Vai tā ir lielākajai daļai sieviešu?

 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011

Čau, būtībā nekas nopietns mani nenomāc, tikai vēlējos šajā lietainajā dienā "uzsist klačiņu" ar Jums :-)

Gribēju zināt, kādas ir Jūsu attiecības ar draudzenēm? Cik viena pret otru esiet atklātas? Un kā tiekat galā ar to, ja rodas nesaskaņās, pārpratumi utt?

Mums bija situācija, ka ar daļu no meitenēm nekomunicējām, līdz visu kā pieauguši cilvēki izrunājām un sapratām, ka viss ir kārtībā, tagad it kā, kad viss būtu atrisinājies un visas var atpūsties kopā, nevis dalīti katra savā stūrī, kādai atkal nav labi un jāsāk vīt un pīt intrigas. Kad centies kaut ko atrisināt, cilvēks ierokas telefonā un pat ar Tevi necenšas izrunāt radušos situāciju. Man par to rodas neizpratne, par to, vai tā ir greizsirdība vai sava veida sāncensība? Kādēļ, kad viss ir kārtībā un atrisināts atkal ir jāveido jauns aplis no gala? Vai tā vienkārši ir sieviešu daba, ka nekad nebūs pa prātam?

Vai Jums ir bijis līdzīgi? Vai tas ir aktuāli 12, 20 un arī 30 gadu vecumā, tas ir nepārejoši? Vai kāda Jūsu draudzene jauc iekšā otro pusīti, kad tās ir meiteņu lietas, runas, klačas un problēmas? Un, ja, jā, tad kā jūs pret to reaģējiet?

Man ir neizpratne par radušos situāciju, jo godīgi šķiet, ka esmu izaugusi no tā, ka jādala draudzenes un jāpiedomā, kurai uzmanība jāpievērš vairāk un tādā garā. Man šķiet pašsaprotami, ja Tev ir brīvdiena, tad ieplāno to ar tiem cilvēkiem, kuriem arī ir brīvs, nevis sēdi 4 sienās, jo kādai no citām draudzenēm šajā dienā ir darbs un viņa nevar pievienoties.

Negribu nekādu aso, naidu diskusiju, tīri tā papļāpāt par un ap sieviešu neizdibināmo loģiku un citu meiteņu pieredzi saistībā ar draudzeņu būšanām un nebūšanām :-)

28.07.2011 16:07 |
 
Reitings 190
Reģ: 27.07.2011
Man vienu laiku arī tā bija, ka uz visiem pasākumiem bija jāiet ar otru pusīti.. Bet nevienu brīdi es neko nevarēju mainīt, jo no otras puses cilvēks uzstādīja ultimātu: vai nu kopā vai nekur! Tagadējais gan man ir īsts zelts un dod brīvību tiklīdz vēlos un mana labākā draudzene viņam asociējas ar kaut ko 'pēc iespējams retāk sastopamu'! :-D
28.07.2011 17:42 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Man , paldies dievam, arī ir jaukas draudzenes! (l) Es pieņemu viņu plusus un mīnusus, kā arī viņas pieņem manus plusus un mīnusus! ;-)
Reizēm jau sastrīdamies arī, parasti jau es laikam tā vainīgā, bet drīz jau starpgadījums tiek aizmirsts.
28.07.2011 17:50 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
man ir paveicies ar jaukām draudzenēm,kuras ne pret ko nemainītu!
bet draudzība nav cenšanās kādu pāraudzināt vai izmainīt, bet gan spēja pieņemt,cienīt un saprasties ar otru tādu,kāds viņš ir,ne jau pāraudzināt.
28.07.2011 18:24 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Es jau negrasos nevienu pāraudzināt, es vēlos uzzināt radušos problēmu, bet nezinu, kā to atrisināt, jo cilvēks noslēdzas sevī un viss, tādēļ draudzība beigta.

Nezinu, esmu tāda, ka daru visu, lai draudzību saglabātu un kaut kāda viedokļu nesakritība nebūs iemesls, tam, lai izbeigtu draudzību.

Es saprotu to, ka dusmās var daudz ko sarunāt, protu pārkāpt pāri un izlikties to nedzirdam, bet, ja tiešam zinu, ka neesmu ne pie kā vainīga, bet taisa par vainīgu, tad īsti nezinu, ko domāt.

Es jau arī teicu, izveidoju šo diskusiju, tīri tāpēc, lai noskaidrotu, kā citam meitenēm ir ar draudzenēm, kā uzveic problemas utt :-)
28.07.2011 18:32 |
 
Reitings 209
Reģ: 07.06.2010
Patiesai sieviešu draudzībai neticu. Attiecībām ar mērķi gūt labumu gan.
Tas arī ir, manuprāt, labākais un optimālākais variants, lai visas puses būtu apmierinātas un nerastos intrigas un drāmas.
28.07.2011 18:34 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Man ir ļooti foršas draudzenes, intrigas nevērpjam...laikam man ir paveicies! :D
28.07.2011 19:04 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
man ir labi vīriešu dzimtas draugi, kā arī mamma un māsa ir manas labākās draudzenes. Citas sievietes es sev klāt vairs nevēlos laist. Protams, man ir daudz paziņu, bet par īstu draudzeni nevienu vairs nesaukšu, jo reiz pamatīgi vīlos.
28.07.2011 19:20 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 24.07.2011
ir tā, ka laika gaitā tās draudzenes, kurām agrāk vārījies vienā katlā (mācījies kopā skolā, utt.), vienkārši atbirst. vismaz ar mani tā ir.. un ir palikušas konkrēti laikam trīs tādas labas draudzenes, divas no skolas laikiem un viena, ar kuru vienkārši kopā saveda interesants gadījums - iepazīšanās ar manu tagadējo draugu. nu savdabīgi, bet tieši ar šo dāmu attiecības ir vistuvākās (cik nu tās tuvas sieviešu starpā vispār var būt).
jā.. kaut kā atbirst.. un es neskrienu un neglābju. un jūtos tā labi.
28.07.2011 20:37 |
 
10 gadi
Reitings 4269
Reģ: 03.08.2009
Sveika.
Interesanta tēma. Man ar dažreiz rodas jautājumi par dažu labu sieviešu neizdibināmo loģiku :D
Man ir daudz draudzeņu un pārsvarā nav nekādu problēmu ar greizsirdību un stulbu uzvedību.. TOmēr ir viena, kura joprojām uzvedas pilnīgi bērnišķīgi. Viņa ir greizsirdīga uz citām draudzenēm un uz mau draugu. Viņa izdomājusi, ka viņai viņš nepatīk, bet patiesībā nav problēma čalī, bet viņā pašā - viņa ir greizsirdīga. Mums ir kopīga draudzene un arī tik pat greizsirdīga attieksme ir pret tās druadzenes puisi.. Manuprāt, ir vienkārši tādi cilvēki kuri neprot būt draugos ar citiem..
28.07.2011 20:48 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Man ir kādas 3 draudzenes. Līdz tādam līmenim kā intrigas nenolaižamies, par ko gan intrigot?? Mēs ļoti cienām viena otras atšķirības, dzīvesveidu utt. Varam viena no otras daudz mācīties, jo esam diezgan atšķirīgas. Bieži nesatiekamies (visas kopā), bet ar vienu tiekos biežāk, jo strādājam kopā.
Mums visām 25.
28.07.2011 21:12 |
 
10 gadi
Reitings 4075
Reģ: 02.01.2011
vaiiii... šis jautājums liek atcerēties kko galīgi nepatīkamu- draudzene man aiz muguras sarakstījās ar čali, ar kuru man tobrīd veidojās attiecības. Es to uzzināju, bet viņa pat nepacentās neko paskaidrot..vnk izlikās, ka nekā nav bijis.. vnk zemiski..
atceros, ka tajā brīdī jutos kā piekāstākais cilvēks ever, jo viņa zināja, cik ļoti man patika tas puisis...
attiecības gan saglabājām, bet pēc tās reizes viņai uzticēties nespēju un vispār ļoti vērīgi attiecos uz to, kā manas draudzenes lūkojas uz maniem puišiem.. skumji, bet tieši šajā ziņā uzticība laikam ir zudusi uz visiem laikiem..
28.07.2011 22:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits