ZB. Zems pašvērtējums.

 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Ko lai dara, ja jūtos zemāka par zemi? Viss sākās tad, kad izšķīros no sava vīrieša, un viņš mani izmeta uz ielas. Protams, biju jau iestājusies 1. kursā augstskolā, un nevarēju braukt dzīvot pie vecākiem, nācās meklēt patvērumu Rīgā. Meklēju darbu, lai varētu dzīvot kaut kur Rīgā. Studijas vidēji ir no 8 rītā līdz 16 vakarā, tāpēc strādāju maiņu darbu, protams, pa MINIMĀLO ALGU. Visa alga aiziet īrei, ēdienam un transportam. Bet iemesls, kāpēc jūtu zemu pašvērtējumu ir tāds, ja agrāk varēju atļauties pirkt lupatas, kosmētiku, tad tagad mana ziemas jaka jau kalpo 2. sezonu, visas lupatas skapī jau ir psiholoģiski un fiziski novelkātas, uz jaunu kosmētiku vispār neesmu mēnešiem skatījusies (tikai pašas nepieciešamības preces). Es jūtos ĻOTI neglīta, ar zemu pašvērtējumu, arī jaunas attiecības nemeklēju, jo vienkārši ir skola, darbs, darbs, skola. Tusēties arī neeju, jo nav ne naudas, ne vēlmes. Nu iedomājieties, ja jūs jau mēnešiem ilgi nebūtu pirkušās ne jaunu apģērbu, ne kosmētiku. Reāli nevarētu sevi lutināt - ne jaunas kurpes, ne frizieris, ne jaunas smaržas, pat ne pašas nepieciešamākās preces, piemēram, jauni ziemas zābaki vai mētelis. Protams, esmu pateicīga, ka ar pliku pakaļu nestaigāju, bet vienalga... es jūtos ļoti nepārliecināta par sevi. Vienkārši gribēju izteikties.
02.12.2012 16:55 |
 
Reitings 119
Reģ: 19.06.2011
Jessica - Varbūt dzīvojam dažādās pasaulēs.
02.12.2012 18:18 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Var arii, kaa jau ieteica ieprieksh, kad peerc dreebes, tad peerc klasiskaakas lietas, kas neiziet no modes. Man ir viens ziemas meetelis jau kaut kaadu 4 gadu un ceru, ka vinjsh nenovalkaasies veel kaadu paaris gadus. Protams, ka ja nopeerc kaut kaadu superstiliigu, jociigu jaku, tad naakoshajaa gadaa taa jau buus vienkaarshi jociiga un ne vairs stiliiga.
02.12.2012 18:17 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
s pat nezinu, kāpēc dažas sievietes stūrgalvīgi paliek pie uzskata, ka svarīgs ir iekšējais skaistums un pa mājām var staigāt halātā...

aij nu velkat man vārdus ārā no mutes :D

un es pat sporta apģērbu izvēlos tādu,lai izskatītos tajā labi(comforts pirmajā vietā) nevis tikko no Zilupes atbraukusi uz lielpilsētu!
02.12.2012 18:16 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Nu bet protams, ka drēbes palīdz mums justies skaistai, bet es neliekuļoju, sakot, ka es skaista jūtos ar 3 blūzītēm, ko vilkt uz darbu, un neticu, ka ar 15 blūzēm justos super labāk. Protams, ir cilvēki, kuriem vajag ntās lupatas, bet lielākā daļa, ko zinu, mierīgi staigā ar salīdzinoši maz drēbēm, bet es šaubos, ka tādēļ jūtas slikti.
Varbūt dzīvojam dažādās pasaulēs. :D
02.12.2012 18:16 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Siren, nu pēc tam arī rodas diskusijas "kāpēc viņam ir mīļākā"! :D
02.12.2012 18:15 |
 
Reitings 675
Reģ: 07.09.2012
Aizmirsu vēl piebilst...
andas, tu šobrīd tā jūties, jo tieši tā iemesla dēļ, ka vairs nevari atļauties visu ko sirds kāroja, tas tevi dzen depresijā, bet paies laiks, un tu uz lietām raudzīsies mierīgāk. Tas tik tāds melnais periods.
02.12.2012 18:15 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Ak kungs, kā te dažas sacepušās par tiem ziemas mēteļiem. Vienkārši smiekli nāk. Ne jau tur tā sāls aprakta! Autore to minēja tikai kā piemēru. Taču pats galvenais, ko viņa mēģināja sacīt, ir tas, ka viņai neatliek nekas pāri priekš sevis! Lai gan man tā nekad nav bijis un neesmu materiāliste, saprotu, kā meitene jūtas. Savos gados it sevišķi gribas būt skaistai, koptai. Un tās, kuras saka, ka viņa ir vienkārši izlaista, visticamāk nespēj iedomāties, kā ir tad, kad tu nevari atļauties kaut mazumiņu no tā, ko sirds kāro. Tracina šīs rējējas ik katrā diskusijā.
02.12.2012 18:15 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Tad jau es esmu vienīgā, kas materiālo ātri pārauga? Kad man nebija savas naudas un vajadzēja prasīt vecākiem, tad visu laiku likās, ka kaut ko gribās. Tagad, kad ir, vairs nekas īpaši nesniedz prieku. Ne mīļākais vīns, ne kurpes. Tas viss šķiet jau redzēts, izbaudīts un es jūtu, ka nespēj nekā mazināt manu slikto pašsajūtu. + vienā brīdī pamanīju, ka sāku pirkt līdzīgas drēbes, jo visa jau ir par daudz. Un kādus 60% nekad neuzvilku. Sevis mānīšana, nekas vairāk.
Nu, no jahtas varbūt neatteiktos, tā mani iepriecinātu gan. :)
02.12.2012 18:15 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
becky, es pat nezinu, kāpēc dažas sievietes stūrgalvīgi paliek pie uzskata, ka svarīgs ir iekšējais skaistums un pa mājām var staigāt halātā... Protams, iekšējais ir pirmajā vietā, bet foršs vīrietis, kuru esi izvēlējusies par savu dzīvesbiedru, ir pelnījis pilnu komplektu, arī ārēji lielisku sievieti. Un es cenšos, es iespēju robežās sekoju savam izskatam ikdienā un SEVIŠĶI, kad esmu ar vīrieti (arī ikdienā mājās). Vienmēr cenšos ģērbties ar nelielu, mazliet seksuālu, pavedinošu odziņu. Piemēram, vilkšu nevis bikses un t-kreklu, bet piegulošu kokvilnas kleitiņu un garās, siltās zeķes virs ceļa... :) Man ļoti patīk, kā mans vīrietis uz mani skatās, kad izskatos labi.
02.12.2012 18:12 |
 
Reitings 675
Reģ: 07.09.2012
Protams, ka Becky ir taisnība. Nevajag liekuļot un apgalvot, ka naudas sniegtās iespējas it nemaz neietekmē jūsu emocionālo stāvokli.
Kad sieviete nopērk kādu kleitu, kurpes, pat mīļāko vīnu, viņa pērk sajūtas, ko šie labumi viņai sniedz, un gribi negrib, tas ietekmē pašapziņu.
02.12.2012 18:10 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Mani personīgi, vienīgais, kas pārsteidz ir tas, ka tu strādā par minimālo algu. Mana draudzene arī studē+strādā un par pilnu slodzi viņai maksā pie 300. Protams, pilnu nestrādā, parasti sanāk ap 100-130 stundām, kad ir brīvāks un tikai 80-90, kad skolā daudz jādara.

Un ciparnīca, tu esi smieklīga.
mani relaali kaitina visas taas , kas muuzdien teelo, ka nejustos prieciigaakas, ja buutu labaaks apgeerbs, vai ja varetu kko nopirkt no sminkiem. tas, ka kaadam kko gribas izteikties, ka vinam gribeetos labaak, uzreiz metas lielaas blaures


Man piemēram, ir ok apģērbs, un piemēram šobrīd ir vairāki jauni mēteļi ar cenu zīmēm skapī, jo vienkārši gribās nēsāt tikai vienu. Esmu nogurusi no sava šopaholisma, kas man kādreiz piemita. Sāku pirkt arvien mazāk un mazāk, pēdējā laikā šķiet, ka drīz pirkšu kaut ko tikai tad, kad nu galīgi viss skapī būs apnicis. ;)

Un es nelasīju komentārus, bet kāda vaina humpalām? Es gan nezinu cik liels tev ir budžets, bet es domāju, ka reizi pāris mēnešos kaut ko tur noteikti vari atļauties. Es piemēram, nesen Humanā redzēju H&M džemperi par 7 Ls, kas nesen bija topā visiem ārzemju blogeriem. Ar to es nesaku, ka jāvelk to, kas ir ārzemju blogeriem, bet gan to, ka pat pieprasītās preces tur bieži vien nonāk. Jaunas.
02.12.2012 18:09 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
mani relaali kaitina visas taas , kas muuzdien teelo, ka nejustos prieciigaakas, ja buutu labaaks apgeerbs,


pilnībā piekrītu.
02.12.2012 18:06 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Piekrītu Siren, man pat ir tā, ja es kaut kur smuki sapošos, pat uz darbu un vīrs to redz (viņš parasti brauc prom ātrāk un mājās ir tad, kad es jau sen esmu mājās) tad ir greizsirdīgs un to, ka es sapošos, a ja es eju, nezinu, uz treniņu (attiecīgi ģērbusies), tad viņš emocijas vispār neizrāda.
02.12.2012 18:04 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Nu par to ziemas jaku tiešām - tas ir par traku! nezinu nevienu ne radu , ne draugu lokā, kurš katru gadu pirktu jaunu mēteli vai jaku:D un nevis nabadzības dēļ, bet gan tādēļ, ka tas nemaz nav nepieciešams! nesatraucies tik ļoooti par to apģērbu:) saņemies!
02.12.2012 18:03 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
krista, tad vari būt ļoti priecīga, ka tev ir vīrs, kurš vēl turklāt cenšas tevi mudināt "sakopties", ja tā var teikt. Uzskatu, ka nevēlēšanās izskatīties pievilcīgi tomēr mazliet apdzēš to dzirkstelīti virieša acīs, sirdī un dzimumloceklī. (džinsi, t-krekls un gadiem nēsātas kedas patiesi nevar nosaukt par kaut ko pievilcīgu) Tev ir paveicies, ka neesi viena vai tikai ar kaķi.
02.12.2012 18:01 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Nu es arī ilgus gadus nevarēju daudz ko atļauties. Skolas laikā man nekad nebija bijušas vairāk par 2 biksēm un pāris džemperiem, ko tad arī katru dienu vilku. Nekad negāju uz ballēm vai pasākumiem, jo vienkārši nebija piemērota apģērba. Bet pašapziņa gan zema nebija, jo es labi mācījos un draudzenes arī bija.

Sajustos kā konkrēta bitch, kad izlasīju šo. Nu, tāpēc, ka mani tik spēcīgi ietekmē mantiskās lietas, tupretī citus - nē. :(
Paldies tam komentāram, kurš lika izvērtēt prioritātes (neatceros vairs, kura rakstīja). Tā arī darīšu. Man jau vispār nākotne ir cerīgās krāsās, ja viss plānotais izdosies, bet tagad jūtos nevajadzīga un neglīta, un tas viss tā krājās, krājās. Tā iemesla dēļ norobežojos no visiem - draugiem, paziņām. Arī tas, ka bijušā tagadējā sieviete ir ļoti skaista un kopta, viss tas tā iespaido manu pašvērtējumu, rodas kompleksi. Nezinu, ko darīt. Apnicis jau tā justies.
02.12.2012 17:53 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
mani relaali kaitina visas taas , kas muuzdien teelo, ka nejustos prieciigaakas, ja buutu labaaks apgeerbs, vai ja varetu kko nopirkt no sminkiem.

tici vai nee, ir taadi cilveeki, kam tas ir dzilji vienaldziigs. man darbaa ir iedevis prieksnieks preemiju tam, lai es nopeerku sev jaunus apavus un tagad iepirkties mudina visu laiku viirs, dazkaart pats mani ievelk veikalaa vai atgaadina, ka kaut kas ir jaanopeerk. man ir savi miiljaakie dzinsi, miiljaakais t-krekls un kedas, kuras varu neesaat gadiem, lai gan varu mieriigi atljauties nopirkt brendiigus dzinsus vairaaku simtu veertiibaa. un jaa, beerniibaa gadiem staigaaju pieaugusho noneesaatajaas dreebees,bet tas mani iipashi neietekmeeja.
02.12.2012 17:53 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
Šajā diskusijā piekrītu ciparnīcai un becky.
02.12.2012 17:51 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Tad kad dzīvoji kopā ar veci, kurš tev deva naudu apģērbiem un kosmētikai, vajdzēja taupīt nevis tērēt.
02.12.2012 17:50 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Kad naudas nav, esmu jutusies nožēlojami, ka ir veikali, ir piedāvājums, ir tik daudz dažādu izklaides iespēju, bet atļauties nevaru NEKO. Tā arī pašapziņa tiek grauta.
Bet situācija mainījusies, varu to atļauties, bet esmu sapratusi, ka man tas vispār nav vajadzīgs (it īpaši drēbes). Jāiemacās iepirkties "gudri", jāpērk klasiskas lietas, kas neapriebjas un neiziet no modes.
Savus melnos zābakus un melno mēteli pat neesmu domājusi nomainīt vēl kādu gadu noteikti :)
02.12.2012 17:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits