Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nogurums...

 
Reitings 188
Reģ: 08.04.2012
Meitenes, kā lai saņemās,ja visu laiku tu centies,centies,dari,dari, bet tāpat nekas nesanāk un tu jau esi noguris reāli ko darīt...
Vai jūs beigās atmetat ar roku, vai tomer spiežat no sevis ārā VĒL vairāk,cik nu ir atlicis?
04.05.2012 12:02 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Nu tas ir atkarīgs no jomas. Ja tā ir skola vai darbs, es daru maksimumu un cīnos, cik spēju, jo es zinu, ka gribu panākumus/naudu/zināšanas vai tml. Ja atlicis ir nedaudz, kā saki - protams, lieta jāpabeidz, pēc tam būs gandarījuma sajūta, pabeigtība, tā ir tāda būtībā cilvēkam nepieciešama sajūta, citādāk ja visu tā atstāt pusceļā, nekur tālu jau nevar aiziet. Vienkārši nostādi mērķi - man ir tas jāizdara un es to izdarīšu tādā un šitādā laika periodā. Un soli pa solim ej uz to, netērē vairāk enerģijas vai emociju, cik nepieciešams, tomēr dari tieši tik, cik vajag. Regulē atdevi un pabeidz iesākto.
Attiecībās ar cilvēkiem man ir bieži vienalga - cilvēkus netaisos mainīt, ja kaut kas strādā - lieliski, ja nē - nu neko darīt. Kā saka - pirms vēlies, lai kāds mainās, padomā par to, ko vajag mainīt sevī. Un tad top skaidrs, cik grūti ir izmainīt otru.
04.05.2012 12:13 |
 
Reitings 188
Reģ: 08.04.2012
Tas saistīts ar darbu. Reāli man liekas, es cīnos,daros,bet sajūta,ka tas viss ir kaķim zem astes un vienkārši vairs negribas neko darīt,negribas censties, vienkārši atmest ar roku...
04.05.2012 12:25 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Ļoti iespējams, ka viss ir tieši tā - kaķim zem astes! Ja tik izmisīgi neko negribas darīt, tas iespējams tiešām nav jādara. Ja neredzi lielo kopainu, mērķi, sevis piepildīšanu tajā un tas ir ilgtermiņā. Ja ir iespēja - maini darbu! Darbs vispār ir ļoti nozīmīgs aspekts cilvēka dzīvē, manuprāt, jo Tu to dari visticamāk katru dienu, tātad nepārtrauktā procesā sevi realizē un progresē tajā (vai pretēji - regresē), tāpēc mocīties bezjēgā ir pasiznīcinoši.
04.05.2012 12:54 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Vari minēt kādu konkrētu piemēru?
Es nespēju iedomāties, ko es tādu varētu darīt un darīt un galu galā bez rezultāta tā, ka tas būtu kaķim zem astes
Varbūt bērnībā esmu mācījusies adīt vai tamborēt un beigās sapratusi, ka tas nekam neder :D
bet darbā... nu nezinu
04.05.2012 13:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits