Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis un mājkalpotāja

 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Gribu ieviest mājkalpotāju, kas tīrītu dzīvokli. Dzīvoklis mums ar puisi nav liels, būtībā jebkura sieviete spētu ar tādu tikt galā. Bet man tas šausmīgi riebjas, man besī visas tās tīrīšanas, gludināšanas, es pilnībā neesmu mājsaimnieces tips, neprotu uzturēt to forši sajūtu mājās, kā citas sievietes. Garšīgas vakariņas katru vakaru, svaigi griezti ziedi vāzēs, iesmaržināta gulasveļa utt.
Es vakarā pārnāku no darba 7 vakarā un knapi varu sardeles un olu uzcept. Tad strādāju līdz kādai pusnaktij, un tad jau gulēt. Man negribas neko ne tīrīt, ne darīt, es esmu pārgurusi un vienīgais, ko gribu, ir atpūsties. Brīvdienās arī es gribu atpūsties, izklaidēties, kautkur aizbraukt, nevis berzt plīti. Laikam esmu neglābjama slinķe.
Tāpēc gribu mājkalpotāju,kas reiiz nedēļā vai divās atnāktu visu iztīrīt. Bet vīrietis ir kategoriski pret. Vins uzskata, ka tas ir pazemojums, ka sieviete nespēj uzturēt savu māju kārtībā. Ne tādu sievu viņš gribot... Tad nu man ir doma to darīt slepus, kamēr viņš nav mājās.
Tām kurām ir mājkapotājas - ko jūsu vīrieši par to domā?
17.06.2012 16:22 |
 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009
Kristiāna gribēja uz nagiem tikt pie manis, jo viņa teica, ka 5dien viņai izlaidums :) Tad nu iedāmojos, ka Tev ar ;)
18.06.2012 23:32 |
 
Reitings 394
Reģ: 26.08.2010
nelaisju ieprieksejos komentaarus,bet mums ir majkalpotaja nak tris reizes nedelaa un tajad dienaas te uzkopsj 2h!!;) virietis to noorganizeja,jo vinjam patik perfekta tiroba, bet ja majkalpotaja ir saslimusi vai netiek-ar prieku pati visu izberzu un man patiik pasai kartot!:) busu laba sievina!:)
18.06.2012 23:25 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
jā, arī es esmu diezgan lielā nesaprašanā... katru dienu es nešrubīju māju, bet, tici vai nē - viss kārtīgs un tīrīgs, JO NEVAJAG IELAIST TO CŪCĪBU! kaut ko izdari - savāc uzreiz, uztaisi ēst - satīri plīti (tas prasa aptuveni 1min) , nestaigā ar ārā apaviem pa grīdu - nebūs katru dienu jāsūc ar putekļusūcēju! nu jēzus, kur problēma? es arī esmu slinka, pat ļoti, bet nekārtību un netīrību nekad neielaižu, man tas šķeit pretīgi un sievietes, kuras nespēj uzkopt savu apkārtējo vidi, vienkārši necienu! un ļoti labi saprotu tavu draugu jeb vīru - nu kā viņam var patikt sieviete, kura nejēdz elementāri uzkopt? ko tu darīsi, kad jums būs bērni? man šermuļus uzdzen tādas netīreles, kā Tu.
jā, starp citu, arī es strādāju, mājās esmu 22:00 , bet tas neizsaka NEKO, jo jāmāk aiz sevis savākt visu tulīt, nevis atstāt.
18.06.2012 23:24 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Njaa, daži komentāri te spārda nost :)
Piemēram, "kas tu par sievieti?". Es atbildētu - pirmkārt jau cilvēks.
Ja cilvēks strādā, un tēmas autore arī ir uzsvērusi, ka strādā arī atnākot mājās, es, godīgi sakot, nezinu vai spētu uzcept vairāk par olu vai desu un aiziet gulēt. Protams, ir vecā labā patiesība, ko man mamma gadiem atkārtoja: ja cilvēks visu noliek vietā, tad arī nevajag pēc tam neko aiz sevis vākt. Un putekļu slaucīšana nav katras dienas darbs (dažām ir, bet es nerunāju par pedantiem). Cilvēkam vajag atpūtu un sieviete arī ir cilvēks, ja citam cilvēkam nenoslaucīts plauktiņš rada diskomfortu un viņš dzenās putekļus kaut pēc 12h ilgas darba dienas, tad tā ir viņa izvēle. Neredzu nekādu iemeslu rakstīt komentāros kaut ko no sērijas "kas tu par sievieti..?".
18.06.2012 21:57 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Vispaar nopietni runaajot ,mani arii kaaadreiz nomierina taada kaartosana,saliksana pa vietaam,skapja paarskatiisana...Iipasi pirms celojumiem , taads nemiers ieksaa-tad saaku peeksni baigi rosiities!
18.06.2012 21:40 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Nu nez, es arī esmu vēlu vakarā mājās, bet man ļoti patīk kārtība un nevaru iedomāties, ka pati kaut ko nedarītu, diskomforts būtu. Lai cik nogurusi jūtos, lēnām vakarā kaut ko čubinos, gan ēst uztaisu, gan lēnā garā istabas piekārtoju, nespēju iedomāties, ja manā vietā to darītu cita sieviete (manā mājā), bail būtu, ka viss nepareizi kaut kur nolikts tiktu utt. :D
18.06.2012 20:50 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
mājas kārtošana taču nomierina

Tās, kurām patīk kārtot, mājas šrubēšana nomierina. Mani tas tikai nogurdina, turklāt ļoti nepatīk. Daru to, jo platība ir maza, turklāt nemaz nevaram šobrīd šādas ekstras atļauties, bet man ir citas nodarbes, kas nomierina daudz vairāk - jauks seriāls, aiziešana uz kafejnīcu, pastaigas pa pilsētu utt. Mājas kārtošana noteikti nebūtu manu nomierinošo nodarbju top 3, pat ne top 10 vai top 20. :)
18.06.2012 20:49 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
mājas kārtošana taču nomierina, novirza domas no darba, īpaši, ja visu dienu strādāts intelektuāls darbs. turklāt, ja tavs vīrietis dara tik daudz, kā esi uzskaitījusi, nesaprotu, kā tev var būt vajadzīga vesela diena, lai sakoptu māju. sakopšanai vajadzīgas pāris stundas, pēc tam var braukt uz jūru un atpūsties - būs tieši lielāks gandarījums. saprotu vīrieti, kāpēc viņš negrib mājkalpotāju, - ja viņš pats mājās tik daudz ko dara, loģiski, ka viņam grūti saprast, kā sieviete to var neizdarīt
18.06.2012 20:45 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Man vīrs reiz teica, ka, ja būs milzīga māja, varēšot algot mājkalpotāju, tikai ar nosacījumu, ka viņš izvēlēsies un jābūt smukai :D
18.06.2012 20:00 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nu nem. bus kadam nelaimigam cilvecinam darbins vismaz! tavs virietis varbut gan jau ar laiku tevi sapratis.
18.06.2012 19:56 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es tagad palieku taada tramiiga!:DLaikam jaaiztiira kaartiigi viss-citaadi es pa durviim aaraa ...un "maajkalpotaaja" ieksaa!:D
Es arii taa kaadreiz palasu un pabriinos...un baseina tiiriitaajs arii pie viena!!:D
18.06.2012 17:52 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Nu protams, ka tās dāmas, kas nestrādā nemaz vai strādā vienkāršus darbiņus, kur 17.00 vai 18.00 izej no darba un par darbu aizmirsti līdz nākamajai reizei, ir laiks slaucīt, berzt, mazgāt. Jā, man, strādājot pašreizējo darbu, arī ir laiks kaut ko mājās padarīt. Tikko 1,5h ņēmos pa virtuvi un vēl zupa pat nevārās :) Bet vajadzētu saprast, ka ne visām tā ir un kāpēc tām, kas no darba nāk mājās 21.00 vajadzētu savas vienīgās 2h pirms gulētiešanas, kad var padarīt kaut ko sev tīkamu, veltīt mazgāšanai? Tiešām sievietes misija ir vienmēr visu sakārtot?
Man jau ļoti patīk, ka šeit meitenes, kuras nestrādā, ar visām 4 saka, ka loģiski, ka sievietei dzīvoklis/māja jāsakopj. Protams, saulītes, ka jums ir jāsakopj, ja jau tāpat neko nedarat un mājās naudu nenesat. :)
Man liekas normāli, ka paņem mājkalpotāju, ja var atļauties un tas robu budžetā nesit. Un te nav runa par augstprātību, šaubos, ka te kāda izturas augstprātīgi pret šiem palīgiem :) Kāpēc nevar noalgot kādu, kas grīdas izmazgās, bet tajā pašā laikā tik daudzas pie manikīriem, pedikīriem utt. var iet. To jau arī var pašas izdarīt, vai tad esam princeses, kas nadziņus nevar nolakot? :)
18.06.2012 17:00 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Es te padomaju,ka viirieitis arii labais. Ja vinam ir savi priekshtati par to,kas jaadara sievietei, tad kapec izvelejas taadu?!
18.06.2012 16:49 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
Jollya - ir gan, kā Tu to zini? :D
18.06.2012 16:48 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 15.04.2010
sorry, par drausmīgajām gramatikas kļūdām :)
18.06.2012 16:48 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 15.04.2010
Mums arī reizi 2ās nedēļās nāk dzīvokļa tīrītāja, nesaucu par mājkalpotāju :D Jo vnk darba dienā tādām pamatīgām tīrīšanām neatliek laika, bet lai norāli idztīrītu dzīvokli', kaut vai darbojoties kopā ar vīrieti, tas prasa, kā minimums 4h-6h. Bet tākā mums abiem labāk patīk pavadīt vienīgās divas brīvdienas ārpus mājām, tad šis 4h-6h arī mums ir ļoti "svētas" :) Ēst gatavoju, gludinu u.c. ikdienas mazos darbus gan veicu pati - vienu dienu ēst sagatavoju 2ām-3dienām, nākamajā pagludinu utt.
Ja var atļauties, ka kāds cits Tev ietaupa jau tā maz esošo brīvo laiku, un vēl pie tam bieži to izdara pat kvalitatīvāk par Tevi, kāpēc ne ;)
18.06.2012 16:47 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
tad nekad neuzskatīšu ka paņemt mājkalpotāju,kas 1x nedēļa iztiris maju ir pilnigi ok.
sorry - tad neuzskatīšu ka tas ir kkas šausmigs :D
18.06.2012 16:45 |
 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009
vasaras_beerns tev gadījumā 5dien nav jau izlaidums?
18.06.2012 16:44 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
es arī gribu mājkalpotāju,mans vīrs būtu sajūsmā tik
18.06.2012 16:44 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
nu tad lai vinjs pats kārto un berž! Un slinķe Tu butu tad, ja gulētu 24/7 mājās uz gultas un tad rakstītu sitādu tekstu! Bet ja cilvēks strādā un daudz, tad nekad neuzskatīšu ka paņemt mājkalpotāju,kas 1x nedēļa iztiris maju ir pilnigi ok. Zinu loti daudzas ģimenes, arī ļoti bagātus cilvēkus, kur sieva strada tik pat atbildīgu darbu kā vīrietis un vinjiem vnk NAV laiks tādām lietam, a gribas dzīvot tīrā māja. Ja es strādāšu kadreiz par to par ko tagad macos, man brivais laiks arī bus uz Jūs un es netaisos vēl katrā brīvā brīdī uzrķēties pa māju..
18.06.2012 16:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits