Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīriešu emocijas

 
Reitings 117
Reģ: 19.10.2009
Sveikas!

Gribēju pajautāt, kā jūsu puiši izrāda emocijas ikdienā vai ,piemēram, saņemot dāvanas?

Kā jau sieviete esmu emocionāla un vēlos saņemt kaut kādas emocijas arī pretī. Savējam vienmēr svētkos dāvinu paštaisītas, sirsnīgas dāvaniņas, bet bieži vien viss ko pretī saņēmu ir smaids un vienkārši pliks "paldies". Nākamajā minūtē, ilgi domātā un taisītā dāvana tiek nolikta uz plaukta aizmirstībā. Kad jautāju, vai par dāvanu vispār priecājas, saka, jā, protams!
Par mūsu gadadienu atcerējos tikai es. Par pēdējo sakrāto naudu izveidoju dāvanu, lai viņam prieks. Sāku aizdomāties, vai vispār ir vērts censties.. Jā , viņš arī cenšas man sagādāt dzimšanas dienās kaut ko jauku, bet pēdējā laikā šīs dāvanas paliek bezpersoniskas. Ziemassvētkos saņēmu lielās Philips austiņas, es nezinu kur viņas pielietot, tāpec lieto tās viņš.
Man nemaz neinteresē cik tā dāvana maksā, vienkārši gribas , lai tā nāk no sirds...
Varbūt varat ieteikt kā dot kādus mājienus, lai viņš visu uztver personiskāk?

Vēl viena lieta kas mani viņā satrauc ir tāda - piemēram, kad es vēlos mīļumu, pieglausties klāt, vai izrādu savu pieķeršanos, viņš norauj manu roku nost un stingri pasaka, es tagad mīļumu nevēlos! Vēlāk.Pašlaik es skatos sportu! Citreiz atkal pieprasa, ka viņš vēlas, lai es viņu samīļoju, jo redz esot noilgojies.

Citreiz rodas jautājums, tie vīrieši visu ar matemātiku aprēķina? :)

Laikam jau tās visas emocijas un izpausmes ir atkarīgas no ģimenē ieaudzinātā.... Vai arī man pagadījies tāds jocīgs.
20.01.2013 14:02 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
manējais arī nekad konkrēti nepasaka, ko vēlētos saņemt svētkos, kad jautāju. Bet vienmēr, vienmēr izvairos no pārlieku saldām dāvanām - man tādas dāvanas nemaz neasociējas ar pieaugušu vīrieti, kaut kā pat neērti kaut ko tik saldu būtu dāvināt. tāpēc Valentīndienās, attiecību gadadienās priekšroku dodu kopīgai atpūtai viesunamā, restorāna, teātra apmeklējumam nevis nevajadzīgiem niekiem, kas tiešām netiks izmantoti.
28.01.2013 17:03 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Nu, es arī ne pārāk priecājos par paštaisītām dāvanām (atkarīgs, protams, no konkrētās dāvanas). Neredzu jēgu tādām tējām sirsniņveida maisiņos (man tas liekas debili), albumiem ar kopīgām bildēm un pantiņiem, utt. Katram jau savs, bet acīmredzot tavam vīrietim arī tas nemaz neliekas forši.
28.01.2013 16:20 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Anna Kareņina- tad nu tiešām ir jāizdomā kkas labs un tāds saistošs.
28.01.2013 16:04 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Vai grāmatu mīlestības valodas esi lasījusi?
Tur ir,ja nemaldos,5 mīlestības veidi.Caur pieskārieniem,vārdiem,dāvanām,kopējā laika un rūpēm.Tava mīlestības valoda ir caur pieskārieniem,rūpēm un dāvanām.Viņam ir citādāk.Ir vīrieši,kas neizrāda emocijas.Tādi viņi ir.Izrunājaties!
26.01.2013 12:41 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
Sany- nu var izdomāt kaut ko tādu ar pikantākām idejām, pasmelties no kādām grāmatām.
dažādas interesantas vietas izdomāt. un no rīta,ejot uz darbu,lai vīrietis izvelk,kas viņu īpašs sagaida vakarā.
tas tā forši.
24.01.2013 17:00 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Anna Kareņina- piekrītu tev! man no sākuma šī ideja likās tāda forša, bet nesaņēmos izveidot viena iemesla dēļ - tās nav nekādas ekstras. tad ir jādomā kāds orģinālāks.. varētu padomāt, ka mēs nebučojamies vai es nemāku taisīt ēst :D ja tā būtu, tad šādi uzraksti uz zīmītēm noderētu. tieši tādeļ es neuztaisīju, jo nezināju, ko rakstīt virsū, jo likās pārāk stulbi, lai cilvēks ko tādu lūgtu.
24.01.2013 16:58 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ja godīgi, tad es arī nepriecātos, ja man draugs uzdāvinātu tējas maisiņus sirsniņformā ar tēju bonusā. nu kam tas vajadzīgs.. to var vecmāmiņai dāvināt, bet ne jau otrajai pusītei.. un tas ir tas pats, kas ar tām austiņām. padomā par to un padomā, cik daudz šādu austiņu tu vēl vēlies saņemt. un tad padomā arī par savu draugu
24.01.2013 16:56 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
man gan liekas dīvaini,ka meitene buču vai vakariņas piedāvā,kā ekstur,ko vīrietis var izvilkt.
es varu iedomāties sava vīrieša seju
ja es pateiktu

tā,mīļais, izvelc kuponu,šovakar buča vai vakariņas :D
24.01.2013 16:48 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
man ir identiski kad es prasu,ko dāvināt :D

Man uz šādu jautājumu parasti atbild - neko
Savukārt es uz šādu jautājumu atbildu ar sarakstu
24.01.2013 16:47 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
vnk beidz dāvināt mantas, bet dāvini emocijas. nu bet ko viņam darīt ar to lietu, ko tu viņam uzdāvināji - ņemt blakus gultā, vai? manuprāt, tas ir tāpat kā ar tām philips austiņām. var uzdāvināt kādu reizi paštaisītu dāvanu, bet ne jau katru reizi!!!! atjēdzies taču. ko viņš darīs, piemēram, ar tiem 150 krekliem un 80 krūzītēm, kuras tu pati esi apgleznojusi? pietiek dāvināt cilvēkiem lietas. priekš tam taču mēs strādājam, lai lietas, kuras būtu nepieciešamas, mēs pasī varētu iegādāties. var arī ko citu romantisku izdomāt. un tev nav jācenšas par visiem 100 domāt, ko dāvināt kopējā gadadienā, ja viņš tev pretī nedāvina neko. šķiet, ka viņš vnk bija par to aizmirsis. domā, ka tas ir neiespējami?
24.01.2013 16:41 |
 
Reitings 1242
Reģ: 29.01.2009
alu ar dzer?


Reizēm.
21.01.2013 14:17 |
 
Reitings 652
Reģ: 29.01.2009
alu ar dzer? varbūt jums vajag sākt hokeju spēlēt?
21.01.2013 14:13 |
 
Reitings 1242
Reģ: 29.01.2009
shis man izklausaas mazliet jociigi, bet lai jau. Saac varbuut skatiities to sportu kopaa. Man arii ir dazhreiz, kad es kaut ko daru un man tas miiljums traucee.


Nu šī iemesla dēļ sāku intensīvi skatīties hokeju, neizlaižot ne spēli. Pat Dinamo džemperi sev nopirku. Vismaz pāris stundas esam kopā...
21.01.2013 14:10 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Ieteikums naakamajaam reizeem. Paveero, ko vinjsh veelas, vai kaa vinjam nav. Maneejais shovasar Latvijaa bija sajuusmaa par vienu graamatu anglju valodaa, bet paspeeja tikai apskatiities, jo bija jaabrauc prom. Atradu taadu pashu franchu valodaa un Ziemassveetkos dabuuja. Tad vinjsh ir zombiju fans - atradu graamatu zombie survival guide. Viena meitene cosmo bija uztaisiijusi teemu, kur lai nopeerk Jack Daniels kreklu - re veel viena ideja rokaa, jo manam draugam garsho shis viskijs un patiik krekli melnaa kraasaa. Tam visam klaat pieliku nenormaali daargu vieteejo zhaaveeto desu, kurai ikdienaa zheel naudas, bet kas ir neeeenormaali garshiiga. Miilestiiba toch iet caur veederu. Draugs bija sajuusminaats daudz vairaak nekaa, ja buutu sanjeemis pashtaisiitas kuukas vai izrakstiitas spilvendraanas.

Un par daavanaam man, kaadas 2 nedeeljas pirms maniem sveetkiem, ja gadaas iet garaam veikalam, kuraa man patiik lietas, es pasaku "shis ir maajiens. Man ljoti patiik tas veikals". Lai saprot, ka ir maajiens, bet lai nav taa, ka es pati sev izveeos daavanu :D Taadaa veidaa esmu tikusi pie rotaslietaam un citaam lietaam, ko gribu/patiik.

piemēram, kad es vēlos mīļumu, pieglausties klāt, vai izrādu savu pieķeršanos, viņš norauj manu roku nost un stingri pasaka, es tagad mīļumu nevēlos! Vēlāk.Pašlaik es skatos sportu!
shis man izklausaas mazliet jociigi, bet lai jau. Saac varbuut skatiities to sportu kopaa. Man arii ir dazhreiz, kad es kaut ko daru un man tas miiljums traucee.
21.01.2013 14:02 |
 
Reitings 217
Reģ: 15.11.2012
Negribētu, lai mans vīrietis pārāk izrāda emocijas. No vīrieša sagaidu stabilitāti un nosvērtību. Emocionāli vīrieši asociējas ar gejiem, sev blakus noteikti negribētu neko tādu:
21.01.2013 14:02 |
 
Reitings 652
Reģ: 29.01.2009
Vajag tādas lietas dāvināt kuras var arī kkur pielietot nevis nolikt plauktā..
Piem: makšķeri :D
21.01.2013 13:27 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
STEIGSUS IZEJ NO COSMO FORUMA UN AIZEJ UZ TUVAKO BIBLIOTEKU VAI GRAMATU VEIKALU UN IZLASI "SIEVIETES NO VENERAS, VIRIESI NO MARSA" vai ka ta saucas ta gramata!!!
21.01.2013 12:52 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Nelasīju komentārus, bet baaaac - saproti taču, ka džekam nevajag tās bildītes, lācīši, krūzītes utt.! Pat man tas viss riebjas! Loģiski, ka nekāda sajūsma nebūs, nogrūdīs skapī un viss. Vismaz es tā darītu. Vīrietim jāļauj "uzelpot" nekaries kaklā katru mīļu brīdi. Ja džeks skatās savu TV pārraidi, tad netraucē ar savu čubināšanos. Tas viss ir tik elementāri un saprotami! Vīrieši ir ļooooti vienkārši un saprast viņus ir viegli.
21.01.2013 12:47 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Ok, nevispārinu, bet tomēr atļaušos pateikt, ka lielākajai daļai tomēr nepatīk. Un pieļauju, ka ir daļa, kuri tēlo, ka patīk:)
21.01.2013 10:10 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Kad beidzot meitenes sapratīs, ka džekiem nu nepatīk tādas lietas?

Nu nevajag vispārināt. Ir vīrieši,kam patīk un kas novērtē.
21.01.2013 10:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits