Skola

 
SarunaKomentāriSkatījumiJaunākais komentārs
9klase.142833zakijs___
06.03.11 14:51
Ķīmija 11. klasei122636prihodko
05.03.11 21:18
LMA dizains61812_paris
05.03.11 01:45
anglu val11538liidere
03.03.11 22:31
anglu val01400eliina_em
03.03.11 22:29
anglu val01512eliina_em
03.03.11 22:29
Rakstu domrakstus63869salome
02.03.11 22:26
korejiešu tauta122869ziemas_roze
02.03.11 15:40
Olimpiskie Riņķi.45633aisse
02.03.11 02:33
Kārtējais filosofijas jautājums31911zelma
27.02.11 22:49
Beibes, pametat ideju92574zelma
27.02.11 22:19
Autoskola41889rebekaupe
27.02.11 20:43
Žetonvakars147799illusion
27.02.11 20:36
Estētiskās Kosmetoloģijas Skola42812ronja_13914
26.02.11 16:40
vēl ~2h līdz konkursa noslēgumam!52090emanuelle2
26.02.11 03:34
GUDRAJĀM21849pakalns
25.02.11 22:59
Studijas194491emba
25.02.11 01:34
:) izpalīdzat!21977mojo_jojo112
24.02.11 22:33
Kā?42069parfait
24.02.11 16:46
vajadzīgi viedokļi141932briedis
24.02.11 02:32
HELP! saimnieciskās darbības analīze pie prof. Kāļa22426gabii_
23.02.11 21:15
senā grieķija32257demoiselle
23.02.11 18:16
ZPD aptauja par mazuli52017blusa
23.02.11 02:10
ZPD liels lūgums32094zancukins
22.02.11 22:28
esiet izpaliiidziigas! :)192981megame
22.02.11 15:53
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits