Skola

 
SarunaKomentāriSkatījumiJaunākais komentārs
mazo palīdzībiņu! ;)51579briedis
01.02.11 04:36
Aptauja!61803dajjna
01.02.11 00:05
politiskais jautājums102443poesia
31.01.11 23:20
autoskolas trenažieri11759rrainstorm
31.01.11 21:29
Bioloģija22177gunny
30.01.11 22:35
Ārsta zīme53289riekstite
30.01.11 21:33
Ģeogrāfijas darba burtnīca.187716asstrida
30.01.11 19:47
tām, kuras prot vācu valodu42115waterloou
30.01.11 15:21
Idejas92740sirsnina___
30.01.11 00:54
ZPD aptauja par tetovēšanu!52386kitekat_
29.01.11 20:16
ZPD aptauja par domubiedru grupām un forumiem! 31844_gunndega
29.01.11 18:46
Arī kad Jūs augāt bija tāpat?839983_komedija_
29.01.11 01:34
Vajadzīga neliela palīdzība!01641butterflylady
28.01.11 17:36
ISMA?01896ausha
28.01.11 02:15
ZPD155542tinki_vinki
28.01.11 01:39
Turība vs Banku augstskola ?53054jolly18
27.01.11 03:04
Izglītības ministrija sapīpējusies!!324713aguciitis_
26.01.11 16:02
Esmu dziļos sūdos.203818chrissy
26.01.11 00:10
palīdzība152278nikitinna
25.01.11 18:16
hmm..ko tālāk?!41841amaretitto
25.01.11 16:41
Rīgas 45. vidusskola55409visatlautiba
25.01.11 02:27
tiesa politikas stundā / tām, kuras saprot kaut ko no šādām lietām! :) 91838ivosa
24.01.11 21:36
Tur31621liredi
23.01.11 22:54
Valentīndiena..! 82112_mademoiselle
23.01.11 21:47
12.klase bioloģija.21979devil_s_girl
23.01.11 21:07
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits