Vīriešu emocijas

 
Reitings 117
Reģ: 19.10.2009
Sveikas!

Gribēju pajautāt, kā jūsu puiši izrāda emocijas ikdienā vai ,piemēram, saņemot dāvanas?

Kā jau sieviete esmu emocionāla un vēlos saņemt kaut kādas emocijas arī pretī. Savējam vienmēr svētkos dāvinu paštaisītas, sirsnīgas dāvaniņas, bet bieži vien viss ko pretī saņēmu ir smaids un vienkārši pliks "paldies". Nākamajā minūtē, ilgi domātā un taisītā dāvana tiek nolikta uz plaukta aizmirstībā. Kad jautāju, vai par dāvanu vispār priecājas, saka, jā, protams!
Par mūsu gadadienu atcerējos tikai es. Par pēdējo sakrāto naudu izveidoju dāvanu, lai viņam prieks. Sāku aizdomāties, vai vispār ir vērts censties.. Jā , viņš arī cenšas man sagādāt dzimšanas dienās kaut ko jauku, bet pēdējā laikā šīs dāvanas paliek bezpersoniskas. Ziemassvētkos saņēmu lielās Philips austiņas, es nezinu kur viņas pielietot, tāpec lieto tās viņš.
Man nemaz neinteresē cik tā dāvana maksā, vienkārši gribas , lai tā nāk no sirds...
Varbūt varat ieteikt kā dot kādus mājienus, lai viņš visu uztver personiskāk?

Vēl viena lieta kas mani viņā satrauc ir tāda - piemēram, kad es vēlos mīļumu, pieglausties klāt, vai izrādu savu pieķeršanos, viņš norauj manu roku nost un stingri pasaka, es tagad mīļumu nevēlos! Vēlāk.Pašlaik es skatos sportu! Citreiz atkal pieprasa, ka viņš vēlas, lai es viņu samīļoju, jo redz esot noilgojies.

Citreiz rodas jautājums, tie vīrieši visu ar matemātiku aprēķina? :)

Laikam jau tās visas emocijas un izpausmes ir atkarīgas no ģimenē ieaudzinātā.... Vai arī man pagadījies tāds jocīgs.
20.01.2013 14:02 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ja godīgi, tad es arī nepriecātos, ja man draugs uzdāvinātu tējas maisiņus sirsniņformā ar tēju bonusā. nu kam tas vajadzīgs.. to var vecmāmiņai dāvināt, bet ne jau otrajai pusītei.. un tas ir tas pats, kas ar tām austiņām. padomā par to un padomā, cik daudz šādu austiņu tu vēl vēlies saņemt. un tad padomā arī par savu draugu
24.01.2013 16:56 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Anna Kareņina- piekrītu tev! man no sākuma šī ideja likās tāda forša, bet nesaņēmos izveidot viena iemesla dēļ - tās nav nekādas ekstras. tad ir jādomā kāds orģinālāks.. varētu padomāt, ka mēs nebučojamies vai es nemāku taisīt ēst :D ja tā būtu, tad šādi uzraksti uz zīmītēm noderētu. tieši tādeļ es neuztaisīju, jo nezināju, ko rakstīt virsū, jo likās pārāk stulbi, lai cilvēks ko tādu lūgtu.
24.01.2013 16:58 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
Sany- nu var izdomāt kaut ko tādu ar pikantākām idejām, pasmelties no kādām grāmatām.
dažādas interesantas vietas izdomāt. un no rīta,ejot uz darbu,lai vīrietis izvelk,kas viņu īpašs sagaida vakarā.
tas tā forši.
24.01.2013 17:00 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Vai grāmatu mīlestības valodas esi lasījusi?
Tur ir,ja nemaldos,5 mīlestības veidi.Caur pieskārieniem,vārdiem,dāvanām,kopējā laika un rūpēm.Tava mīlestības valoda ir caur pieskārieniem,rūpēm un dāvanām.Viņam ir citādāk.Ir vīrieši,kas neizrāda emocijas.Tādi viņi ir.Izrunājaties!
26.01.2013 12:41 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Anna Kareņina- tad nu tiešām ir jāizdomā kkas labs un tāds saistošs.
28.01.2013 16:04 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Nu, es arī ne pārāk priecājos par paštaisītām dāvanām (atkarīgs, protams, no konkrētās dāvanas). Neredzu jēgu tādām tējām sirsniņveida maisiņos (man tas liekas debili), albumiem ar kopīgām bildēm un pantiņiem, utt. Katram jau savs, bet acīmredzot tavam vīrietim arī tas nemaz neliekas forši.
28.01.2013 16:20 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
manējais arī nekad konkrēti nepasaka, ko vēlētos saņemt svētkos, kad jautāju. Bet vienmēr, vienmēr izvairos no pārlieku saldām dāvanām - man tādas dāvanas nemaz neasociējas ar pieaugušu vīrieti, kaut kā pat neērti kaut ko tik saldu būtu dāvināt. tāpēc Valentīndienās, attiecību gadadienās priekšroku dodu kopīgai atpūtai viesunamā, restorāna, teātra apmeklējumam nevis nevajadzīgiem niekiem, kas tiešām netiks izmantoti.
28.01.2013 17:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits