Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Briesmīga greizsirdība!

 
10 gadi
Reitings 59
Reģ: 29.01.2009

Cau visaam!

Es esmu sapsihojusies! Jo tuvāk nāk oktobris, kad mans draugs brauks Erasmus apmaiņas programmā, jo vairāk trakoju, jo es nevaru iedomāties, ka tur apkārt drošvien viņam visas spietos apkārt, viņš vienmēr ir paticis visām!!!

Nu kā lai cīnās ar to briesmīgo greizsirdību, kas mani grauž nost!??? Un jā, es neesmu naiva, cik nav dzirdēts, ka esot citā valstī cilvēki pārkāpj ļoti bieži savus "principus", aj fak!!

Piedodiet, ka tik stulbi rakstu, bet kā lai saņem sevi rokās??? :'-(

12.08.2011 00:28 |
 
Reitings 48
Reģ: 29.01.2009
esmu bijusi Erasmusā un tur bija viens puisis, kurš bija ārkārtīgi pievilcīgs. ievēroju, ka viņš parasti tik ar puišiem tusē utt. vēlāk viņš man pastāstīja, ka viņam mājās draudzene, kuru viņš mīl un nevar sagaidīt, kad tiks pie viņas. NE REIZI viņam pat prātā neienāca ar kādu citu salaist.

tas tā. iedvesmai. IR iespējams palikt uzticīgam.
12.08.2011 00:43 |
 
Reitings 281
Reģ: 12.03.2009
Esmu maaciijusies UK universitaatee, kur man ljoti daudz draugu bija Erasmus studenti - zinu tieshaam vairaakus puishus, kas bija ljoti ljoti uzticiigi savaam maajaas palikushajaam meiteneem. Taa ka relax! ;-)

Uz kuru valsti tev draugs brauks? Cik ilgi jau esat kopaa?
Runaasiet tachu biezji skypaa, vai ne? :-) Domaaju, ka viss buus kaartiibaa, ja dzjeks ir normaals. :-)
12.08.2011 01:58 |
 
Reitings 648
Reģ: 29.01.2009
Manā erasmusā bija viens puisis, kas laida ar visām pēc kārtas, kaut arī citā kontinentā viņu gaidīja viņa ilgadējā draudzene, pat tad, kad viņa ieradās ciemos pie viņa, šis eksemplārs nekautrējās atklāti flirtēt ar citām. Bet viens no maniem labiem draugiem, kas iegūts caur erasmusu, stāstīja atgadījumu, ka viņu esot mēģinājusi noskūpstīt cita beibe, bet viss par ko viņš spējis esot domāt tā ir viņa daudzene, kas gaida viņu mājās.
Tas tā, salīdzināšanai! Katrā ziņā viss ir atkarīgs no tava puiša un tā cik augstu viņš vērtē jūsu attiecības un cik svarīga tu viņam esi. Ballīšu un alkohola erasmusā ir daudz, tāpēc noteikti ieplāno laiku lai aizbrauktu pie viņa ciemos un arī nedaudz izbaudītu to atmosfēru, kā arī paskatītos kā tavs puisis uzvedās! :)
12.08.2011 02:03 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
neka. vnk nepis pratu jau tagad puisim, jo tas tiesi stimule visu to!
12.08.2011 02:03 |
 
Reitings 648
Reģ: 29.01.2009
Un vēl gribēju piebilst, ka neliec lielas cerības uz to, ka varēsiet stundām ilgi runāt skypā, jo tam tiešām erasmusā neatliek laika.
12.08.2011 02:07 |
 
Reitings 276
Reģ: 05.01.2011
Ja tev tagad ir tik grūti, tad pēc tam būs vēl grūtāk.
Ja arī viņš tevi krāps, tu visdrīzāk to neuzzināsi.
Pameklē iespējas pati kaut kur aizbraukt uz to laiku ārpus Latvijas vai atrodi nodarbes, ar kuru palīdzību pilnveidot sevi šeit.
12.08.2011 02:43 |
 
Reitings 154
Reģ: 11.08.2011
Saprotu kā jūties. Bet vispirms, svarīgs rādītājs: vai tavam puisim tas ir raksturīgi skatīties pa malām un siekaloties par citām meitenēm? Ja viņš no dabas nav babņiks, tad visticamāk arī tur izjutīs cieņu pret tevi un būs uzticīgs. Bet ja viņam ir asinīs laist pa kreisi, tad gan var visādi gadīties..
Zinu ļoti daudzus, kuri ārzemēs atlaiž pa pilno, jo zina ka 99% meitene neuzzinās.. Bet ir arī daudzi uzticīgi puiši.
Centies atrast kādu aizraujošu nodarbi. Periodos, kad mans puisis ir kaut kur komandējumā ārzemēs, parasti nododos daudz fiziskajām aktivitātēm, visu laiku kaut ko daru, lai būtu aizņemta un ātrāk paietu laiks. Varbūt izdari to, ko jau sen velējies - sāc apmeklēt kādus deju kursus vai tml, ej ar draudzenēm regulāri izklaidēties, dari to, kas sagādā prieku un variatļauties arī mazu nevainīgu flirtu :-)
12.08.2011 04:16 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
un ko vins par to saka? esat runaajusi?
12.08.2011 12:56 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Es būšu šausmīgi riebīga, jo pati esmu sapratusi, ka uzticēties vari tikai sev, bet, ja arī viņš Tevi krāps, bet Tu to nekad neuzzināsi, so what????Mož tas vēl vairāk pat uzlabos jūsu attiecības, jo viņš sapratīs, ka Tu esi labākā!
Un tiešām nekur nav teikts, ka krāps, turklāt Tava stresošana vai nestresošana šo faktu nemainīs!Es vienmēr esmu teikusi, ka nav obligāti jābūt tālu, lai krāptu, gribētu krāpt, krāptu arī te!negrib krāpt, nekrāps arī citur!
12.08.2011 13:11 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
pikeriitu kattei, ka ja gribees kraapt varees kraapt ariii tepat esot, nav obligaati jabrauc projaam lai to izdariitu.
12.08.2011 13:43 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
manējais arī studē citā valstī, tiesa gan ne erasmusā, bet vienkārši studē. nu jau ir 1/2 gads pagājis un vēl aptuveni 4 doktorantūras gadi priekšā. un man nav ne reizi bijušas aizdomas par viņa kādām sliktām izdarībām. jo viņš visu savu brīvo laiku pavada sarunājoties ar mani vai sportojot. viņam neinteresē cittautietes un visi tie dzerstiņi, jo viņš mūsu attiecības vērtē pārāk augstu, lai tās apdraudētu. es gan drīz braukšu pie viņa dzīvot, bet jau tagad viņš ik pēc 2 nedēļām brauc pie manis jo bez manis nevar iztikt. bet domāju, ja jums viss ir kārtībā un ir saticība, uzticība un mīlestība, tad vispār nav par ko iespringt :) galvenais atrodiet viens otram laiku. bet ja būs krāpējs, tad nebūs svarīgi kurā valstī viņš atrodas. un tici man, es esmu mega greizsirdīga, bet šajās attiecībās man ir milzīga miera sajūta, jo es zinu cik ļoti viņš mani mīl un neriskētu ar tādām lietām ;-)
12.08.2011 15:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits