Šķirties vai nē?

 
Reitings 11
Reģ: 29.01.2009
Pašlaik dzīvoju ārpus LV, man nav neviena kam izkratīt sirdi un ja godīgi, negribu arī nevienam uzplīties, esmu izvēlējusies šādu dzīvi un vai nu to pieņemu vai nu mainu, bet gribētos dzirdēt jūsu viedokli. Ar vīru esam kopā vairāk kā 5 gadus un problēmas jau ir bijušas vienmēr, kā jau vairākums pāriem. Mans vīrs lieto alkoholu katras brīvdienas un ja godīgi man pat citreiz nav nekas pretī, bet tā uzvedība, viņš neprot apstāties, dzer līdz tādai stadijai ka knapi var tikt līdz gultai un runā visādas muļķības, esmu nogurusi katru reizi ar to cīnīties, negulētas naktis, asaras un konflikti. Mans tēvs ir alkoholiķis es visu bērnību noskatījos, kā mana mamma cīnās ar viņu, un tagad pati esmu izvēlējusies tādu vīru. Es zinu, ka varbūt citam tā nav problēma, jo tās taču ir brīvdienas un daudzi varbūt tā atpūšās, bet uzskatu ja cilvēks nemāk dzert un nemāk uzvesties, tad viņš nedrīkst dzert, bet vai tad es varu ko aizliegt? Esam vairākkārt runājuši par to, bet labošanās notiek maksimums 2 nedēļas līdz kādiem atkal svētkiem. Es vēlos nopietnas attiecības, es vēlos ko vairāk, lai mēs savu brīvo laiku pavadam kā savādāk. Zinu, ka pašai vien tas ir jāizlemj, bet arī nezinu kā būs pareizāk.
09.04.2012 18:52 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Amanda, es Tev ļooti iesaku izlasīt grāmatu "Sievietes kas mil par daudz" (vari viņu lasīt no maniem dokumentiem https://docs.google.com/open?id=0Byx9CXJUx6ltdU5oRjNvTDJMbDg onlaine vai novilkt). Man ļoti palīdzēja. Tiesa, man nebija problēmas ar alkoholiķi, bet šī gramata ir kā radīta aŗī alkoholiķu līdzatkarīgajām meitenēm :) Turies, Tev pašai jāiemācās mīlēt sevi un jāsaprot, ka šis nav tas cilvēks ar ko dzīvot šo dzīvi kopā :)
09.04.2012 19:39 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nelasiju so diskusiju, bet skiries.ja reiz ko atdu veido.
09.04.2012 20:33 |
 
Reitings 394
Reģ: 26.08.2010
Ari manai dradzenei bija problemas ar viru-alkaholiki. Bijamjau divi mazi berni, stradaja viena pati, virs cauram dienam dzera. Un tas vilkas gadiem. No situacijas izklut bija loti gruti, bet visu mainija diena, kad vina pateica, ka aiziet. Taja bridi virs saprata cik talu ir izlaidies un taja pasa diena parstaja dzert. Man nav ne jausmas vai vins ar savu apnemsanos to panaca, vai ludzapalidzib dziedniekiem. No tas pasas dienas jau 3 gadus nepiliti nav pagarsojis, strada un visi ir laimigi!
Nezinu ko tev ieteikt-varbut pabaidi ar aiziesanu, izrunajies nopietni, kad vins ir skaidra!
09.04.2012 20:36 |
 
Reitings 394
Reģ: 26.08.2010
P.s.Amanda.. arii tava bilde seit neliecina, ka dzivo laimigu dzivi sobriid.
09.04.2012 20:37 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Es tādu nebūtu apprecējusi,jo attiecībā pret alko man ir ļoti stingrs viedoklis un es negribu un nevarētu būt kopā ar dzērāju.Protams,pilnīgi atturībnieki ir retums,taču ir atšķirība vai cilvēks iedzer vienu vīna glāzi viesībās vai arī,atvainojos,''pieliek mūli'' katru nedēļas nogali un sauc to par izklaidi.
Protams,tev pašai jāizlemj,taču es ietu prom.Nebūtu viegli,bet esmu droša,ka nebūtu jānožēlo.
09.04.2012 20:41 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Ej prom!
09.04.2012 21:15 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Piekrītu vairākumam meiteņu šeit, bet itīpaši emanuelles komentāriem! Tur ir patiesība. 25 gadi vēl nekas nav, tas ir tikai starta posms. Nenoliec sevi zemāk par akmeni. :)
09.04.2012 21:39 |
 
Reitings 60
Reģ: 23.03.2012
Man lidziga situacija bija,bet ta bija mana pirma milestiba,mileju tik stipri,ka no sakuma pat nesapratu ,ka velak bus tik slikti ! Kad vinjam viss sakas tusinjos ar aliniem,kokcikiem..talak laikam ejot kautkas stipraks piemeram hektors,snabis,latvijas balzams utt..Ta bija vinja ikdiena,vienmer ieejot istaba redzu dzeram stipros dzerienus lidz nonaca smaga stavokli un jau ir cita pasaulite,lai vinjam vieglas smniltis...smagi bet...es pat nezinu ,ka lai izskaidro pagatnes sajutas,bet es savam ienaidniekam to nenovelu : pazaudet miljoto cilveku tik atri un drausmigi,kurs pasha spekiem bendeja sevi ar alko palidzibu.
Tev Amanda ... Varu teikt tos sausmigos vardus,kuri tev nav ipasi patikami,bet labak ej no vinja prom,tikai ,lai tu sevi pasargatu,jo talak ,jo trakak bus.
09.04.2012 22:04 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
25 nav JAU, tie ir TIKAI ;) Saņemies, ārzemēs ļoti daudzas jaunas latviešu sievietes dzīvo vienas. Es personīgi pazīstu vairākas. Ja ir dzeršana, tad tā nebeigsies. Turklāt, nereti dzeršanai nāk klāt sieviešu mīlēšana utt Skumji, bet fakts. Labi, ka nav mazie, jo vot tad būtu dimbā! Ej prom kamēr vari.
09.04.2012 22:07 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man bija loti nepatiikami klausiities viira pazinaa,kurs nesen atbrauca no Latvijas-bija kaadu laiku tur apciemot draugus ,radus pazinas...!Vins teica,ka agraak taa nemaz neesot kritis aciis tas alkoholisms,bet tagad Vecriiga paarveertusies par kaut kaadu "Prieka maajas variantu".Visi -angli somi ,zviedri,viss iespeejams, arii amerikaani ,izmanto leeto meitenu pakalpojumus un iedzert leeti un daudz!Tik zeel...!
09.04.2012 22:43 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Man liekas, ka tu raksti par mani.
man tieši tas pats_ sākumā kad sākām dzīvot kopā draugs tik ļoti nedzēra, tagad kad esam ārzemēs, sapazinies ar visādiem jauniegūtiem draugiem, un tik brīvdinās vienas ballītes kamēr strādāju.
Nešķiros_ jo bail būt vienai, bail ka vairs nevienu neatradīšu :( muļķīgi skan, jo man tomēr tkai 23, bet liekas, ka ir īstais cilvēks kad nedzer, bet kad piedzeras, vai atceros ko ir man teicis sadzēries, tad saprotu ka jāmūk, bet bailes atkal ņem virsroku.
labi, ka neesam precējušies.
Es nespēju tev sniegt padomu, jo pati nezinu ko darīt, bet man liekas, ka ir tomēr kāds labāks kas gaida tevi, un ceru arī mani :)
10.04.2012 00:01 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Man ir lidzigi, nav tik biezi, ka katru nedelas nogali, bet pietiekami biezi, lai tas mani beigtu nost... man ari nav neviens te arzemes ar ko izrunaties, esmu pilnigi viena un sap sirds... es varu izskirties, gribu, bet vins neiet prom... saka, ka esmu vinam istaa miil, bet tai pashaa laikaa nereali dara pari ar saviem tusiniem... kad iet kaut kur, nezvana, lai es vinam nebojaatu garstavokli.... kad atnak majas, nesaprot pat ko es psihoju... es zinu, ka jaskiras, bet vins neiet prom... dzivojam manaa dzivoklii, nezinu kaa lai aizdzen prom vinu....
10.04.2012 00:20 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Amanda, izskatās, ka tev un tavam vīram ir atšķirīgas intereses dzīvē, turklāt viņš vēl ir jaunāks par tevi, cik sapratu - tev 25, viņam 23. Tajā vecumā puiši parasti tusē līdz nelabumam un, protams, ar alkoholu. Pieņemu, ka viņam tāds tusētāju draugu loks. Man kaimiņos katru sestdienas nakti skandāls - viens uz tas pats pāris. Meitene ceļ histēriju un raud, puisis totālā pālī viņu nolamā un tad atvainojās. Viņa, protams, piedod. Bet tas tā turpinās jau mēnesi! Ja cilvēks pats negrib, tu viņu neizmainīsi. Tev ir tikai 25 gadi - Emmanuellei taisnība, īstā dzīve tikai sākās. Tu esi jauna, noteikti atradīsi kādu simpātisku vīrieti, kuram ir līdzīgas intereses, tāpat kā tev :) . Tikai meklē pareizajās vietās, lai neuzkāp uz vecā grābekļa.
10.04.2012 01:25 |
 
Reitings 11
Reģ: 29.01.2009
Tikko atnācu no darba, pateicu viņam, ka nāksies izvēlēties, vai nu viņš nedzer vispār, vai es dodos uz Latviju, man biļete ir nopirkta, teicu, ka atpakaļ neatbraukšu, viņš protams uztaisīja nopietnu seju un pateica, ka vairs nedzeršot, pateicu, kādu laiku gribu pabūt viena, tapēc pārcēlos uz citu istabu, laiks pārdomām par visu. Esmu stingri to nolēmusi, jo pirms tam runājām, ka var iedzert bet ar mēru, nu tad šodien pieņēmu lēmumu citu. Man ir spilgts piemērs ar brāli un viņa sievu, viņš arī ļoti dzēra pa brīvdienām, līdz vienu dienu viņa savāca mantas un nu jau gadu viņš nedzer un viss ir labi, uzskatu, ka ja cilvēkam ir stipras jūtas, tad viņš var mainīties.
Paldies protams visām meitenēm par padomiem. Kapēc līdz šim neaizgāju, es atradu savu atbildi, jo labā ir daudz vairāk nekā sliktā, tapēc arī esam kopā. Tusēties ar draugiem viņš agrāk tusēja, tagad tik pat kā to nedara. Ehh... nu ļoti jau daudz tie sāpīgie mirkļi ir bijuši, un protams arī labie... man ir ļoti mīksta sirds es zinu... 2 reizes mēģināju iet prom... nobijos, no jaunajiem glābējiem... un atgriezos. nu es esmu stingri izlēmusi, ja iešu prom, tad nejau pie kāda cita, bet savā jaunajā dzīvē... ar saviem mērķiem.
es zinu cik daudz sievietes cieš attiecībās, bet dažas vienkārši nevar dzīvot bez vīriešiem... un tie labie un jaukie, jau nemaz nav tik daudz...
10.04.2012 01:39 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
ne visi briivdienu dzeeraaji ir alkoholikji. daudziem tas ir veids, kaa nonjemt stresu vai arii draugu pulka ietekmee. to var meeginaat izlabot, ja atrod citu veidu, kaa nonemt stresu piem. svaru zaali, peldeeshanu utt. ja pie vainas draugi - tad tas viss paaries, kad lielaakaa dalja buus appreceejushies un apbeernojushies. bet ja vinjsh dzer taapeec, ka vinjam patiik dzert, tad tas jau ir nopietnaak. vai nu kljuusti par blaumana kristiini, kura izmisiigi censhaas izglaabt edgaru un ne vienmeer tas izdodaas vai arii ir jaasaak jauna dziive bez vinja.
hellish, esat meeginaajushi kopaa iet uz tusinjiem?
10.04.2012 01:42 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Amanda, apsveicu tevi par tādu lēmumu. Tikai esi stingra un turies pie sava, kā nekā pati saki, ka 2x jau esi mēģinājusi aiziet, bet to neesi izdarījusi. Esi gan uzmanīga pat ja viņš it kā mainās, jo pēc ilgāka laika atkal var viss aiziet vecajās sliedēs. Tā parasti ir cilvēkiem, kuriem patīk alko.
10.04.2012 02:31 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es nupat atcereejos savu francuuzieti-vina bija taads malacis!Aizgaaja ar visu beernu prom no viira -atpakal neskatoties un bija vairaak kaa 30g!!!Saaka visu no gala !Bija loti gruuti!Tomer beernins arii!Tagad biezi atceramies tos laikus-svesa valsts,neviena drauga...Es vinu tiesaam apbriinoju visaadaa zinaa!Man reizeem liekas -es arii seit esmu kalnus gaazusi!Viirs man tomeer loti paliidzeejis,atbalstiijis.Kaadreiz liekas ,ka taas meitenes ,kuras dziivo aarzemees vienas ,ir tiesaam varones!Taa ir -nav kur iisti izkratiit sirdi!
10.04.2012 10:24 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Es atvainojos, bet ko var gribēt no 23 gadus veca puiša?! Tas pat vēl nav kārtīgs vīrietis, nav vēl acīmredzot izskraidījies, iztusējies. Viņš jau ir precējes un acīmredzami vienīgais glābiņš no pārāk agras ieiešanas pieaugušo dzīvē ir piedzeršanās.
Vai tu vispār ar viņu pašu esi par to visu runājusi? Vai arī tevi vienkārši kaitina tas, ka viņš piedzeras, tu nemēģini noskaidrot iemeslus un domā tikai par sevi? Kamēr nezināsi kādēļ viņš to dara, turpināsi liet asaras.
10.04.2012 10:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits