Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

..???

 
Reitings 261
Reģ: 05.06.2012
Taatad situaacija taada: eju vidusskolā, shogad beigshu.. iepriekš gāju citā skolā- līdz 9tajai klasei.. un problēmas sākās jau tur.. mani aprunāja, apsmēja veel sazinko, bija stulbi, man tad pēdējos gadus pamatskolaa bija smags laiks, problēmas ģimenē, tas iespaidoja mani ļoti, tāpēc kļuvu klusāka, īstenībā jau peec dabas esmu klusa, kautriiga..un tas laiks, ka negāja ne ģimenē, ne skolā, dēļ dažiem eksemplāriem, bija ļoti smags, man pat šķiet, ka tas man ir iedragājis psihi, jo bija tiešām stulbas situācijas, kad, kā es dzirdēju, klasesbiedrenes mamma pat esot teikusi skolotājai, ka brīnas kāpēc netiek iejaukta policija..nu tas tāpēc, ka pret mani tika vērsta reāla psiholoģiskā vardarbība, a es kaa muļķe, tad biju, nevarēju ar nevienu īsti aprunāties, ne ģimenē, un arī draudzenes bija pazudušas.. tas bija tad...
Bet tagad , skola ta cita, iznemot ir pāris cilvēku klasee no vecaas klases.. bet es vnk nesaprotu.. kāpēc ir tādi cilvēki, kas savas negācijas vienmēr vērsh uz citiem ! es tagad juutos nekā!gribas sākt raudaat!! arii šajaa man neiet ideāli, neesmu iejutiesies, iistenībaa pat īsti neesmu arii centusies, es ļoti ātri redzu un ieveeroju kaads cilvēks, ir, un nav arii vēlme iedraudzēties, ja redzi, ka uz tevi šķiibi skataas.. nē, es neesmu nekaada diivainīte, utt. vnk esmu ļoti klusa un , kad vaig nevaru attraukt, vai pateikt ko skarbāku, taapeec neviens mani iisti arii nerespektee sheit.. ! ne ieprieksh ne arii tgd nevaru sevi aizstāvēt, ja kāds brauc virsū, debīli biida galdu uc. es vnk nesaprotu, laikam galvaa esmu pieaugušāka, bet klasesbiedru izdariibas man šķiet vnk bērnišķiigas un tizlas! mani taa meedz nokaitinaat, bet es nekad nevaru taa pateikt, lai atshujas.. pilniigi gribas dazu reizi pateikt ko rupju, bet neesmu taada, un tad viņiem buutu vēl lielaakas acis.. tas izklausas nožeelojami.. bet tieshām es nezinu kaa tādiem lohiem lai liek saprast cik viņi ir nožēlojami, lai beidz apcelt, jo ja taa padomaa vini to dara tikai tāpeec ka esmu klusa un neko pretii nesaku..
Izsakiet lūdzu savas domas, un ieteikumus!
04.09.2012 16:40 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Būs vien jāiemācās par sevi pastāvēt, savādāk kā tu domā tālāk uz priekšu kulties?
04.09.2012 16:44 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Tu tur neko nepadarīsi... jāmaina skola kurā nebūs neviens no tavas vecās klases...
04.09.2012 16:44 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Te pēdējās dienās parādās ļoti daudz vidusskolnieces, kurām ir problēmas ar klasesbiedriem.
Jāmācās sevi aizstāvēt. Dzīvē būs grūti, ja būsi klusiņa un neko nevienam neteiksi pretī.
04.09.2012 16:47 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Roxy, nu tad tā var bezgala mainīt un mainīt, turklāt sabiedrība ļoti labi jūt, kuru var atstumt un gnobīt!
04.09.2012 16:48 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Tev viņu izdarības šķiet tizlas, jo tu ar viņiem nedraudzējies. Ja būtu viena no viņiem, būtu tāda pati. Pašlaik vienkārši tu klasesbiedru dzīvi skaties no malas. ;)
04.09.2012 16:48 |
 
Reitings 387
Reģ: 28.08.2009
Nesaprotu, kā var būt tik kautrīgs cilvēks, ka nespēj par sevi pastāvēt. Vienkārši kārtīgi saņemies, pasēdi pie spoguļa, saproti, cik skaista esi, ja ir kādas nepilnības, nomaskē/labo tās. Pajautā draudzenēm/ mammai padomu, ko varbūt vajadzētu pamainīt stilā vai matu sakārtojumā, jo izskats būtiski cels Tavu pašapziņu un varēsi stāties pretī saviem klasesbiedriem. Pārbaudīts fakts- pašpārliecinātu cilvēku grūti iedragāt.
Aiziesi vienu dienu uz skolu skaista, smaidoša, starojoša, ar paceltu galvu un neviens pat neiedrošināsies Tevi apcelt, visiem būs mute vaļā un beigās viņi vēl skries Tev pakaļ :D Kā filmās.... Lai izdodas!
04.09.2012 16:50 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
kā tu domā dzīvot, ja nevienam neko nevarēsi pateikt pretī? visu dzīvi tad tevi visi aiztiks un bakstīs. tu vari būt klusa, bet esi ar savu nostāju un vārdu.
04.09.2012 16:51 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Pec tava teksta spriezot neesi jau ari nekada vaajaa, tev ir ari raksturins! Vnk nenem to pie sirds, jo idioti paliks idioti, bet tu pabeigsi skolu pec gada un varesi pati izveleties, kurp iet un ko darit.
04.09.2012 16:54 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Skolas maiņa diezin vai līdzēs, jo tā jau būs bēgšana no problēmām. Un, ja neiemācīsies par sevi pastāvēt, arī jaunajā skolā viss sāksies no gala.
04.09.2012 16:55 |
 
Reitings 261
Reģ: 05.06.2012
supersmile tici man, ar izskatu man problēmu nav, vnk ir tāda sajuuta, ka cilveeki mani nepienjems, es nevaru atveerties, liekas, ka kko pateikshu un visi klusees un stulbi skatiisies uz mani..un skolas maiņa tiešām nav izeja.. vnk ir tas, ka taas izdarības, kas vērstas pret mani man ļoti iedragā garastāvokli, tā nosit, ka pēctam jūtos iztukšota , nekaada.. es visu uztveru loti personiski, ieprieksh pat bija tā, ka jau zinot, kas mani sagaida, es vnk bastoju, jo taa sajuuta ir briesmiiga,..
04.09.2012 17:00 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Man šitā bija pamatskolā līdz kādai 6 klasei.. Bet tad, kaut kā sāku pamazām bliezt pretī, bija pat reizes, kad kādam atrāvu ar penāli, somu, grāmatu vai vel kādu smagāku priekšmetu. Mani sāka respektēt. Bet protams, bija daži tādi kadri, kuriem nedagāja nekādā veidā, ka tā taču nevar, turpināja apcelt, ņirgāties un tt, tos cilvēkus vienkārši izslēdzu no sava redzesloka... Kontaktējos tikai ar tiem, ar kuriem likās, ka ir vērts kontaktēties..
Un visbeidzot 8. un 9. klasē mani jau aicināja uz klases tusiņiem ārpus skolas un tt...
Kad pārgāju uz jaunu skolu, par laimi nebija neviens no iepriekšējās klases, tur nu varēju celt sevi tik augstu cik pašai bija vēlme... Nebija tā, ka patiku visiem, un nebija arī tā, ka nepatiku nevienam. katram taču savi plusi un mīnusi.. Bet pastāvēt par sevi iemācījos gan....
Tagad, kad nācās nomainīt skolu, un uzsākt 3. kursu citā skolā, kur protams visi savā starpā jau ir pazīstami, savas grupiņas un kompānijas jau izveidojušās, es nenolaidu galvu, bet gāju uz skolu ar paceltu galvu, pašpārliecināta. Ja kāds ko uzdirsa, cirtu pretī, un atkal jau iekalu pret sevi respektu, bet, protams, arī ne no visiem, jo visiem un vienmēr jau nevar izpatikt..
Piedod, ja vietām nesakarīgs teksts, vai, ja kaut kur kādas kļūdas.. Iesaku celt savu pašapziņu, tad arī apkārtējiem domas par tevi mainīsies. un galvenais, neesi tik klusa un atturīga, tā tu tikai parādi citiem, ka ar tevi var darīt ko grib, un tu pretī neko nedarīsi un neteiksi.. Saņemies. :)
04.09.2012 17:03 |
 
Reitings 566
Reģ: 03.02.2012
Bet varbūt tā lielā vaina nemaz nav apkārtējos? Bet varbūt vaina ir Tevī?
04.09.2012 17:05 |
 
Reitings 261
Reģ: 05.06.2012
lolly_p0p nu nejau vaina.. viniem vispar nav iemesla taa rikoties, tas vnk taa notiek, es neesmu ne riebīga, ne kā, vnk neitrāla, cenšos izvairīties, nav mums vispaar nekaa kopiiga..
un paldies drugdealerin nedaudz uzmundrināji.. taa jau ir iisteniibaa, kamēr nesākshu staaties pretii tikmēr tas turpinaasies..laiks raadiis....
04.09.2012 17:45 |
 
Reitings 566
Reģ: 03.02.2012
Bet kā tieši tev dara pāri? Bāž galvu podā? Sit? Plēš grāmatas?Apsaukā pretīgos vārdos? Somu slēpj?
04.09.2012 17:48 |
 
Reitings 345
Reģ: 21.07.2010
Skolas laiks bieži ir smags. man bija problēmas līdz 9 klasei. Sākot iet 10. sastāvs mazliet pamainījās, bet es izmainījos pilnībā. Uzaudzēju bruņas un neļāvos vairs ietekmēties un kur nu vēl kādam ļaut darīt sev pāri.
Izmanto šo situāciju, ka lielākā daļa ir citi cilvēki. Iedomājies to kā izdevību parādīt sev no citas puses. Šobrīd tu vari kļūt par to, ko vēlies.

Vēl varu iepriecināt(pieļaujot ka situācija līdzīga), skolai beidzoties sākas pavisam cita dzīve. Kur tu vairs nebūsi citu upuris.

Tā kā braši pacel galvu augšā un svini savu individualitāti!
04.09.2012 17:55 |
 
Reitings 261
Reģ: 05.06.2012
nu pashlaik jau ir taa , ka vini ir pieradusi, ka esmu klusaa, kaa nekaa macamies kopaa jau 2 gadus, taapeec, ja saakšu ko ''dirst'' pretii, tad nu buus vov,
tik bērnišķiigi jau nav , ka somu sleepj, bet vnk ik pa reizei uzbrauc par kko, pabiida galdu, stulbi peec tam reec...
04.09.2012 17:57 |
 
Reitings 261
Reģ: 05.06.2012
vini ir pieradusi, ka esmu taa klusā, tāpēc nu buus diivaini, ganjau saaktu šķībi skatīties,..
04.09.2012 17:59 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Bet, lai skatās šķībi tie idioti, parādi, ka Tu vari izdarīt pretī kaut ko :) Nopietni! Saņemies un neļauj sevi apcelt!
04.09.2012 18:06 |
 
Reitings 218
Reģ: 10.08.2012
Man nebija tik traki, bet pamatsskola es ari biju klusa un dazkart tie saucamie krutakie atlavas uzdirst, bet es nebiju vieniiga kuru klase apcela, dazi eksemplari!

aizejot uz vidusskolu es mainijos looti, es nelavu nevienam kapt sev uz galvas vienmer maceju pret sevi pastavet un tad nu viss ari grasi mainija, es nebuju ne vairs klusa ne ta kuru apcel. Un ari mana kurs tad nelikas kad kads izliekas krutaks un iedomiigaks!
Teiksim ta tad bija citi kurus apcela, bet ne es jo es zinu ka tas ir un nekad ta nedariitu! Es biju vnk draugos ar visiem :) Un viss bija lieliski :)
04.09.2012 18:44 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
jā, man arī tā ir bijis, vistrakāk bija pamatskolā, mūsu ģimene bija ļoti nabadzīga, nesmuki ģērbos, turklāt biju vēl ļoti kautrīga, vienmēr sarku, ja mani izsauca, utt. kaut arī biju diezgan gudra, bet nu pilns komplekts, īsts neglītais pīlēns. ļoti daudz bastoju skolu, jo nevarēju to ņirgāšanos un bakstīšanu izturēt. kaut kā izkūlos no 9.klases ar lielām mokām.

vidusskolā nomainīju klasi, tiku "gudro" klasē. bija savā ziņā stipri labāk, jo cilvēki bija tik iedomīgi, ka vispār neskatījās virsū plebejiem, kur nu vēl vērt muti vaļā un runāt:) man visus 3 gadus bija 1 draudzene klasē, un tā iekārtojās, ka mums izveidojās forša ārpusskolas dzīve un citi paziņas un es neinteresējos par skolā notiekošo vispār, principā ignorēju. tā arī pagāja 3 gadi. riebjas atcerēties, naidu neturu, bet otrreiz skolā nepar ko neietu!!

tici man, īstā dzīve sākas augstskolā!!! man viss mainījās par 180 grādiem uz labo pusi.

vari mēģināt sākt bliezt pretī, varbūt nostrādā uz izbrīna un tevi sāk likt mierā.. jo ignorēt it ļoooti grūti, tur jābūt stiprām iekšām un tas ļoti grauj un rada paradumu ignorēt problēmas...
04.09.2012 21:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits