Dzīves ilgums

 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
Jautājums sekojošs..
Vai Jums nav nekad ienākusi prātā domu doties pie kāda astrologa, zīlniecies, nu vienalga kur, lai uzzinātu savu dzīves ilgumu?

Lieta tāda, ka es par to aizdomājos..
Pirms kāda laika, pa LNT gāja raidījums "Neizskaidrojamās mistērijas", kur paskaidrojos tos stāstus, viena sieviete stāstīja par to, ka paliecot plaukstu atpakaļ, tas krunciņas, kas tur rodas, esot Saturna gredzeni, kas pastāstot par katra cilvēka dzīves ilgumu..
Nu lūk, un es tagad nez kapēc nevaru nomierināties..

Pirms gada, atvadījos no sava vectētiņa, kas man nozīmēja daudz, tik lielā mērā, kad saprotu, ka nav neviena vairs no "tās vecās paaudzes", kas pastāstītu reālu dzīves pieredzi par to laiku, utt..
Tagad gaidu mazuli, saprotu, ka tas viss manā zemapziņā ir saistīts, tikai nesaprotu kā..
Tās ir manas iedomas, vai arī kas?

Es laikam esmu vienīgā tāda dīvainā, vai ne?
01.02.2013 21:42 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
nu ja rēķina,ka vidēji mēs dzīvojam kādus 70 gadus,tad padomā cik ātri tā dzīve līdz šim paskrēja,tad paliek bail :D tā vien liekas,ka vairs nav atlicis :D
01.02.2013 21:48 |
 
Reitings 1692
Reģ: 16.01.2011
Atceros, ka arī redzēju neizskaidrojamās mistērijas raidījumu, kur tāda blonda čirka ar mākslīgām skropstām stāstīja par plaukstu līnijām? Uz to brīdi aizdomājos, bet priekrītu Mades teiktajam, ka var uzrauties uz kāda, kas muļķības var sastāstīt
01.02.2013 21:48 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Ou nē, tas nu ir pēdējais, ko es gribētu zināt.
01.02.2013 21:47 |
 
Reitings 114
Reģ: 14.12.2012
man ir vēlme, bet bailes no tā, ka aiziešu pie kāda šurumburuma, kurš īr viltvārdis un saklausīšos muļķības, ir krietni lielākas.
01.02.2013 21:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits