Illuminati

 
Reitings 42
Reģ: 28.08.2011
Vai Jūs ticat Illuminati? Vai ticat,ka var pārdot savu dvēseli sātanam? Un kādā veidā tad īsti Illuminati ietekmē sabiedrību?
23.01.2013 16:52 |
 
Reitings 2191
Reģ: 27.09.2012
Nav tada viena Miu! Tas jau kopš seniem laikiem ir ar vairakiem cilvēkiem, Vienu reizi gada notiek viniem saieti un bez preses un tamlidzīgi.
Miu nejau tiešā nozīmē velnu redzējuši.Ja vēlies būt slavens, tu pārdod savu dvēseli velnam. Tā ir cilveku kontrole, tāpat kā adna20 minēja par Lopesas matiem un to reklāmu. Visa mūzika viss ko dzirdam, tas ir rituāls. Vini cilvēkus cenšas pakļaut sev, lai viņiem būtu vara pār visu pasauli.Jau sen grib ieviest -New World Order.Un pats interesantākais , ka to vardu tv netā nevar ierakstiit :D Miu papeti par to youtube. Kā jau iepriekš rakstīju šajā sarakstē, par 11. septembri ASV.

Kādēļ pasaulē notiek kari ? Lai iegūtu kaut ko, agrak tās bija zemes.Bet tagad- kontrole.
25.01.2013 13:23 |
 
Reitings 458
Reģ: 22.03.2010
Jackie komentārus vispār nelasīju visas diskusijas garumā. :D Lasu to, kas interesē. Ņem piemēru. ;)
25.01.2013 13:22 |
 
Reitings 339
Reģ: 06.11.2012
Jēziņ, kādi slimi suņa murgi.
25.01.2013 13:21 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Kāpēc, piemēram, ar velnu, sātanu nevarētu būt apzīmēta tieši nauda?
25.01.2013 13:21 |
 
Reitings 458
Reģ: 22.03.2010
Jā, bet, kurš ir tas cilvēks? :D Pilnīgi dusmu rauj, kā var cilvēks iegūt tāāādu bijību un varu cilvēku masās..vēl pie tam, anonīms.
25.01.2013 13:20 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Are you f**** serious????:D:D:D
25.01.2013 13:20 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Aiz velna slēpjas ietekmīgs cilvēks! Velns ir vienkārši kā simbols!
Tu vari kļūt slavens, tev būs nauda, slava, citu cilvēku apbrīna... būsi populārs, bet tu darīsi to un to un to!
tiklīdz sāksi pretoties tevi novāks vai brīdinās...
25.01.2013 13:19 |
 
Reitings 458
Reģ: 22.03.2010
Noskatījos garo garo video.. ļoti interesanti. Bet atbildi tā arī uz vienu no maniem jautājumiem neatradu: "Kas ir tas galvenais, kurš komandē tos, kas ir augstākstāvošas personas? Jo lai nerastos juceklis, ka katrs grib savādāku to pasauli iekārtot, rupji sakot, ir taču jābūt kādam galvenajam, vai tad ne? Un vēl, slavenības atzīst, ka pārdevuši dvēseli ''Rain man'' jeb velnam.. nu man rodas brutāli jautājums, kā tad tas process, ''līguma parakstīšana'' notiek, es nesaprotu, tad jau viņi velnu redzējuši vai?
25.01.2013 13:16 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Jūs taču gribat sev tādus veselus spīdīgus un stiprus matus kā Lopesai? Tā jaunā reklāma!! Meitenes skrieniet un pērciet, jo bez tās vielas mati nevar augt :D :D
25.01.2013 13:16 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Problēma ir tā, ka ticam visam ko saka!
Tas ir līdzīgi kā , ja reklāmā vecs zinātnieks ar brillēm apgalvo ka šis šampūns ir labs, un mēs viņām ticam ,j o viņam ir brilles un viņš visu mūžu strādā savā jomā, viņš ir gudrs!
25.01.2013 13:10 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Beyonce ir arī radies skatuves vārds SASHA, palasiet internetā, ko tas nozīmē.To visu kopā saliekot es domāju, ka nevar nešaubīties.Es necenšos nevienu te pārliecināt, bet iesaku tām meitenēm, kas līdz galam nav izpētijušas visu, izpētat un tad izsakat savas domas!

ieteikums šoreiz nevietā! B māsīca- asistente jau sen atpakaļ izdomāja viņai iesauku "Sasha"-tā tas ir radies;)
bet runa nav par to! bet gan par to,ka, īsti neiedziļinoties cilvēka biogrāfijā, bet izpētot cilvēku, kam nav nekā cita dzīvē kā tikai sēdēšana "jūtūbā" safabricētus profesionāli nepamatotus video- cilvēki vienkārši izvēlas truli tiem ticēt. Tīri psiholoģiski tas parāda, ka cilvēkiem ir tieksme nevis iedvesmoties no citu panākumiem(es pat nerunāju konkrēti par šīm slavenībām) un pašiem arī iet uz saviem mērķiem, bet mūžīģi ķidāt un redzēt tikai slikto. Un īstenībā tas ir nožēlojami, jo zaudētājos paliek tikai un vienīgi paši mūžīgie kritizētāji.
piemēram, rihannu, britniju un nicki minaj dzīvajā man ir grūti klausīties

par tādiem es neko neteicu, viņus pašus kā talantus neuzskatu, kaut gan tie, kas uz viņiem 'taisa'naudu, nenoliedzami, ir profesionāļi:D
lūk talants Norah Jones
esmu vairāk kā pārliecināta,ka tikai retā zin šo dziedātāju

Nazi, ko tu man centies pierādīt?
ka es neko nejēdzu no "īstas mūzikas"? Jā, Norah ir laba mūziķe, bet, būsim godīgi, viņa ir tomēr pop-blūza izpildītāja, arī masu produkts un tu varbūt nezināji, bet pirmais viņas disks tika entajos miljonos izpārdots un reklāma bija milzīga, arī man kkur mētājas viņas lp, tev arī varbūt ir?:D ja būtu, tad laikam šeit neizvietotu viņas populārāko hitu, bet gan varūt citus gabalus, kas ir daudz dziļāki, manuprāt..:D
Un, ja gribi parunāt par "īstu" mūziku, varbūt zini tādus vārdus kā "Harold Melvin an the Blue Note", Gladys Knight, Donny Hathaway, Sam Cooke, Curtis Mayfield, Bobby Womack, Marvin Gaye,Bobby Womack etc., bez viņiem nebūtu ne tādu džeksonu, ne bejonsu, ne rianu, ne noru džonsu utt.
25.01.2013 13:06 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
arī šeit principā min cilvēkus, kas ir visaugstāk stāvošie štatu ekonomikā, kuri caur simtiem līmeņu manipulē ar cilvēkiem, lai beigu beigās gūtu labumu sev. Bet tas nav nekas jauns. Kādam ir jābūt pie augstākās varas. Protams, žel, ka nav kāds ar tīru sirdsapziņu, bet nauda cilvēkus sabojā, tas ir fakts.
Bet nu tie video man tiešām šķiet bezgala smieklīgi.
http://www.youtube.com/watch?v=ZPWH5TlbloU
25.01.2013 13:02 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
tām kurām interesē :

http://www.youtube.com/watch?v=CSmgL43sSWY
25.01.2013 12:49 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
vieniigais zeel, ka autoindustrija kopaa ar naftas kompaanijaam censhaas ciitiigi apslaapeet to faktu, ka mashiinas dzineeju var darbinaat ar uudeni. :( buutu videi draudziigaak un leetaak.
25.01.2013 05:58 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
ir cilveeki, kuri speej ietekmeet notikumus pasaulee - finansu magnaati, politikas peleekie kardinaali utt, bet ne taadaa meeraa, kaa to grib paraadiit sazveerestiibu teoriju kaldinaataaji un biezji vien vinji darbojaas savaa labaa, nevis apvieno speekus kaadaa mistiskaa organizaacijaa. protams, ir vieglaak iedomaaties, ka saujinja ljaundaru vada muusu dziivi nekaa ar praatu aptvert visu sarezgjiito politiski - ekonomisko sheemu, kura regulee visu pasauli. liidziigi kaa agraak parastajam mirstiigajam vajadzeeja vienu dienu izdomaat velnu un dievu, taa shodienas mirstiigajam savajadzeejaas izdomaat illuminati legendu.
25.01.2013 05:52 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Man vispār arī liekas, ka cilvēkiem "aiz nav, ko darīt" gribas visādas konspirācijas teorijas iztēloties. Jau iepriekš teicu, ka ticu mega ietekmīgiem cilvēkiem, kuri valda pār mums, parastajiem, bet reāli tā ir normāla struktūra, jo pat visparastākajā uzņēmumā ir vadītājs un padotie.
Bet vajag taču kaut ko apspriest līdzīgi kā, piemēram, 21.decembris un pasaules gals. Tāda ažiotāža, bet viss beidzās un vairs nav interesanti. Bet šīs tēmas sakarā gan nav tāds "gals" ieraugāms. Var kaut vai 100 gadus spriedelēt, jo ticiet man - ja arī kaut kādi sātani būs, tad ne es, ne jūs to nekad reāli neuzzināsiet. Neviena neesam tik ietekmīga, lai tiktu klāt lielo valstu stingrākajiem valstiskajiem noslēpumiem. Un avīzēs to arī nekad nerakstīs, bet youtube video....c'mon es arī varētu kaut ko uztaisīt ;)
25.01.2013 05:23 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Arī mani vairāk biedē tie cilvēki, kuri klausās dziesmas reversā, meklē tur apslēpto sātanisko jēgu un taisa par to video. Nu un visas tās paranojas par apkārtesošajām konspirācijām un sazvērestībām.

Kopumā man liekas, ka visi tie trijstūrīši un acis ir vienkārši šī brīža trends. Nedomāju, ka pusaudži, kuri sev to tetovē virsū, aizdomājas par jebkādu dziļāku nozīmi. Līdzīgi kā tas bija pirms daudziem gadiem ar dziļdomīgajiem ķīniešu ķeburiem un tramp stamps.
25.01.2013 02:33 |
 
Reitings 382
Reģ: 25.11.2010
mani fascinē tie cilvēki, kas par neapgāžamu pierādījumu uzskata kaut kādu paranoiķu taisītus youtube video
īpaši tas ir adresēts nazītim, kuras viens no linkiem (nedaudz paskatījos tikai pirmo) reliģijas diskusijā koncentrējās uz Ciānas gudro protokoliem, kas ir labi zināms safabricējums

man dažreiz rodas iespaids, ka cilvēkiem ir grūti samierināties ar domu, ka viņu dzīves nevienam neinteresē un ka savu dzīvi no a līdz z būvē viņi paši. "īpašās sniegpārsliņas" sindroms + nespēja pilnībā uzņemties atbildību par sevi = reliģija, teorijas par iluminati, ebreju sazvērestībām, reptiļcilvēkiem un vēl murgainākām lietām


Menda - Tu lasi manas domas. Paldies Tev.


Jopcik, meitenes. Kustinām pelēkās šūniņas, domājam, prātojam pašas. Akla ticēšana citu izfantazētām sazvērestību teorijām nepadarīs mūsu dzīves ne par procentu jēgpilnākas. Domājam, domājam, domājam. Viss ir mūsu pašu rokās.
25.01.2013 02:14 |
 
Reitings 328
Reģ: 14.10.2012
Jā, ticu. Kā arī zobu fejai, salavecītim un pokemoniem.
25.01.2013 01:30 |
 
Reitings 139
Reģ: 29.01.2009
NAZI :D :D :D vecais grāvējs
25.01.2013 00:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!