nomest lieko

 
Reitings 60
Reģ: 29.01.2009

sveikas!!!!!!

es nezinu kas ar mani ir.........bet es nespēju iesākt ko vēlos jau sen.

gribas man sākt ēst veselīgi, nodarboties ar sportu. es te iesaku, trīs dienas ir ok, tad atkal viss pa vecam, saldumos iekšā atkal. palīdziet ar padomiem, saviem stāstiem.

paldies!

25.05.2011 17:25 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
Juuhaa,tu labāk neprasi,ko tik es neesmu darījusi...kamēr man pašai nepieleca,ka neviens manā vietā to nepaveiks un pie liekā svara lielā mērā vainīga esmu es pati,nu,tad nācās vie saņemties un meklēt risinājumu gribot negribot...:)
Patiesībā jau ir tikai divas izvēles,vismaz manā gadījumā...ēst un resnēt,vai izskatīties tā kā vēlos un piedomāt,ko lieku mutē...Laimīgi ir tie,kam nekas nekur neaizķeras...Es tāda neesmu:(
Bet kā jau iepriekš runājām,man arī gadās norāvieni un tad tie ir TĀDI,ka iekšējā sajūta aš brēc un liekas,ka tādās reizēs es viena varētu veselu cūku apēst un vēl kauliņus apsūkāt... :'-(
Galvenais ir laikus savāktie sun kā jau meitenes teica,nepadotie sun nešaustīt sevi par apēsto šokolādes tāfelīti,bet turpināt iesākto un censties nepieļaut tādus "vājuma" brīžus parāk bieži:)
Lai veicas!!! (l)Viss ir izdarām,vismaz šajā ziņa jau nu točna! :-P
26.05.2011 13:43 |
 
Reitings 97
Reģ: 25.05.2011
Iespējams, ka skanēšu neiecietīgi.
Izklausās, ka tev patīk esošā situācija, ka tevi pažēlo. Līdz ar to līdz darbībai tev vel tālu un vel tālāk līdz tievam augumam!
26.05.2011 18:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits