Beztēma. 22.augusts

 
Reitings 1123
Reģ: 18.04.2012
Labrīt! :)
Par visu un neko! Kā jau vienmēr.

Papildinot beztēmu - Kāda bija Jūsu dzīve, apmēram, pirms gada? Kas mainījies, palicis labāk, sliktāk?

Veiksmīgu visām dienu, lai viss izdodās ;)
22.08.2012 09:24 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Labrīt! (l)
Esmu šorīt pamatīgi nogulējusies :D Tagad tāda dīvaina jušana...
Plānā darbs, kā jau katru dienu, rīt un parīt garās dienas, tāpēc šodien atļāvu sev izgulēties.
Pirms gada khmmm...negribas labāk atcerēties, sāpes, asaras, pārdzīvojumi, un ar stulbu cerību, ka kaut kas mainīsies, BET šobrīd viss ir savādāk, pat pati esmu savādāka, reizēm, risinot dažādas situācijas, sevi nepazīstu, bet dzīve jau mūs izmāca būt labākiem, vismaz manā gadījumā.:)
Vakar izstaigāju visus centra veikalus un neko sev diži neatradu, esmu priecīga par biksēm, džemperīti un blūzīti, bet vēl noteikti kaut ko vajag. Noteikti vajag rudens jaku vai mētelīti, bet nevaru atrast tādu, kas man patiktu, izlēmu, ka iešu pastaigāt pa Rīgas centrāltirgu(lai gan man nepatīk tā atmosfēra), varbūt kaut kas iekrīt acīs un vēlreiz būs jāiziet cauri Titānikam.
22.08.2012 11:03 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Ahhh...uzzināju jaunās nodarbības franču valodai. Lieta tāda, ka nodarbības ir tieši tajās dienās (tajos laikos arī), kad man ir augstskola. Godīgi sakot, franču valodu gribu vairāk nekā apmeklēt visas lekcijas, jo tāpat esmu 3 gadus bijusi teicamniece un galva man ļoti viegla, tāpēc tagad man ir izvēle:
iet uz kursiem 2dienas un 4dienas vakaros
iet uz kursiem 6dienās.
Laikam sliecos par labu kursiem darbadienu vakaros, jo liekas, ka skolā uz to skatīsies pielaidīgāk no sērijas, ka nenāku uz lekcijām, jo man smags darbs (kā arī ir). Ietu uz skolu 6dienās + tad, kad ir paredzēti kontroldarbi, ieskaites u.tml.
22.08.2012 11:08 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
curious, par cik un vai var kaut kur sludinājumu apskatīties? :)
22.08.2012 11:11 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Vispār dīvaini, jo šķiet, ka nekas būtisks manā dzīvē gada laikā nav mainījies, ja nu vienīgi asins anālīzes ir labākas un pilna galva ar domām par interjeru. :)
22.08.2012 11:13 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Šodien esmu vnk apstulbusi.Aizgāju gulēt tikai 6os no rīta un jau tagad esmu augšā.Tik tizla sajūta...tā ir,ka aiziet vakarā uz pludmales ballīti,bet,lai vai kā,bija to vērts!Izdejojāmies un izdzīvojāmies vnk superīgi!!! :) Atceros,ka viena no dziesmām,kas skanēja,bija Oceana-Endless Summer! :) Uh kā visi dejoja-suuuuuuuuuuuuuuuuuper! :)

Kas pēdējā gada laikā ir mainījies?
Esmu pabeigusi bakalaurus (Latvijā),esmu pārcēlusies uz citu valsti, strādāju te, ir dzīvoklis un pats,pats lielākais un nozīmīgākais notikums,ka esmu apprecējusies un esmu sievas statusā :) Esmu laimīga! :)
22.08.2012 11:16 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
Boss,Tev vēstule
22.08.2012 11:21 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Pirms gada? Hmm.. Nu viens ir skaidrs - strādāju citā darbā un gaidīju tuvojošos atvaļinājumu! :D Labāk/ sliktāk? Nu tas,ka šovasar biju bez atvaļinājuma - noteikti sliktāk! No otras puses - šajā vietā alga lielāka! Tas - labāk! :D
Pārējais nekas diži nav mainījies. Dzīvoju turpat, privātajā dzīvē - ā, nu jā vienā jautājumā ir kļuvušas mazākas cerības, bet ņemot vērā, ka attiecības veido divi, tad es viena tur neko nevaru izdarīt. Bet kopumā arī privātajā tas pats! :)
Ak jā, ja pirms gada tikai plānoju uzsākt balkona remontu, tad šovasar esmu to iesākusi.. :D Vajadzētu līdz rudenim pabeigt! :D
22.08.2012 11:22 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Pirms gada es vēl gatavojos tam, ka septembrī sākas studijas, ar maziņu bēbīti, šogad studijas pabeigtas un mazais arī izaudzis - tās ir lielākās atšķirības.

Šodien ir perfekts rīts, nezinu kādēļ, bet pamodos pārlaimīga.
Bet šodien man gribētos atkal pavasari ar pieneņu pūkām. Jocīgi, jo man principā parasti nepatīk.
Un vēl es nevaru atraut acis no lielas, baltas rozes, ko vakar saņēmu vārda dienā...Viņa TĀĀ smaržo... :))
22.08.2012 11:32 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Sveikas, meitenes! Pirms gada bija darbs, kurš ļoti nepatika, un kurš bija ļoti stresaisns. Tagad esmu dabūjusi darbu manā sfērā. Pagājušajā gadā dzīvoju ar draudzenēm, tieši pirms gada dzīvojam savā dzīvoklī arī tagad. Pirms gada iestājos maģistros klātienē, bet tagad studēšu neklātienē. Tā kopumā vairak nekas dikti nav mainījies:)

Šodiens dienas plānos satikties ar draudzeni, kaut kur pasēdēt, sataisīt draugam kaut ko garšīgu un sakārtot māju.

Sapnī redzēju, ka atpūšos SPA, un sēžot burbuļvannā ļoti stipri sāk sāpēt zobs un tek asinis, tad redzu, ka viss ūdens asinīs. Sapnī vēl nosaku" Kur man tie zobi var bojaties tik bieži, atkal pie zobārsta jāiet". lai gan reāli vienu reizi mūžā esmu bijusi pie zobārsta.

Būs jāpameklē, ko nozīmē sapņu tulkā. Varbūt kāda bez meklēšanas zina???
22.08.2012 11:59 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
ā,nu jā,pirms gada man bija cits darbs :D
22.08.2012 12:43 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Man sodien skumji, sodien ir tiesi 3 menesi kops aizbrauca mans miilais.. Ehhhh....
22.08.2012 12:47 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
Sveikas,

Man ir tāds apjukums par darbu, ka nezinu, ko lai dara... Man tagad ir diezgan ērta komforta zona, bet es gribu augstāk, un man ir piedāvāti 2 varianti - pieņemt amatu ar 2x (!!!) mazāku atalgojumu, bet pilnīgi drošām izaugsmes iespējām pēc pāris mēnešiem vai arī varu palikt, kur esmu tagad, savā ērtajā pasaulītē, bet bez konkrētas vīzijas par tālāko. Aj vispār raudāt gribas, tāds besis uznāca.
Vadītāja teorētiski ļoti pareizi man pateica - es tagad baigi sastresojos, ka zaudēšu naudu tuvākajos mēnešos, ja pieņemšu to amatu ar zemāku atalgojumu, bet, paliekot esošajā, es ilgtermiņā varu zaudēt vēl vairāk... Bļin bet man ir kredīti par augstskolu, telefonu, kāzām jākrāj, naudai ir liela nozīme.
Jāparunā ar draugu, šādi lēmumi jāpieņem kopīgi.
22.08.2012 12:48 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
Miss_Tiina mums tomēr būs lielāka alga? vakar kaut ko izlasīju,ka pirmsskolas pedagogiem nepalielinās algas :D tad nu vakar saškrobējis.

hellish varbūt laiks metklēt jaunu veci?

un labdien!
pagājušo nakti atkal mocījos ar murgiem, ir tik dīvaini,ka Rīgā man nekas tāds nerādās, bet mājās vispār pēdējā laikā slikti guļu. vakar pamēģināju Rafaello-persiku torti, ko viena meitene bija ieteikusi. nu tik garšīga, tētis bez maz vai pus torti aprija :D
Man uznāca vēlme mācīties konditoros, bet nu kursos negribu, jo uzskatu,ka tur tā pat neko neiemāca, bet profeni tagad nevaru, jo strādāšu katru dienu.
Jāsagaida mamma un jālaiž uz mežu lasīt ogas un sēnes :D

Pirms gada
Dzīvoju citur, darbs bija iepriekšējais, gatavojos pēdējam studiju gadam,domādama,ka nemaz nepabeigšu augskolu, bet nu pabeidzu :) vispār šis gads ir bijis ļoti interesants gan labā, gan sliktā ziņā :)
22.08.2012 12:56 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
Hanna-ja blakus ir stiprs drauga plecs,tad riskē un ej tur,kur maksā mazāk.
22.08.2012 13:44 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Hellish, es ceru, ka Tu saproti, ka viņš var arī neatbraukt.
22.08.2012 13:48 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Hanna, tā grūti pateikt, ja mēs nezinām visas Tavas izmaksas, jo nu ja nevari pavilkt un visu nomaksāt,. tad arī stulbi, bet ja draugs var palīdzēt, tad es dotu priekšroku izaugsmei :)
22.08.2012 13:50 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Jā, bet no otras puses, cik ilgi tu strādā esošajām amatā, mēnešus dažus? Tu jau nezini kas un kā būs uz priekšu, visu jau nevar gribēt uzreiz.
22.08.2012 13:51 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es to domāju, tādā ziņā, ka esošajā amatā varbūt nav izaugsmes, jo neesi vēl sevi pierādījusi, jo esi nostrādājusi vien dažus mēnešus.
22.08.2012 13:53 |
 
Reitings 272
Reģ: 29.01.2009
chau meitenes!
man no vakardienas hula hoop rinkja grieshanas taaaaaaa saap saani un veeders... iedomaajos,kaadaam asaraam shodien grieziishu vakaraa..ha haaa... :)
iesaakumaa jau tas normaali, kaadreiz,kad griezu,arii taa bija saakumaa,peec tam vairs nee...
tagad atsaaku, bet esmu apneemiibas pilna... :)
man taa lietina patiik tiiri taas grieshanas peec.. kameer skatos ideaalo randinju,ir,ko dariit!
kaads vispar laiks aaraa?? vajadzeetu aizbraukt pa gjeelaam, bet bail,ka nenosalstu!
22.08.2012 13:57 |
 
Reitings 272
Reģ: 29.01.2009
aa un par to,kas mainiijies - gada laikaa esmu uzlabojusi savu dziivi vismaz par 80-90%!!!
darbs gan tas pats, bet viss paareejais ir mainiijies un tikai uz labo pusi! paldies Augstaakstaavoshajam :)
22.08.2012 13:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits