Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ZB. Zems pašvērtējums.

 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Ko lai dara, ja jūtos zemāka par zemi? Viss sākās tad, kad izšķīros no sava vīrieša, un viņš mani izmeta uz ielas. Protams, biju jau iestājusies 1. kursā augstskolā, un nevarēju braukt dzīvot pie vecākiem, nācās meklēt patvērumu Rīgā. Meklēju darbu, lai varētu dzīvot kaut kur Rīgā. Studijas vidēji ir no 8 rītā līdz 16 vakarā, tāpēc strādāju maiņu darbu, protams, pa MINIMĀLO ALGU. Visa alga aiziet īrei, ēdienam un transportam. Bet iemesls, kāpēc jūtu zemu pašvērtējumu ir tāds, ja agrāk varēju atļauties pirkt lupatas, kosmētiku, tad tagad mana ziemas jaka jau kalpo 2. sezonu, visas lupatas skapī jau ir psiholoģiski un fiziski novelkātas, uz jaunu kosmētiku vispār neesmu mēnešiem skatījusies (tikai pašas nepieciešamības preces). Es jūtos ĻOTI neglīta, ar zemu pašvērtējumu, arī jaunas attiecības nemeklēju, jo vienkārši ir skola, darbs, darbs, skola. Tusēties arī neeju, jo nav ne naudas, ne vēlmes. Nu iedomājieties, ja jūs jau mēnešiem ilgi nebūtu pirkušās ne jaunu apģērbu, ne kosmētiku. Reāli nevarētu sevi lutināt - ne jaunas kurpes, ne frizieris, ne jaunas smaržas, pat ne pašas nepieciešamākās preces, piemēram, jauni ziemas zābaki vai mētelis. Protams, esmu pateicīga, ka ar pliku pakaļu nestaigāju, bet vienalga... es jūtos ļoti nepārliecināta par sevi. Vienkārši gribēju izteikties.
02.12.2012 16:55 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Starp citu, varbūt ir kāda, kura var piedāvāt kādu darbiņu, kur piepelnīties? Man vajag papildus 30ls mēneša ienākumus, jo būs jāņem 300ls kredīts, lai nomaksātu skolu.
07.12.2012 16:17 |
 
Reitings 1242
Reģ: 29.01.2009
Es saprotu meiteni, varbūt neesmu gluži tādā pašā situācijā. Kaut arī mācos un strādāju, un diži atļauties izpausties tikai priekš sevis nevaru. Jo ir gan dzīvoklis, gan mājdzīvnieks, gan sadz.tehn. kas iegādāta uz kredīta. Visvairāk tracina tas, ka tiklīdz viens maksājums nomaksāts, tā atkal kkas salūzt, ka vnk nav izejas un jaiegādājas jauns.

Parasti gaidu, ka viss tiks izmaksāts un tad nu varēšu atļauties kko sev arī, bet kad pienāk tas laiks, tā atkal kkadi maksājumi uzrodās.

Taču nav tā, ka sev neko nepērku. Tāpēc gluži nevaru sūdzēties. Dzīvojos pa ebay, taču tur iegādājos tikai to, kas patiesi ir ļoti lēti, salīdzinoši ar veikaliem.

Un pēc ziemas jakas katru gadu nemaz nealkstu. Ja ir nopirkts kkas padārgs, tad tas ir uz ilgāku laiku. Piemēram ziemas zābaki, mētelis utt.
05.12.2012 09:33 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Pievakare - LLU kojas Jelgavā, Turības kojas Rīgā, zinu arī kojas pa 10 ls. Pameklē netā, ja nezini! :D
05.12.2012 08:51 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
butu labak savus n-tos shampunus pusizlietotos, nagu lakas un apgerbus, kurus pa 1.5Ls tirgojat atdevusas tadam meitenem ka autore. Jo kas vienam atkritums, citam dargums! Amen!


Labākā ideja, kādu esmu vispār cosmo lasījusi. Domāju, ka ja būtu viena cosmo meitene (vai grupiņa), kas uzņemtos šo darbu, šādus jautājumus nelasītu. No savas puses varu teikt, ka noteikti piedalītos šādā akcijā, Palīdzam Cosmo Meitenēm :)
05.12.2012 08:39 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Bet redziet mani atkal pārsteidz tas, ka tik daudzām tās lupatas ir kaut kas TIK ļoti svarīgs, ka, ja nenopirks ko jaunu katru mēnesi, tad viss - vairs nav ko vilkt (nedaudz pārspīlēju, bet aptuveni no komentāriem doma bija tieši šāda). Goda vārds, pirmo reizi pamanīju tādu lietu un ir tāda nedaudz vilšanās par sabiedrības vērtībām.
05.12.2012 07:18 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Agrāk,kad mazliet jaunāks biju,man šķita,ka mana misija ir uz zemes visiem pārmest ,nosodīt viņus,dzīvot iemācīt katram kā ir pareizi,jo nu tikai es zinu kā ir pareizi,pārējie protams neko nesaprot,pasaule tikai ap mani griežas tikai ES zinu...STOP pēc tam tā apdomājos..6 000 000 000 cilvēki uz pasaules ...katru jāpārmāca,jāizmāca pēc saviem uzskatiem.Pēc tam sapratu pārāk daudz darba labāk es mierīgi dzīvošu savu dzīvi un man nebūs un nav ne pareizu cilvēku ne nepareizu cilvēku,ne pareizas valdības ne nepareizi režīmi ,ne korupcija slikta ne laba. Esmu vienmēr visam pa vidu,harmonijā ,balansā,dziļš miers,laime,man nav neviena uzskata par citu dzīvēm,jo es pats esmu tikai cilvēks es pats apzinos savas vājības,kuras ir katrā no mums vienam lielākas otram mazākas,ja es kādu pareizi dzīvot mācīšu tad jau sanāk esmu pats dievs.bet tās vājības manas tomēr saka ,ka es neesmu jūs radījis.tā kā dzīvojies mani bērni mierā un harmonijā ar manu svētību bet bez manas mācīšanas:D
05.12.2012 01:23 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
un pats smieklīgākais, ka noliek tieši tās, kuras, spriežot pēc iepriekšējiem komentāriem, ir ārišķīgas :D
04.12.2012 17:37 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Es ari nesaprotu kapec visas metas virsu autorei un tik bezjedzigi piesienas katras vinas vardam. Kaut vai par to pashu meteli, nu piesejaties, nav jau jauztver viss tik burtiski.

Protams, ka nauda nav galvenai, bet nu piedodiet, tas ir tikai logiski, ka cilveks, kurs nevar daudz ko sev atlauties agri vai velu ieritinasies kamolina un sedes sturiti. Tas drizak nav zems pasvertejums, bet vnk apnikums no nabadzibas. Vnk paliek skumji, ka ir lietas, ko tu nevari atlauties … Gribas tachu dzivot, nevis eksistet! Gribas iet uz teatri un sevi pilnveidot, tikties ar draugiem, socializeties, iegataties sev kaut ko jaunu, sakopt sevi utt. Ja tas viss cilvekiem nebutu svarigi, tad pasaule neplauktu apgerbu, retoranu un skaistumkopsanas biznesi.
Man liekas, tas, ka tu vari sev kko atlauties vnk burtiski sievietei iztaisno muguru un vina jutas atvertaka un pasparliecinataka. Ja jau naudai nav vertibas, ko tad mes ieperkam lupatas, kuras dazreiz pat neuzvelkam, ejam sauloties, pie friziera utt. Tas sievieti atver un atraisa. Piedodiet, bet ja man vajadzetu sedet prieksniecibas prieksa noplukata apgerba, ataugusam saknem un nolupusiem nagiem - nu sorry, diez vai mani vispar kads ieverotu un es varetu gut atzinas un virzities uz augsu!

Ta vieta, lai noliktu autori butu labak savus n-tos shampunus pusizlietotos, nagu lakas un apgerbus, kurus pa 1.5Ls tirgojat atdevusas tadam meitenem ka autore. Jo kas vienam atkritums, citam dargums! Amen!
04.12.2012 17:14 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Pat brinos, ka daudzas no jums noliek autori.

Es gan vinju saprotu :)
Vienigais, ko iesaku - iepirkt edamo Maximaa un Superneto, letakie dzemperishi ir Meta- kadreiz mosh ko var izrakt jedzigu. Sidonas esot tads veikals drebju letss-bet kas tur ieksha tagad nezinu.
04.12.2012 16:53 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Pievakare - nu tāpēc jau šīs kojas ir tik lētas. Bet nav tik traki, esmu bijusi ciemos, jaunietis var paciest par tādu summu. :D
04.12.2012 16:44 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Nezināju par tādu "Balto kazu", bet nu tagad iegūglējot un palasot atsauksmes - dzīvot tur negribētu, izskatās un izklausās briesmīgāk par kojām, kuras esmu redzējusi dzīvajā.
04.12.2012 16:01 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
andas- tev vairāk nav vīrieša, kas tev visu pērk. un varbūt ne velti tev viņa vairs nav. tagad tev ir jāpieņem tas, ka varbūt vispār pagaidām nevarēsi tonālo nopirkt. un kas par to?ar to jau dzīve nebeidzas. patiesībā nelietojot tos visus draņķus tev āda būs daudz labākā stāvoklī. tu visur pieminēji, ka vīrietis tev pirka. nu re, tagad arī mācies no dzīvs, ka pašai kkas ir jādara, nevis jāgaida, kad tev kāds nopirks. tagad dzīve tevi māca, ka jābūt kaut cik patstāvīgai, lai vari nopirkt to, ko pati vēlies. ja tev gribas ko vairāk, tad dari kko- ej meklē labāk atalgotu darbu (nevis jaunu vīrieti, kas tev visu varētu norpikt). nu arī jauns vīrietis ir risinājums, bet mēs taču labi zinām, ka var notikt tā, kā jau tev ir noticis pašlaik.aj nu beidz, drēbes tev nav cauras un krāsa ar nav tik padilusi, ka šausmīgi staigāt. tās vnk ir tavas iedomas. es arī staigāja drēbēs, kuras man ir pirktas pāris sezonas atpakaļ. tas nenozīmē, ka es tagad neko nepērku, bet es to daru krietni mazāk, jo naudu arī var kur citur likt, nevis tikai drēbēs un kosmētikā. un, ja tu esi pieradusi pirkt kvalitatīvas drēbes, tad vinas jau tik viegli nenovalkājas. tāpat ar visu pārējo. vnk tu nevaru nopirkt neko jaunu, un viss tev liekas vecs un neglīts, lai gan tā nav. tad ej un kko dari lietas labā, nevis gaidi, kamēr kāds tev to pienesīs. tad arī varēsi jaunas lupatas pirkt kaut katru dienu.
04.12.2012 10:26 |
 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Toties tur tikt var tikai noteiktu augstskolu studenti.
04.12.2012 10:13 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
baltajā kazā tač ir 10ls :D
04.12.2012 09:42 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Pievakare - kojas Baltā Kaza, piemēram.
04.12.2012 09:30 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
switched on
Es gan apskaužu tādus bohēmistus, dabas bērnus, kas no tā visa ir atstatus, bet es pati esmu pamatīgs kapitālisma bērns.


Patika tavs šis teikuma pirmā daļa,kas tieši tev patīk visā tajā dabas bērnu dzīvesveidā?Varbūt ir vērts pamēģināt pašai?Kaut vai vismaz kompānijā viņu tikt uz vasara ar šiem kaut kur aizceļot koppā paskatīties,kas tas ir?Ja nu izrādās tavs dzīves aicinānujms,kuru tu kapitāliskajā režīmā sēžot nespēj aptvert?:)
04.12.2012 09:27 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Nedalu naudu nesvarīgā vai svarīgā pasākumā,naudu uztveru vienīgi kā instrumentu mēŗku sasniegšanai/piepildīšanai neko vairāk.Pat bībelē ir teikts,ko tev dod tas,ja iegūsti visu pasauli/naudu/bet pazaudē savu dvēseli sevi?Mani nesatrauc,ka viņa nav un nesatrauc,ka viņa ir par daudz.Ja nopietni mani vispār šinī dzīvē nekas nesatrauc:D
04.12.2012 09:21 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Nauda var nest pārliecību par sevi, tas dod sajūtu, ka tu vari un esi uz ko spējīga, ka tev ir kaut kāda loma sabiedrības mehānismā. Es gan apskaužu tādus bohēmistus, dabas bērnus, kas no tā visa ir atstatus, bet es pati esmu pamatīgs kapitālisma bērns.
Līdz pagājušam gadam, kad sāku strādāt, mana dzīve bija konstanta knapināšanās, un iepirkšanās lielākām lietām ar max 50ls budžetu pēc dz.d. vienreiz gadā un 30ls pēc vārdadienām :) Ah... It kā jau visu ko vienmēr gribējās, bet es samierinājos un bija ok arī tāpat. Kaut ko nedaudz mēģināju atļauties no mammas dotās ēšanas naudas - 8ls mēnesī (un tas vēl bija daudz, un tikai jau kad studēju), tāpēc pusdienas nekad neēdu. Es būtu bijusi superpriecīga meitene arī ar visām vienām biksēm un 3 džemperiem uz riņķi, ja vien man nebūtu bijusi pumpuseja. Tas gan man sāpēja, ka āda nav veselīga. Un vēl man sāpēja, ka tik bieži bija jāatsaka draugu ballītēm, dzimšanas dienām, pasākumiem, jo gluži vienkārši nebija naudas. Pat ārpus LV robežām ne reizi nebiju bijusi. Dzīvoju tāda laba, jauka, klusa meitene kā tādā kastē un bez iespējām izpausties. Apģērbs bija otršķirīgs, bet arī svarīgs, neliekuļošu. Arī par to sapņoju.
Sāku strādāt, pirmie mēneši bija kā eiforijā :D Sajūta ir ļoti laba, ka, meklējot atbildi uz jautājumu, vai iešu uz tādu un tādu pasākumu, galvā vairs nevirmo doma par to, ka naudas nav. Ir tikai opcija - gribu/negribu. Iepriekš man šī gribēšanas sajūta bija galīgi notrulināta, un par pamatatbildi vienmēr ņēmu "nē".
Tiesa gan, vienu brīdi bija periods, kad sapratu, ka plika nauda arī laimi nenes, jo tomēr ir vajadzīgi cilvēki, ar ko to kopā tērēt, kam tās kleitas izrādīt un kuru dēļ būt skaistai :)
Bet es saprotu, kāpēc gribas naudu un kā tas var būt saistīts ar pašvērtējumu. Jo nauda sniedz brīvību! Bez tās ir mūžīgie limiti, ierobežojumi...
Otrs variants ir vispār izslēgt sevi no materiālās pasaules un dzīvot meža būdā. Es tā pat gribētu :D :) Ja tikai būtu drosmīgāka :)
04.12.2012 02:48 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Odyssey, vari padalīties ar tādu vietu kā kojas par 19 ls? Kur?
04.12.2012 01:54 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Nezinu kā ir citiem ,bet man dvēsele skuma piemēram,ka es nevaru dzīvē nopelnīt vairākus miljonus un izdarīt lielus darbus,kuriem esmu paredzēts šeit uz zemes un uzlabot šo pasauli,jo biju sev uzcēlis kaut kādu mazu būri kurā dzīvoju un apšaubīju visu un tik lielas iespējas un neļauju sev palīdzēt.Bet tad vienā dienā sapratu,ka cilvēks ir tik mazs cik pats sevi mazu zīmē.Pašlaik dvēsele laimīga jo zin,ka visu sasniegšu:)
04.12.2012 01:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits