Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Illuminati

 
Reitings 42
Reģ: 28.08.2011
Vai Jūs ticat Illuminati? Vai ticat,ka var pārdot savu dvēseli sātanam? Un kādā veidā tad īsti Illuminati ietekmē sabiedrību?
23.01.2013 16:52 |
 
Reitings 378
Reģ: 29.01.2009
Pirmā sieviete, lūk būs filma, ko lūdzi -

http://www.youtube.com/watch?v=lEV5AFFcZ-s (angliski)

https://www.youtube.com/watch?v=QLIlJ95ze6g&feature=g-vrec (krieviski)

Īsumā - filma ir par pasaules sistēmu, naudu, varu, enerģiju, arī pārdabiskajām lietām - piem. zīmēm laukos. Arī par Tevis pieminētām ģimenēm, kas kontrolē pasaules ekonomiku, medicīnu, izglītību utt. Nedaudz arī par illuminati.
27.01.2013 13:54 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Bet šādus konkrētus simbolus var saskatīt jebkurai personai un tās darbībai, atliek tikai pielietot fantāziju! turklāt tās sātanisma pazīmes ir bez maz vai no nekā uztaisītas- spilgts meikaps, izlaisti mati, seksīgas kustības, pentagrammas figūra cilvēka pozā- jā nu ļoti nopietni un pamatoti argumenti! es tiešām nesaprotu, ka cilvēki to var nopietni uztvert!
bet to, ko pati mūziķe komentē par savu pseidonīmu, tam kaut kā neviens necenšas pievērst uzmanību:D
katrā gadījumā šādu rakstu veidotāji smadzeņu skalošanā ir profi
25.01.2013 21:59 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Ja kas Tupaks arī runāja par šo tēmu... bet tas tā :D :D
25.01.2013 17:26 |
 
Reitings 217
Reģ: 15.11.2012
Lielāku bullshitu kā to rakstu par Beyonce/Sasha nebiju lasījusi. Ha ha ha.. Daži komentāri vnk norāva jumtu. :D :D :D
Es, protams, saprotu, ka stulbiem var iestāstīt visu ko un viņi arī ņem pretī, bet nu bāc.. :D Ai, es nevaru, man smiekli nāk. :D

Kāds ir aizdomājiems, ko nozīmē vārds "šovbizness"? Pateikšu priekšā, Beyonce darbojas šovbiznesā un ja gribi būt topā, tad ar labu balsi diemžēl ir par maz, vajag šovu un spēju noturēt uzmanību uz sevi. Un viņa ar savu komandu to prot. Viņa laikam bija pirmā, kas aizsāka šo tēmu par Evil (raksts ir 2009.gada), Iluminati and shit, jo tagad jau daudzi mākslinieki to izmanto. Nekas, šī tendence beigsies, nāks jauna. :D
25.01.2013 16:04 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
25.01.2013 15:33 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
un ko nozīmē Beyonce segvārds SASHA?
25.01.2013 14:49 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
es ticu tam,ka apkārt notiek daudz kas,ko mēs nezinam,nenojaušam. tas ir kaut kas liels,varens un ietekmē visu Pasauli.

es esmu viens no tiem cilvēkiem,kam ir bail no nezināmā.
un mani tas biedē. biedē bezpalīdzība.
25.01.2013 14:43 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
ne mūsu valdībai,bet tai,kas to kontrolē un tā ir Krievija lielā mērā,

Dombrovska valdību pilnībā kontrolē ASV, tos valstsvīrus, kurus kontrolēja krievi, kādu laiku jau atpakaļ novāca no politiskās arēnas(kā piem., Šleseru)
bet nav jēgas strīdēties par šādām tēmām, katrs paliek pie sava viedokļa;)
25.01.2013 14:21 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Vēlos piebilst vēl,ka mani komentāri pašlaik nav vērsti uz "man nepatīk krievi" vai "visi krievi ir lohi",pazīstu normālus krievu tautības cilvēkus un ar tādām lietām nav problēmu,runa ir pavisam par ko citu. :) tas tā,lai būtu skaidrs.
25.01.2013 14:02 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Nazi, iepriekš ieminējies par Lindermani, man šķiet, ka mūsu valdībai ir reāli izdevīgi, lai būtu šī mūžīgā sabiedrības šķelšanās starp latviešiem un krieviem, un tādi personāži vnk uzkurina tautu

ne mūsu valdībai,bet tai,kas to kontrolē un tā ir Krievija lielā mērā,tieši tāpēc tādam Lindermanim un pārējiem ir visatļautība mūsu valstī :) tieši tāpēc,mums joprojām ir tik liels uzsvars uz krievu valodu,krievu skolām utt tjipa minortitātes,lai gan zināms,ka viņi nav nekāda minoritāte mūsu valstī un dzīvot daudz labāk kā paši latvieši. Bija referendums,izmisīgi tiek karots par nepilsoņiem,kuri nav pelnījuši mūsu pilsonību un tagad vēl lielais plāns par latgales atdalīšanu.
Krievijai ir vara ne tikai pār mums,bet pār pasauli kopumā,protams,tā nav vienīgā vara,kas pastāv,bet viena no lielajiem vīriem tā teikt.
25.01.2013 14:00 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Mūsu mazo Latviju joprojām vairāk vai mazāk ir okupējusi Krievija un tai ir liela vara pār mums, tāpat arī ASV, bet tās ietekeme ir mazāka.

es gan sliecos domāt, ka pastāvošā valdība ir tieši zem ASV, jo mēs esam gatavi bučot d***jebkuram, tikai ne krieviem un asv to vnk izmanto savā labā.
Ir jāsamierinās ar faktu, ka jebkurā gadījumā mēs esam maza valsts, kas vienmēr zem kāda ir bijusi un būs, vienīgais, ko var darīt, ir gudri izmantot situāciju savā labā un veicināt labklājību, tikai tas, kamēr mēs ņemsimies ar to mūžīgo nacionālisma tēmu, diemžēl nenotiks.( es uzskatu, ka sadarbošanās lasīt pakļaušanās krieviem mums ekonomiski būtu izdevīgāka)
Nazi, iepriekš ieminējies par Lindermani, man šķiet, ka mūsu valdībai ir reāli izdevīgi, lai būtu šī mūžīgā sabiedrības šķelšanās starp latviešiem un krieviem, un tādi personāži vnk uzkurina tautu
25.01.2013 13:49 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
interesanta runa :
http://www.youtube.com/watch?v=w8HdOHrc3OQ
25.01.2013 13:32 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Mūsu mazo Latviju joprojām vairāk vai mazāk ir okupējusi Krievija un tai ir liela vara pār mums, tāpat arī ASV, bet tās ietekeme ir mazāka. Latvijas neaktarība ir tikai formāla, realitātē mums tāda joprojām nav un ja godīgi,tad grimstam tikai dziļāk un dziļāk okupācijas varā. Skumji ir tas,ka paši to atļaujam un tie,kas ir gatavi protestēt tiek apspiesti ar "aij ko tad es,es jau neko mainīt nevaru", "nav jēga" utt
25.01.2013 13:30 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Vintage, +100!
kāds atvieglojums lasīt gudra/domājoša cilvēka domas
25.01.2013 13:29 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Pameklē informāciju cik daudzi prezidenti pasaulē nav noslepkavoti tikai tāpēc ka viņi nevēlējās pakļauties citu varai! Tāpēc, ka viņi gribējuši labu savai valstij nevis "kungiem"
25.01.2013 13:29 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Tu tiešām tici ka mūsu valdība ir tā kas nolemj kas un kā būs???
25.01.2013 13:27 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Miu ar velnu varētu apzīmēt kaut vai menedžerus,ierakstu studijas un izdevniecības,kuras diktē to kādam mūziķi ir jābūt,lai tiktu pie lielajiem ļimoniem.
25.01.2013 13:26 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
krista, aha, un tagad padomā cik maksātu ūdens šajā gadījumā, un vēl padomā par saldūdens rezervēm pasaulē. Absurds.

Būtu muļķigi domāt, ka nav augstākas varas par valsts varu, IR. Tāpat kā kātrā uzņēmumā ir vadītāji, kā katrā valstī ir līderi(dažādi definēti) tā arī ir līderi pasaulē, kuru ietekme mums ir prātam neaptverama.
Par illuminatiem esmu lasījusi, bet iespēja, ka informācija, ko piedāvā masu mediji ir virspspusēja un subjektīva. Tāpēc katrs izvēlas kam ticēt - youtube, apšaubāmiem rakstiem, žurnālistiem, dokumentētām liecībām. Mūsdienās visa šī informācija ir tik ļoti sagrozīta, ka pieķerties kādam salmiņam ir bezjēdzīgi.
25.01.2013 13:25 |
 
Reitings 217
Reģ: 15.11.2012
Manuprāt Iluminati ir tāds ar leģendām apvīts vārds, ar visādu simboliku, visu redzošo aci un bla bla bla, šobrīd jau tas ir kā mārketinga elements, jo, ja mūzikas klipā ieliksi Iluminati simboliku, tad visi runās par tavu klipu, būs labāki reitingi un tā arī notiek.

Reāli situāciju pasaulē un valstī nosaka tie, kam ir nauda. Piemērs, Krievija, kur vienam oligarham pieder vairāk naudas nekā visas valsts budžets kopā, loģiski, ka viņam ir lielāka vara valstī nekā valdībai. Viss ir vienkārši: "Mūziku pasūta tas, kuram ir nauda!" Tas pats arī citur pasaulē: naftas bizness zeļ un plaukst, viņi nepieļauj citu alternatīvu naftai, tādas ir, bet realizāciju nepieļauj. Un vēl daudz citas lietas par kurām var runāt un runāt.

Lokālā līmenī ir mūsu pašu "Iluminati": Lembergs, Šķēle, Šlesers & co (tās ir redzamās sejas, bet ir tādi kas publiski nerādās). Arī viņi savā starpā vienojas par to kā būt un ko darīt. Tikai Lembergs laikam kādam acī iebakstījis, ka viņš pagrūsts publiskai tiesāšanai, bet reāli jau neko viņam neizdarīs.

Arī tajās Zeitgeist filmās ir par to pašu, nauda nauda nauda un cilvēcība/cilvēki paliek otrajā plānā.
25.01.2013 13:24 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
ir cilvēki, kurus tas interesē, ir kurus - nē!
Katram taču dota vārda brīvība? :D
25.01.2013 13:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits