salona mājaslapa-Aptauja

 
Reitings 1331
Reģ: 29.01.2009
Sveikas :)
Ļoti ceru uz Jūsu palīdzību un atsaucību.
Vajadzīgs Jūsu viedoklis-kas labāk der skaistumkopšanas salona mājaslapas noformējumā(bildes) nr.1 vai nr.2,un kāpēc? Kas Jūs vairāk uzrunā?1 2
01.12.2012 14:29 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man vairāk saistošs liktos lapa ar pirmās bildes stila bildēm. Šī konkrētā varbūt nav labākā, bet kkas līdzīgs gan. Man būtu interese ieskatīties, varbūt apmeklēt. Bet tad visai lapai jābūt tādā stilā un salonam arī tādam, kuram tāda veida lapa piestāvētu.
Otrā bilde man liekas garlaicīga. Tādā salonā neietu un arī mājas lapai noteikti uzmanību nepievērstu - garlaicīgi, katrs otrais ir ar tādām bildēm.
01.12.2012 18:54 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Viennozīmīgi 2. , pirmā ,manuprāt, mani drīzāk atbaidītu no iešanas salonā. Otrajā ir skaisti mati, starojoša āda, glīts make-up un krāsas.

Es izvēlētos salonam kādu līdzīgu bildi 2., tikai košas ēnas, varavīksnes toņus. :)
01.12.2012 18:59 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mani noteikti uzrunaatu kaila ,skaista sieviete,ja runa iet par skaistumkopsanas salonu...varbuut ne tiesi taa ,lai pilniigi visu redz tik izteikti ,kaa pirmaa bildee!:)Taa otraa bilde ir -nekas jauns...Taadas bildes ir redzeetas 100 un vienu reizi!Taa pirmaa varbuut nav vienkaarsi manaa stilaa!Es liktu kaut ko taadu-skaists sievietes kermenis ,varbuut naakot aaraa no uudens,varbuut koka ballas pat...:D,kaut kas taa mazliet piesedz to kailumu!Varbuut kaut kas kas saistaas ar salona metodeem,kaut kas ,kur redz to kermeni ,bet piesaista veel kaut kas -veicina fantaaziju...!:)
01.12.2012 19:04 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
No šiem - pirmais, bet ir taču arī citi varianti:

"pin up" meitenes


mūsdienu māksla ar aziātisku piesitienu:


Kaut kas no renesanses laika gleznām, utt.

Pirmajā - par daudz plikuma (salons tomēr ir dāmām manikīrēties, nevis mākslas pazinēju saieta vieta). Bet pluss par veselīgu ķermeņa formu reklamēšanu :)

Otrā tipa bildes tiešām ir katrā mikrorajona "salonā".
01.12.2012 19:27 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Pirma bilde par pelēku un bezkrāsainu.

Patiktu košas krāsas un mūsdienīgs bilžu dizains, lai rodas iespaids, kas tas tomēr jaunakās paaudzes salons, nevis salons, kas apkalpo omītes ar sentēvu metodēm.
01.12.2012 20:58 |
 
Reitings 779
Reģ: 27.11.2012
Lola baigi labi atbildēja.

No šīm 2 izvēlētos otro, taču šajā gadījumā man otrā arī nepatīk. Kā jau te minēja, tādas bildes ir katra salona mājaslapā, jāmēģina atrast ko kičīgāku.

Ir lapas, kurās var nopirkt bildes, ir lapas, no kurām bildes var ņemt par brīvu, bet parasti jānorāda autors un mājaslapa zem bildes. Uzmanīgi jāizlasa mājaslapu noteikumi un jāiegooglee "Creative Commons" (es atceros, ka to darīju, bet pēc šī soļa vairs neko :D ), jo citreiz autors bildi ļauj izmantot tikai nekomerciāliem nolūkiem un tādā garā.

Man liekas, vislabāk ir sarīkot pašiem savu kičīgu fotosesiju ar modelēm, kas apstrādātas tieši tajā salonā. Tad varētu kaut šādu teikumu apakšā uzrakstīt: "Lūk, modele Kate ar meistarītes Annas meikapu un Marinas manikīru" vai/un parādīt pāris procesa bildes, kur kadrā ir arī salona darbinieks un šādi tādi viņa rīki. Varbūt var kādu fotogrāfijas entuziastu vai mākslas studentu nolīgt, lai lētākas izmaksas.
01.12.2012 21:03 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Pirmā bilde kā ideja būtu interesanta, bet tad tiešām ir jāsaskaņo salona koptēls. Viena pati bilde/mājaslapa uztaisīta šādā stilā bez pamata salona vizuālā noformējumā, nosaukumā (utt.) izskatīsies nesaprotami.
Konkrētā bilde man nepatīk kailuma, krāsu un zemās kvalitātes dēļ.

Otrās bildes stils, protams, ir daudz reižu redzēts, tomēr, ja salona vizuālais izskats nav nekāds specifiskais, tad, manuprāt, šis ir labākais variants. Var taču sameklēt arī kādas interesantākas, skaistākas tāda tipa bildes, kur nebūtu vienkārši parasta meitene, bet viņai kādi interesanti aksesuāri, poza vai tml.

un vēl-varbūt ir aptuvena nojausma,kur saloni savām mājaslapām bildes ņem?? nebildē taču paši.
NO neta zog?(nevarbūt)

Noteikti nezog, jo tas būtu autortiesību pārkāpums. Bet bildes var nopirkt daudzās mājaslapās.
01.12.2012 21:17 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Pirmā pavisam neuzrunā. Droši vien ieietu tādā mājaslapā, fiksi ietu ārā un visticamāk salonu negribētu apmeklēt.
01.12.2012 21:18 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Pirmo točna neliec. Otrā, kā jau kaut kas teica, nordrāzta. Bildes no i-neta? Ja normāls salons, vai tad nav iespējams nobildēt kaut ko no salona?
01.12.2012 21:25 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Nu, man ļoti patīk pirmā, bet piekrītu tai, kas teica, ka visam salona tēlam jāatbilst. Ja salons ir ieturēts tādā tipiskajā mūsdienu stilā, interjers arī mūsdienīgs, tad šādas bildes izmantošana ir visai neizprotama.
01.12.2012 21:27 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Un bildes zagt no interneta nevajag, es kā cilvēks, kas pats nodarbojas ar fotogrāfiju, tādā gadījumā cerētu, ka autors pieķertu to salonu un pieprasītu naudu. :D Ir taču tie stock portāli, kuros var samaksāt par fotogrāfijām, bet vislabāk jau pašiem uztaisīt - LV ir gana daudz fotogrāfu lai būtu no kā izvēlēties, vismaz vienu reizi patērēties kam tādam ir būtiski, ja uztver savu salonu nopietni un ir svarīgi uzturēt tā tēlu kvalitatīvi.
01.12.2012 21:29 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Jautājums, kādus klientus tu vēlies piesaistīt. Bildē ir redzama tieva sieviete, bet ne tik tieva sieviete varbūt izdomās ka tas salons nav priekš viņas.
02.12.2012 00:07 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
viennozīmīgi otro-tīri psiholoģiski viņa vairāk strādās uz sievietēm!
pirmā vēl derētu salona noformējumā, ja pašam salonam interjerā būtu attiecīgā tematika, nu pirmkārt, salons atrodas vismaz jūgendstila ēkā(ne kaut kādā biznesa centrā:D), telpās Luija IIV stila mēbeles utt. tajā visā būtu jāiegulda milzu līdzekļi, lv tirgum tāds būtu par krutu..
02.12.2012 00:26 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Man liekas, ka fotogrāfijai jābūt tādai, kur redzama sievietes pašsajūta - piemēram, skaista sieviete kaut kur dabā ar atplestām rokām. Nu tā, lai bilde izsauc vēlēšanos TĀ justies un ar domu, ka to var panākt saloniņš :)
02.12.2012 01:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!