Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mobings augstskolā

 
Reitings 155
Reģ: 03.12.2012
Sveikas.
Gribēju pajautāt, vai kāda ir saskārusies ar augstprātību kādā no Rīgas augstākās izglītības iestādēm, kad kāds kursa biedrs jūs diezgan nepamatoti aizskar, sakot, ka jūs dzīvojat laukos, čuhmahijā, pretīgā krimiķu pilsētā, jo redz, tā neesot Latvijas galvaspilsēta, kur norisinās visi svarīgākie notikumi. Īstenībā mani tas no sākuma neuztrauca, bet, ja tas atkārtojas jau vairākas reizes, vienkārši paliek pretīgi, jo nekādos laukos vis nedzīvoju, bet gan vienā no bijušo rajonu centrālajām pilsētām. Tādēļ liekas diezgan stulbi, ka rīdzinieks, ar kuru studēju vienā kursā, izsmej tādas vietas kā Ventspils, Liepāja, Ogre, Aizkraukle u.c., kuras esot nožēlojami zemes pleķi. Tomēr mums, nerīdziniekiem, tās ir vietas, kurās esam piedzimuši, absolvējuši vidusskolu un aizvadījuši labākos brīžus dzīvē. 1. kursa students, kuram jau tuvu pie 30 gadiem rīkojas kā pusaudzis, šādi apliekot savus biedrus. Vēlējos noskaidrot, kā, jūsuprāt, reaģēt šādās situācijās - ignorēt, vai tomēr pateikt arī kādu skarbāku vārdu, lai šī augstprātības un sevis pārākuma demonstrēšana izbeigtos?
12.03.2014 19:00 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
nu ko jūs, kurus apceļ nevarat par visiem šito brīnumu nolikt pie vietas?
12.03.2014 19:04 |
 
Reitings 479
Reģ: 04.07.2013
Ja līdz saviem gadiem vēl nav nācis pie prāta- tad nenāks. Ignorē un viss.
Es pati arī esmu no Rīgas, bet nekad neesmu nevienu tā aizvainojusi un pat iedomājusies kaut ko tādu. Tiešām pretīgi.
12.03.2014 19:04 |
 
Reitings 339
Reģ: 23.11.2013
Es grupā vieniigā esmu no Rīgas, un nevienu apcelt man nav sanācis. Vispār, intereanti, ka kāds Riigu liek augstāk par citu pilsētu. Šo parādiibu es nekad nespēšu saprast!

Esot Tavā vietā, es nopietni parunātu ar šo cilvēku, ja vajag, arii skarbākos toņos, jo nu.. pilsēta? wtf.. Kāda starpiiba no kurienes katrs nāk, ja jau visi kopā iet uz vienotu mērķi caur augstskolu?!
12.03.2014 19:05 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
Kādu reizi pateikt var, bet pārdomāti, lai nesakūdītu uz stulbībām vēl vairāk. Laid gar ausīm pamatā. Stulbus cilvēkus nepāraudzināsi.
12.03.2014 19:06 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Es aizvien vairāk brīnos,ka augstskolās notiek tādu bērnudārza līmeņa izgājieni!!!

Nē,man pašai nav nācies ar neko tādu saskarties. Ja man ko tādu pateiktu,es diezgan ātri tādam cilvēkam muti aizbāztu ar šiem "gudrajiem izteicieniem" un "dziļo domu gājienu".
12.03.2014 19:09 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nekas.. vienreiz viņš dabūs pa ''jēbeli'' un ātri mainīs uzskatus :D
12.03.2014 19:10 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Rīgā dažbrīd un dažviet ir lielāki lauki nekā citās Latvijas mazpilsētās. Katrā ziņā tavs kursabiedrs ar inetelekta līmeni noteikti neizceļas, man vienmēr smiekli nāk par tiem lielajiem rīdzeniekiem, kas stutē degunu augšā tikai tāpēc, ka tur piedzimuši :)
12.03.2014 19:11 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Es aizvien vairāk brīnos,ka augstskolās notiek tādu bērnudārza līmeņa izgājieni!!!

Notiek, notiek, arī pati saskāros, tikai par citu tēmu.
12.03.2014 19:11 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Mjā,laikam jau nav ko brīnīties. Augstskolas vairs nevar uzskatīt par pieaugušu cilvēku izglītības iestādi.

Atceros,ka kādu laiciņu atpakaļ, draudzene stāstīja,ka viņas māsu kursā 2 meitenes apsmējušas tikai par to,ka viņai nav bijis Acer, Asus vai cita zināma brenda dators, bet mazāk dzirdēta. WTF?
12.03.2014 19:15 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Varbūt Tu viņam patīc?


Bet vispār viņam nav pilns pukstenis. :D

Var jau riet viņam pretī, bet ja Tu nepratīsi pateikt ar sarkasmu, bet ne rupji, tad nav jēgas. Jo cilvēkus ļoti aizskar, ja nesaka viņiem rupji, bet viņi saprot, ka par viņiem smejas. Ja tā pratīsi, tad būs ilgi miers, ja ne tad labāk ignorē.


Ir cilvēku grupa, kas apceļot citus mēģina pacelt savu pašapziņu. Piemēram, paskat, viņa lauķene, bet es tāds smalks rīdzinieks.

Ja pateiktu šajā gadījumā viņam, jā es no dziļiem laukiem. Un? No manis nesmird pēc govs un mēsli matos nekarājās, kamēr no Tavas mutes tas viss birtin birst.

Viņš būtu uz pauzes. Cik ilgi nevaru pateikt.


Man ir grūti sniegt te konkrētu versiju, jo es esmu cilvēks, kam vieglāk ir pateikt domu nekā to uzrakstīt īsā versijā. Ceru, ka saprati ko domāju, ja,nu, kaut ko vēlies droši raksti vēstuli un neļauj nevienam sevi apbižot! :)
12.03.2014 19:15 |
 
Reitings 155
Reģ: 03.12.2012
Paldies. Noteikti ņemšu vērā jūsu ieteikumus. Vispār, ja tā padomā, tad mani mazāk satrauc tas, ja kāds šādi cenšas aplikt mani - vairāk sāpina, ja šādi runā par kādas konkrētas pilsētas vai novada iedzīvotājiem, starp kuriem ir arī mani draugi vai ģimenes locekļi, un kuri noteikti nav tādi, kā par viņiem izsakās. Katrā LV nostūrī var atrast visādus dīvaiņus, bet tāds laikam tādu atrod un pēc tam spriež par visiem, atsaucoties uz kāda pamatskolas absolventa līmeņa cienīgiem izgājieniem. Svarīgi būtu atcerēties, ka, nomelnojot atsevišķus Latvijas reģionus, mēs nomelnojam paši savu valsti, tostarp sevi.
12.03.2014 23:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits