Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Labs jautājums.

 
Reitings 131
Reģ: 30.09.2011

Sveikas !

Meitenes kā Jūs rīkotos šādā situācijā,ja Jūs tiktu izvarota un paliktu stāvoklī .Ko Jūs izvēlētos aborts,vai tomēr sveša vīrieša bērnu?

10.10.2011 19:43 |
 
Reitings 213
Reģ: 25.03.2011
Izvarošana ir pilnīgi un galīvi vienīgais gadījums, kad es atbalstu abortu. Savādāk nu nekā! Bet jā, nevajag domāt par tādām lietām.
10.10.2011 22:45 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
parasti šitik stulbas tēmas nekomentēju, bet domāju, ka jebkura domājoša sieviete pēc šāda gadījuma iedzertu AK! (t)
10.10.2011 22:41 |
 
Reitings 699
Reģ: 02.10.2011
Al Quade - tu vienkarši redzi tos, kurus noķer. Bet lielakā daļa, kur normāla izskata cilvēks, draugs vai paziņa vai kāds drauga draugs izvaro, tad meitenes parasti bieži noklusē!
Tikai trakos briesmoņus nežēlo un nosūdz, tos tad noķer un tu viņus redzi.
10.10.2011 22:31 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Tagad es pavisam noteikti veiktu abortu.
Beeeet es domāju ir liela atšķirība, vai ir notikusi randiņu izvarošana, vai vienkārši random kretīns tevi ievelk kāpņu telpā. Par pirmo variantu varētu vēl padomāt, ja es būtu daudz vecāka un tad vāāāārbūt netaisītu abortu, bet otrajā variantā variantu vienkārši nav. Aborts un viss
10.10.2011 22:28 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
nepiekritisu par to,ka izvarotājs vienmēr bus neglits, pretigs kroplis,biezi vien šitie slimie ir simpatiski, kopti, prestiži cilvēki, kam vnk galva kkas aizveries vai kādas bernibas traumas bijusas utml. Bet jautājums ir pat ļoti diskutējams. ieteiktu sarakstit kaut vai tos pašus + - un parinat ar psihologu un vienkārsi turēties un zināt, ka lai kādu lēmumu Tu pieņemtu tas būs pareizais!
10.10.2011 22:18 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
nu atspēkot nemēģināšu, jo diez vai būtu laba doma publiskot par izvarošanām notiesāto personu foto!
bet es tomēr paļaušos uz savu reālo dzīves pieredzi! ;-)
10.10.2011 22:13 |
 
Reitings 699
Reģ: 02.10.2011
Izvarotājs izskatās ļauns. Nepareizi, izvarotāji parasti ir vienkārši puiši, kas var būt jebkurā vecumā un nākt no jebkura sociālā slāņa.

Izvarošana tiek saistīta ar svešiniekiem tumšās sānieliņās. Nepareizi, jo 80 līdz 90% gadījumu uzbrucējs ir pazīstams un noziegums var notikt pat Tavās mājās.

Jaukas un laipnas meitenes netiek izvarotas. Nepareizi. Visa vecuma meitenes un sievietes no visdažādākajiem sociālajiem slāņiem var kļūt par izvarošanas upuriem.

Viņa pati to gribēja. Iedzeršana, flirtēšana, un seksīga ģērbšanās nav aicinājums uz seksu.

Ja viņš maksā par pusdienām un dzērieniem, viņa seksu viņam ir parādā. Nepareizi. Nav nozīmes tam, cik naudas viņš iztērē, sekss nevar būt kā atmaksa.

Puiši nevar kontrolēt savas seksuālās tieksmes. Nepareizi. Puiši pilnībā ir spējīgi kontrolēt savas seksuālās vēlmes. Jautājums ir – vai viņi vēlas to darīt.

Viņa nekliedza un neaizstāvējās, tāpēc tā nebija izvarošana. Meitenes un sievietes var būt paralizētas no bailēm. Pietiek, ja viņa liek noprast, ka nevēlas seksu vai nav pārliecināta.

Viņa neteica „nē”. Ir daudz citu veidu bez vārda „nē”, kā pateikt „nē” seksam. Piemēram, „man jau ir draugs”, „labāk vienkārši aizmigsim”, „es neesmu pārliecināta”, „es jau labprāt, bet...”, „tu neesi mans tips”, „tu esi dzēris”, „es esmu dzērusi”, „es vēlos palikt viena”, „nepieskaries man”, „man nav garastāvokļa” un citi.
10.10.2011 21:47 |
 
Reitings 699
Reģ: 02.10.2011
Ja kāds Tev pazīstams cilvēks vēlas nodarboties ar seksu tad, kad Tu to nevēlies darīt un Tevi piespiež, to dēvē par randiņu izvarošanu. Šis cilvēks var būt kāds, kuru Tu satiec ballītes laikā, vai kāds, kuru Tu mīli un kuram uzticies, līdzīgi kā Tavs draugs.

Lai piespiestu Tevi nodarboties ar seksu, viņš var izmantot fiziskus vai mutiskus draudus, emocionālu šantāžu, alkoholu un narkotikas. Tas pat var nebūt dzimumakts, tas var būt orālais sekss vai kāds cits seksa veids. Sākumā var būt arī tāda situācija, kad Tu seksam piekrīti, taču brīdī, kad vairs to nevēlies, partneris nepārtrauc seksuāla rakstura uzmākšanos.

Randiņu izvarošana var notikt jebkurā vecumā, taču visbiežāk tā atgadās ar 15 līdz 24 gadus vecām meitenēm un sievietēm.

Parasti izvarotas tiek meitenes, taču arī zēni var kļūt par upuriem.



Seksuāls uzbrukums ir noziegums. Vienalga, kurš to ir nodarījis un kā tas ir noticis. Sekss, kuram Tu nepiekrīti labprātīgi, ir izvarošana. Izvarošanai nav nekāda sakara ar mīlestību, bet gan ar spēku un varu.



Atceries, ka uzbrucējs var būt Tavs draugs, bijušais draugs, paziņa, darbabiedrs vai klasesbiedrs, vai arī kāds, ar ko Tu pavisam nesen esi iepazinusies. Visbiežāk mēs iedomājamies, ka izvarošana ir saistīta ar kādu svešinieku, piemēram, ar uzbrukumu tumšā sānieliņā, bet patiesībā randiņu izvarošana notiek daudz biežāk nekā šie svešinieku uzbrukumi.

izvarošana parasti paliek noklusēta un neatklāta tāpēc, ka daudzas meitenes un sievietes, kuras bijušas izvarotas, neuzskata to par noziegumu. Viņas domā, ka izvarotājs taču ir pazīstams cilvēks un tad jau tā nemaz nav tāda īsta izvarošana. Atceries, ka arī Tev labi zināms cilvēks var pastrādāt noziegumu.
10.10.2011 21:46 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
es arī šādā situācijā par abortu..

un Jūrmalniek, maldīgs tomēr nedaudz ir Tavs uzskats par, to ka izvarotāji lielākoties ir izskatīgi vīrieši.. domāju, ka šajā portālā noteikti esmu rekordiste komunikācijā ar dažādiem izvarotājiem.. jā, nu varbūt pāris no viņiem izskatās tā kaut cik pieņemami, bet lielākoties..brr.. nesen etapā atveda vecu tādu nožēlojama paskata vīrieti, es pie kolēģa pieskrēju parakstīt dokumentus, kamēr viņš pārbaudīja atvestā mantas, un tas vecis tiešām ar tādu baisu skatienu mani nopētīja, tajā brīdī tiešām sajutos neomulīgi, un vienīgā doma bija ātrāk no tās telpas tikt prom..
10.10.2011 21:42 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Abortu. Lai gan man būtu nepieciešami labi draugi blakus, kas to pasaka. Pēc izvarošanas ir grūti domāt, tāpēc ir vajadzīgs kāds, kurš māk ieteikt.
10.10.2011 21:27 |
 
Reitings 506
Reģ: 06.05.2009
Nedomājot- automātiski abortu!!!! :'-(
10.10.2011 21:24 |
 
Reitings 699
Reģ: 02.10.2011
Jordana - es par to jau rakstīju, bet mani ta pat apstrīd, nav jegas un autorei jau ieteicu, te neviens atbildi nesniegs - jaiet pie psihologa parunat!
10.10.2011 21:14 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Jūrmalniek, tad tā jau ir meitenes problēma (punkts par to, kāpēc viņa nonāk tādā situācijā) un tur jau arī kaut kas iekšā nav pareizi :D
10.10.2011 21:13 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Jūs nespējat spriest pilnvērtīgi, ja tas nav piedzīvots. Tāpēc,manuprāt, tēma nav diskutējama, jo tās, pēc manām domām, ir nenormālas morālas un fiziskas sāpes, ko tādu piedzīvojot. Tādos brīžos cilvēks domā un jūt savādāk.
10.10.2011 21:08 |
 
Reitings 699
Reģ: 02.10.2011
Dorota - izvarotāji ne vienmer ir ar briesmīgam sejam un izvaro tapec, ka viņiem neviena nedod. Tas ir sviests. Izvarotaji bieži ir pat ļoti simpatiski džeki. Tā izvarošana ir galvā kāda vainīte, vai arī bieži ka jauniešu vidū gadās, meitene pati padod majienus, it ka spelējās, un beigās džekam nemaz negrib dot, kad nonak jau līdz tam tuvu un tad alkohola iespaidā vai pat skaidrā, džeks vairs nesaprot, ka tas bijis ir joks un teatris, pēc dabas viņš grib un iegūst.
Ne jau visas izvarošanas ir ka filmās rāda, kur briesmīgs maniaks mežā uzbrūk skaistai meitenei un piedraudot ar nazi izvaro!
10.10.2011 21:04 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
brīnišķīgs cilvēks var izaugt tikai iemantotā genofonda un audzināšanas rezultātā.
Tātad paņemam izvarotāja x hromosomu, kurā iekšā ir viņa dns, ar iespējams slimīgām tieksmēm, nesavaldību, varmācību un pilnu buķeti. visdrīzāk tam pamatā arī kāds nelāgs ieradums vai vienkārši briesmīga seja, kas no šī tēviņa atgrūž visas normālās sievietes, kas normālā gadījumā pašas atdotos.
un sievietes x/y hromosoma, kuras dns glabā bailes, iespējams vēl šādus tādus mīnusus - kāpēc siviete vispār nokļūst šādā situācijā? Saliekam to visu kopā, mums sanāk iespējams glīts, bet nav teikts, ka psihiski/fiziski pilnībā attīstīts mazulis.
Tālāk. audzināšana - cik daudzas no jums ar patiesu mīlestību un gādību bez aizspriedumiem un sliktām atmiņām to bērnu varētu uzaudzināt.
Vai mazums gadījumu, kad mātes saviem bērniem pārmet līdzību ar tēviem, kuri pašas pieviluši un dusmu brīžos izkliedz "Tu esi tāds pats (ieliec apzīmējumu), kā tavs tēvs!"
Ja mums ir šādi piemēri, kas būtu ar izvarošanas aktā radušos bērnu?
10.10.2011 20:38 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Zinu vienu gadījumu, kad gulēju ar svešu meiteni kopā slimnīcā viņa teica, ka viņas māte viņu ienīst, jo tika izvarota un palika stāvoklī.. jā, tā meitene nebija arī tāda sakarīga,īstenībā man no viņas bija bail vēl visādus tādus stāstus stāstija :-O
10.10.2011 20:21 |
 
Reitings 699
Reģ: 02.10.2011
Te jau nebija teikts, ka vīrietis bija preteklis un ka notikums bija šausmīgs - Tas tā! :)

Saproti, te var teikt visi un visas daudz ko, jo pašām tāda situācija nav bijusi, ja būtu, iespējams būtu tādas pašas izvēles priekšā! Te tev pareizo atbildi neviens nesniegs, jo tadas gluži nav, vislabāk apmeklē kādas psihologa konsultācijas. Te iespējamie varianti ir divi, bet argumenti par vai pret kādu no variantiem ir 1000.
10.10.2011 20:14 |
 
Reitings 1009
Reģ: 29.09.2011
Man riebjas tādi vīrieši, kas ir spējīgi izvarot sievieti. Nerunāju par gadījumiem kad sieviete pati ir pie vainas, ar izaicinošu uzvedību u.t.t bet par vienkāršām sievietēm kuras ir kļuvušas par šī slimā cilvēka upuriem
10.10.2011 20:13 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Personiigi es nekaadaa gadiijumaa nepatureetu beernu shaadaa situaacijaa!!
10.10.2011 20:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits