Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mans vīrs jūk prātā.

 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Sveikas, skaistās cosmo dāmas. :)

Mans vīrs jūk prātā, jo es esmu kaza.
Šobrīd esmu piektā mēneša sākumā. Esmu nedaudz pieņēmusies svarā, bet tā pa lielam - jaunas drēbes vēl nevaja. Pilnīgi bez vajadzības dzenu sei kompleksos par dabiskām lietām - vēders lielāks, svars lielāks, pati sev liekos kā tāds tanks, kura pakaļa telpā iesoļo stundu pēc krūtīm. Bet ar to protams viss nebeidzas. Jau kādu nedēļu mani moka kaut kas smagi līdzīgs depresijai. Tās cēloņus es nevaru izskaidrot - vienkārši, sēžu un raudu, raudu, raudu, raudu - līdz aizmiegu. Negribu ne runāt, ne celties, ne kaut kur iet, ne kaut ko darīt, neko.

Vakar viņš man tiešā tekstā pajautāja - grūtniecība ilgs vēl piecu mēnešus, vai tu domā visu šo laiku kaukt spilvenā un nerunāt?
Es atkal āku raudāt un pat nezināju ko atbildēt. Un vēl tagad nezinu, kas ar mani notiek.

Īsumā - vēršos pie jums ar jautājumu - vai kādai ir bijis līdzīgi? Varbūt, ir kādi ieteikumi? Kā rīkojāties, lai viss mainītos uz labo pusi? Jo man visa šī nolemtības padarīšana ir kaut kas jauns un galīgi negribēts. Un jūtu, ka tas viņu beidz nost tāpat kā mani.
17.02.2013 11:50 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, vīrietim brīdī, kad jūties mierīga un raudu lēkme visdrīzāk neuznāks, skaidri un gaiši jāpasaka - paldies, ka centies mani saprast, bet, pirmkārt, es pati ar loģiku neizprotu tās emocijas, ko rada hormonu svārstības, otrkārt, pat ja es tev tās spētu izskaidrot, diez vai tu spētu saprast, jo tevi nekad nekas tāds nav piemeklējis un nepiemeklēs.
Un tad izlem, ko tādos brīžos vēlies no vīrieša - lai turpina pārdzīvot kopā ar tevi? lai mierina, aizskrien pēc iecienītākās šokolādes? lai izliekas, ka viss ir kārtībā un pagaida klusumā, līdz tava lēkme pāriet?
Kad ar to tiec skaidrībā, pasaki vīrietim, jo, pieļauju, ka viņš visvairāk prātā jūk tieši dēļ bezspēcības sajūtas, ka nezina, kā tev palīdzēt (nevis dēļ tā, ka mainās tavs ķermenis). Varbūt tev palīdzēs tieši likšana mierā? Tad tavam vīrietim vismaz būs skaidrs uzdevums, kā šādos brīžos palīdzēt.
19.02.2013 11:26 |
 
Reitings 262
Reģ: 29.01.2009
Negribu nevienu aizvainot, bet man šķiet dīvaini stresot par to, ka paliec resnāka un "lielāka". Tas ir tik skaists process... kad es gaidīju mazo, katru rītu kāpu uz svariem un vīrs ar mērlenti man nomērīja apkārtmēru - kopā priecājāmies par katru cipariņa pieaugumu! Man tas šķita tik skaisti un vienmēr lepojos ar savu punci un nekad neienāca prāta doma: fui, kāds es liels kuģis.
Jāsāk ar domāšanu, tad, iespējams, izpaliks kāda no raudāšanas reizēm ;)
18.02.2013 11:19 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Grūtniecības laikā ir dabiski justies dīvaini. Arī man pietika visa kā - piemēram, darbā sabļāvu uz priekšnieku un pēc tam raudāju kā aizkauta, lai gan normālā situācijā tādas lietas nemēdzu darīt. :D

Man palīdzēja aizņemtība - tad, kad ikdiena bija piepildīta ar darbu, visādām darīšanām, vingrošanām, ārsta apmeklējumiem, mazulim vajadzīgo lietu gādāšanu, tad nebija laika pētīt sevi spogulī, par kādu kuģi esmu pārvērtusies, un ļauties bezmērķīgai raudāšanai.
18.02.2013 11:06 |
 
Reitings 60
Reģ: 20.04.2011
http://www.calis.lv/berni/grutnieciba/mazula-gaidisana/emocijas-grutniecibas-laika/

Tikko pārdzīvoju to pašu. Nu jūtu,ka būs pārgājis. Izjūtas tādas pašas bija,kā autorei. Atvainojos uzreiz,linkus neprotu pareizi ielikt un rakstu no telefona:)
18.02.2013 10:19 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Mana draudzene,kad bija stāvoklī,zvanīja man un raudāja,jo viņas mīļākās apakšbikses vairs nederēja.Tas tiešām likās sviestaini,jo,ko gan viņa gaidīja? :D Ka palisk tikpat tieva?
18.02.2013 10:12 |
 
Reitings 826
Reģ: 27.04.2012
Tas ir normāli. Mana draudzene bankā strādā, kad viņai bija kāds 5-7 mēnesis, viņa apkalpojot vecu kundzīti sāka pilnā balsī raudāt. Pēc tam pati nesaprata, kāpēc. Varbūt zemapziņa nostrādāja un palika žēl, ka viņai drīz jādodas pie Dieviem. Katrā gadījumā, kad tev nāk raudiens, iedomājies par kaut ko ļoti skaistu un raudi prieka asaras un ,galvenais, pastāsti vīram par ko tu raudi, tas būs daudz labāk nekā raudāšana + klusēšana. :)
18.02.2013 10:02 |
 
Reitings 91
Reģ: 23.01.2013
Varu ieteikt no savas pieredzes palieto B grupas vitamīnus, man dikti labi palīdzēja.
Tie tiešām ir hromoni, taču, ja tas traucē, tad ir iespējams to mazināt. Parunā ar grinekoloģi, varbūt var ko citu ieteikt. Bet man palīdzēja B grupas vitamīni. Biju mierīga kā jūra.
18.02.2013 09:55 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nevis vīrs jūk prātā, bet gan tu. varbūt viņš nedaudz agresīvi tev to pateica, un tu to kā grūtniece vēl smagāk uztvēri. tu vsp vēlies, lai bērniņš piedzimst vesels? tad beidz puņķoties un gulēt visu dienu gultā, savādāk pazaudēsi viņu. par to tu būsu priecīgāka?un jā tieši tā, tu jauc šādā veidā ārā pati savas attiecībasun var redzēt, ka viņam jau sāk tracināt tava rīcība
18.02.2013 09:48 |
 
Reitings 68
Reģ: 14.09.2012
Piekrītu Hippie Chick. Tiklīdz Tu samierināsies ar to raudāšanu un pieņemsi to tāpat kā kāri uz sāļiem gurķīšiem, tā viss būs kārtībā. Nu paraudāji nedēļu, nu un? Pasaules gals taču nepienāca, nekas slikts nenotika. Galvenais pasaki arī vīrietim, lai nesatraucās un tādos brīžos Tev samīļo, vai tieši otrādi atstāj vienu izvēdināt galvu (kā Tev pašai ir pieņemamāk).
17.02.2013 20:56 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Apskaidrības brīžos rakstīju draugam sms, jo normālai bezasaru sarunai reti kad spēju saņemties. Tagad tas dumji liekas, bet tad tas bija ideāls variants.
17.02.2013 20:25 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Es ar nesaprotu kurā vietā vīrs jūk prātā:D
17.02.2013 20:10 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Pati gan stāvoklī neesmu bijusi, bet ieteiktu palasīt izglītojošu literatūru par grūtniecības izpausmēm, tas palīdzēs sevi saprast un pieņemt. Izrunājies ar savu vīrieti, saki, ka pati nesaproti, kas ar Tevi notiek, ka netiec ar šīm raudāšanas lēkmēm galā un pasaki kā viņš vislabāk var palīdzēt - blakus esot vai labāk tomēr atstājot Tevi vienu. Kad pieņemsi to kā dabīgu lietu, paliksi mierīgāka, jo nesatrauksies par šādu sīkumu. Un nodarbojies ar lietām, kas Tev patīk un kas Tevi nomierina - lasi grāmatas, skaties filmas, gatavo, dodies pastaigās, tiecies ar draudzenēm, nododies skaistumkopšanai. Tā teikt - take it easy. Un patīkamu Tev atlikušo bērniņa gaidīšanas laiku!
17.02.2013 16:09 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Manas tantes labaakaa draudzene gruutnieciibas laikaa bija pilniigi psiha, raudosha, dusmiiga un leciiga :D Paareejo savas dziives laiku vinja ir pilniigi superiigs, mieriigs un jauks cilveeks. Pat vinjas teevs teica, ja taa nebuutu vinja meita staavoklii, tad aizsuutiitu uz kaut kaadu laboshanas nometni, un manai tantei bija bail iet ciems pie taas draudzenes, gaaja tikai pie vinjas vecaakiem, savaadaak mutiski noraavaas, ja kaut kas nebija pa praatam :D

Un gudriniecēm, kuras iesaka padomāt un savaldīties pirms raudāšanas - pamēģiniet pašas!
Tieshi taa. Es nekad neemsu bijusi staavoklii, bet pat PMS laikaa man naak raudaashanas leekmes un nevar taa logjiski sev pateikt, ka nav jau par ko raudaat, bail pat iedomaaties kaa buus kad buuhsu staavoklii :/
17.02.2013 15:59 |
 
Reitings 1
Reģ: 29.01.2009
stellaglmr, es lasu Tevis rakstīto un domāju "nu re, neesmu es vienīgā, kurai iet ciet savas grūtniecības dēļ"

Man ir 7. mēnesis un man ik pa laikam verās ciet --- nesaprotu, kas ar mani notiek, pārdzīvoju par visādiem sīkumiem, dažas dienas uznāk lielās asaras. Un tad vēl sadomājs viskautko un paliek vēl sliktāk..
Ar prātu es priecājos, ka mana meitiņa mani lutina un nav kaprīza - nav man prakstiski nekādu fizisku neērtību, puncis arī vēl salīdzinoši mazs. Protams, ir prieks, ka viņai viss kārtībā, beeet tās emocijas, kas pārņem sievieti grūtniecības laikā tiešām nesapratīs neviens, kurš pats nav iznēsājis bērnu. Disharmonija ar savu ķermeni, bailes no nezināmā, sevis salīdzināšana ar citām grūtniecēm - katra mēs ar to tiekam galā citādi. Man arī ir grūti, dažas dienas ir smagi, bet mierina doma, ka jau maijā varēšu savu mazo samīļot un viss šis grūtais laiks liksies pilnīgs sīkums, lai gan tagad tas liekas kā tagad dažbrīd tas liekas kā lielākā dzīves nasta.
Mana lielākā dāvana manā dzīvē ir mans mīlošais vīrs, kurš ir man blakus, mīl mani un cenšas kā vien spēj, lai man būtu labi. Šajā nedēļas nogalē viņš ļāva palikt vienai mājās un veltīt laiku tikai sev un tas tiešām nāca par labu - varēju izraudāties, nomierināties un palutināt sevi.

Atrodi kādu nodarbi - grāmata, filmas, rokdarbi. Tas palīdz novirzīt domas... un nebaidies palūgt savam vīrietim laiku priekš sevis. Piekrītu, ka viņam nav jāredz, ka tu tik daudz raudi, jo viņam arī ir grūti...
Šīs draņķīgās dienas paies, un būs atkal gaišas un saulainas dienas. Un kad vien vari, atgādini savam mīļotajam, ka viņš ir vislabākais uz pasaules un cik ļoti mīli viņu, jo arī viņš ir satraukts par gaidāmo notikumu, arī viņam tas ir kas jauns un arī viņš pārdzīvo.
17.02.2013 15:24 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Hormoni.
Es aprhaudājos, jo veikalā nebija mana iecienītā jogurta.
17.02.2013 15:00 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tas ir del hormoniem, bet ,lai ari cik gruti nebutu, sac domat logiski! centies sevi apvaldit, lai neizskatitos neadevkvata!sac nodarboties ar kaut ko,lai tev nebutu laika sedet un kaukt!
17.02.2013 14:58 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Saved sevi kārībā un esi divtik mīļa, iejūtīga un saprotoša, velti vīram uzmanību,maigumu, seksu.

Tik debīlu ieteikumu neesmu lasījusi ļoti sen. Pirmkārt vīrietis ir tas kuram tagad jābūt kā atbalstam, extra mīļam, saprotošam un gādīgam.

Ja vīrietis laikā kad sieva ir stāvoklī aiziet pie citas, tad tur arī lai paliek, es vēl piepalōidzētu čemodānus sakrāmēt. Tāds tāpat normāla tēva lomai neder.
17.02.2013 14:57 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Tie IR hormoni. Tie saiet ragos lai cik racionāla un līdzsvarota persona tu būtu.
17.02.2013 14:54 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Tēta sieva sāka raudāt, jo banāns bija sapuvis

:D :D :D
17.02.2013 14:19 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Es sāku raudāt, jo trauki bija netīri ( šķīvis un divas krūzes). Tagad liekas smieklīgi. :D
Atceros, ka mani draugi bieži neņēma mani vērā un tad es psihojos. Tagad laikam saprotu, kāpēc. Bet lielākoties biju apātiska un vienaldzīga pret visu, tas gan dīvaini nedaudz.
17.02.2013 14:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)