Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dabīgās matu krāsas ataudzēšana

 
Reitings 117
Reģ: 24.09.2011
Sveikas! Cik ilgā laikā var ataudzēt savu dabīgo matu krāsu? Zinu ka teiksat, ka tas ir individuāli, bet tomēr, aptuveni? Varbūt ieteikumi, lai mati augtu ātrāk?
19.03.2012 20:12 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.01.2009
Man pagāja +/- 2 gadi. Bet man arī ir pagari mati, nu tā līdz lāpstiņām. Cik esmu dzirdējusi, tad it kā diždadžu eļļa ir laba, lai paātrinātu matu augšanu, bet pati gan neesmu lietojusi. :)
19.03.2012 20:15 |
 
Reitings 117
Reģ: 24.09.2011
aaciitis, kur to eļļu var nopirkt?
19.03.2012 20:18 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.01.2009
Kko dzirdēju, ka tajos Multilukss veikalos var. Varbūt, ka Drogās arī var. Bet pati neesmu meklējusi, tāpēc nekāku neko 100% apgalvot. :)
19.03.2012 20:22 |
 
Reitings 164
Reģ: 27.08.2009
Atkarībā cik garus gribi ataudzēt - aptuvenais garums kas izaug vienā mēnesī ir 1 cm. Tā ka vismaz pusotrs gads paies lai pagarākus matus ataudzētu (gada laikā daudz maz sakarīgu garumu var ataudzēt, ja nav iebuldumi pret īsiem matiem)
19.03.2012 20:25 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Man tas nelikās tik neciešami. Nokrāsoju matus krāsā, kas tuva dabiskajai. Jau pēc gada bija atauguši apmēram līdz pusei (man bija mati līdz lāpstiņām), tad nolēmu nogriezt īsākus matus, un ar pakāpenisko griezumu visas krāsu pārejas nomaskējās. Tā kā man tas aizņēma aptuveni gadu, no kura aptuveni pusgads bija visnepatīkamākais, kad redzama stulba svītra vietā, kur krāsas pāriet viena otrā.
19.03.2012 20:26 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
es uadzēju, ir pagājis 1,5 gads kopā, ir palikuši apmeram 10 cm matu gali , kuri ir tumšā krāsā un ir ķīmiski apstrādāti. mati ir zem lāpstiņām, bet tā, kā tie ir iepriekš balināti un tievēšanas rezultātā pamatīgi trausli, bojāti, tiklīdz mani dabīgie būs vidēji gari, respektīvi, tie būs tādā garumā, kā tagad ir ar tiem tumšajiem galiem, es noteikti griezīšu tos pavisam nost, nežēlojot, jo vienkārši nav vairāk jēgas no viņiem. viņi ir trausli, sausi , drausmīgi šķidri un neatgriezeniski bojāti! tas, protams, ir individuāli.
man ir tā diždadžu eļļa, ko es varu pateikt?! dabīgo matu struktūra ir uzlabota, bet nezinu, cik ļoti palīdzēja augt, jo dabīgos matus tik ļoti nevaru pamanīt, tad, kad krāsoju un atauga, tad jau redzēju, cik izauga mēneša laikā, jo dabīgā krasi gaišāka bija nekā tie krāsotie, tagad tā nav, līdz ar to nevaru pateikt, cik un vai vispār tā eļļa ir ietekmējusi kaut ko, bet man ,personīgi, patika tas, cik mīksti un forši mati kļuva, arī tādi mitrināti šķita..
bet par to ilgumu, es domāju, ka 2 gadi kā minimums. mans mērķis ir gari, veselīgi un biezāki mati līdz apmēram gurniem, nedaudz īsāki. zinu, ka tādi agrāk bijuši un pietam biezi, spīdīgi , veselīgi, tāpēc domāju, ka tas man nav nekas neiespējams,vienkārši, jālieto visādas eļļiņas, jāēd veselīgs uzturs un jāpadzer kādi vitamīni, tad viss būs čiki :)
19.03.2012 20:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)