzīvi, par vieglākajiem ceļiem un reālu atbildības uzņemšanos. Katrā ziņā - nav ko bīties, lai cik abortus neveiktu, pasaule neizmirs, par to nu sirdis mums var būt mierīgas. Un es palieku pie tā, ka ja māte bērnu negrib, tad lai rīkojās kā uzskata par pareizu, nevis audzina nemīlētu bērnu, kas pieaugot rada nopietnas problēmas(domāju zinām, ka vairums problēmu rodās no "mani nemīl" kompleksa.) Šī ir neauglīga diskusija, tāpēc ieguldīsim labāk citur savus spēkus.
07.03.2013 12:39 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Baybox tik tiešām nav no labākajiem variantiem,gan mātei,gan bērnam.

Anne,mani vecāķi mani neaudzināj. Tgd ar viņiem kontaktējos. Neturu ne ļaunu prātu,neko. Viņi tā izdarīja un viss. Dusmoties un turēt sevī kkādu aizvainojumu-ne. Katrs cilvēks agri vai vēlu saņem atpakaļ to ko pelnījis.
07.03.2013 12:47 |
 
Reitings 112
Reģ: 15.10.2011
Nogalināt (jā, nogalināt!!) Nedzimusu bērnu vai dot vinam iespēju būt mīlētam, kaut vai ne pie saviem biologiskajiem vecākiem, sīs opcijas nevar tikt salīdzinātas. Lai adoptētu zīdainus, cilvēki gaida rindā.
07.03.2013 13:09 |
 
Reitings 27
Reģ: 07.08.2012
Nu ja es dzemdetu berninu es nekada gadijuma vairs nespetu vinu nevienam atdod,ja iznesatu,tad protams,ka iemiletu un atstatu...BET nu nav sobrid tadas iespejas,pasi nezinam ka tgd savilkt galus kopa,virs viens pats strada,domaju,ka nu jau pec pus gadina iesu ari pati stradat,lai mums butu vieglak...bet nu ja atstatu bebi,tad sanak,ka atkal virs viens strada un es atkal labu laiku sezu majas,un zidainim tik daudz vajaga,tik daudz naudinas aiziet,lai vinam viss butu labi...
07.03.2013 13:18 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Es uzskatu, ka bērna dzīve sākas no dzimšanas nevis ieņemšanas. DinciiteBub- nepārdzīvo. Un varbūt tests nav nemaz pareizs un tu neesi stāvoklī. Rīt noskaidrosi. Būs labi. Neesi ne pirmā, ne pēdējā, kas uztaisa abortu. Tas viss ir pārdzīvojams.
07.03.2013 13:23 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Es gan vienmēr padomātu par to, ka bērns nav tikai mīlestība, bet konkrēts materiāls slogs - un arī te slēpjas atbildība par to cik kvalitatīvu dzīvi var savam bērnam sniegt! Vai varēs atļauties nodrošināt normālu apģērbu? a ja vajadzēs brilles/zobu breketes? a ja kāda slimošana? Galu galā kaut kad tie bērni izaugs un gribēs iet mācīties vai varēs nodrošināt viņiem studijas, norm dzīves apstākļus? Vai tiem bērniem būs normāla dzīves kvalitāte? Jo tam tiešām ir nozīme!
07.03.2013 13:31 |
 
Reitings 112
Reģ: 15.10.2011
Nirvāna, tad jau abortu varētu veikt dzemdību laikā- bērns, piedzimis tiek nosmacēts vai noslīcināts, pirms tiek pārgriesta nabas saite. Pilnīgi likumīgi. Kāds tur bērns?? Vins pat vēl neelpo. Tavā gadījumā bērnu no augla skir viens grieziens. Zinātniski cilvēka dzīvība sākas no spermatozoīda saplūsanas ar olsūnu. Grozi kā gribi.
07.03.2013 13:33 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Ja aborts ir slepkavība, tad orālais sekss ir kanibālisms. Nemaz nerunājot par pretpapaguļosanas līdzekļiem, vai avārijas kontracepciju.
07.03.2013 13:36 |
 
Reitings 112
Reģ: 15.10.2011
Ella, ja par to būtu domājusi mūsu vecāki vai vecvecāki it īpasi Kara laikā, 70% no mums vairs te nediskutētu. Bet ja nu Tavs bērns gribēs braukt at Mersi? Ak, vai, naudas tad nav tam! Būs vien jātaisa aborts..
07.03.2013 13:41 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Galvenais aplsīn, man patīk tavas galējības - nauda mersim, vai elementāri skolai? :D Tie tavi minētie laiki vispār bija pilnīgi citādi.
07.03.2013 13:43 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Toreiz aborti bija aizliegti. :) Simtiem sieviešu vēl 50 gados mira no nelegāla aborta radītām sekam.
07.03.2013 13:43 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Tu aplešīn reali nemaz neaizodmājies tālāk par pliku vārdu aborts! Dzīve nav tikai balts un melns! Katram abortam apakša ir savs stāsts.


Un neiet runa par MErsi, bet par elementārām lietām, kurām dazām ģimenēm nepietiek līdzekļu! Lai cik ļoti mēs skandējam, ka bernam galvenais ir tikt mīletam, bet mūsdienu pasaulē arī labai dzīve skvalitātei ir nozīme! Nekad negribētu piedzīvot situāciju, kad man bērnam būtu jāsaka, ka redz no trim bēnriem tikai viens ies studēt, bet pārejiem jāstrādā, ka mēs nevaram nopirkt visiem trim brilles, vai ka sorry, bet tev jau atkal jānonēsā vecāko brāļu drēbes, jo mēs jaunas nevaram atļauties, piedod bet es nevaru tev iedot pusdiennaudu! It ka liekas, ka tas ir nekrietni par to visu spriest šaa kontekstā, bet tas ir svarīgi - laba dzīves kvalitāte, lai mani bērni būtu laimīgi, un viņiem viss pietiktu un viņi nejustos sliktāki par citiem, nejustu kompleksus!
07.03.2013 13:53 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Sliecos piekrist Ellai, protams, nekad nevar būt pilnīgi drošs,ka varēs bērnu nodrošināt tuvākos 20 gadus, bet,ja ir vismaz izglītība un kaut kāds pamats zem kājām pašam, tad tas ir daudz drošāk.
07.03.2013 14:01 |
 
Reitings 27
Reģ: 07.08.2012
Ella-pilniba piekritu tev!
07.03.2013 14:01 |
 
Reitings 112
Reģ: 15.10.2011
Tātad, jūsuprāt, nauda un materiālais nodrosinājums ir tik svarīgs? Varbūt likumu- tiem, kas vēlas seksu, jābūt uz bankas konta 10000 lvl? Izklausās absurdi.
07.03.2013 14:18 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Tātad, jūsuprāt, nauda un materiālais nodrosinājums ir tik svarīgs?

Da ko tu,nē! Ieliec bērnu kastē,pārtiks no sniega ziemā,no sliekām rudenī un pavasarī,vasarā zags kaimiņiem ābolus :) āāā aukstā laikā laikam ala tomēr jāizrok,kastē būs auksti.
07.03.2013 14:20 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
atkal jau pārspīlē, apelsīn, ne jau 10000LVL, bet vairāk par minimālo tā kā derētu, nepiekrīti? Nedomā, ka citādi tiešam nebūs naudas ne breketēm, ne ziemas zābakiem? Neko absurdu neredzu. Dzīvojot Rīgā pat 600ls ir ne pārāk liela alga, ja tev ir bērns. Tu, domājams, zini cik Rīgā maksā dzīvokļa īre? Gluži tukšām kabatām bērnu taisīt augšā nav prāta darbs..
07.03.2013 14:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits