Ja mana prieksnieciba uzzinatu...

 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Gribas uztaisit jautru diskusiju par smiegligiem atgadijumiem darba vieta - iz temas " ja mana prieksnieciba uzzinatu"!

Es, skirojot ienakoso pastu, dazreiz nezinu, kuram isti to paradreset (mums strada looti daudz darbinieku) un, ja izskatas kaut kas nenopietns, tad es tas vestules izmetu ara! Ja mana prieksnieciba uzzinatu, tad drosi vien es dabutu rajienu, jo pec ieksejiem noteikumiem neko nevar mest ara!
Vel man ir jaafailo dazadas nebutiskas atskaites pa kompanijam. Un dazreiz atnak atskaite no kadas jaunas kompanijas (prieks kuras jataisa mape). Un ko es izdaru? Nu protams, ka mapi neuztaisu, kkur nobazhu un pec menesa - izmetu ara!
Jums ari ir kadas smiekligas izdaribas darba?

Es kad LV stradaju no darba dazreiz nemu tualetes papiru, kad majas bija beidzies un bija slinkums iet uz veici! Haha!
12.04.2012 17:51 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
dejojusi (lekajusi) uz deju automata darba laikaa darba noliktavaa, kolegjis uzstellejis bija:D
Nu vel kadu filmu esmu noskatijusies pa kluso, kamer neviena nav.
Bet taa jau godigi :)
16.04.2012 15:40 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
es nesaprotu - tās pildspalvu nesējas mājās uz sienām raksta? Es pildspalvas lietoju tikai darbā, vai skolā un viss. somā dažas stāv un ar to pietiek.
mans nedarbs, ja to tā vispār var nosaukt (jo baigi vainīga par to nejūtos) ir pēc darba reizēm palikt ilgāk un ar kolēģiem patukšot skapītī noslēpto vinčiku. Priekšnieks gan ir tā diezgan pret alkoholu, jo ir noteicis pat, ka dzimšanas dienās galdā sulas vai kafijas, nevis alko jāliek.
16.04.2012 17:17 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Dorota - nē, nerakstu uz sienām! :D Es vienkārši esmu pildspalvu māns! Man nekas nepietiks ar 1-2 pildspalvām. Ir maz pildspalvu ar kurām man vispār patīk rakstītun man patīk tās mainīt ik pa laikam.
16.04.2012 20:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits