Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ikdienā novērotais vīriešu sievišķība

 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Sveikas. Vēlējos padalīties savā novērojuma ikdienā. Manuprāt, vīrieši Latvijā ir palikuši sievišķīgāki. Pie vainas noteikti ir modes tendences(iedegums, apģērbs utt), bet es personīgi nekad neiepazīšos ar vīrieti, kurš ir nobrūninājies solārijā, ļoti "saldi" saģērbies. Ir teiciens "Neskati vīru no cepures", bet šajā gadījumā ārējam veidolam ir nozīme. Manurāt, vīrietim ir jabūt vīrišķīgam, drosmīgam, pašpārliecinātam, bet ja ārēji izskatās saldi tad, diez vai es pievērsīšu uzmanību, jo tie neizstaro seksualitāti.

Kā jūs domājat? Varbūt vaina ir manī, esmu pārāk kritiska pret vīriešiem pēc sāpīgas šķiršanās.
17.05.2012 18:47 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Puišu (nē,zēnu) komentāri šeit parasti ir unikāli :D :D
20.05.2012 03:17 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
cietais
kam bomzim solāriju, ja tā pat gulšņā saulē cauru dienu. un kur tu esi redzējis bomzi ar gaišu ādu? lol
20.05.2012 03:02 |
 
Reitings 34
Reģ: 18.04.2012
Pēc Tevis aprakstītā Tavs ideāls ir BOMZIS, tieši tie cilvēki nekopj sevi, neģērbjas gaumīgi un nepavada laiku solārijos. Pavēro pa logu miskastes, ātri vien sadabūsi to savu ideālo, vīrišķīgo vīrieti :)
20.05.2012 02:33 |
 
Reitings 139
Reģ: 29.01.2009
Es tā īsti nesaprotu, kur jūs ikdienā tik daudz sastopaties ar tiem " koši krekli, balināti mati, apspīlēti džinsi, solārijs, spīdīgs auskars" čaļiem?? tas tak ir totālākais lauku variants, džeki, kas sadomājušies, ka ir nezin kas :D :D Ļoti patīk Queen ieliktās bildes, par laimi Latvijā tāda tipa čaļi arī sāk parādīties ar vien vairāk un vairāk, ne tikai ārzemēs :)
18.05.2012 12:15 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Sorry...bet man latviešu vīrieši vispār lielākoties(vismaz tas ko var redzēt uz ielām) nešķiet simpātiski- apģērbušies kā pagadās, neskuvušies, alus vēderiem..
18.05.2012 12:02 |
 
Reitings 15
Reģ: 18.05.2012
Pavisam noteikti uzskatu ka tas ir pilnīgi normāli, ja vīrietis uztur vieglu iedegumu, it īpaši ja āda nav no tiem tumšākajiem tipiem. Tāpat arī būtu jādara sievietēm, nevajadzētu pārcepties solārijā, viegls brūnums ir pilnīgi pietiekami (bet nu tas jau atkal ir gaumes jautājums). Es personīgi nevarētu būt kopā ar vīrieti, kurš ir pārāk tendēts uz visām modes un skaistumkopšanas lietiņām. Rastos sajūta kā dzīvojot kopā ar kādu labāko draudzeni vai kā :D (īsāk sakot geju) :D

Lai vai kā vīrietim pavisam noteikti jābūt vīrišķīgam, tikai ar mēru. Paduses manuprāt vīriešiem gan būtu jāskuj, nezinu kāpēc man tāds priekšstats, nepatīk ja no padusēm rēgojās ārā lieli spalvu kušķi (tas tā - mans personīgais viedoklis). Galvenais, lai var redzēt, ka vīrietim rūp savs izskats, bet tā nav aizraušanās.

Runājot par saldajiem - pavisam noteikti ne tie vilinošākie vīriešu tipi .. vismaz Latvijā reti kurš ir pievilcīgs "saldā" tips :D kaut gan violetus kreklus atbalstu (atkarīgs no toņa) - manam brālim piestāv, un viņš pat ne tuvu nav nekāds saldais :)
18.05.2012 11:38 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
manam vīrietim patīk rūpēties par sevi, bet jēziņ..nevaru iedomāties,ka viņš ietu uz solārijiem un zieztu manu komētiku un krēmiņus, utt....bjaka..
bet pret rozā krekliem man nav nekādu antipātiju..pie melna uzvalka izskatās tīri feini...ar baltajiem krekliem vairs nav nekāda skata...
18.05.2012 11:23 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
BaCk, Tavs variants.. mhmm :)
Tie saldie, solārijā nobrūninātie eksemplāri ar rozā maiciņām man nepatīk. Es viņus nemaz kā vīriešus neuztveru.
18.05.2012 10:04 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tas iedalījums vīrišķīgie un rozā kreklos ir pārāk stereotipisks. Tāpat, kā stereotips, ka visas blondīnes ir stulbas un bezgaumīgas. Tā nav. Ne jau matu krāsā vaina- vaina ir stilā, koptēlā un tad ir vienalga- melni, sarkani vai blondi mati. Tāpat ar vīriešiem. Man pašai ļoti patīk vīrieši rozā kreklos un pieguļošās biksēs (kvalitatīvās nevis tirgus variantā), ja tie ir gara auguma, ļoti slaidi, sportiski puiši, protams, ar nosacījumi, ka koptēls, tai skaitā frizūrā un viss pārējais ir gaumīgs. Visādas krellītes, ķēdītes, solārijā nocepināta āda vai pārbalināti mati gan riebjas. Tie čaļi bildē šīs diskusijas sākumā ir bezgaumīgais piemērs. Bet arī meitenēm ir tāpat-ir sapucētās gaumīgās un sapucētās bezgaumīgās.
17.05.2012 23:44 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Var būt vīrišķīgi arī tie, kas šad tad aiziet uz solāriju un vispār in general par sevi tomēr rūpējas vairāk par latvju vidējo padušbižu īpašnieku. Protams, jāprot atrast zelta vidusceļš arī rūpēs par izskatu, pārcepšanās nav skaista neviena dzimuma gadījumā (šis izklausās tā, it kā dzimumi būtu kādi padsmit haha :D ). Viss ar mēru, bet es tomēr esmu par piedomāšanu pie izskata.
17.05.2012 23:38 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
negribeetu viirieti, kas izlieto manus sejas kreemus, nesaa manas salliites un lieto manas nagulakas un aiznjemaas no beerna hello kitty jostu. brrrr...
17.05.2012 23:26 |
 
Reitings 141
Reģ: 17.05.2012
es nekad nespētu uzvilkt rozā kreklu, manuprāt gejiski..
17.05.2012 21:52 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Vispār viņi tiešām nav geji? :D Jo vienīgais tāds, kuru zinu ir gejs. Ar visu solārija iedegumu, rozā kreklu un spīgulīšiem.
17.05.2012 21:45 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Neko neuzvilks tie, kuriem ir bail no citu viedokļa. Runa taču nav tikai par kaut kādu pārspīlētu solārija iedegumu, rozā kreklu un balinātiem matiem. Ir vīrieši, kuri vienkārši nekad neko interesantu neuzvilktu. Starp citu, pēdējie man ļoti nepatīk. Neciešu, ja vīrietis vispār nepiedomā pie stila un velk to, kas pagadās un ir ērts.
Kāda tam varētu būt saistība ar audzināšanu? Vispār kādēļ sievietes tā drīkst ģērbties, ja tas ir bezgaumīgi? Godīgi sakot, neredzu atšķirību dzimumos. Abiem šāds "stils" kā tajā pirmajā bildē izskatās atbaidoši.
Es noteikti šādu tendenci nevaru novērot ielās. Kā arī, man patīk nedaudz sievišķīgi vīrieši. Nezinu vai būtu ar tādu kopā, bet vispār man patīk, taču tas neietver "saldo" izskatu.
17.05.2012 21:43 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Piekrītu, ļoti daudz šādi tipāži ir redzami uz ielām. Bet meitenes, ja ir, tad tādas pašas arī ir pārsvarā redzētas.

Iemesls? Uzmanības trūkums, nespēja ''iekļauties'', bērnībā apcelti, kompleksu nomākti... Daudz kas var būt. Iespējams, uzskata, ka tikai tā kļūst skaisti.
17.05.2012 21:42 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Vnk tagad domāju referata temu kursam "Sociāla identitāte", tāpēc tā peros par šo tēmu, jo to būtu vērts apskatīt.

Tā jau man ir vienalga, kā kas ģērbjas, vnk tā ir novērota tendence pedeja laika
17.05.2012 21:27 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Mani vairāk interesē, kāpēc, tādi puši izvēlas tādu ārieni. Vai tā ir ģimenes audzināšana(rakstura īpatnības, audzināšana, attiecības bērnībā ar tēvu/māti), vai pārlieku liela skriešana pakaļ modei(izrādīšanās, gaume, uzmanības pievēršana, kompleksi) Tas taču ir atkarīgs, cik vīrišķīgs ir vīrietis. Kāpēc ir i, viena daļa, kuri nekad neuzvilks neko tadu ari 18, 20 gados, pat ja visi apkārt tā staigātu, jo uzskata, ka izskatītos gejiski, bet otra daļa tā ģērbjas. Saka jau, ka tas, kā mēs izskatāmies ārēji parāda katra iekšējo pasauli.
17.05.2012 21:25 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Zane,
es zinu vismaz 2 chalus, kuri ir armija, bet velk roza maikas un viens no viniem ari cepas solarija :D
Ta ka, ir ari tadi friiiki :D Sexigi jau ir, bet tas liek domat, ka armija iet tikai statusa del :D
17.05.2012 21:18 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Aww, samīlējos Queen puišos! Nu tik forši! :)

Nez, man arī nepatīk rozā krekliņos puiši ar matiem, kuriem nedrīkst pieskarties, bet nu patīk, ja piedomā pie tā ko velk mugurā, kaut vai spilgtas drēbes, solārijs atļaujams, ja tiešām jūt nepieciešamību. Labāk tāds, nekā tāds, kurš uzvelk pirmo ,kas skapī un nejēdz saģērbties atbilstoši situācijai.


Bet vsp man patīk tādi bad boy stiliņa puiši! Rozā krekliņā neviens mani neuzrunās, jo vnk neizskatās pievilcīgs manās acīs!

17.05.2012 21:10 |
 
Reitings 436
Reģ: 06.03.2012
Nē, ar douchebags man nav pa ceļam. Atzīstu,interesanti tipiņi,kā mīļoto cilvēku noteikti negribētu,bet pieļauju,ka ar tādu varētu kopīgi iet ķemmēt veikalus, gan drēbju,gan kosmētikas. :D
17.05.2012 21:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits