Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ja mana prieksnieciba uzzinatu...

 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Gribas uztaisit jautru diskusiju par smiegligiem atgadijumiem darba vieta - iz temas " ja mana prieksnieciba uzzinatu"!

Es, skirojot ienakoso pastu, dazreiz nezinu, kuram isti to paradreset (mums strada looti daudz darbinieku) un, ja izskatas kaut kas nenopietns, tad es tas vestules izmetu ara! Ja mana prieksnieciba uzzinatu, tad drosi vien es dabutu rajienu, jo pec ieksejiem noteikumiem neko nevar mest ara!
Vel man ir jaafailo dazadas nebutiskas atskaites pa kompanijam. Un dazreiz atnak atskaite no kadas jaunas kompanijas (prieks kuras jataisa mape). Un ko es izdaru? Nu protams, ka mapi neuztaisu, kkur nobazhu un pec menesa - izmetu ara!
Jums ari ir kadas smiekligas izdaribas darba?

Es kad LV stradaju no darba dazreiz nemu tualetes papiru, kad majas bija beidzies un bija slinkums iet uz veici! Haha!
12.04.2012 17:51 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Dorota - nē, nerakstu uz sienām! :D Es vienkārši esmu pildspalvu māns! Man nekas nepietiks ar 1-2 pildspalvām. Ir maz pildspalvu ar kurām man vispār patīk rakstītun man patīk tās mainīt ik pa laikam.
16.04.2012 20:19 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
es nesaprotu - tās pildspalvu nesējas mājās uz sienām raksta? Es pildspalvas lietoju tikai darbā, vai skolā un viss. somā dažas stāv un ar to pietiek.
mans nedarbs, ja to tā vispār var nosaukt (jo baigi vainīga par to nejūtos) ir pēc darba reizēm palikt ilgāk un ar kolēģiem patukšot skapītī noslēpto vinčiku. Priekšnieks gan ir tā diezgan pret alkoholu, jo ir noteicis pat, ka dzimšanas dienās galdā sulas vai kafijas, nevis alko jāliek.
16.04.2012 17:17 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
dejojusi (lekajusi) uz deju automata darba laikaa darba noliktavaa, kolegjis uzstellejis bija:D
Nu vel kadu filmu esmu noskatijusies pa kluso, kamer neviena nav.
Bet taa jau godigi :)
16.04.2012 15:40 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es neko tādu darbā nedaru, nu vienīgi sēžu cosmo lapā šad un tad un facebook, to nezina mans priekšnieks, bet viņš zina, ka darba laikā mācos, tagad pat kursa darbu rakstu, bet neko nesaka, jo ja man citu nav ko darīt, un darbs nav iedots, tad varu mierīgi mācīties.
16.04.2012 15:25 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
neko traku vai sliktu neesmu darbā darījusi, lai būtu bailes no priekšniecības. Zīmuļus un pildspalvas mums reizēm iedala, lai nesam mājās.
Vienu reizi gan izbesīja, ka kolēģei kkas zvanās un parasti tās ir paziņas, tad nenoturējos un pacēlu un noliku klausuli, pēc tam zvanīja cita kolēģe un teica, ka viņai zvanīja un sūdzējās, ka nometa klausuli. tad sajutos riebīgi. :(
16.04.2012 15:04 |
 
Reitings 168
Reģ: 22.09.2009
Kad strādāju viesnīcā dažreiz kādu tualetes papīra rullīti paņēmu, bet darba pienākumus pildīju godprātīgi tomēr.
16.04.2012 14:03 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Member, kāpēc neiet? Reģistrāciju neviens tāpat nepārbauda, to jāveic, lai nenojuktu dokumentu numuri un būtu iespēja ātri apskatīties, piemēram, par ko ir rēķins nr.5. Dokumentu numurus un saturu es zinu no galvas, tāpēc kavētā reģistrācija darbu nekādi neietekmē. Strādāju ļoti mazā uzņēmumā un šādas lietas ir tikai manai ērtībai. Tā kā nejūtu pēc tā nepieciešamību, reizi pusgadā vienkārši papildinu dokumentu tabulu ķekša pēc. Un tas nekādi nav saistīts ar darba kvalitāti vai izpildes termiņu.
16.04.2012 13:33 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Neko pārāk šausmīgu neesmu darījusi, esmu bijusi kārtīgs darbinieks. Esmu kādreiz paņēmusi kādu pildspalvu, bloknotu vai lapiņas uz mājām, taču arī ne jau kaudzēm.
Mani drausmīgi kaitina cilvēki, kuri sola, kaut ko izdarīs, bet to nedara vai neizdara laikā. :D It sevišķi, ja no viņiem ir atkarīgs arī mans darbs.
16.04.2012 13:26 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
Un mana dokumentu reģistrācija ir apstājusies jau pus gadu atpakaļ



un turpinajumā

Bet neskatoties uz visiem šiem "nedarbiem", savu darbu vienmēr izdaru kvalitatīvi un laikā.




Kaut kā kopā neiet :)
16.04.2012 12:31 |
 
Reitings 345
Reģ: 21.07.2010
Es brīvākos brīžos netā kādu grāmatu palasu, reizēm priekš mammas kādu pildspalvu nočiepju, reizēm pusdienas laikā čut ilgāk palieku, vai ko krāsainu savām vajadzībām padrukāju, bet tādu neko pārāk šokējošu gan nedaru..

Man sirdsapziņa neļautu neko pārāk ekstrēmu darīt.
16.04.2012 10:55 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Lielākais ļaunums, ko esmu nodarījusi ir pasta neizsūtīšana konkrētajā dienā, bet dienu vēlāk (jo pastā parasti ir pagaras rindas un katru dienu tajās stāvēt ir diezgan apnicīgi). Vēl dažkārt ir dienas, kad nespēju koncentrēties darbam, tad sakrāmēju mapes uz galda un, ja kāds iet garām manam aizgaldam, norūpējusies lūkojos PC ekrānā un izliekos ko neizprotamu lasot, kamēr sēžu šeit vai meklējot sev interesējošu info. internetā. Bet tā kā man darbs tā kā tā ir jāizdara, tad dažkārt sanāk pasēdēt pēc darba laika dēļ šādiem slinkuma mirkļiem.
Vēl dažkārt izdrukāju kādu ēdiena recepti vai apģērba dizainu uz krāsainā kopētāja, bet ceru, ka neviens nabagāks no tā nekļūs! :)

Es arī nespētu darbā mest ārā vēstules u.tml., jo tas, manuprāt, ir bezatbildīgi un ļoti nesmuki!

Kopumā man ļoti patīk šis darbs un es neriskētu, lai to zaudētu vai sabojātu labo priekšstatu par sevi, jo man ir jauki kolēģi, salīdzinoši laba alga un citi papildus bonusi.
16.04.2012 10:14 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
tas vismaz agrāk neškita nekas tragisks, tagad gan mēginu laboties tā pa riktīgo, arī nekavēju vairs darbu. Bet slinkoju un mēdzu sedēt šeit, tas gan :(
16.04.2012 09:43 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Es arī kādreiz metu prom nenozīmīgas vēstules, laikā neaizsūtīju korespondenci un pat kādreiz izmetu kaut ko nevis ienākoso, bet pat izejošo, ko vajadzēja kaut kur sūtīt pa pastu, jo bija slinkums. Pie tam, vadība vienreiz atrada gadu vecu neaizsūtītu aktu, tiesa gan tas nebija ļoti svarīgs un aizsūtīts pa faksu. Vel vienreiz pazūdu uz vienu nedēļu ieprieks nebridinot. Brinos tikai par vienu - kā mani neatlaida, bet man bijis vislabākais šefs pasaulē. Un pēc tiem izgājeniem mēginaju stradat labāk un pildīju daudz pienākumu ārpus sava darba, lai vismaz savā priekšā nogludināt vainu. Zinu, ka tas viss izklausās šausmīgi un ārpus kaut kādām ētikas un atbildības normām.
Bet tas bija sen un tagad vienīgais ko dažreiz daru - neaizsūtu kaut ko mazsvarīgāku laikā, bet vienmēr tomēr aizsūtu maksimali pēc paris dienām, un neko vairs nekur nemetu.
Pildspalvas, blociņus ņemu no darba, bet kad darbā kaut kas pēkšņi beidzies, varu arī pati nopirkt darbam !
Kavēu kādas minūtes vienmēr, bet kad nekur nav jāsteidzas, mierigi palieku darbā pec darba, tāpēc
16.04.2012 09:41 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
Bik sašausminājos šo lasot, nekomentēšu .
16.04.2012 06:48 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Jaasaka godiigi,ka man arii palika jociigi lasot visu...!Manaa daraa arii augli nav lieli...Visi vecie ,slimie cilveeki taapat nomirst!Tomeer es tiesaam straadaaju ar sirdi un dveeseli, iedomaajoties vien to milziigo summu meenesii,ko cilveeki maksaa par apruupi-nevaru ,vienkaarsi sirds nelauj straadaat slikti!Domaaju ,ka staadaatu arii labi citaa iestaadee-tas jau ir asiniis!
Es arii zinu gadiiumu,kur loti bagaatai sievietei iepatikaas maasu paliidze , aicinaaja straadaat peec tam privaati par loti ,loti labu samaksu-brauca arii kopaa visos celojumos ar so cilveeku!
Atceros arii Hawaii sievieti ,kura kluva par millionaara sefu tikai taapeec ,ka loti labi taisiija eest savaa darbvietaa-nopelniija ar savu darbu so izaugmi ,savaa zinaa!
Nevajag splaut Dievam aciis!Es domaaju ,ka tiesi Amerikaa iemaaciijos iisti staadaat!Noteikti ir lielaaka atbildiibas sajuuta!
16.04.2012 02:21 |
 
Reitings 4
Reģ: 16.04.2012
Nu meeginu peec iespeejas aatraak aizshmaukt prom, pirms oficiaali darba diena beidzas :D Straadaaju veikalaa, taadeelj mums peec mainjas ir jaauzkopj tas veikals, tad taados briizhos vienmeer censhos dariit peec iespeejas ko vieglaaku - iznest miskasti (apmeeram 10 min), noslauciit kasi un lentu (arii savas 10 - 15 min ). Vienkaarshi aatri kjeros klaat tam darbam, kas nav kjeepiigs un kuru var ievilkt uz ilgaaku laiku :D
16.04.2012 01:24 |
 
Reitings 394
Reģ: 26.08.2010
Ta ka mana maate ir -darba devejs. Man visu so purina lasit, jo atceroties kaa vina ir ciinijusies ar visiem tiem-tualetes papiiru, degvielas talonu uc zagljiem-godigi sakot shermulji metas!!!! Protams, kad ir bijusas kolektiva ballites un visi kopigi ir darijusi kadas mulkibas offisa telpas tas ir jautri utt!!! Manuprat -zagsana.. taa ir tada nepiedodama lieta. VIss dziive reiz nak atpakal!:))))
15.04.2012 23:57 |
 
Reitings 140
Reģ: 29.01.2009
Aly, ja tev tik vāji nervi, ka jādara kaut kas tik pretīgs citam cilvēkam un vēl par to jāsmejas, tad varbūt problēma ir tevī nekā citos cilvēkos. Es arī esmu strādājusi apkalpojošā sfērā, un ļoti bieži gadījās apkalpot visādus riebekļus, bet man nekad dzīvē nav ienācis prātā darīt kaut ko tik pretīgu,lai arī cik ļoti es esmu bijusi nokaitināta. Parasti pasmējos un laidu gar ausīm vai smagākajos gadījumos dusmojos un iekšēji vārījos, bet neviens no malas to nekad neiedomātos. Un jā, iedomājies, ja cilvēks maksā par kafiju, tad tavs pienākums ir pienest viņam to karstu nevis aukstu, jo viņš par to maksā naudu. Protams, neesam mēs visas nekādas svētules un laiku pa laikam pa kādam mazam grēciņam izdaram, bet nu ne jau tik ļaunus un pretīgus kā tu (izskatās vēl, ka lepojies ar to). ej ārstē nervus.
Arī vēstuļu mešanas ārā man liekas stulbas, es pieļauju, ka savam darba devējam tādā ziņā esat sagādājušas ne mazums sīku ķibeļu, bet tas nabags droši vien novēla uz Latvijas pastu. Un tām, kas te par darba devēju attieksmi runā, nu ziniet, man ģimenē ir vairāki darba devēji un secinājums ir tāds ka lielākā daļa potenciālo vai esošo darbinieku ir pilnīgi lohi un paši izraisa tādu attieksmi pret sevi un citādu arī nav pelnījuši. Man nav gadījies strādāt vietā, kur pret mani būtu pretīga attieksme, jo vienmēr cenšos visu izdarīt kārtīgi, tāpēc pat īdzīgākajiem darba devējiem nav biijis iemesla slikti pret mani izturēties.
15.04.2012 22:45 |
 
Reitings 74
Reģ: 07.06.2011
1)Kad man bija 17, straadaaju mazaa paartikas veikalinaa. Kad gribeejaas eest, aizgaaju pie noliktavas darbinieka, kas arii bija labais calis biski vecaaks kaa es, iesleedzaamies noliktavaa un paeedaam kaartiigi.

Vienreiz bija Jaanu vakars , straadaaju veel sajaa pasaa veikalaa, visiem gribeejaas aatraak maajaas, prieksnieciibas nebija, izleemaam, ka veilaku aizsleegsim un uz durviim uzlikaam ziimiiti - atvainojamies par sagaataatajaam neertiibaam.

2)Kad man bija 18, straadaaju maximaa par kasieri, dazreiz nebija naudas, lai tiktu uz maajaam, un naacaas tad no kases panemt.
15.04.2012 21:50 |
 
Reitings 583
Reģ: 29.01.2009
Cataleya, man prieks par lieliskajiem veiksmes stāstiem, bet kompānija, kurā es strādāju diemžēl izaugsmes iespēju nav un vadība (tiešā) ir demotivējoša un situācijās, kad es norādīju uz nepilnībām, biju tā vainīgā, jo ko es iedomājos - kritizēt cilvēka ar n-to gadu pieredzi darbu. viss ko ar to vēlos pateikt - vadība spēlē ļoti lielu lomu darbinieku attieksmes veidošanā pret darbu. man darbā stāv izkārtne ar saukli, kas latviski tulkotos apmēram šādi - mēs esam spoguļa attēls tiem, ko mēs vadām. žēl, ka tā tur ir tikai izkārtne :D
15.04.2012 21:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits