Izlikt sāpi.

 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009

Sveikas meitenes! :-)

Man šovakar atkal uznāca tāda sāpe, kad nezinu, kur lai liekos. :-| Gribētos vnk kādu sasist, uzspert gaisā aiz dusmām, sāpēm. :'-(

Lieta tāda, ka pirms mēneša izšķīrāmies ar puisi, ar kuru bijām kopā 4 mēnešus. It kā maz, bet es paspēju tā iemīlēties, kā vēl nekad agrāk. Nu likās, ka ir īstais, un viss. Vnk ideāli pavadīts laiks kopā utt. Bet nu bija kašķi diez gan daudz, bet tas tā. Tad viņš mani pameta dēļ tā, ka viņam neesot tādas jūtas pret mani, kā man pret viņu. Pārdzīvoju es to šausmīgi, vairākas dienas vnk dzēru ar draugiem, jo nespēju aizbraukt mājās un palikt viena... Tad ik pa laikam viņš padeva par sevi ziņu, stāstīja, cik ļoti es viņam pietrūkstu, ka arī viņam tā šķiršanās ir sāpīga, vienreiz pat pateica, ka varbūt mēs tomēr esam viens otram īstie un kādreiz būsim kopā... Tas viss deva kkādu cerību. Lai gan vēl bieži raudāju. Tad vienreiz draudzenes puisis ar viņu runāja, un prasīja, vai mēs varētu kādreiz vēl saiet kopā uz ko viņš atbildēja, ka visticamāk, ka paliktu tikai kā draugi. Un bija viens brīdis, kad tiešām sarakstījāmies, sazvanījāmies ķipa kā draugi, bet likās pēc tiem tekstiem, ka varbūt varētu kkas mainīties. Šovakar viņš man atraksta, kko runājamies, un viņš pasaka, ka viņam ir draudzene (pāris dienu laikā uzradusies..) , kā iepazinušies utt. (t) Nu bļāviens, taču pagājis ir TIKAI mēnesis, man tās jūtas vēl taču nekur nav pazudušas! :'-( Viņš jau tā mani sāpinājis daudz un tgd atkal. :'-( Pilnīgi nezinu, kur lai atkal liekos. Tā sāp... :'-( Man viņš liekas tgd pilnīgi pretīgs, ka sūcas tgd ar citu. (e) Un vēl stāsta to man. :'-( Būtu pagājis kāds ilgāks laiks, nebūtu viņš tā rakstījis man, ka man liktos, ka ir vēl kkāda cerība un tā, tad savādāk... Bet vēl nesen uķi puķi un tgd babāc - jauna draudzene. (e)

Nekādu citu padomu, saprotu, ka nevarēsiet man iedot, bet vismaz pasakat, kā labāk tikt ar tām sāpēm šobrīd galā? Draudzenei jau pazvanīju, izkratīju sirdi, bet ne pie viena aizbraukt nevaru šobrīd, jo atrodos laukos... Kā lai izlieku tās savas dusmas un sāpi uz āru, lai paliek kaut nedaudz vieglāk? (t) Vnk liekas, ka atkal nojūgšos, tpt kā tajā vakarā, kad izšķīrāmies, jo sāp tik pat ļoti šis, kā toreiz... (t)

08.08.2011 22:16 |
 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009
fairija, šobrīd man ir grūti kko pateikt, jo pati nezinu, kā būtu labāk... :-( Neesmu vēl īsti tikusi skaidrībā. Kad tikko bijām izšķīrušies, un nebija tāda doma, ka varētu palikt tikai draugi, bija ļoti grūti. Tad pēc tam, kad sarunājām palikt pa draugam, palika kkā vieglāk... Bet šī ziņa bija vnk kā ar bomi pa pieri man... :-/ Tpc tgd nezinu, gribu vēl kādreiz kkādu kontaktu ar viņu vai nē...
08.08.2011 23:27 |
 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009
spotlight, es jau viņam neesmu pirmā ziņu devusi vairāk kā nedēļu, turējos jau... viņš vairākkārt man pa šo laiku bija rakstījis, zvanījis un pat patusēt aicinājis... Bet pēc šī noteikti nedošu ziņu viņam nekādu. Un domāju, ka pēc pēdējās sms, ko viņam atbildēju, viņš man arī diezvai dos ziņu. (s)
08.08.2011 23:29 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Girly, ieteikt gan neko nevaru, bet man bija tieši tāda pati situācija pirms gada ar manu bijušo. Tikai man bija 2 gadi 4 mēnešu vietā un viņš atrada citu praktiski vēl esot attiecībās ar mani, nevis pēc mēneša. Viss pārējais tavā stāstā ir gandrīz identisks manai pieredzei.
Es zinu, cik tas ir grūti, es toreiz pat nedēļu neizkāpu no gultas un neko nevarēju ieēst. Turies. :-/
08.08.2011 23:31 |
 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009
Un jā, es saprotu, ka 4 mēneši salīdzinoši ir maz, un daudzām par to nāk smiekli, bet tā nu sanācis, ka šīs man bija ilgākās nopietnās attiecības, kas bijušas, tpc jau tā ir... (s)
08.08.2011 23:40 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ko tu pati sev sapini-tu puisi gribi aizmirst? tad nesaraksties ar vinu, nekontaktejies!
09.08.2011 04:46 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
vai , sevi tikko atcerejos-ka man ar likas, ka nevaresu dzivot, bet ka vel varu, un cik labi (l)
09.08.2011 04:48 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Dzeks nevar izdomat, kuru vins grib. Tapec, lai nebutu saape, jaamiil visas. Tas tak super - ja miili visas, vienmer kaada buus, nekad nebusi viens (l)
09.08.2011 09:25 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Bet vispar tas girly dzeks ta ka tanks pa vinas juutaam.
09.08.2011 09:25 |
 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009
Laikam jau pati tiešām kontaktējoties ar viņu sāpinu sevi tikai vēl vairāk... :-( Bet nu pēc vakardienas gan viss. :-|

Man, tev + par pēdējo komentu.
09.08.2011 13:22 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Man bija līdzīgas sajūtas, kad bijušais no manis aizgāja. Mēs bijām kopā 4 gadus! Un viņam mēnesi pēc šķiršanās bija cita. Sākumā sarakstoties arī teksti bija cerīgi. Un tika solīta palikšana draugiem. Domā viņš tagad man ir kkāds baigais draugs? Ha!

Nezinu, lai puika dzīvo. Ko tev darīt, nemāku ieteikt, jo vismaz man neviens padoms nelīdzēja. Gulēju, raudāju, dzēru un neēdu. Tad pārgulēju ar citu un viss bija labi (nu ne pavisam) :D
09.08.2011 13:32 |
 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009
Vāvere, es zinu to, ka man vajag atrast kādu citu džeku, lai būtu kkā vieglāk aizmirst, bet lieta tāda, ka nevienu sev nelaižu klāt... Šī mēneša laikā ir bijušas izdevības, bet es vnk nespēju... :-(
09.08.2011 13:40 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Es sākumā seksoju vēl ar bijušo, cik atceros, arī vēl tad, kad viņš ar to otru sāka tusēt (ar to viņš negulēja uzreiz). Man pat nekāds seksa trūkums nebija, labi ja nedēļa bija bez :D
09.08.2011 13:44 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Pēc savas pieredzes spriežot, nevarētu piekrist tam, ka attiecību ilgumam ir diža nozīme!ne jau tapē, ka mazāk esi kopā bijis, mazāk sāp!Man bija ļoti viegli tikt pāri vairāk kā trīs gadus ilgām attiecībā, savukārt jau gandrīz gadu netieku pāri attiecībām, kas neilga pat četrus mēnešus!Man šķiet,ka vieglāk ir tad, kad cilvēki jau viens otram ir tiktāl apnikuši, ka vairs nevar būt kopā.Manuprāt, grūti ir tad, ja attiecības pārtrūkst tad, kad vēl viss ir taureņu līmenī!
09.08.2011 13:45 |
 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009
Nu vot, man jau vairāk kā mēnesis nav bijis, mošk tpc arī palieku nervoza pārlieku. :-D
09.08.2011 13:46 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Es sākumā seksoju vēl ar bijušo, cik atceros, arī vēl tad, kad viņš ar to otru sāka tusēt (ar to viņš negulēja uzreiz).
____________

Man tas pats :-D :-D :-D
09.08.2011 13:48 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Nu ja, jebkura šķiršanās ir sāpīga. Un tas, cik ilgā laikā tiec tam pāri, jau atkarīgs no katra cilvēka.
09.08.2011 13:50 |
 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009
katte, jā, tev taisnība! Jo tieši pēdējās nedēļās, kad vēl bijām kopā, sapratu to, ka viņu ļoti mīlu un tajā brīdī viss beidzās... :'-(
09.08.2011 13:52 |
 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010
Man tā izskatās, ka gan tu, gan tas puisis esat baigi jauni un nepieredzējuši vispār attiecībās.
Puisis tāds nenopietns, viņš īpaši nedomā, ko runā un liekas, tāds nedaudz egocentrisks. Iespējams, ka viņš gribēja vienkārši paturēt tevi aiz rociņas, kamēr iepazīs kādu, kas iepatiksies. Nu nav viņš nopietns, ja tā pēc dienām pāris jau apgalvo, ka viņam ir draudzene, viņš netver attiecības nopietni, kā tādas. Lūdzu nebendē sev nervus. Tava kļūda bija tā, ka ar viņu turpināji sazināties. Nav jau jēgas kā mazam kucēnam lēkāt pie saimnieka kājas cerot uz desas gabalu. Es zinu, ka tas sāp, es pati dzēru divas nedēļas no vietas, kad ižšķīros, mani atlaida no darba un visādi citi brīnumi notikās, bet, bet...
Šādi gadījumi nav tās pārdzīvošanas vērti, tas, protams, ir ļoti labi redzams, ka smagi pieķēries, bet tas liecina tikai par to, ka tev ir jāstrādā pašai ar sevi. Ja tu turpināsi ļaut ar sevi tā spēlēties, tad kas notiks pēc tam, kad šķirsies ar puisi, ar kuru esi divreiz, trīsreiz, četrreiz ilgāk kopā? Tev vajag savākt sevi rokās, audzēt pašapziņu un savu pašcieņu! :)
09.08.2011 14:10 |
 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009
cosonicash, izklausās, ka pilnīgi pazītu gan mani, gan viņu. :-D Jo tev taisnība. :-) Tgd beidzot saprotu, ka esmu sevi pazemojusi līdz šim. :-|
Āāāh, lai tak viņš iet ieskrieties ar to savu veceni un liek mieru man. (e)
Viss, tgd tiešām apjēdzu, ka jāsāk būs dzīvot sev. :-|
09.08.2011 14:15 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Galvenais, ka visas dzerstās pēc šķiršanās :D
09.08.2011 14:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits