Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

es Latvijā,draugs-ārzemēs

 
Reitings 3
Reģ: 22.06.2010
Sveikas...Vēlētos uzzināt Jūsu viedokli par tādu situāciju kādā šobrīd esmu nonākusi...Lieta tāda,ka mans draugs strādā ārzemēs,īsu laiku, bet es esmu palikusi tepat Latvijā..Draugs ir mazlietiņ greizsirdīgs, bet tajā pašā laikā draudzenes mani aicina patusēt,lai man vienai nav jāpavada ziemas vakari mājās...Kā Jūs domājat,kā būtu pareizāk rīkoties šādā situācija??Ja arī draugs negribīgi piekristu,ka eju izklaidēties...:)
10.01.2013 23:35 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Nu to puisim nevar pārmest, ka viņš nevēlas lai tu ej, it īpaši ja ir greizsirdīgs.
Bet nu tas jau nenozīmē, ka Tev jāliedz sev kāda izklaide :)
10.01.2013 23:41 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu gluži ieslēgties istabā tev nevajag, bet padomā, kā tu justos, ja viņš tur Anglijā ietu izklaidēties ar draugiem? sarunā ar draugu, ka aiziesi ar draudzenēm. ja viņš negribīgi piekrīt, tad tomēr piekrīt.
lai arī tagadējais ieteikums būs slikts, jo melot nevajag, bet vnk nepasaki viņam, ka ej tusēt. izdomā kkādu atrunu, kāpēc nebūsi mājās, lai gan, ja tas notiks bieži, viņš sāks domāt, ka tu viņu krāp.
11.01.2013 10:21 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Vai nu mēģini viņu pārliecināt, ka nav iemeslu būt greizsirdīgam un tu vēlies retu reizi iet izklaidēties ar draudzenēm, vai arī mēģini izdomāt citu izklaidi, kas nav saistīta ar tusēšanu.

Melot noteikti neiesaku, jo ja jau viņš ir greizsirdīgs, tad viņam ir problēmas uzticēties. Samelosies un viņš uzzinās - iespējams, būs tikai sliktāk.
11.01.2013 10:29 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Jārunā ar draugu.
Jāstāda viņam priekšā situācija, ka Tu, esot atstāta mājās viena, nevēlies visu laiku pavadīt mājās. Ka vēlies arī kādas ārpus mājas aktivitātes, pavadot laiku ar draudzenēm.
Pastāsti, ko tieši plāno darīt.

Griezsirdīgs ta greizsirdīgs, bet cilvēciskais saprāts viņam taču ir?!
11.01.2013 10:30 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nu pa klubiem ieteiktu nestaigāt, bet pret to, ka Tu brīvaja laikā satiecies ar draudzenēm (meiteņu vakari), viņam taču nebūtu iebildumu?
11.01.2013 10:31 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Es vairāk uzdotu jautājumus sev - vai es gribu tikt kārdināts ar citiem vīriešiem/sievietēm tajās vietās, kuras es apmeklēšu? Cik daudz man nozīmē šīs attiecības? Vai mans raksturs un gribasspēks spēs pratoties kārdinājumiem? Vai man tas vispār ir vajadzīgs? Un noteikti apskatītu alternatīvas iespējas, piemēram, kaut kādas sporta nodarbības, kursi, mācības un tādā garā, lai būtu aizņemta un nav "jānīkst" mājās.

Tīri no vīrieša viedokļa - es spēju uzticēties savai mīļotajai un viņu laist tusēt pat uz klubiem ar draudzenēm un arī draugiem. Tikai ir viens priekšnosacījums - laicīga pabrīdināšana. Bet es zinu, ka ir vīrieši, kas to nespēj! Bez tam paraugies uz to no sekojoša leņķa - Ok, Tu aizej patusē, izstasti viņam viss kārtībā, bet arī viņš tagad ir pelnījis to pašu - aiziet atpūsties - un viņš to noteikti izmantos, ja jau viņa draudzene to dara ..

Apdomā kārtīgi .. ja jau viņš tagad ir greizsirdīgs, vai vajag dot viņam papildus iemeslus kļūt vēl greizsirdīgākam .. un kaut arī Tev pašai liekas, ka nu pamata nav nekāda, tas nenozīmē, ka otram liekas tāpat :)
11.01.2013 10:50 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Interesanti, kā Sany uzreiz pieļauj, ka puisis ir Anglijā, noteikti nejauši uzrakstījās, bet re kā tas sabiedrībā ir zemapziņā iestrādājies, ja strādā ārzemēs, tad jau noteikti Anglijā :) nekas personīgs, vienkārši novērojums ;)
11.01.2013 12:17 |
 
Reitings 357
Reģ: 29.01.2009
Zini, mans vīrietis arī šobrīd atrodas ārzemēs, līdz es pie viņa pārvākšos, protams viņš tur strādā profesiju, kurā viņa zināšanas šeit Latvijā nav pielietojamas, proti atalgojums ir salīdzinoši mazs, ar to ko viņš var nopelnīt būdams tur.
Bet zini, ja vēlos aiziet padejot, eju.
Uz viņu tas nav balstīts, jo viņš cītīgi strādā un viņa izklaide ir sports.
Es viņam ticu! Un ticu pati sev.
Es vairāk esmu sarūgtināta par to, ka man trūkst vīrieša rokas sadzīvē.
Piemēram šodien man ir apstājusies mašīna. Nosēdies aķis. Un mašīnai nav centrālās atslēgas.
Tākā, tas ir smagākais ,viss šis te man ir jāsaliek kopā vienai.
Man nav tēva, brāļa un nav arī "draudziņu".
Mācies būt stipra un kā bērns neieciklēties uz smieklīgām greizsirdībām.
Bet pievērsties tam ko jūs abi varat darīt savas nākotnes labā nevis apspriest klubus.
Pieļauju domu, ka varbūt esi vecāka par mani.
11.01.2013 12:35 |
 
Reitings 357
Reģ: 29.01.2009
P.S tas ka izklausās ,ka viņš tikai strādā un es nedaru neko- tātad mēs kopā daram visu lai atkal tiktos, tādas lietas kā klubi, draudznes, klačas ,paliek otrajā plānā un mēs uz to tiik ļoti neiespringstam ,kā uz to kādu dzīvokli izvēlēties mūsu mājvietai.
11.01.2013 12:38 |
 
Reitings 537
Reģ: 02.11.2012
Kaadeel gan lai tu nevareetu iet patuseet bez sava drauga? Galvenais ka abi zin robezhas.
11.01.2013 13:12 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Melot neiesaku tīri viena apsvēruma dēļ - tu iesi izklaidēties un kur ir garantija, ka arī viņa draugi neizklaidējas konkrētajā vakarā? Tu viņus iespējams nepamanīsi, bet viņi tevi var pamanīt un tad gan būs liela skaidrošanās.

Ir divi varianti - vari, kā jau meitenes šeit minēja, ar puisi aprunāties - paskaidrot, cik vientuļa jūties, ka draudzenes tikai cenšas uzmundrināt - otrs varinats, ja ir iespējams - aicini draudzenes pie sevis vai ej pie draudzenēm. Tas ir, mājas pasākumi. Aizsūti viņam kādu mīļu īsziņu - ka ilgojies, par spīti labi pavadītajam laikam. Tas viņu nedaudz, bet tomēr nomierinās. Pēc ballītes nesūti sīku izklāstu, bet dalies piedzīvotajā un darītajā - uzsver, cik liela loma viņam pieder tavā dzīvē, dalies emocijās. Ideāli, ja vari arī pasākuma bildi kādu nosūtīt, lai redz, kur esi bijusi - ar ko.

Bet kopumā, greizsirdība ir un paliek nelāgs tārps attiecībās.
11.01.2013 13:22 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
domā, ka viņš tur netusē? :D
11.01.2013 13:25 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Nepiekritīšu Mr.^^, ja ir raksturs, tad nav jāuztraucās par to, ka tiksi kārdināts. Mans vīrietis bija prom uz pus gadu un gāju ar draudzenēm visur, neliedzot sev izklaides un piedāvājumus. Bet tas ir man personīgi, es uzticos pati sev vairāk nekā cilvēkiem sev blakus, tāpēc zinu, uz ko kurā brīdī būšu spējīga. Tā kā mani atstāja, tad pat lieku strīdu par tusēšanu nebija, gribēju jautri pavadīt laiku, lai aizmirstos, cik vēl ilgi jāgaida mīļotais. Tagad noteikti to laiku pavadītu citādāk, izglītojoties un dodoties uz sporta zāli.
Zinu meitenes, kuras melo, ka ir mājās, bet zvana no kluba tualetes(piemērs), labāk paskaidrot, ka jūties skumji bez viņa un dosies pavadīt laiku ar draudzenēm, lai uzlabotu omu :)
11.01.2013 13:40 |
 
Reitings 3
Reģ: 22.06.2010
hmmm..nju jā,patiesībā jau ir tā,ka labāk ir nemelot,jo es pati negribētu,ka man melo..atbildot uz disaster komentāru-zinu,ka neizklaidējas, jo ja tā būtu,tad es būtu pirmā kas to uzzin no ļoti pļāpīga cilvēkas,kas ir kopā ar mīļoto...paldies, par viedokļiem, tiešām palīdzēja...viņš jau ārzemēs būs prom tikai 2 mēnešus,paņēma darbā atvaļinājumu,lai varētu vairāk nopelnīt....bet jau šitajā īsajā laikā kopš viņš ir prom, ļoti trūkst un tieši tāpēc gribās mazlietiņ izrauties no ikdienas rutīnas-māja-darbs...un tieši to man piedāvā draudzenes-atpūsties...un zinot mani-es uzticos sev un savam raksturam...:)
11.01.2013 19:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits