Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīves ilgums

 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
Jautājums sekojošs..
Vai Jums nav nekad ienākusi prātā domu doties pie kāda astrologa, zīlniecies, nu vienalga kur, lai uzzinātu savu dzīves ilgumu?

Lieta tāda, ka es par to aizdomājos..
Pirms kāda laika, pa LNT gāja raidījums "Neizskaidrojamās mistērijas", kur paskaidrojos tos stāstus, viena sieviete stāstīja par to, ka paliecot plaukstu atpakaļ, tas krunciņas, kas tur rodas, esot Saturna gredzeni, kas pastāstot par katra cilvēka dzīves ilgumu..
Nu lūk, un es tagad nez kapēc nevaru nomierināties..

Pirms gada, atvadījos no sava vectētiņa, kas man nozīmēja daudz, tik lielā mērā, kad saprotu, ka nav neviena vairs no "tās vecās paaudzes", kas pastāstītu reālu dzīves pieredzi par to laiku, utt..
Tagad gaidu mazuli, saprotu, ka tas viss manā zemapziņā ir saistīts, tikai nesaprotu kā..
Tās ir manas iedomas, vai arī kas?

Es laikam esmu vienīgā tāda dīvainā, vai ne?
01.02.2013 21:42 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Man radās jautājums. Kas no tā mainīsies, ja zināsi savu nāves dienu? Sāksi dzīvot skaistāk, darīt vairāk, baudīt vairāk? To taču var arī maksimāli darīt nezinot, kad tev būs jāatstāj šī pasaule. Atceros vienu filmu, kur sieviete slima ar ko nāvējošu, izvēlējās kārtīgi izbaudīt dzīvi, apmeklējot labākos restorānus, braucot ceļojumā beidzot, utt., beigās laikam viņa palika dzīva. Doma tāda, ka dzīve ir jāizmanto, kamēr tā dota, jādzīvo pilnasinīgi, gan ņemot, gan dodot citiem :) .
03.02.2013 20:31 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
laila2, varbūt gribi zināt arī kuras ķermeņa daļas uz kuru pusi bija izmētātas? Saprotu, ka milzīga ziņkārība moka, bet tomēr ir arī robežas.
03.02.2013 20:00 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Vēl kādi viedokļi?


Es gribu zināt! Man no nāves nav bail.

Man būtu nedaudz smieklīgi klausīties cilvēkā, kurš man to teiktu, jo es tiešām esmu skeptiski noskaņota pret daudz ko, arī pret zīlniecēm, astroloģiju utt.
Es ticu tam, ka cilvēks pats veido savu dzīvi un pats par to ir atbildīgs, taču nenoliedzu arī to, ka kaut kādi lielie pagrieziena punkti, riski vai tamlīdzīgi varētu būt kaut kur "ierakstīti". Neticu, piemēram, tam, ka kāds nosauks man konkrētu gadu, kurā miršu, bet varētu noticēt, ka nosauks lietas, no kurām man īpaši jāuzmanās, piemēram, autoavārijas. Taču - ir tik daudz cilvēku, kas sevi paši pasludina par zīlniekiem (pareģotājiem, dziedniekiem utt.), ka tā ticība zūd.
03.02.2013 19:49 |
 
Reitings 623
Reģ: 26.01.2013
es labak negribetu zinat ,jo ja uzzinatu tad meginatu visu ko lietas laba dariit lai piem, taja diena vai gada neatgaditos kas tads lai nomirtu, bet kaa liktenis buus lemis tad arii mirsu :)
02.02.2013 13:59 |
 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
Vēl kādi viedokļi?

Ja godīgi, tad esat mani pārliecinājušas, par to, ka es to vairs negribu zināt. Un gan jau,ka tā bija tikai tāda mana iegriba un viss..
Varbūt zemapziņa, un ziemas depresija.

Paldies.!
02.02.2013 13:54 |
 
Zinu, ka pēc plaukstas līnijām to var noteikt. Jāatrod dzīves līnija, bet kā tieši noteikt, es nezinu. Toties mana mamma zin. Viņa vispār aizraujas ar zīlēšanu un tādām lietām, un viņai tas arī ļoti labi padodas. Tagad būs tāds skumjais stāsts.
Sen, sen, kad biju vēl maza knīpa, viņa manam tētim nolēma pazīlēt tieši pēc plaukstas līnijām. Viņa pamanīja, ka viņa dzīves līnijai ir pārrāvums (vai arī tā pat beidzās ātrāk, īsti neatceros) ... Teica, ka pēc tās līnijas viņa dzīve varētu apstāties ap 41,42 gadu vecuma. Tētis tikai nosmējās, mamma arī to neuztvēra tik ļoti nopietni. Drīz vien tas tika aizmirsts. Tomēr pēc daudziem gadiem, viņš nomira no vēža. Pāris mēnešus pirms 42 dzimšanas dienas... Un mamma atcerējās par savu pareģojumu. :(
Bet es tiešām nezinu, kāpēc cilvēkam vispār būtu jāvēlas uzzināt to vecumu, kad viņš mirs. Brr..
02.02.2013 13:19 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Marchixa, kas tā bija par tādu traģēdiju??

Piekrītu Chanelei. :-)
02.02.2013 11:55 |
 
Reitings 376
Reģ: 25.03.2012
pfu, nē, neatbalstu zīlniekus, astrologus, numerologus etc.
02.02.2013 11:53 |
 
Reitings 551
Reģ: 12.08.2012
CILVĒKAM VISNEPIEŅEMĀKĀ DOMA IR KA VISU SAVU DZĪVI VIŅŠ VEIDO PATS!UN ARĪ TO CIK ILGI VIŅŠ DZĪVOS VIŅŠ IZLEMJ PATS.KĀ MINIMUMS DOMĀJU VISMAZ 51% LIKTEŅA AKCIJU KONTROLPAKETE IR KATRA MŪSU PAŠU ROKĀS JA NE VISI 99% UN PAT 100%!CILVĒKS PAT SĀKS TICĒT TRUŠA KĀJAI,SKURSTEŅSLAIĶA POGAI,ZĪLNIECĒM ASTROLOGIEM TIKAI NEUZŅEMTIES ATBILDĪBU PAR SAVU DZĪVI UZ SEVIS!

7777777
02.02.2013 11:03 |
 
Reitings 537
Reģ: 02.11.2012
Manupraat dziivee ir tikai 2 tieshaam svariigas lietas.
1. radit beernus, tadaa veidaa dalja no tevis vienmeer buus uz shis pasaules, un savaa veidaa ari nomirstot to veeljoprojaam dziivo caur saviem beerniem.
2.celjot uz apskatiit pasauli. Tas ir tiiri preiksh sevis. Straadaashanai vispaar nav nekaadas jeegas, reaali cik daudz laika tas aiznjem no muusu dziiveem. Taa kaa kaut kaadi vergi.
02.02.2013 10:48 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
Ou nē, tas nu ir pēdējais, ko es gribētu zināt.


piekrītu!!! baisi taču sevi iepriekš ieprogrammēt..
un, man šķiet, ka profesionāliem astrologiem utt. speciālistiem nemaz nav atļauts tā cilvēkam pateikt, cik ilgi dzīvos.
02.02.2013 10:36 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
marchixa
Jā, tā ir, ka tuvu cilvēku nāve apgriež dzīvi un visus priekšstatus kājām gaisā. Bet svarīgākais, kas no tā jāiemācās- nekas šajā pasaulē nav vērtīgāks un vienlaikus trauslāks par cilvēka dzīvību. Tad pat viskaitinošākie cilvēki tādi vairs neliekas.
02.02.2013 00:09 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ja būtu, dārgās dāmas,uzcītīgāk skolā mācījušās bioloģiju, tad zinātu, ka cilvēka dzīves garumu visvairāk ietekmē ģenētika. :) Un tātad- paskatāmies uz saviem vecākiem, vecvecākiem, noskaidrojam par vecvecākiem un apmēram varam gūt priekšstatu par savu dzīves ilgumu. Par slimībām, nelaimes gadījumiem nav jādomā- daļēji tie ir dzīvesstila vaina, daļēji vienkārši apstākļu sakritība/liktenis/vai kā nu to patīk dēvēt. Dzīve ir jādzīvo nevis ik mirkli jābaidās, ka tik kāds ķieģelis, lāsteka neuzkrīt vai kāda mašīna, autobuss vai vēl sazin kas neuzbrauc virsū. Koncentrēties vajag uz to dzīves garumu, kas dzimtā visgarākais. Sak, viena radiniece 100 gadus nodzīvoja? Tātad Tev arī tikpat ilgi būs jādzīvo.
02.02.2013 00:07 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Godīgi - tikai pēc tā gadījuma es aptvēru, cik dzīve patiesībā ir trausla - esi un pēc mirkļa vairs tevis nav. Parasti jau viss notiek ar citiem - lasi internetā, dzirdi ziņās, ar paziņu nelaime notiek, bet tas ir pavisam, pavisam kas cits.

Patiesībā esmu daudz domājusi par to, ka tiešām tādas lietas ietekmē cilvēku, nu nevar nedomāt, ka ilgi vairs nav lemts dzīvot, tas ietekmē, kaut vai tīri zemapziņas līmenī. Bet es ticu arī tam, ka cilvēks ir spējīgs mainīt savu likteni. Ja uzzini, ka ilgi nav lemts būt šeit, varbūt ir jācenšas mainīties, saprast, ko dari nepareizi un atrast savu īsto ceļu, uztvert to par zīmi. Lai gan - nekur nav teikts, ka mainoties par 180 grādiem viņa dzīvība liktenīgajā brīdī nebūtu dzēsta citā veidā. Par mirušajiem saka labu vai nesaka neko... Es teikšu tā - Dievs ir, viņš redz un nesodīts nepaliek neviens.
02.02.2013 00:02 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
No vienas puses - brīdī, kad pienāks mūsu stundiņa, mums nebūs laika domāt par to, ka kaut kas palicis neizdarīts, un to pārdzīvot, pat, ja tas notiks jaunībā. Un tajā saulē arī tam nebūs nozīmes ... Bet vienlaikus - jaunie un uz nāvi nolemtie parasti cenšas dubultā ķert visas pasaules mazās laimītes ...

marchixa :( Tas tiešām ir ļoti skumji, ļoti.
01.02.2013 23:45 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Nē! Negribētu uzzināt, cik ilgs mūžs man lemts. Tuvs cilvēks to šādā veidā uzzināja, kāda tur vairs dzīve, ja uzzini, ka lemts mirt jaunam? Bezjēdzīgi eksistēja dažus gadus un visu laiku atkārtoja, ka nekam nav jēgas, degradējās un aizgāja bojā prātam neaptveramā traģēdijā.

Dzīvoju skaistu, piepildītu dzīvi, lai arī cik gara man tā būtu lemta.
01.02.2013 23:31 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Nē, nē, nē. Atbilde uz šo jautājumu mani neinteresē. Ikdienā par to nedomāju. Kā būs, tā būs. Negribu konkrēti neko zināt.
01.02.2013 23:28 |
 
Reitings 119
Reģ: 05.02.2009
Nu, cik man zināms par astroloģiju, tad, protams, var iezīmēt kaut kādus "bīstamos" periodus, kas saistīti, piemēram, ar ugunsgrēkiem, avārijām utml., bet nekur tavā astroloģiskajā kartē nav rakstīts, kad tu mirsi. Jo astroloģija var parādīt līnijas, pēc kādām tava dzīve vadās, bet ne pieņemt lēmumus tavā vietā

Bet mēs taču nepieņemam lēmumus, kad mēs mirsim. Ir cilvēki, kuriem ''bīstamos'' periodu ir daudz un ir kuriem minimāli vai vispār nav. Iespēms uz tā pamata arī tiek balstīts, teiksim, ka es miršu vecumā?
01.02.2013 23:26 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Krista- > Jaa, protams.. Cilveeki vienmeer ir izceelushies ar savaam ideju peerleem. Un mainiit taas vajadzeeja ne tikai ar kariem, bet arii ar citaam iedomaam un fantaazijaam. Veel pirms gadiem 100 zibens arii bija dieva dusmas. :D

Nekas jau nav mainiijies.. :P

Muusdienu lielaakaa fantaazija ir religjija. It kaa visi maacaas skolaa biologjiju, bet tik un taa.. tradicija pieprasa- bazniica un dievs paveel! :D
01.02.2013 23:23 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Nu, cik man zināms par astroloģiju, tad, protams, var iezīmēt kaut kādus "bīstamos" periodus, kas saistīti, piemēram, ar ugunsgrēkiem, avārijām utml., bet nekur tavā astroloģiskajā kartē nav rakstīts, kad tu mirsi. :D Jo astroloģija var parādīt līnijas, pēc kādām tava dzīve vadās, bet ne pieņemt lēmumus tavā vietā. ;)
01.02.2013 23:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits