Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

The flowers are dead

 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010

Ok, tātad, šodiena ieies manā vēsturē kā diena, kad es visvairāk lēju bezjēdzīgas asaras, brokastīs ieturēju absolut ar apelsīnu un piecu stundu laikā izpīpēju veselu paciņu cigarešu.

Es esmu salauzta.

Tātad, mēs bijām kopā astoņus mēnešus, gandrīz astoņus. Grasījāmies tūlīt tūlīt dzīvot kopā. Šorīt no rīta pamodāmies, stāvējām uz balkona, ieturējām rīta cigareti un viņš teica, ka vēlas parunāt, saka, ka neesot tomēr gatavs dzīvot kopā. Labi, es biju šokēta jau par to, jo pagājušnedēļ viņš iemaksāja dzīvokļa rezervācijas naudu. Nākamais, tad viņš man teica, sarunai ejot uz priekšu, ka pazudusi ir dzirkstele, kas bija sākumā. Jā mums bija rutīna, bet mēs abi norunājām, ka nebūsim tādi kā citi un nebeigsim attiecības un centīsimies no tās atkratīties. Neko īpašu mēs nepaspējām sadarīt, jo pagāja nedaudz mazāk kā divas nedēļas. Viņš saka, ka maksimums divas nedēļas viņš jūt, ka viņš sāk mani iemīlēt kā draugu, nevis kā savu meiteni. Es to dzirdot, domāju, ka savādāk nevarēja rīkoties un viņu pametu. Jo es viņu vēlaizvien ļoti mīlu. Un es zinu, ka attiecībās vnm beidzas dzirkstele, bet nejau pēc kkādām tur divām nedēļām ir jāšķirās. Es viņam iepriekš visu laiku jautāju, vai viņš vēlas manī kko mainīt, viņš teica, ka nē. Iepriekš viņš vēl teica, ka nevēlas mani zaudēt. Viņš atzina, ka mani vēl ļoti mīl, un negribēja šķirties, bet es to izdarīju. Šodien visu dienu raudu vienkārši, nezinu ko darīt, tāda sajūta, itkā man būtu nogriezta kāda roka, vai kāds cits svarīgs ķermeņa gabals, Viņš droši vien, ka kkur dzer, tāpat kā es tagad mājās. Aizgāju uz darbu, izprasīju rīt brīvu, jo zinu, ka neesmu gatava rīt strādāt, esmu vienkārši šašauta. Es itkā jutu, ka viņš ir palicis vēsāks, bet tikai pavisam nesen un centos darīt visu, kas manos spēkos. Viņš divas nedēļas atpakaļ atzina, ka domāja, vai es viņu vispār mīlu, jo vienkārši es visu laiku no tā baidījos, ka es apnikšu. Kaut kad attiecību sākumā es redzēju sapni, ka viņš man saka, ka viņš vairs nejūt to pašu ko iepriekš un, ka mēs izšķiramies. To viņš man arī šodien atgādināja,tas bija pēdējais sakarīgais teikums, ko es no viņa dzirdēju. Ziniet... es esmu sašauta kā var vnk 2 nedēļu laikā tā pēkšņi un vnk bums. Pēc astoņiem mēnešiem, vinš mani mīlēja līdz sirds dziļumiem, visu laiku teica, ka nevēlas mani sāpināt, lai arī kas notiktu. Jau kopš paša sākuma. Bet....

Laikam vīrieši nespēj vienkārši mīlēt, bez sākuma romances.

Ehh, priekā. Gaidu, kad atbrauks draudzenes ar lielo šņabi un samierinās mani.

27.06.2011 22:13 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Nu būtībā.. No mana redzes punkta-laikam neko labu nesolītu. 8 mēneši un jau rutīna? (t) Visticamāk, ka kopdzīve būtu bijis mēģinājums kaut ko glābt, bet puisis saprata, ka nesanāks.
Viņš bija godīgs.
Bet Tev novēlu izturību, paņemt to mācību no šīs pieredzes un kļūt stiprākai.
27.06.2011 22:21 |
 
Reitings 275
Reģ: 02.12.2010
es saprotu, man ir bijis līdzīgi, tikai viņš mani pameta dēļ tā, nevis es viņu. Man liekas, ka tu noteikti vēl dzīvē saskarsies ar viņu, jo kamēr būsiet šķirti ,atkal sailgosieties viens pēc otra. Bet galvenais,esi stipra! ;-)
27.06.2011 22:24 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
ui milja sirds, man ir 4gadi ar draugu kopa bija, bet izskiramies, un pateica, ka mani ka draugu spej uztvert un peksni vairs nemil, es vnk nedelju jau staigaju nekada, nespeju neko padarit, ka kkas saku raudat vai vnk nespeju, parskirstu bildes, kad bijam laimigi..
tur tiesham labak kad draudzene nak paliga un neesi viena..
27.06.2011 22:30 |
 
Reitings 268
Reģ: 16.09.2009
Nepārdzīvo daudz. Ne visiem saskan. Uztver to kā pieredzi. :-)
27.06.2011 22:33 |
 
Reitings 100
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu meitenēm, ja jau pēc 8 mēnešiem ir rutīna, nav lemts. Labāk skaties no pozitīvās puses - 8 mēneši nav 8 gadi. Jo ilgāku laiku tā vilktu garumā, jo sāpīgāk būtu. Protams, ka sāp, bet pilnīgi noteikti dzīve piespēlēs kaut ko labāku :)
27.06.2011 23:06 |
 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010
Ziniet kā, es esmu pārsteiga par to, cik vienkārši viņš to izdarīja un pēc sarunām ar mūsu draugiem, rodas tāda kā pohujisma sajūta no viņa puses. Nezinu. Es vnk nesaprotu, kā tā var. Tā vienkārši. Un viss. Es saprastu, ja būtu bijušas kkādas problēmas, kkādi strīdi un šķiršanās mēģinājumi, bet tā vienkārši. Patiesībā, visi cilvēki apkārt, apgalvo, ka viņš pēc pāris dienā/nedēļām gribēs atpakaļ. Jo galu galā, šķirties mīlot ir tā kā ir.
28.06.2011 02:51 |
 
Reitings 19
Reģ: 18.10.2009
nodzershanaas tur neliidzees. ja Tev vajag sapraatiigu paliidziibu, labaak nezheelo 15 ls viziitei pie psihoterapeita. psihoterapeita viziite buus veertiigaaka nekaa shnjabja pudele.
28.06.2011 18:14 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Ari shnjabja pudele un draudzenes var palidzet! Saku no pieredzes!

Neko mierinoshu jau mes nepateiksim! Pozitivi ir tas, ka tie ir tikai 8 meneshi un jus vel nedzivojat kopa. Velak butu vel vairak nakotnes sapnju un vel sapigak..
28.06.2011 18:21 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Kā kāda problēma tā jāiet pie galvas daktera, laikam mūsdienās modes lieta, pamēģiniet ar endogēno depresiju diendienā sadzīvot.

Piedzeršanās arī līdz, kā Zakjim, arī man tā ir tāda veida pieredze. Galvenais, lai ir kārtīgs plecs uz kā paraudāt.
28.06.2011 18:32 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nepārdzīvo, reizēm tā gadās, kad it kā viss ir kārtībā, mīlestība utt, bet tad tu apjaut, ka varbūt .. nav lemts. Protams, tagad ir grūti, bet pavisam drīz noteikti nāks kas labāks 8-)
28.06.2011 18:38 |
 
Reitings 454
Reģ: 13.11.2009
Es domaju,ka Tava viriesa reakcija un darbibas ir loti logiskas un pragmatiskas - ir vieglak nocirst ka ar nazi visu, neka vilkt garuma un palenam "zaget nost". Vins ir pelnijis uzslavas par atklatibu - Tev butu daudz sapigak,ja so visu Tu uzzinatu,kad butu jau ievakusies kopigaja dzivokli, nopirkusi kaki un planotu kazas, dzerot teju no kopigi pirktajam kruzem. Un tas,ka vins uzvedas "pohujistiski", pilnigi un absoluti nenozime,ka vins ta jutas. Veci parasti neraud ka meitenes pie vina glazes draudzenu loka - vini to dara vieni majas. Viss dzive notiek ta,ka tam janotiek - nekur jau nav teikts,ka jus nesaiesiet atkal kopa...uz to gan lieki nevajag lolot ceribas,bet gadas ari ta (saku pec pieredzes). Katra zina uztver to ka labu pieredzi un lauj tam visam "izsapet"... :)
28.06.2011 19:11 |
 
Reitings 19
Reģ: 18.10.2009
infatuation, nu vispar tam nav sakars ar galvas arstu, bet gan darbam ar sevi pashu.

Uz konsultāciju pie psihoterapeita vērts pieteikties tad, ja apzinies, ka jūties slikti pati ar sevi un sevī. Tev nepatīk, kādas attiecības veido ar cilvēkiem, kāda starp tiem esi, vairākkārt pamani, ka atkārto vienas un tās pašas kļūdas un vēlies ko mainīt šajā „apburtajā lokā".
28.06.2011 23:33 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Turies turies.. :-|
29.06.2011 00:34 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Nezinu kaapeec,man bija gruuti so lasiit...Var jau smieties,bet es nekada staigaju 3 menesi,kaut biju kopa menesi(!)Bet ta paspeju samileties un sacereties,ka rava visu ara,man cik nav teikts,ka redz mani ka draugu...Tuksa mmuldesana un atrunasanas.Saku no pieredzes-izraudies,ari snabis palidz!Pucejies,ej balleties,kaut vins neredes cik Tev labi,apinies,ka vins ir audejis lieliskako meiteni uz pasaules!!!!Tici man,satiksi savu isto un smiesies par savam asaram!Zinu,inu,sakums ir briesmigs,bet bus labi,milestiba nav inde :) (p.s.sava veida gan ir).Turi buru!
29.06.2011 13:01 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
atkal -piedodiet! Prasas pec jauna pc...
29.06.2011 13:02 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
tātad viņa jūtas nebija nekādas dziļās. pieņem to un dzīvo tālāk. saprotu, ka sāpīgi, bet nav vērts ar tādiem ķēpāties.
30.06.2011 17:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits