Studijas

 
SarunaKomentāriSkatījumiJaunākais komentārs
Aptauja0535Thoughts
25.03.25 14:03
Aptauja mātēm0638Aptauja
24.03.25 13:31
Aptauja11071Aija Lauva
13.02.25 21:32
Lūdzu veikt manu aptauju1788Aija Lauva
13.02.25 21:13
psiholoģijas studijas LU vai RSU01004Ziilee
29.01.25 11:21
Bibliotekārs1947Džinga
28.01.25 19:50
4 min aptauja par bērnu apģērbu, 1-8 gadi1786crete
15.01.25 22:10
Pāriešana no LU uz RSU01010elizabete123
10.01.25 14:24
Aptauja par filmu sēriju "Bada spēles"0635Mārdžis
09.01.25 09:54
JURIDISKĀ fakultāte - eksāmens valsts tiesību pamati41665zefirinjsh
04.01.25 23:52
RSU vai LU ?7712769brunettte
28.12.24 22:44
Veterināra asistents Smiltenes tehnikumā31076lauku bāba
27.12.24 14:40
Pirmsskolas skolotājs0723Zuumii
18.12.24 14:29
Nevaru izvēlēties, kļūt par ārstu vai māsu?434028amaia
13.12.24 21:40
Lūdzu palīdzēt "STENDERS" aptaujas aizpildīšanā0453Danaa
09.12.24 11:03
KVALITATĪVA SEKSA APGUVE3912039Dovana
27.11.24 23:48
Spss programma01346Menora
01.11.24 09:56
Domas par kosmetoloğijas studēšanu131853Aaneete
31.10.24 07:22
e-studijas1611700Redwine
23.10.24 16:36
Studiju maiņa vēlākajos studiju posmos41069Džinga
16.10.24 12:31
RTU stipendijas11639smūtijs
07.10.24 09:32
E-studiju norise51015Yey123
19.09.24 10:31
RSU SARKANĀ KRUSTA MEDICĪNAS KOLEDŽA0937Saļarka
11.09.24 11:19
Parādi/kredītpunkti2983Pinksugar
08.09.24 11:01
vai ir grūti mācīties (medicīnas jomā), kad tavs vecums jau ir 40+?43517salvija
06.08.24 19:02
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits