Drauga mamma domā pārvākties pie mums

 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
Lieta tāda, ka mēs ar draugu dzīvojam kopā jau gadu, bet būsim kopā drīz 2 gadus. Viņa mātei es nepatiku jau sākumā. Toreiz viņa uz mani bļāva, mācīja mani, sarkastiski izturējās. Pēc tam visu laiku zvanīja draugam un kūdīja viņu, lai viņš mani pamet. Tad kādu laiciņu samierinājās ar mani. Viņai nepatīk nekas no manis, jo viss ko es daru ir slikti un nepareizi. Es viņai pretī neko neesmu teikusi, jo redz gribu kā labāk, lai nebojātu attiecības, bet tas ko šorīt man draugs paziņoja pielika punktu visam. Viņai pēc gada sāksies pensija, un viņa izlēma, ka gan draugam, gan viņai būs izdevīgāk, ja viņa pārvāksies dzīvot pie mums. Darba man pašreiz nav, un par visu maksā draugs. Es pat nezinu ko iesākt. Viņa jau tā visu laiku, kad atbrauc pie mums ik pēc 5 minūtēm par kaut ko bļauj. Tās dienas, kad viņa ir es pavadu stresā. Viņa izrīko, visas manas domas noliedz kā nepareizas, liek man justies kā sūdam. Un vēl viņa pat ir pieļāvusi domu dzīvot pie mums. Draugs nav par to iepriecināts un es esmu kategoriski pret. Man steidzami jādabū darbs, lai par komunālajiem arī es maksāju. Ko lai es daru?Man ir ļoti sliktas attiecības ar viņu, Es esmu pele, bet viņa kaķis.
17.01.2013 23:44 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Es nedomāju, ka ir stulbi likt izvēlēties. Tas, ka viņš izvēlētos draudzeni, nenozīmē, ka nerūpētos par māti. Par māti var parūpēties un mīlēt viņu arī nedzīvojot kopā. Protams, savādāk ir, ja viņai veselības problēmas un jākopj. Taču, tas liekas nav šis gadījums.
Ja mana māte būtu teroriste, kas ienīst manu draugu, es noteikti izvēlētos draugu un parupētos par māti nesākot kopā ar viņu dzīvot.
18.01.2013 00:19 |
 
Reitings 566
Reģ: 03.02.2012
un ja mate tagad ieperinasies pie viniem, tad vina tur ari paliks uz muuzhu- nu nedzis tacu ara :D
18.01.2013 00:21 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Skaidri un gaiši jāpasaka Tev draugam, ka Tu uzskati, ka jaunam pārim ir jādzīvo divatā. Protams, ka viņa mātei ar pensiju droši vien nepietiks vienai dzīvot, bet tad lai palīdz ar finansēm, nevis ar dzīvokļa dalīšanu. Citādāk patiešām dzīvos visu laiku.
18.01.2013 06:48 |
 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009
Ar kādām tiesībām tu padzīsi māti ? Domā Tava māte arī ir kāds cukurgraudiņš?

Jā, Tu viņai nepatīc.
Zini, Tu man arī tagad nepatīc, ja jau dzīvo uz drauga rēķina.
Tas, protams, atkarīgs no Tava vecuma - ja tev gadi 18, tad loģiski, darbu neiegūsi, tad jau ej atpakaļ pie saviem vecākiem. Manuprāt, tā ir drauga izvēle ko darīt - dzīvot ar māti vai nē.
Situācija nav patīkami, loģiski, ja māte pārvāksies, čalis mūžam paliks vecpuisis, bet tā lieta ir jārisina pašam puisim. Galu galā, māte ir audzinājusi, un devusi visu to, par ko viņš ir kļuvis tagad - un labs cilvēks kļuvis, ja var uzturēt tādu čīkstuli kā Tevi.
18.01.2013 06:55 |
 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009
Zanella

atrodi darbu, lai nav jāsēž draugam uz kakla, jo tad māte būs tā,kas tērēs, bet neko pretī nedos

Domā mātei medus dzīve pensijā? Ar 180 LS vienai dzīvot dzīvoklī, maksāt komunālos, maksāt īri un tik ēst cik uziet?
Fuj.
18.01.2013 06:58 |
 
10 gadi
Reitings 4268
Reģ: 03.08.2009
Neatkarīgi no tā,kādas ir attiecības ar drauga māti,jāsaprot,ka nevar visu mūžu ar māti dzīvot kopā.tas sagrauj savstarpējās attiecības un jaunu ģimeni veidot tādos apstākļos ir grūti vai teju neiespējami. Draugam vajadzētu ar mammu izrunāties,lai viņa saprot,ka draugs vajadzības gadījumā palīdzēs,bet dzīvošana kopā ir jāaizmirst. Nav taču vairs tīnis.
18.01.2013 08:06 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Nekādā gadījumā nedrīkst pieļaut kopā dzīvošanu! Attiecības būs kaput! Izeja - pansionāts, kur būs daudz tādu pensijas vecuma ļaužu ar kuriem viņai spēlēt riču-raču un bingo .. čalis mīkstais, ka nevar savu māti nolikt pie vietas .. manējā arī vienreiz bija izdomājusi jaukties manās attiecībās - ātri tika nolikta pie vietas :D
18.01.2013 08:38 |
 
Reitings 60
Reģ: 20.04.2011
Nu ir mātei pensijā medusmaize vai nav, bet ļaut ievākties toč nedrīkst ļaut, tad ir vāks. Man mamma vienreiz pajautāja, vai ņemšot viņu dzīvot manā jaunajā mājā. Es uzreiz pateicu,ka nē, jo katrai ģimenei ir jābūt savai dzīvesvietai. Un man ar viņu ir labas attiecības. Čalim ir jāizlemj kādai par labu, citādi viņas viena otru noēdīs bez sāls. Bet izskatās, ka čalim vispār bail kko iebilst savai mātei.
18.01.2013 08:51 |
 
Reitings 1001
Reģ: 14.11.2011
Es nesaprotu!Ka vispar otra puses vecaki,var tev kko braukt auguma,vai parmest!!!!
Znacit,vina mammite redz ,ka tev nav raksturina,tpc ari atlaujas TEVI pazemot un izrikojas ka grib!



Meitenes!Paradi savus radzinus!Esi tad riebiga pret to vina mamzeli,ta pat ka vina pret TEVI!
Un lieta darita!

Ja vecais grib var dzivot kopa arsavu mamiti un vsjo,atradisi jaunu , kurs vel nebus piediets pie mates pupa!
18.01.2013 09:06 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu, ka tā nav laba doma - likt izvēlēties māti vai sievieti. Vismaz ne tik kategoriskiem vārdiem. Jārīkojas gudrāk. Tomēr to kopā dzīvošanu pieļaut nevar, tā nebūs dzīve.
Tās meitenes, kuras uzskata, ka tas nebūtu nekas traks, par laimi nav saskārušās ar vīramātēm - vellamātēm. Jūs nevarat iedomāties, ko tas nozīmē.
18.01.2013 09:30 |
 
Reitings 176
Reģ: 16.01.2013
Piekriitu par to, ka tev ir nepiecieshams darbs un tad mammai vareetu noiireeet atseviskju mazu dzivokliiti.. es nee, nebuutu mieraa unn arii draugs negribeetu, ka mani vecaaki dziivo ar mums :P
18.01.2013 09:34 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc būtu jāīrē viņai dzīvoklis? Vai tad viņa nevar dzīvot turpat, kur pašlaik?
18.01.2013 09:36 |
 
Reitings 590
Reģ: 28.06.2011
Mājā divas saimnieces nevar būt!!!
Mans draugs teiktu: "Pie manis nav nekāda sieviešu patversme!" :D
18.01.2013 10:11 |
 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009
Anne
Tās meitenes, kuras uzskata, ka tas nebūtu nekas traks, par laimi nav saskārušās ar vīramātēm - vellamātēm. Jūs nevarat iedomāties, ko tas nozīmē.


No savas pieredzes un redzētā - bieži gadās tā, ka arī pati drauga meitene ir īsts velna iemiesojums!! Nevajag vienmēr novelt vainu uz mātēm!

Pati esmu saskārusos ar labu paziņu draudzenēm - vīrietis gudrs, izskatīgs, pelnošs, inteliģents, bet draudzene blakus - īdētāja, naudas sūcēja, neko negrib un neko nemāk izdarīt - ne ēst gatavot, ne māju iztīrīt, ne pieklājīgi uzvesties un cienīt puiša vecākus. Loģiski, ka tas sadusmo vecākus - dēlu izaudzinajuši ar kārtīgu vīru, bet tas - apņem sievu slaistu.

Tik daudz esmu domājusi, ko tie vīrieši atrod tādās čīkstulēs!! Vai tiešām sekss ir TIK labs?

Cieņai ir jābūt abpusējai.
18.01.2013 10:16 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Zem viena jumta 2 saimnieces nevar būt. Lai arī kura no viņām būtu tā ķertā un nenormālā, bet ecēšanās tur ir neizbēgama.
Ja draugs netaisās neko darīt, tad nafig tādu lupatu? ne viņš par savu draudzeni var pastāvēt,(jo atzīsim,ka - agrāk vai vēlāk, mammai no klēpja būs jāizrāpjas un jāsāk dzīvo patstāvīga dzīve) ne viņš par savu bērnu māti pastāvēs nākotnē..
kas tie par vīriešiem aug?
protams, es nesaku,ka māte ir brutāli jāizdzen no mājas un jāpasūta nafig, bet ja tu kaut reizi gribi dzīvot patstāvīgi, tad mātei tas būtu korekti jāpasaka.
Vispār, paldies Dievam,ka mūsu vecāki ir normāli domājoši un nveisn netaisās dzīvot pie mums. Vecākiem jau sākotnēji ir jasaprot,ka putniņš jāizlaiž no ligzdiņas būs agrāk vai vēlāk. grūti iet tiem vecākiem,kas to nesaprot.
18.01.2013 10:21 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Ui, es arī esmu piedzīvojusi drauga māte - vellamāte. Es tai sievietei neko nebiju nodarījusi. Es vienmēr biju pret viņu pieklājīga, laipna, izpalīdzīga, jauka. Pretī saņēmu tikai un vienīgi uzdirsienus. Ja nevarēja izdomāt par ko, tad uzdirsa, ka zeķubikšu krāsa slikta(pārāk gaiša, tādās ielenes staigājot). Nevienu reizi nedzirdēju paldies vai kaut vienu jauku vārdiņu. Ar to monstru es ne minūti kopā nedzīvotu.
Tas vīrietis arī ir mans bijušais jau, jo pēc pusotra gada kopā būšanas, lai gan nedzīvojām kopā, mātei bija izdevies čalim smadzenes sačakarēt un viņš sāka pret mani izturēties tāpat kā māte.
Es domāju, ka tā ir tāda suga ar mātēm, kurām nekad un neviena nebūs gana laba viņu zelta gabaliņam. Tāpēc arī draudzenes izēšana ir kā sporta veids.
18.01.2013 10:25 |
 
Reitings 537
Reģ: 07.07.2011
Es neko tādu nepieļautu- man jau ir par daudz, ka vīramāte dzīvo 10 min gājienā no mums. Slikts cilvēks nav, bet nav patīkami, ja jaucas mūsu dzīvē.
Ja vien draugs nav memmesdēliņš, viņš Tevi sapratīs.
18.01.2013 10:38 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Mans draugs teiktu: "Pie manis nav nekāda sieviešu patversme!"

:D:D

bet es negribētu dzīvot viena mājā pat ar vīra māti, kas ir pats jaukumiņš. nespētu dalīt savu māju vēl ar kādu, izņemot savu draugu. un, lai arī kādas būtu attiecības, nevarētu izturēt, ka mani vēro, vērtē, skatās uzpirkstiem utt. fu, nē.
18.01.2013 10:39 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Manurpāt, jebkurš pieaudzis cilvēks saprot, ja ir attiecības, ka ar vecākiem kopā nedzīvo. Nekādā gadījumā likt izvēlēties es vai māte arī nedrīkst. Sarežģīti, žēl, ka ne māte, ne draugs nesaprot, ka ar vecākiem nav jādzīvo kopā, veidojot savu ģimeni.
18.01.2013 10:48 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
+ indie
Un man liekas, ka to izmainīt nevar. Ar to var tikai iemācīties sadzīvot - pieņemt, ka tevi neieredz vai iet prom no vīrieša.
18.01.2013 10:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits