Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vakari ārpus mājas – cik

 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009

Man šajā nedēļā sanācis, ka katru nedēļas dienu no pirmdienas līdz vakardienas bija sarunāts ar kādu pēc darba tusēt: pirmdien ar radiem vasarnīcā, aizvakar ar tiem pašiem radiem vakarā uz Jūrmalu, vakar ar māsīcu pa centru, un katru vakaru viss tas prieks beidzies ap 23.00, šodien vienīgais ko es gribu, tas ir mierīgs vakars pie TV, negribu vairs nekur skriet un braukt.. Agrāk man patika tusēt katru dienu, tad izveidojies tāds mierīgāks periods, ka ārpus mājas sanācis tusēt labi ja vienu - divus vakarus pa darba nedēļu, neskaitot, protams, brīvdienas... un tas man , šķiet pietiek. Kad bija visādi kursi, kuri bija jāapmeklē 3 reizes nedēļā arī nereāli noguru... bet otro darbu, kur nostrādāju katru vakaru no 18.00 līdz 22.00 veselu pusgadu vispār nevēlos atcerēties (bet tas jau bija pāris gadus atpakaļ). Vēl man vismaz vienreiz nedēļā ir jābūt centrā vakarā obligāti un šo pienākumu nevaru atmest.

Tagad ir doma iet mācīties, protam, studijas būtu nepilna laika/ vakara nodaļā. Man bail, ka nepavilkšu. Ja vēl kaut kādas darīšanas, pilnīgi bail, ka pametīšu studijas, vai pārstāšu vispār ar cilvēkiem kontaktēties – būs tik studijas, mājas, darbs. Bet ,varbūt, pieradīšu un piemērošos.

Kā ir ar jums, kāds Jums ir dzīves ritms: darbs, studijas, izklaide darba dienās, un vai kaut kas mainījies ar vecumu, vai nācis klāt nogurums, vai tieši otrādi, jaunie izaicinājumi nāk tikai pa labu un dienas – aktīvākas un piepildītākas?? Interesē īpaši, ja Jums vairs nav 20, kad visur parasti paspēj tik un tā un šķiet ka aktivitāšu vienmēr pa maz . Gribās pasmelties idejas un paanalizēt, kas vainas man, salīdzināt un izvērtējot, man tas, parasti, sanāk labāk. Vai es viena palieku par vecu kargu savos 28 ?

14.07.2011 15:03 |
 
Reitings 435
Reģ: 29.01.2009
Man ir 21, bet man nav brīvā laika gandrīz nemaz. Lasot te diskusijas, kur meitenes stāsta, cik noskrējušas/nobraukušas ar riteni un visādi citādi sportojušas brīvajā laikā, man dusma uz sevi, ka es tā nevaru! :-D Jāpiemin, ka man ir diezgan svarīgs miegs, tāpēc negribu celties 5.00 vai iet gulēt 0.00, lai tikai pasportotu.
Nevienu darba dienas vakaru nekur ar draugiem neeju. Man ir darbs 8-17, pēc tam vai nu autoskola līdz 22, vai braukšana līdz 20 (vienīgais brīvais vakars ir tieši ceturtdienās! (l) ). Atvelkos mājās un man nav spēka taisīt ēst, sapirkt pārtiku vai tīrīt istabu.
Kad pienāk nedēļas nogale, negribas ne ballēties, ne istabu tīrīt, gribas sēdēt, sauļoties, atpūsties un neko nedarīt. :-D
14.07.2011 15:15 |
 
10 gadi
Reitings 1698
Reģ: 29.01.2009
Mani vispār vairs tik ļoti nevelk tusēt - ja 18-19 gados gandrīz katru nedēļas nogali gāju uz klubu, ja nesanāca - biju sarugtināta, tad šobrīd ir tā, ka mani uz turieni nepavisam nevelk, eju labi ja reizi 2-3 mēnešos :D
Satikties ar draugiem un mierīgi kaut kur pasēdēt pēc darba un man gan patīk, bet arī nevaru izturēt, ja tas ir katru dienu, man vajag dažus vakarus, kas ir brīvi - kurus var pavadīt vienkārši mājās ar draugu - skatoties filmu, dzerot vīnu, vai lasot grāmatu :)
Līdz šim mana ikdiena bija tāda - darbs, studijas (mācījos dienas nodaļā), un dažus vakarus nedēļā kursi/treniņi. Tagad es pabeidzu augstskolu, kursi arī pa vasaru nekādi nav, tā kā pēc darba eju uz kādu 1-1,5 h uz sporta klubu un tālāk esmu brīva :) Dažreiz vakaros arī uzspēlēju tenisu, bet tas tomēr vairāk pa brīvdienām :)
14.07.2011 15:19 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Nu tā kā mans darba laiks ir no 9-18, cenšos ieplānot ta, lai arī darba dienu vakaros varētu izbaudīt vasaras priekus, patīk staigāt pa kafejnīcām, aizbraukt uz mežaparku, kaut kur pie ūdeņiem.
Nezinu, nevaru katru darba dienas vakaru nosēdēt mājās, kaut gan ir arī vakari, kad patiešām gribas tikai ielīst gultā un neko nedarīt. :-D
Tā negribas rudeni un ziemu, kad tumsa pienāks tik ātri un nebūs tik daudz enerģijas kā vasarā. :-)
14.07.2011 15:21 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Nu balleties lidz rita gaismai jebkura nedeljas diena mani ar isiti vairs nevelk. :D
Bet vasaras vakaros pec darba censhos vai nu ar riteni pabraukaties, piemeram aizlaist nopeldeties ar draugiem vai ari pasedet ar drushkam. Vasaras sezonas parvershos par "NP" vai "Egles" mebeli! :D Ir nedeljas, kad katru vaakru kaut kur eju, ir nedeljas, kad minimali.
Taa videjais - 2 darba dienu vakari varetu but. Un man shkjiet, tas ir ok!
14.07.2011 15:22 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Godīgi sakot, man arī slinkums pēc darba sportot, sit mani nost :-D
Vasarā cenšos variāk staigāt, mazāk ēst, kas arī palīdz nomest liekos kg :)
14.07.2011 15:23 |
 
Reitings 1149
Reģ: 27.04.2009
No janvāra pirmā weekenda līdz 17.jūnijam katru 5dienu vai retu reizi 6dienu biju pa klubiem, vai citiem tusiņiem. Neizlaižot nevienas brīvdienas. Mazlietiņ pa traku. Tagad izlaižu klubus, bet vairāk pavadu brīvdienas pie dabas.
Ja runājam par darba dienām, tad tās arī ir piepildītas. Darbs man ir no 9-17, pēc darba dažreiz ir jābraukā pa dažādām iestādēm kārtojot papīru kaudzi.., pēc tam 4 dienas no piecām - jābrauc pie omītes. Tur aiziet laiks vismaz līdz 19-20. Pašā vakarā mēdzu satikties ar kādu draugu/draudzeni, aizbraucam līdz jūrai, uz kādu kafejnīcu, kino, vai vienkārši pasēžam pie Daugavas padzeram kafiju)) ja nav nekādu tikšanos, tad aizbraucu uz kādu veikalu, vai atrodu kādu citu nodarbi.
Pārsvarā vienmēr mājās ierodos pēc plkst.22-23.
Dažreiz pietrūkst stundas pa dienu!
14.07.2011 15:28 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Pa nedēļas dienām - darbs un pēc tā sporta klubs. Mājās pārrodos ap 21-22:00. Kāda vēl tusēšana..
Ja kāds pasākums, tad izpaliek sporta klubs. Bet tā kā abonements ir ierobežota termiņa, cenšos maksimāli izmantot to.
14.07.2011 15:30 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.01.2009
man darbs 9-18:00, pec tam vai nu braucu uz pludmali spelet volejbolu (ar ritenjiem) vai ari eju uz sporta klubu vai uz kadu skaistumkopsanas proceduru, ta ari ir, ka vakaros majas ap 22-23;00 un gulet aizeju tik kados 12-1:00, bet vasaras mums ir iisas, tapec censhos kompenset miega trukumu tikai 6dienu ritos pagulot ilgak, bet ari ne vienmer sanak
14.07.2011 15:46 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
zem tiem 20,ko tik nedariiju,bet uzspeeju visu kad maaciities,gan stradat,gan uz treninjiem iet un tusēties,bet tagad laikam aiz vecuma :-D nav iipashi veeleshanas tik ljooti trakot!
protams arii tagad sanāk dažkārt no tusiņa uz darbu iet bet tas reti un īstenībā nevaru atļauties tāda pusreibusi ierasties darbā jo svaigas smadzenes vajadzīgas un veikla reaģēšana.
Un studijas arī tikai sestdienās,ka uz tām gan bieži ierodos pusaizmigusi :-D
ja mēneša laikā nekur neesmu bijusi un atpūtusies,jūtos slikti,taadeelj lai nu kaa bet cenšos kaut 1x mēnesi norauties no ikdienas!protams vasarā tas ir katru nedēļu un darba dienas vakaros pat sanāk iziet ielaaas. Nav katru nedēļu bet šonedēļ man nepaveicies ar darba grafiku jo jāstrādā dienas otrajā pusē un līdz 1iem naktī bet pēc tam jau no bezspēka negribas nekur vēl iet...
Zinu tikai to ka tieši piedzīvojumi un kkur būšana mani motivē dzīvot (l)
14.07.2011 15:46 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Mācos augstskolā pilna laika vakara nodaļā, tas ir 3 dienas nedēļā, pirms tam ir darbs 5 dienas nedēļā, mājās esmu laika posmā no 22:00-23:00, pie tā pierod, un savādāk nemaz negribētu, pagājušo gadu ļoti maz kavēju, principā nekavēju, centos visu saplānot tā lai pietiek visam laika, + varbūt tāds, ka mācos kopā ar savu mīļoto, un abi viens otram palīdzam, man ļoti patīk, tas ka mācamies kopā, biežāk tad satiekamies, pēc skolas aizved mājās, citreiz pēc skolas dodamies kopīgās vēlās vakariņās.
Vasarā protams ir brīvāk, pēc darba tāls ceļš uz mājām, vai kāda tikšanās, randiņš ar draugu, kopīgs izbraukums.
Darba dienās uz klubiem neeju, man svarīgs labs miegs, jo darbā jābūt skaidru galvu. :-)
14.07.2011 15:50 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Man kaut kā kampaņveidīgi sanāk. Ir periodi,kad mājās esmu ap desmitiem vakarā un mājās tāds bardaks,ka ienākt var tikai ar lāpstu pašķūrējot malā drēbes :D Vakari vairāk aizsist ar pasiģelkām ar draudzenēm un sporta klubu. Tagad gan tikai draudzenes sanāks,jo darba grafiks hrenovijs, nesanāk tikt uz nodarbībām.
Man tieši brīvdienas ir mājās sēžamās dienas.Uz festiem nebraucu, teltīs neguļu.Brīvdienās dzīvoju t/c :D
Visu nogurumu norakstu uz vecumu!
14.07.2011 16:00 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Man ārkārtīgi svarīgs ir miegs, un vajag man tās 9 h, lai būtu izgulējusies, protams, sanāk uz kādām 7-8 h. Studiju laikā ceļos 6os un mājās esmu ap 4iem vai 6iem, izvedu suni, pagtavoju ēst, sāku mācīties. Fiziski neatrastu spēku vel iet kaut kur. Bet uz pavasari palika mazāk lekciju un aizgāju pēc studijām uz kādu filmu.
Darba dienas,kad esmu gājusi ballēties un nākamajā dienā ir jābūt augstskolā, ir viena tāda diena bijusi un man šķita, ka nomiršu, uz ko tādu mani nepierunāt vairāk.
Brīvdienās eju dejot, mēnesī kādas reizes 2as sanāk.
Pašlaik vasarā savu darbu plānoju pati, tamdēļ zinu, ka pietiks laika atpūsties.

Vispār netaisu sevi par pensionāri tikai tamdēļ, ka man drbra dienās ir tāds režīms-skola/mājas. No miega izriet tas, cik būšu darbspējiga, uzņemt mācību vielu, un tas man ir svarīgāk nekā andelēties.
Ja būtu darbs katru dienu, gan jau nekas nemainītos, izgulēties tik un tā būtu tikpat svarīgi.
Un tomēr, ja man dotu iespēju turēt arī kādu pasēdēšanu pēc darba dienas-neatteiktos. :-)
14.07.2011 16:12 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Pēdējā laikā,es mājās esmu kādus 2 vakarus nedēļā:)
14.07.2011 16:16 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
nu mar arii ir 28 gadi un varu teikt, ka es arii vairs neuznemos daudzas lietas, man tagad patiik diezgan mieriiga dziive. agraak arii visu vareeju paspeet utt....kad maaciijos augstskolaa, saakot ar 2 kursa vidu saaku straadaat un tas bija elliigi sarezgiiti, jo ceelos 5os no riita, bet maajaas biju tikai ap 11/12iem naktii :-/ bija ljoti gruuti un veel pa vidu visam paspeeju tuseeties liidz aarpraatam :D tad, kad pabeidzu augstskolu un saaku straadaat kaartiigu darbu, izdomaaju, ka gribu atkal maaciities un iestaajos BSA uz datordizainu, vakara nodaljaa, jo neklaatiene sestdienaas nebija, naacaas izveeleeties to, kas bija. Nomaaciijos 4 meeneshus un aizgaaju prom, jo sapratu, ka vnk vairs nevelku shaadu dzives ritmu! tas arii viss. viss uz ko esmu speejiiga, ir kaut kaadi kursi, kurus vismaz varu pavilkt, to principaa shad tad arii daru, izeju kaadus kursus :) neesmu vairs tik aktiiva kaa biju 20 gados :D nez, mosh ar laiku viss mainiisies.
Bet tev iesaku neiespringt, jo kursh saka, ka tas ko dari ir nepareizi vai kaa citaadi? ja pati juuties labi, tad viss kaartiiba.
14.07.2011 16:22 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
man arii agraak bija taads ritms, ka maajaas atgriezos ap 22.00.. macijos augstskolaa, peec tam veel straadaaju uz pusslodzi..un tad veel paspeeju izstaigaat veikalus :-D ja maajas biju agraak par 22.00 jutos pat jociigi.. :-D
tagad viss ir mainijies, nestraadaaju, dziivojos kaa pasai patiik, ja negribu nekur iet seezu visu dienu maajaas, esmu palikusi mieriiga :-D laikam jau palieku veca :-D :-P
14.07.2011 16:39 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Man liekas bieži darbojas tas likums, ka jo vairāk jādara,jo vairāk paspēj. Nav skolas, nav sporta, vot i sanāk darbs un mājas :D
14.07.2011 16:45 |
 
Reitings 250
Reģ: 09.06.2011
man vienu brīdi arī sāka likties tāds periods kā darbs un mājas.
negribēju tādu režīmu.
tāpēc pirms gada izlēmu iet dejās un tagad 2 reizes nedēļā eju uz trenniņiem + vēl kaut kādas negaidītas uzstāšanās.
pēc darba šad tad pavazājos viena pa veikaliem (man tā labāk patīk iepirkties).
parasti domāju, ko nopirkt vakariņās un taisīšana man aizņem diez gan laiku.
un tā tās 5 d/dn ir jau galā.
šad tad sarunāju ar kādu draudzeni uz kino, bet nu paretāk. man patīk mans d/dn režīms.
un man prieks, ka manī vēl ir saglabājies tas tusiņu sindroms, ka gribas kur iet un skriet.
14.07.2011 16:52 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Ha, es arī agrāk to vien domāju, kā ballītes un nekā nedarīšana. Bet nu tagad man ir citas prioritātes dzīvē un man vairs nevelk vienkārši kur skriet un tusēt! Man tagad svarīgāk ir tāda kvalitatīva atpūta labā kompānijā, kaut vai mājās, bet tā mierīgi. Man jau arī tas vairs nav tik būtiski, jo esmu māmiņa un es savus brīvos brīžus protu izbaudīt tagad. Vel jau ir arī tas, ka labi man ir tomēr savādāk, bet tās, kuras studē, strādā utt, vajag tomēr saplānot savu laiku un neuzņemties vairāk nekā var panest! Ir jau labi, ja ir darbs un sociālā dzīve, bet ja pēc tam jūties kā izpumpēta, tad tas nav tā vērts. Es nedomāju, ka konkrētā gadījumā Tu paliktu veca. Nekur jau nav teikts, ka nevari atpūsties un galu galā kādu reizi arī tā kārtīgi "atlaist grožus", bet visam ir sava vieta un laiks. Kas man interesēja pat pirms gada vai diviem, tagad liekas otrajā plānā un man svarīgāks ir bērns, darbs, varbūt iet neklātienē atkal mācīties! Takā ir jāizlemj kas ir patiešām vajadzīgs un ko var arī atstāt un tad arī spēka būs vairāk un laika sev un citiem! ;-)
14.07.2011 17:02 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man bija grūtāks periods 12 klases 2 semestrī, kad bija darbs līdz 5 vakarā, bet skola sākās 15:00, bet no darba līdz skolai bija jābrauc vismaz stunda, bija liels stress, jo bija pēdējā vidusskolas klase, daudz kavētu stundu, parādi, eksāmeni, gandrīz paliku uz otru gadu, bet izcīnīju, ar asarām, pēc tam vasarā sāku tiesības likt, viss tajā laikā notika ļoti strauji, tagad es tā vairs nevēlos un nedarītu, vismaz cerams.
Mans draugs saka, ka vīrietis veiksmīgu karjeru var veidot līdz 30 gadiem, ja pēc 30 viņš nav uzkāpis pa karjeras kāpnēm, tad visdrīzāk ka nekad neuzkāps, jo tikai jaunības maksimālismā var izdarīt lielas lietas., par sievietēm domāju līdzīgi, neticu ka 31 gadu vecumā bez izglītības, pienācīga darba viņa atskārtīs ka tagad ir laiks kāpt pa šīm kāpnītēm, tagad gan tas viss ievirzās citādāk, jo vīrieši 21 gadu vecumā nevar nosaukt par vīrieti, bet sievietes ļoti daudz strādā, cinās.
14.07.2011 17:02 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Piekrītu teicienam, ka, jo vairāk dari, jo vairāk izdari.
Bet ne šādā interpretācijā. Ja ko daru, tad man tā labā ir jāizlieto viss,kas manī ir, bet,ja esmu neizgulējusies, tad miegs ir vienīgais par ko domāju :-D
Bet pats proces-ka ir daudz lietu, kurām vajag rezultātu-man patīk :-)
14.07.2011 17:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits